Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Luci neboj on Ti to ukáže kam se máš dívat, jak se tvářit...to vůbec neřeš ;-) Jinak my jsme s manželem kontaktovali více fotografů a došli jsme k tomu, že všichni dělají vesměs stejné fotky, jen se liší ceny. Někteří si to prostě nechávají dobře zaplatit a výsledek je stejný jako od hotelového fotografa. My jsme měli objednaného fotografa, ale pak jsme to změnili, když nám ukázali fotky toho hotelového. Fotky byly stejné jen ten hotelový nabízel více vytisnutých fotek a byl levnější...Tak jsme využili hotelového a myslím, že jsme udělali dobře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče ještě těch fotek - taky chceme hotelového. Pokud nám dá fotky na CD, tak existuje několik programů, kde si je můžeš upravit tak, že budou vypadat ještě lépe než od Ellieho... Ale proti gustu žádný dišputát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky... smlouvy pořád nic? Neptala jste se ho některá, kdy je bude tak zhruba posílat?
Odpovědět
zmluva stále nič
Odpovědět
Já jsem mu psala a říkal že toho má moc ale že ji pošle za pár dní....a taky nic.
Odpovědět
Ahojky, nechci někoho strašit tím letadlem ;-) , tak to vůbec nebylo myšleno prosím ;-) nic nám neuletělo, protože moje drahá dvoumetrová polovička se umí skvěle anglicky hádat, ale hodně lítáme a taková neochota co jsme zažili v Paříži :-p někoho, kdo nelítá a nebo neumí moc anglicky může dost vyvést z míry :-S , takže to měla být jen rada :-N Cestovali jsme od jiné cestovky BM to nebyl 8-) .
Odpovědět
Barrcaa: Pan W. vám určitě bude doporučovat Elieho, tak jako nám :-) Kdy tam jedete? Schůzka u něj byla velmi příjemná a zajímavá. Rawenna: Tak jasně že je spousta programů na upravování fotek. Pokud jsi šikovná tak si je upravíš dle svých představ a můžeš je vyretušovat až skoro k nepoznání, aby byli jako z časopisu. Ale my to ani jeden neumíme a hlavně by se nám ani nechtělo upravovat zrovna svatební fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak to teda chodí na letišti? To přijdete s kuframa a letenkama k nějaké přepážce a tam Vám poradí? Jsem z toho celá paf =-)
Odpovědět
Raw, prosím Tě s kým letíte do Paříže?
Odpovědět
Poletíte z terminálu 2. na odletových obrazovkách najdeš svůj let a tam máš napsáno na které přepážce Vás odbaví. No a pak už jen na přepážce dáš letenky, pasy a oni tě odbaví. Zavazadla Vám odbaví až na Mauricius. No a palubní vstupenky vitisknou buď jen do Paříže nebo až na Mauricius. Pokud letíte s ČSA, tak ty ti je vytisknou pouze do Paříže a tam si musíš nechat vytisknout další na Mauricius. AF by ti je snad mohl v Praze vytisknout až na Mauricius. No a až poletíte zpět, tak na Mauriciu už ti vytisknou palubovky až do Prahy. Snad ti info stačí, kdyžtak ještě písni... A neboj-v Paříži je letiště přehledné! Jen pokud máte na přestup jen hoďku něco, tak raději spěchejte-nám zavřeli odbavovací přepážku a o palubní vstupenky jsme museli prosit jinou leteckou společnost. Ale někdo tu psal, že to riskli bez palubních vstupenek a pustili je taky. Takže neboj-a pokud umíte angl., tak už vůbec nestresuj... A jak psala Radka-ve Francii jsou nepříjemní-oni jsou pyšní na svůj jazyk a jakmile neumíš francouzsky, tak se nechtějí v jiném jazyku moc bavit. Hlavně nepromluvte německy-to jsou pak ještě příjemnější :-)
