Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
lucil: neboj. byl zvyklej s tebou doma, tak to víš...je to změna. my vyváděly taky se ségrou. raw: myslíš oznámení? Svatební dary nevím...Až oznámíme svatbu, tak uvidíme jak se budou tvářit. Jinak pak budeme po návratu dělat takovou párty. Myslím, že rodiče přispějí než odjedeme. Jinak dary nemusím, tak to ani neřeším.
Odpovědět
Taky nečekáme dary.Naši už nám dali dost a jinak nevím no, taky si myslím že když nebude svatba, nemůžeme nic čekat. No a možná uděláme na pc nějaké oznamko s fotkou z MAuricia že jsme se vzali. Jinak fakt půjdem max na oběd nebo grilovačka na zahradě ale jen s rodiči a sourozenci.
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme složité... naši rozvedení, přítelovi rodiče rozvedení a každý již má jiného partnera... takhle, než bychom všechny objehali, pfff. A do našeho bytečku 2+kk je všechny pozvat, tak asi praskne ve šveh :-D
Odpovědět
My taky nečekáme žádné dary, budeme dávat jen oznamení, že jsme se vzali. Jinak budeme dělat rodinné setkání ( z jeho strany). Protože tetiny od skoro manžela byly proti tomu abychom se brali mimo čr a tak aby sklapli na chvíli tak musíme udělat oslavu. Nemám z toho žádnou radost, protože mě ta jedna úplně nesnáší... :-S Tak Leňa už je v letadle...Doufám, že ji je líp...
Odpovědět
Tý jo tu nervozitu cítím za ní. Baru díky za podporu, nidky by mě nenapadlo že to budu takhle prožívat-no jo s mamkou doma je lehárko a ve školce už se musí poslouchat.
Odpovědět
Profilova fotka
My taky žádné dary nebudeme chtít, už to vidím :-D Popřípadě peněžní. Jen jsem chtěla, aby popř. věděli, kdy co bude, aby nám před odletem nenapochodovali domů
Odpovědět
MY jsme se nakonec domluvili, že to ani říkat nebudeme, pojedeme jako na dovolenou a hotovo. jen naši to vědí. tchánovci se o náš život těměř nezajímají a svatba, o které ví že bude, je taky nijak extra nebere. :-|
Odpovědět
u nás je to tak, že naši to vedia, priateľov otec (mamu už nemá) tak ten sa nejako nezaujma o nás a tomu to priateľ chce povedať až keď sa vrátime že sme sa zobrali. inak stretli ste sa s tým, že niekto vám na svadbu na mauriciu povie, že by to nerobil, že chce pri tom rodinu a pomaly vám tento svoj názor vnucuje? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
vladenas: My to ještě nikomu neříkali, takže nevím :-D Sama jsem zvědavá, co na to stará škola :-)
Odpovědět
No já to řeším je ns kamarádkama po netu.máme skupinu už od doby těhulkování v roce 07. Ty to všechny schvalují a přijde jim to děsně romantické, moc mě potěšily-že nám v tom fandí. A kupodivu i naše mamka-která je šetřivá a tolik peněz by v životě za dovču nedala-tak řekla at jedem že je to v dané situaci nejlepší nápad.
Odpovědět
to aj moja mamina je rada že to nebudeme robiť doma, tá bola prvá za tento nápad a ešte sa aj potešila že nemusí absolvovať klasickú svadbu ;-)
Odpovědět
naše mamka taky, ví co je kolem starostí. už vdávala i mě a ženila bráchu. Takže je fakt ráda, že si to užijem a bude to bez lítání a nervů. Sice nějaké enrvíky budou asi ale zas jiné 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Už jsem se setkala hodně s jinýma názorama. jako že by bez rodiny nemohli apod. Podle mě to je blbost. Nejsme děti, tak to snad zvládneme. Svtaba stejně trvá pár minut a pak jde jen o zábavu. Hodně jsou taky lidi závistivci, takže radši řeknou, že by nemohli tohle udělat rodině a přitom by dali všechno, aby taky mohli tuhle svatbu mít.
Odpovědět
lucil, tak ty už si to raz vyskúšala aké to je? ;-)
Odpovědět
vidíš barča, to ma nenapadlo, že niektorý to hovoria zo závisti, ale späťne keď nad tým rozmýšlam, tak to na niektorých sedí 8-)
Odpovědět
Jojo Vladi už jsme to nanečisto zkoušela 8-) Tenkrát nám nevyšli svatební fotky a ze srandy jsme si říkali že příštěse povedou. no a bývalý už je ženatý a já se budu vdávat akaždý máem svou rodinu. Baru kvůli té závisti my to ani nikde neroztrubujem, našetříme na to a každému je po tom prd. někdo to prokouří, někdo propije-to my si užijem ;-)
Odpovědět
presne tak, urobíme si to podľa seba, užijeme si to a budeme mať nádhernú pamiatku bez zbytočných behačiek a stresov.
