Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jé Lena má svatbu až v pondělí-to jsem nevěděla ani. mám tady v těch holkách zmatek. Za chvilku budím malýho a jedem do kšolky pro toho většího-to je ježdění pořád 8-)
Odpovědět
Holky tak já se svámi loučím. Brzo ráno odjiždíme vlakem do Prahy a v jednu odletáme. Tak se tu mějte krásně ;-)
Odpovědět
Irčo tak se mějte krásně já vám tak závidím, pořádně si to užijte.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa no nemyslím si, že by 30 tisíc na výlety bylo nějak extra málo ;-) ...a stačilo nám to na 4 celodenní výlety v pohodě.... dovolím si s tebou trošku polemizovat, ale rozhodně ti nic vnucovat nehodlám :-D - my jsme na svatbu na Mauritiu penízky měli a přesto jsme chtěli svatbu doma, s rodinou a spoustou přátel, které máme....proto jsme se nakonec rozhodli, že na Mauritius poletíme na svatebku a obřad s mejdanem pro kámoše bude v Čechách. my máme v rodině nádherné vztahy a prostě bych nechtěla rodiče o svojí svatbu připravit. a taky, co si budem povídat, jsem si hrozně moc chtěla užít ten den být za obdivovanou a nejkrásnější princeznu :-) ....oba s mužem máme spoustu kamarádů a těšili jsme se, že si to všichni užijou s náma.....takže tak ;-) uznávám, že na té pláži je to romantika, ale tu my jsme si tam na svatebce udělali taky :-)
Odpovědět
Simčo máš krásné fotky ze svatby. u nás by to ale tak dobře nedopadlo, rodina nastávajícího nejeví zájem a moc se nescházíme-dělá jim problém přijet i na oslavu narozenin tak jsme radši zvolili svatbu na pláži bez všeho shonu. Moje mamka už si mě jednou vdala, tak si to užila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, krásné fotky, je vidět, že jste si to tam pěkně užívali. Vy jste byli v hotelu Le Mauricia?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte už v plánu, čím překvapíte drahého o svatební noci? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil děkuju moc :-) já to chápu, mám taky několik kamarádek, které byly nakonec ze svatby s rodinou vystresované a na nervy, my jsme to ale jinak něchtěli, chtěli jsme si to se všemi užít...a taťku by myslím hooodně mrzelo, kdyby si mě nemohl odvést k oltáři :-) a když si tě mamka už jednou vdala, je to úplně v pohodě :-D :-D :-D moc ti přeju, ať si to tam užijete na maximum, je to vážně ráj ;-) rawenna, nene, my jsme byli v resortu Shandrani, na jihovýchodě ostrova.....byl to celkem mazec, každý den byly aspo%n dvě svatby na pláži,tak jsme to měli v přímém přenosu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, já jak jsem viděla ty fotky u těch lázní, tak to vypadalo jako v Le Mauricia :-)
Odpovědět
Raweno já ničím, prý vypadám nejlíp úplně bez :-D SImčo ty máš někde fotoalbum z MAuricia??
Odpovědět
simass: já to nemyslela, jak ty píšeš ;-) Ach to psaní, není lepší mluvit? Co se týče rodičů, tak v úplný pohodě, ale jsou rozvedený a ty mají své nové známosti a ty nemají radi tamty...Je to složitější a proto raději utečeme než řešit koho pozvat atd. Vím, že 30tis je dost, ale to je většinou minimum co si na dovolený bereme, takže mi to přijde normální. Je ale super, že za 12tis jste měli 4 výlety. Tím jsi mě potěšila, fakt super. Kolik nocí jste tam byli? Jinak nic nemyslím zle, tak to tak neber, prosím :-) Jéé, dakší co se odjela vdát? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barco, já si to neberu, jen mi to znělo od tebe moc přísně až vychloubačně, a bylo mi líto těch holek, o kterých jsi napsala, že jsou nepřejícné a závidí ti, že na to máš, a proto že píšou, že by se tam nevdávaly =-) =-) ;-) .... jo a uklidním tě, do Shandrani fakt 30 tisíc sebou nepotřebuješ :-) leda bys chtěla utrácet za hadříky, ale ty mě hooodně zklamaly, těšila jsem se, jak si nakoupím za dobrý peníz značkové hadýrky, jak se o tom všude píše, ale většinou to byly samé padělky.......a když už byly ty značky pravý, stálo to stejně jako v duty free na letišti nebo na netu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rawenna :-) ale v Le Mauritia byla kolegyňka z práce a líbilo se jí tam moc ;-) lucil IP :-)
Odpovědět