Odpovědět
opravuji se: vytisknou-fuj taková hrubka! :-D
Odpovědět
Rawenno já myslím že vy na jaře letíte tak jako my přes Dubaj si myslím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, mám napsáno, že letíme s Emirates... ale do Dubaje! Já nikdy neletěla, tak se ptám... snad to bude v pohodě. Takže na ceduli si přečtu, ke které přepážce mám jít - podle letenky - tam mě odbaví a vezmou mi zavazadla a pak už jen čekáme na letadlo? Jak dlouho před odletem se nastupuje? Na první přestup máme tak 3 hoďky a nazpět tak 5 :-x
Odpovědět
Jeeee já netušila, že letíte přes Dubaj :-) Tak to poletíte z terminálu 1 a Emirátes by Ti měli vytisknout palubovky až na Mauricius-takže to budete mít bez problémů ;-) Neboj-to bude v pohodě. Jjo přesně tak-přečteš si na velké odletové tabuli číslo pžepážky-většinou odbavujou na dvou až třech-tam Ti vezmou kufry-pokud máte každý svůj tak 20kg na osobu-pozor doplatky nadváhy jsou hrozně drahé. Tam Ti dají vytisknuté Boarding passy(palubní vstupenky). Budeš tam mít napsaný gate na kterém budete nastupovat-to ti i zakroužkují už na přepážce a ještě Ti ho i řeknou. No pak jen projdete pasovým, pokoukáte po obchodech a pak projdete kontrolou u gatu a hurá do letadla :-) Nástup je většinou 30-40minut před odletem-to je také napsano na boarding passu. Jinak pokud budeš mít nějaký kufřík do letadla, tak může mít 5-10kg-každá společnost to má jinak. Hlavně klid-vůbec nic to není-pohodička. Já lítání miluju! Musím říci, že Ti závidím ty Emirátes-kamarád s nimi lítá každý měsíc do Dubaje a prý jsou děsně luxusní-perfektní jídlo, usměvavé letušky, které Ti splní co ti na očích uvidí a hlavně je prý děsně pohodlné!
Odpovědět
A koukám, že na přestup máte spousty času, takže to budete mít v klídku a pohodičce ;-) Už teď Vám závidím(v dobrém)-ten svatební den bych si klidně zoopákla :-D byl strašně krátký...
Odpovědět
Profilova fotka
Promiň, že se tak hloupě ptám, ale potom to jídlo v letadle je v ceně letenky? :-D
Odpovědět
V pohodě-taky bych se ptala, kdybych letěla prvně. Jjo jídlo i nápoje jsou v ceně-pokud teda nebudeš chtít pití, co mají za příplatek :-) Podle toho v kterou hodinu poletíte dostanete buď večeři, obídek či snídani. Klidně se ptej-ráda pomůžu. Snad aspoň vykompenzuji to, jak jsem Vás tu vystrašila aniž bych chtěla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super :-) Než doletíme domů, tak stihneme vše od snídaně až po večeři v letadle :-) A myslíš, že šaty si můžu vzít s sebou v obalu? Dají mi je tam někam? Nechci je vláčet v kufru...
Odpovědět
Jjo určitě je vezmi na palubu. V ČSA mi je dokonce i pověsili :-) Všechno svatební si určitě vezměte na palubu. nemůžeš vědět zda "nedejbože" nedorazí kufr...
