Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
barca, nejako sa kôli tomu nestresujem keď viem že som neni sama. ale istota je istota. keď budú papiere v rukách bude to o inom.
Odpovědět
my měli asi před měsícem schůzku s panem W, na všem jsme se domluvili a pak mailem poslali rezervaci, ted už čekám na smlouvu a pořád nic..tak jsem se chtěla zeptat, jestli už někomu ta smlouva došla. svatbu máme v květnu 2011 v Les Pavillons, byl jste tam někdo??
Odpovědět
vladenas: to chápu ;-) evaamy: Tu smlouvu vám nedal hned? Les Pav. je krásný hotel. Na jak dlouho že jedete? Teoreticky je pořád čas, holky...ale jak říkám, sama bych vyšilovala.
Odpovědět
jedeme na 7 nocí, all in, Ellie za 650E. nevím jak skoromanžel, ale já neplánuju vytáhnout paty z hotelu 8-) smlouvu říkal, že pošle mailem a už je to aspon 3 týdny a pořád nic. ale to je jedno, říkal, že máme vše zarezervované, že už to musí jenom napsat. škoda, že s námi nepoletí i náš pejsek :-(
Odpovědět
Ahojky, tak jsem pozmenšovala pár foteček a máte je v albu, alespoň doufám ;-) postupně budu přidávat...
Odpovědět
dievcata mate krasne fotecky!!!! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, fotky máte nádherné! My se snad nedočkáme :-) Jinak smlouvu taky nemám, ale mě to neva, času dost. Alespoň ještě nemusíme šetřit :-D
Odpovědět
Uteče to jako voda a dočkáte se :-) Jůůůů těším se na další fotečky...
Odpovědět
ev: no to se nedivím. je nádherný. To vás vychází skoro stejně jako naše Shandrani. My ale jedeme na 14 nocí. Holky, určitě to máte zařízené. jsou to jeho prachy, ne? Tak se nebojte, že by něco "podělal" ;-)
Odpovědět
Radko krásné fotečky, já už bych jela hned. To je tak romantické....
Odpovědět
radka: krásné fotky, fakt.
Odpovědět
Ahojky, tak už se mi povedlo tam přidat další fotečky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
radko, dík za fotky i mimo obřad!
Odpovědět
Profilova fotka
lenule, veliká gratulace, novomanželko! :-) přečetla jsem si tvé dojmy a musím říct, že v té Paříži jsme to taky měli na knap =-) od ČSA jsme měli také jen palubní vstupenky do Paříže, dál ne, jenže my jsme v Paříži vůbec ani nestíhali oběhat gate a hledat nějakou přepážku, která by nám je vystavila, to jste dobří, že jste našli :-D , my to riskli a šli jsme rovnou se odbavit k té přepážce, kde už ti letuška kontrolje letenku před vstupem do letadla..no, koukali divně, ale odbavili, to byla klika.....jinak s letadlem Air Mauritius jsme byla celkem spokojená, mě nepřišlo nepohodlné, i když na AF asi samozřejmě nemá :-)
Odpovědět
baby, čo ste sa teraz nedávno vrátili, absolovali ste niektorá výlet ktorý p. Walter ponúka ako mystický juh(na celý deň s vlastným šoférom)? ak hej, mali ste ho dopredu objednaný alebo ste si ho kúpili až na mieste a koľko stál?
Odpovědět
Vladenas: my jsme si vzali taxíka za 60 euro na celý den, domluvili jsme s ním trasu a on ještě zastavoval extra na zajímavých místech. Jinak tam žije slovenka Mirka a ona zastupuje cest. kancelář Solis a ona Vám nabídne osobního řidiče na celý den za 100 euro ( ona Vám i povykládá o ostrově, zajímavá místa atd..) a pak si můžete vybrat, kam chcete jet... :-)
Odpovědět
Leni, máte fakt krásné fotky, hlavně ty v té vodě, ty jsou úžasné. A ten nápad se lvi, tak to je bomba, to budou fotky, které fakt nikdo nemá :-D.
Odpovědět
irusza, jde vidět, že jste měli stejného fotografa jako my, máte pár stejných póz :-N, já si říkala, že ten Elie se neoplatí, ale teď když jsem viděla fotky od lenule, tak určitě jo, no co už ...
Odpovědět
irusza dík za radu. takže by som zbytočne viac peňazí vyhodila keby to kupujem tu. a ten taxík ste si dohodli niekde pri hotely?
Odpovědět
Radko fotečky jsou nádherné. A máš super svatební botičky. Ty jsou přesně můj styl. sehnala jsi je přes net nebo normálně v obchodě. Já žu po nich koukala a zatím nikde nic nemají. Chci stříbrné a pak je budu nosti na plesy. Možná až začne sezona bude jich v obchodech víc. Ale fotečky jsou fakt super.
Odpovědět
Vlad is těmi výlety taky nevím a váhám, jeslti to objednat přímo u pana W nebo pak na místě. Del já nevím, nejsem odborník ale mně v těch fotkách zas takový rozdíl nepřijde. Ale všimla jsme si že se fotí vždy na stejných oblíbených místech. ;-)
Odpovědět
luci, mňa tie ceny presvedčili a objednávať to budeme na mieste. ;-)
Odpovědět
Mě přijde, že ty fotky od Elieho jsou stejné. Všichni mají skoro stejné pózy, stejně se tváří, stejná místa.... Myslím, že hotelový to zvládne taky v pohodě a navíc budou mít určitě taky hodně zkušeností. Chce docela dost za to, že pořád chce po každém stejné věci :-D Nepřijde vám to? Jinak výlety se skoro vždycky vyplatili kupovat na místě. Ty CK z toho mají taky kačku navíc, takže to radši dám míň a jim...Už tak bude mít naše CK dost :-D
Odpovědět
my sme včera porovnávali s priateľom fotky od Elieho a od hotelového fotografa a obaja sme sa zhodli na tom že to nebudú zbytočne vyhodené peniaze. vlastne keďže to bude jediná pamiatka ktorú budeme mať tak sme absolútne nezapochybovali o tom že sme si ho objednali.