simass: vychloubačné to rozhodně nebylo. Sama to nemám ráda. Musím ale zůstat u toho, že lidi závidí. Je to prostě taková doba. Závidí ti nové auto, že máš pořád nové věci...pořád něco závidí. Závist byla a bude. Nechci moc lidem říkat o svatbě. Jen rodině. No přítelo kamarád má za manželku jednu slepici ]-( a ta až se to dozví, tak to pomluví :-| Vím to, přotože jí znám velice dobře. Ale pryč od toho. Ani nevím, že se tam "jako" dají nakoupit značkové věci. Asi ale ne :-D Chtěla bych spíš po výletech, na hadry kašlu :-D Fakt jsi mě potěšila, že vám stačilo tolik peněz na výlety. Dávali jste nějaké drobné číšníkům? A co pláže? Nefouká tam tolik vítr? To je otázek, viď? :-D
Odpovědět
lucil: neměla jsi jet o tomto víkendu do salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky nevěděla, až jsem včera narazila na tyto stránky: http://www.invia.cz/mauritius/kurz-meny/ Simi, zajímaly by mě stejné otázky, jako Barču :-D
Odpovědět
simass: a na tom mystickém jihu jste byli? to nabízí p. W za 120e nebo 160e . Teď nevím ;-)
Odpovědět
raw: ten odkaz co jsi poslala je dobrej. Docela mě zaskočili ty výlety. Vychází nějak levno. Simass dávala jiné penízky. Budu věřit jí, když tam byla :-D Vidíš, jak ty informace klamou? Hadry nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to pochopila tak, že ty výlety se dají objednat jen u pana W. Nebo se dají koupit i přímo na místě v hotelu?
Odpovědět
No já četla, že se dají pořídit i tam. Někdo píše, že to tam vyjde levněji a někdo zase že u p. W. Simass nám to snad řekne. V listopadu za ním jedeme, tak se hned zeptám jak to je. Na jak dlouho jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
My jedeme jen na 7 nocí (10 dní s cestou)... snad nějaký ten výlet taky stihneme :-)
Odpovědět
to snad jo. Líbí se mi ten výlet, co píše pan Walter - Mystický jih. Uvidíme, co nám řekne za výlety. Všichni říkají, že první tři dny zabereš přípravou svatby. Což se docela divím. Určitě to zabere třeba jen dopoledne a odpo jsi na pláži. Přišla už nabídka?
Odpovědět
Koukala jsem na počasí a lenule tam má 28-29st, slunečno....Paráda. hezky jí to vychází.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, nabídka už přišla. Právě říkal, že první den s námi ta delegátka probere detaily svatby, druhý den pojedeme vyřizovat doklady a snad zkouška účesu a třetí den svatba. Myslím, že je to max. vždy na dopoledne :-)
Odpovědět
a jaký hotel jste zvolili? Možná jsi to psala, ale jsem tu vždy jen na skok a moc mě to neba :-D Snad to tak bude. taky si myslím, že je dopo a konec. A vyšel i ten datum, co chcete?
Odpovědět
Ahoj nám nešla skoro celý den elektřina a bez ní nejde nic, hrůza-člověk je na ten komfort tak zvyklý. Do salonu jdeme příští týden v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, letíme do Le Mauritia a datum nám vyšel přesně ten, který jsme chtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barccca, v pohodě, já vím, že lisi závidí pořád a všechno, s tím se musí počítat ;-) ale mě to netrápí, vím, že si vydělám poctivě na všechno co chci :-) jinak drobné jsme dávali, číšníkům, uklízečům apartmánu i poslíčkům, kteří jezdili po pláži a nabízeli občerstvení až na lehátko, s jedním jsme se dost zkamarádili a bylo to fajn, rozmazloval nás neuvěřitelně ....oni jsou tam všichni neuvěřitelně milí a přátelští, takže jsme dýška dávali pořád, nechávali dolar na posteli a tak.... pláže u Shandrani jsou tři a jsou krásné, dvě v laguně a jedna divoká, nechráněná korálovým reefem, takže velké vlny, tu jsme měli nejradši :-) a vítr sice foukal, ale nijak dramaticky, bylo to příjemné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, ty výlety se dají pořídit i na místě v hotelu, nebo si můžete jen na recepci objednat taxi a dojet si sami, kam chcete, nebylo to nijak drahé...my jsme si výlety pořídili až tam, od delegátky, kterou tam má pan Walter k ruce pro české cestovatele :-) , Slovenka Mirka a je moc milá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mystický jih - ano, na tom výletu jsme byli, jen jsme si poupravili prgram, můžete si vybrat, kam vás má taxikář odvézt, kde zastavit atd....jih je drsný, nádherná příroda, krokodýlí farma, ananasová pole,.... stojí to za to :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?