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme byli my bez těch palubovek, a podruhé bych to riskovat nechtěla, bála jsem se hrozně, že nás nepustí do letadla :-( holky, které jste letěly přes Paříž, můžete mi říct, kde jste teda tu odbavovací přepážku, kde vám vystavili bording pass na Mauritius našly??? já ji tam nikde neviděla, když jsme přebíhali přes půlku letiště na jiný terminál, a protože byla jen hodina na přestup a měli jsme strach, že zmeškáme, drze jsme se tam vecpali bez ní, ale stejně by mě zajímalo, kde byla :-D
Odpovědět
Ahoj holky, abych řekla pravdu, tak já vůbec nevím přes co letíme. Nechala jsem si dělat nabídku na květen a pak jsem to jen mailem změnila na září. Takže podrobnosti mi už nepsal. Jsem sama zvědavá. nejradši bych tam jela hned, ale je pořád čas :-D Mě to vůbec neutíká. přitom v práci je fofr, takže mi přijde, že dny běží, ale jak hodím oko na kalendář, tak je teprve 23.9. Ach jo. Jinak pokud poletíme přes paříž a vznikl by problém s vytisknutím letenek, tak řeknu předem Waltrovi, ať se o to postará. Nebudu se stresovat a má to být svatba + svatební cesta. simass: tak to jste fakt dobrý. Divím se, že vás pustili :-D Dělaj jak nejsou přísný a pak tohle :-D
Odpovědět
My jsme letěli z Prahy do Paříže s ČSA a z Paříže Air France a nám v v Praze ČSA vystavili palubovku až na Maurius. Já si myslím, že ČSA nemá smlouvu z Air Mauricius a s Air France má. Tak si zjistěte s kým letíte z Paříže. :-)
Odpovědět
dievcata tak niektore z vas to mali naozaj zaujimave s prestupmy :( my mame asi statie letime hned s emiratmy a v dubaji znova prestupujeme na emitaty s 3 hodinovym prestupom tam aj spat :-)
Odpovědět
My letíme taky tak jako Dianka. Takže snad to bude bez problémů. Taky se t it odianko blíží??už máš všechno nachystané.
Odpovědět
lucil 07 - my uz mame vsetko prichystane, uz len cakame na ten spravny datum :) kedy odlietate vy?
Odpovědět
My až 30. 4. SVatbu máme v plánu 3.5. To je daleko.... 8-)
Odpovědět
:) cas rychlo bezi, tak to ubehne ani sa nenazdate :) my sme si to bookovali asi 4 mesiace dozadu a uz to mame skoro tu, ani sme sa nenazdali a letime :) dufam ze cas pojde pomensi aspon na mauriciu :-)
Odpovědět
No letí to hrozně rychle, já nedávno chodila s bříškem a stěžovala jsem si že přenáším a malej už má najednou 8 měsíců. Ale ten květen mi připadá daleko.
Odpovědět
Jjo holky je to přesně tak jak píše Irča-pokud poletíte do Paříže s ČSA a z Paříže Air Mauricius, tak Vám v Praze nevytisknout palubovky až na M-nemají na to systém. Simass: Letěli jsme s terminálu 2F a tam si na tabuli našli normálně odbavovací přepážku-na ní už ale nikdo nebyl!!! A hned vedle-je to úplně na konci chodby terminálu 2F je přepážka Air Mauricius-ale tam nám pan řekl, že on není schopen palubovky vytisknout-v Praze nám tvrdili, že tam nám je dají. Takže my jsme pak prosili u jiné odbavovací přepážku(nejblíž byla Air France), zda nám je tam mohou vytisknout-naštěstí byli hodní a vytiskli nám je. Teda to jsi musela mít pevné nervy to risknout bez palubovek :-)
Odpovědět
Ahojky,k těm letenkám ;-) ono asi záleží na tom, jak to zařídí cestovka, protože jak jsem psala, letěli jsme s CSA a pak Air Mauricius , někdo byl odbaven už z Prahy až na Mauricius a nás odbavili jen do Paříže, proto ta honička zatím co všichni prošli tranzitem ]-( zjistili jsme to právě v Paříži, když jsme stáli u zavřené přepážky jako jediný :-D :-D :-D Jinak všichni co letíte poprvé nemusíte mít strach, že se někde ztratíte , všude je vše popsané a ještě vás navigují, v letadle dostanete najíst, napít a vyfasujete i ponožky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?