Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Radko, to jo odbaví je až na Mauricius-to nás taky odbavili. Ale palubovky vytisknou jen do Paříže-bylo nám řečeno, že na to nemají systém...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Raduš, tak teď už se tak nebojím... kdyžtak se zeptáme, že jo... Prej ponožky :-D LOL
Odpovědět
Jó jinak třeba to bude někoho zajímat, že když letíte přes Paříž, tak je to 2 h do Paříže a 12 h na Mauricius, ten kdo letí přes Dubaj, tak je to 5,5 h do Dubaje a pak 5 h na Mauricius :-N Emiráty mají větší prostor na nohy a nejlepší servis....to jen pro ty dlouhonohé :-D většinou žádám o místa u exitu, můžete tam i tancovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenule, no já pevné nervy neměla, to manžel, to je takový medvěd - kliďas a navíc má dost dobré přesvědčovací schopnosti :-D u toho gatu pak byli už posádky Air Mauritius a né Frantíci, takže nám vyšli vstříc a vyšlo to ;-) po tabulích jsme koukali na tom 2F, ale asi už taky byla přepážka zavřena....no, byly to nervíky hned na začátku cesty :-) já na pařížském letišti byla už x-krát, ale vždycky na jiném terminálu, myslím 2B, kam přistávají normálně nepřestupní lety z Prahy, tady tu novou část letiště vůbec neznám, tak jsme byli zmatení jak lesní včelky :-)
Odpovědět
simass: My byli předtím na Pařížském letišti 2x, ale taky na jiných terminálech :-) Nechápu jak můžou zavřít přepážku, když mají ještě vydat bording passy ]-(
Odpovědět
leni, ty si dala preč fotky? :-.
Odpovědět
Ahoj holky, už mě štve to počasí. Oba máme rýmu, bolení v krku...no děs. Ještě že je v úterý volno. Jak jsem tak četla, tak lepší je letět přes Dubaj, co? Aspoň časově je to líp rozložený :-D Musím hned zjistit jakou společností poletíme. Tak, co nás svtaba teprve čeká, tak holky...září máme za sebou...Pomalinku se to blíží :-D
Odpovědět
My letíme přes Dubaj , rozloží se ten let a na přestup máme cca 3 hodiny. Nějak nám to tu vázne ;-)
Odpovědět
lucil: Taky mi přijde, že to vázne. Já ten přestup musím zjistit. V říjnu chci jen do CK, tak se na to hned zeptám. Teď vůbec nic ohledně svatby neřeším. Asi je to tím, že jsem k.o. Jsem dneska v práci, ale jen na chvíli, pak pomažu domů do postele. Do středy se musím vykulírovat :-(
Odpovědět
barca, ja som na tom veľmi podobne. len my zajtra nemáme sviatok, tak liečiť sa budem musieť v práci :-| inak písala som p. Waltrovi ohľadom zmluvy a odpísala mi jeho žena, že vycestoval do zahraničia a keď sa vráti, tak by mal už poslať zmluvu, ale že sa nemusím báť, že všetko je zarezervované tak ako sme sa dohodli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já momentálně taky nic neřeším. Kolem Vánoc natiskneme oznámení, který nevím, kde vezmu a potom po novém roce nakoupíme šaty a prstýnky. Budete si na cestu tam vyřizovat nějaké zdravotní pojištění nebo něco? Jo a brzo se uzdravte, já už to mám za sebou :-)
Odpovědět
raw, určite si urobíme cestovné poistenie.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky všechny zdravím i ty marody :-S , co jsme přiletěli tak mám taky pořád rýmu a už i opary :-p . Jinak se vám nedivím, že v tomhle počasí se vám nechce nic řešit :-S . Zatím se mějte krásně :-)
Odpovědět
My si určitě pojištění uděláme. Radši si ho děláme vždycky, když jedeme na dovču. Dneska nevíš. Počasí je fakt hnus. Celý dny prší bez přestávky. Koncel listopadu budeme objednávat oznámení a zbytek budeme řešit až po vánocích. U mě je fakt čas :-D Co to máte v květnu, tak se vám to blíží :-D
Odpovědět
já myslela že dobré pojištění je v ceně. no ale to uvidíme, až budem mít doma smlouvu. Já pak ještě musím napsat panu W. kvůli pasu. Všude píšou že musí platit ještě 6 měsíců po dovče-no a mně platí do října 2011. Kvůli 14 dnům se mi nechce dělat nový a po svatě zase další.