Odpovědět
samozrejme každý si to urobí podľa vlastného uváženia ;-)
Odpovědět
Ahojky, děkuji všem za gratulace ;-) tak kdo je teď na řadě :-D Potřebujete někdo něco vědět? Taky jsem měla fotečky a představy a pak to začalo, jak zabalím šaty a kam je dám, protože do letadla jsou na všechno rozměry a kg!!! Šaty máte mít vždy do letadla a pokud je hodíte do kufru musíte je pojistit, pokud neumíte perfektně anglicky, tak se v Praze musíte nechat odbavit až na Mauricius. Naše cestovka zapomněla potvrdit letenky, takže jsme nebyli nikde v systému tzn. v Paříži ven z letiště, znovu zpátky přes všechny kontroly, pak hádka protože nás nechtěli odbavit, že jsme přišli pozdě, přepážka na odbavení se uzavírá hod před odletem, takže záleží kolik máte času na přeběhnutí letiště ]-( a následné kontroly. Pak nám hledali kufry atd. Moje drahá polovička se ráda hádá a skvěle v angličtině, takže si nesmíte nic nechat líbit. Francouzi jsou se vším hned hotový a neskutečně neochotní. Na Mauriciu jsou všichni super s každým se domluvíte, anglicky tam mluví všichni a všude. Úřady mají oproti našim neskutečně rychlé a ochotné, celou svatební dokumentaci vyřídíte během 2 hodin. Mají luxusní značkové obchody, takže pokud něco zapomenete doma, určitě to tam seženete. 8-) mají tam i klasické Interspary a Tesca, takže žádný stres, jídlo a restaurace jsou stejně drahé jako u nás.
Odpovědět
Barrcaa: Mám malou připomínku k focení-je jasné že všechny fotky budou na stejných místech-jak Elie tak i hotelový fotograf vybírají ta nej místa-žádný z nich si jiné nevykouzlí... To jak se budete tvářit ovlivníte jen vy sami-Elie po mně samozřejmě chtěl různé výrazy-tajemná, sexy, svůdná apod. Ale ono jak jsi v ten den šťasná tak se stejně pořád jen směješ a házíš očka po manželovi. A pózy Ti fotograf říká, ale také uvitá když něco vymyslíte-takže to není pouze a jenom na něm. Chtěla bych se teď jen Elieho trošku zastat-je jasné že většina fotek budou stejné-fotí svatby několikrát do týdne-kdyby měl pro každý pár vymyslet originální fotky, tak se z toho asi zblázní. A myslím, že to ani není možné při takovém počtu svateb... Ale přesně jak říká Vladěnas: samozřejmě každá podle svého uvážení :-) Ale když poronávám fotky já, tak myslím, že ty od Elieho mají jiskru-a to neříkám proto, že je mám já. Radko, tvé botky jsem původně měla mít taky, ale v Deichmannu už neměli mou velikost-jsou nádherné! Teda když čtu co se Vám stalo-nezmeškali jste náhodou letadlo? Když jsme měli schůzku s Mirkou, tak nám právě říkala, že nějací češi zmeškali let... Ještě by mě zajímalo, kde jste objevili luxusní obchody? My jich prošly spousty a spousty(milujeme nakupování a chtěli jsme si obnovit celý šatník :-D ) a všude měli jen samé kopie... Jjo když jsem viděla Interspar, tak jsem byla v údivu-nečekala jsem, že by mohl být i tam :-)
Odpovědět
lenule: no každý jako odchází z pláže, pak on klečí a drží jí jak padá...fotky jsou stejné. Dávat skoro 20tis a mít stejné fotky jako všichni? My tohle budeme řešit až s panem W., tohle je to poslední, co neřeším. Fotky jsou sice vzpomínky, ale kolikrát se ně podíváš? Samo, že po svatbě je chce každý vidět to jooo :-D Tak jsou tam nákupy nebo ne? :-D Já teda po krámech moc chodit nechci, to si užiju dost tady :-D , ale podívat se. Nejezdím na dovču kvůli nakupování, takže je mi to celkem fuk. Jen jak vypadají. radka: nestraš s tím letadlem :-D Jeli jste od BM, jo?
Odpovědět
Teda holky s tím odbavováním mě nestrašte,my se pořádně nedomluvíme a letěli jsme jen jednou do Egypta a to z Brna-takže se nejspíš ztratíme už na letišti v Praze 8-) Nakupování oblečení mě taky nebere, chceme si hlavně užít výletů. A nikdo z vás nebyl na tom hlubokomořském rybolovu Merlinů???? MY se chystáme. Co se týká fotografa, jsem rozhodnutá pro hotelového-ale nevím jak mu budu rozumět, ja kse tvářit a tak :-D :-D
Odpovědět
presne leni, tie fotky sú dynamické, majú šmrnc :-) . fotky ako robia hotelový fotografi dokážem urobiť aj ja a to som neni žiadny profesionál aj keď rada fotím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?