Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka ahoj, muzu prosim te jeste dotaz? V dubaji nam daji kufry, nebo to rovnou prejede samo do toho dalsiho letadla?:-) diky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ahoj, kufry ti předělají sami z letadla do letadla, takže se tam o ně nemusíš starat :-) Tvoje největší starost v Dubaji na letišti bude najít váš gate :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl jak vypada ten Billy z Backlight? Nedokazu si ho ted vybavit. Nema takove kratke dready, tmavy?
Odpovědět
@bromlegirl vypadá jako jackie chan zamlada :-D skoro bys ho přehlídla, ale je mooooooc šikovný. A když se mě ptal, kde jsem na ně přišla a řekla jsem mu, že přes tebe, tak vypadal, že tě zná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl :-) zvlastni, ten nas na 100% nefotil. Fotil nas Chris a video delal takovy tmavsi kluk s dreadama a zaucoval se tam s nima jeste jeden mlady kluk....ale Billy tam na 100% nebyl. Chris vas taky fotil spolu s Billym?
Odpovědět
@bromlegirl nene, oni to mají rozdělené Chris sever a Billy fotí v hotelech na jihu
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl a jak ti to v tom zupanku slusi :-) a mas uplnou pravdu, je super fotograf. Moc napadite a bezva fotky, bomba!!! X
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl aaach taaaaak:-) uz to chapu. Vidis to, to jsem vubec nevedela:-) takze vy jste Byli teda na jihu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl a mas aj video? A to vas fotil jenom Billy nebo tam s sebou nekoho na pomoc?
Odpovědět
@bromlegirl ne video nemáme, nechtělo se nám za to dávat tolik peněz a fotil nás jenom Billy sám
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl a Stana ho ma preze me:-) treba nam da slevu za takovou klientelu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, treba ti nejakou slevu daji. Nevzdavej se:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bromlegirl Janco a vy budete mit video?
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl Peto, koho jste meli za svedky? A seznamili jste se s nejakym ceskym parem?
Odpovědět
Profilova fotka
A proc by jsme si Mauritius znovu nepripomneli, ze? ;-) https://www.youtube.com/watch?v=tleUc...
Odpovědět
@bromlegirl super video :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja zeru ten vyber hudby :-) hned bych si to zopakla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus3 dobre tam vystihl tu svatebni pohodu, emoce. .. jak se tam vsichni objimaji, lezi ve vode..nebo jak nezne jedne neveste jeji zenich drzi a rozvazuje strevicek. .. fakt to video zeru ( ale ta hudba fakt u me vede:-D)
Odpovědět
@bromlegirl jj hodne romanticky a hudba je super :-).
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=JErVP6...
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl video mit nebudeme. bereme si kameru a doufam, ze tam nekoho ukecam, aby mi to nahral...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo holky (a pane:-)), za tyden touhle dobou uz asi budu mit cestovni horecku:-) rano detem vysvedceni, rozloucenis devitkou, dobalit, odvezt psa a pak posledni noc doma... huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-)
Odpovědět
@rozzaarka jak dlouha tam budete a kdy se vracíte ?
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl 10.7. pristavame na Ruzyni:-( uz ted se mi nechce zpatky:-)
Odpovědět
@rozzaarka Jupíííí...už se mi tu tvoří hromádk věcí. Nějak mám tendence pořád něco nakupovat a teď ještě začaly letní slevy! Včera mě vedro nahnalo do klimatizovaného obchoďáku, výsledkem ale jsou šaty za 30 Kč z HM:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede saty za 30? Ze bych taky vyrazila?:-D kolik si beres obleceni? Jsem z toho takova rozpacita... jeste jsem teda balit nezacla, spis jsem sepsala seznam ala pasy, vouchery, prstynky atd., ale hadry, to je muj vecny boj. kazde rano stojim pred skrini a nemam co na sebe:-) Ale uz jsme natesena jako blazen:-)vcera jsem vzala deti na compy a celou hodinu jsem zasnene cumela na fotky naseho hotelu:-)
Odpovědět
@rozzaarka No, já teď oblečení snáším domů z obchodů, do kufru až příští týden, tak jsem to ještě moc neřešila. Rozhodně teda ale nemůžu vzít všechno, co jsem nakoupila:-). Spíš tu mám hromádku z drogerie, foťáky a nabíječky a tak... Ale tak nejdůležitější máš šaty a plavky :-) A pak něco na večeře, něco vhodného na výlet a na něco pohodlného na cestování. Mezi to pár tílek a triček a jedéééém. Můj problém budou boty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede jojo, boty. muj vecny problem...:-) minuly vikend jsem si v Tescu koupila dvoje paradni plavky, tak z tech mam radost:-) ale taky to obecne vidim na saty a sukne a tak 1 max 2 kratasy a presne jak rikas - trika tilka, mozna halenky a bude:-) snad tam nebude zima a studena voda:-)
Odpovědět
@rozzaarka A víš, že jsem po těch pár dnech tady ráda, že tam bude chladněji? Já si nedokážu představit, že bych se vdávala v takovým vedru...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede to jo. kolem tech 25 je to idealni. vdavat se v 35 bych taky nechtela. hlavne to more at neni moc studeny... chceme si uzivat vodni sporty:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?