Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Holky my budem mít takový přehled že si příští rok snad založíme agenturu na pořádání svateb v zahraničí :-D :-D
Odpovědět
lucil: ta to jsi dost dobrá :-D Já vždycky když po ěnčem tápu, tak mrknu na mail od pana W. :-D Aspoň holky víme, že BM je prostě nejlepší.
Odpovědět
ještě doufám, že to tam bude takový, jaký si vysníváme
Odpovědět
No já taky doufám. že se neztratíme na letišti někde při přestupu, že nebude přesně na naši svatbu lít jako z konve a že se nám např neztratí kufry :-D
Odpovědět
To snad ne. Pokud by pršelo, tak budete mít svatbu v altánku, no co. Na déště se neumírá. Taky by mě to mrzelo, ale jen kvůli fotkám jinak ne. Jedna z BRMS tam chytla déšť, tak fotili asi 2h po obřadu. Tam máš ale času, že ti to nepřijde. Napapáš se dortu, zapiješ, popovídáš a je po dešti ;-) Kufry se neztratí, nejsou to české letadla :-D
Odpovědět
Někdo Baru přece na staré diskusi psal že se nějakým Němcům myslím ztratila zavazadla při letu a chodili na pláž v riflích. No a ten déšt by mě mrzel. O té propršené svatbě jsme četla-to je fakt pech.
Odpovědět
lucil: hmm, to se musí pak postarat ta agentura nebo CK :-| To ale nepřeju nikomu. Je to pech no, ale musíme to brát s nadhledem ;-) Hlavně, že tam budeme. Určitě nebude pršet pořád. Ale už dost, ať si to nepřivoláme. Jééé, už se tak těším az panem Walterem :-D
Odpovědět
tak na toto radšej ani myslieť nebudem. o stratenom kufri alebo o daždi nechcem ani počuť. :-|
Odpovědět
Já jsem Baru napnutá z té zkoušky sobotní. jeslt ibudou mít na prodej i nějaké hezké šaty a nebudou po roce až dvou půjčování moc zničené. když tak si objednám ty obyč co mám jako poslední v albu.
Odpovědět
No já se ti nedivím. Sama tě těším, až si pojedu nějaké zkusit. Budu ti držet palce, ať si vybereš. Hlavně, ať jsou za dobré peníze. určitě se vyfoť, jo? Objednání přes net vem fakt jako poslední variantu. Aspoň se máš na co těšit. Já mám všechno za dlouho :-( Zkoušku šatů, návštěva CK, nákupy atd...
Odpovědět
V tomto salon uvyprodávají šaty za 6-8000. Snad budou mít nějaké pěkné a budou mi sedět. Mně se líbí i šaty Iruszy. Nechala si je šít přes net ale vypadají hezky.když neseženu nic v salonu tak se jí zeptám na míry a jeslti by je neprodala.
Odpovědět
Nebo tak. Ale myslím, že si vybereš ;-) No fakt jsem zvědavá, holka. budu na tebe myslet. odcházím z práce, tak papa. Možná se připojím ještě doma.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No holky o kufry se nebojím, ale já jsem ještě v životě ještě nikam neletěla, takže se ztratíme už někde v Praze na letišti :-D Vůbec nevím, jak to na letištích chodí! Jinak pas už mám propadlý, proto řeším nový :-|
Odpovědět
raw: jéé, takže premiéra? no tak to budeš mít už od začátku jako zážitek, to je super. Mě nejvíc baví, jak startuje a letí nahoru. Jůůů. Já se taky o kufry nebojím. Dokud nejde o život, tak to neřeším :-D U nás v Praze je to super. Budeš mít zakloněnou hlavu a dívat se, co máš na letence - je tam označení a podle toho půjdeš ;-) Pohoda, fakt. To ve Frankfurtu to musí být zážitek
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, no jsem na to opravdu zvědavá. Taky přesedáte v Dubaji? Tam už se budu bát víc :-x
Odpovědět
Tyy, víš, že ani nevím? Počkej, mrknu se do mailu. teď jsem se dívala na pasy. Mě platí do 2016, ale přítel ho má propadlý - už rok :-D Hned ho tam vyženu ho udělat. V Dubaji jsem taky zvědavá. Když jsme byli v Thajsku, tak jsme se málem ztratili hned po příletu. Začali jsme plašit. Všichni se nám ztratili, takže fakt výborný.
Odpovědět
Tak jsem koukala, kde budeme přestupovat. Problém je ten, že jsem to nechala nacenit na květen a tam je přestup v Paříži. Pak jsem to změnila na září a cena byla stejná, tak mi podrobnosti neposílal. Většinou je právě Dubaj a Paříž, tak nevím. V listopadu tam jedeme, tak VŠECHNO zjistím. Předtím vám napíšu, jestli budete chtít něco vědět, když tam budu, tak se zeptám.