Odpovědět
luci, v cene je poistenie cestovnej kancelárie proti úpadku. inak cestovné poistenie si musíš urobiť ty, resp. cez p. Waltera (ale to je už naviac, nie v cene) barca, do mája ešte tiež ďaleko :-D
Odpovědět
pojištění si musíš udělat sama. Já obcházím několik pojišťoven. Jsme oba u VZP a myslela jsem, že je nejlevnější - není to pravda. Do Thajska jsme se pojistili u české poj. Zkusím znova tu a pak ještě Uniqu. Ta je taky dobrá. ĺucil: No, já bych si ho raději udělala. O nic nejde. Nebo napiš waltrovi, jestli je potřeba ho dělat nebo ne. Já bych chtěla mít ale jistotu a hlavně klid :-D vladenas: já vím...taková doba, co? Od listopadu budu kupovat dárky, tak snad mi to uteče ;-) Kupujete něco na svatbu?
Odpovědět
Ahoj holky, tak už to máme za sebou. Teď vám všem závidím co to vás to čeká, bylo to super a určitě bych to nevyměnila za svatbu v ČR. Dneska je zataženo tak jen tak odpočíváme a užíváme si u bazenu. Dostali jsme od hotelu svatební dar obrovskej apartmán s velkou zahradou a sokromím bazénkem jen pro nás :) V Pátek už letíme domů:(
Odpovědět
jej myška ahoj tak moc gratulujem a prajem spokojný manželský život :-) v akom ste hotely? to máte super ten darček. tak si to ešte užite dokedy ste tam
Odpovědět
barca, zatiaľ ani nie. u nás v Bratislave by mala byť výstava vo februári v rámci beuaty a je tam aj časť venovaná svadbám tak by som tam rada zbehla a možno aj nejaké tie doplnky dokúpila
Odpovědět
myška teším sa na viac fotiek, tá jedna je moc malinká :-)
Odpovědět
Moc děkujem :-) jsme v la mauricii, je to tu nádherný sice je tu malá pláž ale úplně to stačí... většina lidí se chodí koupat do bazenu takže jsme v oceánu stejně sami...
Odpovědět
tak si ešte vychutnajte tých pár dní voľna a tepla, lebo tu je škaredo a zima :-|
Odpovědět
myska: jéé ahoj. Moc ti gratuluji k svatbě a hodně štěstíčka. Jen si to užívejte. Tady je ošklivé počasí. Závidím ti. Papa a věnuj se manžílkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Ahój! Tak povídej, přeháněj! Už se tam strašně těším... Jaké bylo líčení? A jaký je hotel? Taky letíme do Le Mauricia a jsem zvědavá. Jinak gratuluji ke svatbě a přeji všechno nejlepší do novomanželského života!
Odpovědět
už jsem si říkala, že panu W zavolám ohledně té smlouvy, protože mi to už přišlo divné, díky, že jste daly vědět co jste se dozvěděly. my měli schůzku koncem srpna a to říkal, že ji v nejbližších dnech pošle! už jsem přestávala věřit tomu, že někam jedu:-))
Odpovědět
tak dúfam že sa už všetky konečne dočkám tých zmlúv :-D
Odpovědět
Myško gratulujeme ke svatbě a poslíláme pozdrav na Mauricius. Taky se smlouvy nemůžu dočkat, bude to takové jistější.
Odpovědět
Myško, i já se přidávám ke gratulacím. Ta fotka je opradvu maličká :-( Ale jistě sem přidáš další. Vladi, jjo album jsem smazala a chtěla udělat jiné-lepší-něco podobného jako má zebra. Ale jsem děsně líná a ještě jsem se k tomu nedostala :-(
Odpovědět
lenule, ty jsi psala "Jjo holky je to přesně tak jak píše Irča-pokud poletíte do Paříže s ČSA a z Paříže Air Mauricius, tak Vám v Praze nevytisknout palubovky až na M-nemají na to systém" ale my jsme přesně takhle letěli a měli jsme palubovky až na Mauritius, vážně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?