Odpovědět
Profilova fotka
Přestup v Paříži? To je trošku bokem, ne? Ale kdybychom přestupovali tam, líbilo by se mi to víc, než v Dubaji. Uvidíme... Musíme se ho na všechno zeptat a taky vyzpovídat holky, až přiletí!!! To se tak hrozně vleče... já se snad nikdy nedočkám ]-(
Odpovědět
No, v Paříži. uvidíme, co poví holky, kde měly přestup. Kolem 14.9 by měla přiletět lenule, tak jsem fakt zvědavá na její vyprávění. Myslím, že člověk je stejně napůl vyšťavenej z toho letu. Je to ale příjemné mít mezipřistání. Koukneš se po letišti, protáhneš a letíš dál. Taky se ti to vleče? Mě hrozně. Přijde mi divný, že září vůbec neutíká, když v práci nestíhám. Já jen doufám, že aspoň ten prosinec uteče. Dárky, vánoce, návštěvy...
Odpovědět
Holyk vleče se to děsně ale pak se nenadějem a bude to za náma 8-)
Odpovědět
no veď to, tak moc na to čakáme a zachvílu to príde a bude za nami. ale to budeme mať zase pekné spomienky.
Odpovědět
Přesně tak. Uteče to jako voda. Tak 14nocí někde být myslím stačí. Vám to uteče rychleji :-( Hlavně si tam užívejte všeho, co hotel a ostrov nabízí. Konečně je víkend. A má být krásně...To půjdeme na procházku s pejsek. Akortá mě naštvali v Dormeu. Stěhujou sklady a doba doručení je až měsíc. Dneska tam budu volat, jak to vypadá. jsou to už 3 týdny. V pondělí jsem pani do tel řekla, že pokud nebude do měsíce od data objednávky, nepřevezmu jí. Prý to uspíší, ale nevěřim. Pak koupelna. Zase čekání. Prý se omlouvá, ale přijde až v pondělí, takže jí hned odveze k nám. Chtěli jsme to mít tenhle víkend, udělat si to v klidu. Znáte to. Fakt blázinec, tohle je snad jenom u nás v ČR :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem blázen, zamilovala jsem se do nových šatů od Meggie Sottero-Ambrosia... :-D
Odpovědět
raw: večer se podívám ;-) Teď musím letět k našim na oběd a pak na brusle. Zatím papa
Odpovědět
Ahoj holky, já byla na zkoušce MAggie sottero a musím říct že ve všech šatech vypadám jako blb. ty co jsou bez spodnice mi nedělají hezkou postavu a zase na pláž nechi robu jak pro princeznu. Takže si tam šaty nekoupím, sice za originál bych dala 6500-je to výprodej kolekce ale vypadám ve všech fakt hloupě. tak si koupím ty obyč letní a je to. Snad v nich nebudu tak blbě vypadat ALe aspon jsme si tam zkoušeli prstýnky a ve skutečnosti vypadají jinak než na netu,t akže máme předběžně vybrané úplně jiné než jsme si na netu vybrali.
Odpovědět
no lucil, tak to je dobre že si si poskúšala, aspoň vieš čo budeš mať lepšie. a tie čo máš v albume, o ktorých uvažuješ sú tiež pekné a na pláž sa hodia. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mě je jedno, že budu mít na pláži princeznovské šaty. Je to snad každé holky sen, být alespoň jednou princezna, tak proč si ho nesplnit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky my jsme přestupovali v Paříži a bylo to jen tak tak.....na přestup jsme měli jen hodinu a Air Mauritius odlétají z úplně jiného terminálu, než se přiletí z Prahy, takže okružní běh po letišti, ani jsem nestihla duty free a šup, honem skočit do dalšího letadla :-D :-D .....naštěstí pařížské letiště dobře znám, jsme tam celkem často, tak jsme věděli, ksm běžet, ale bylo to o fous ;-)
Odpovědět
raw: každá chce něco. Taky jsem chtěla princeznovské, ale když jsem viděla fotky, jak se jedna pařila a na fotkách byla jak rak, tak...Jde hlavně o materiály. Navíc je to netradiční svatba, tak se vším všudy :-D Každá by si měla vzít šaty po kterých touží. sim: no nekecej, to je tam takový fofr? Je v pohodě letiště v Paříži? No jsem fakt zvědavá. Jak to tedy je? Do paříže letíš asi tak hodinku, viď? Na maur pak asi tak 10hod, co? Letadla mají lepší než u nás? Odmítám létat s Travel serv.
Odpovědět
My máme přestup myslím v Dubaji a jsou tam 3 hodiny času na přestup. Ale já se ztratím u v Praze 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?