Odpovědět
ahoj holky, moji rodiče to vzali v pohodě, mamka se pro to nadchla, jenom tatkovi se to zdá zbytečný luxus, on totiž vůbec necestuje tak to nechápe:-)) přítelovi rodiče se to dozvěděli kuriozním způsobem. jeho mamka nám vykládala karty a když přítel vytáhl kartu císaře a hned potom císařovnu, tak se zeptala: "neplánujete svatbu?" tak jsme šli s pravdou ven, a taky to vzali v pohodě. rodiče by měli vaše přání respektovat třeba už po zkušenosti se svojí vlastní svatbou... myslím, že je to hodně o závisti, když vám nějací známí říkají, že si svatbu bez rodiny nedokážou představit. je to první argument co je napadne. možná jim je líto, že je to nenapadlo taky..a co si budeme povídat, málokdo má se svou rodinou takové extra vztahy, většinou jsou svatby nudnou dlouhou záležitostí s lehkým pocitem trapnosti.. jinak ted jsem volala panu W, že čekám na smlouvu, říkal, že toho má ted hrozně moc a přednostně řeší svatby, které"hoří", hodně lidí se chce vdávat letos v říjnu..já to chápu, jen jsem se potřebovala ujistit:-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych se zeptat někoho kdo má už svatbu na Mauriciu za sebou:) Jak je to pak s doklady, zaměstnavatel po mne chce oddací list hned po příletu, že to musí nahlásit na pojištovnu a tak.. Ale jen nevím jestli je to možný mě takhle hned nahlasit jako že změna příjmení když s oddacím listem půjdu na matriku skoro až za měsíc až mi to pošlou z Brna.. Nebo to nevadí?? Nechce se mi kvůli takové prkotině otravovat p. Waltera. Moc děkuji:) A letíme 21.9. do Le Mauricia, moc sem se tady o tom hotelu nedozvěděla :( Proč tam nikdo nelétá?? :)
Odpovědět
Já sice se budu vdávat až v úterý, ale myslím si, že dokud ti to v Brně nezlegalizují, tak tady jseš do té doby svobodná. Myslím, že ten Mauricijský oddací list tady neplatí, že musíme počkat až v Brně vystaví nový. Takže budeme muset počkat na nový z Brna a pak vyřizovat doklady atd...
Odpovědět
Já si to právě taky myslím, ale v práci na to nějak strašně pospíchaj:(
Odpovědět
Profilova fotka
Mysko, my tam letíme. Zrovna dnes mi pan W. říkal, že za ty peníze je to super hotel! Je prý levnější, protože má menší pláž.
Odpovědět
My jsme tam kvůli ceně právě chtěli taky jet ale nakonec jsme trošku připlatili a jedem do Victorie hlavně kvůli šnorchlování. Ale nej mi přijde ten Les Pavilons-to je nááádhera-tak tam až vyhrajem ve sportce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jó, taky čekáme na sportku :-D
Odpovědět
no mne by tá športka stačila vyhrať dokedy to budeme platiť aby som mohla zmeniť hotel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladenas, odkaz na fotky mas v IP :-) barcca, ja uz si to moc nepamatuju, ale ti lvi stali myslim kolem 200 euro za oba, ale radsi se jeste podivam, jestli nemam nekde schovanou vstupenku, abych nekecala :-) a 30 tisic sebou snad neni nutny, my meli na vylety asi 12 tisic a vesli jsme se ;-) a to jsme vyletovali dost......
Odpovědět
Profilova fotka
Nám pan W. nabízel celodenní výlet do vnitrozemí (bez ohledu na ujeté kilometry) za 160,- Euro. To si myslím, že je super cena. :-) simass: mohu taky poprosit o odkaz? Děkuji
Odpovědět
simass: tak to je super. Připadá mi, že jste měli málo na výlety a vidíš to. Bohatě to stačilo ;-) Díky za info. raw: tehle výlet nabízí každému. My do něj určitě půjdeme. myska: určitě tě nemůže nahlašovat, když nebudeš mít oddací list. Nejdřív musíš čekat na OL z Brna, takže ať jsou v klidu :-D Je pravda, že do hotelu Mauricia moc lidí nelétá, ale neboj se. Je určitě pěkný.
Odpovědět
Tak Lenule už leží na pláži nebo odpočívá po dobrém obídku 8-) Holky jak t uřešíte tu platnost, tak řpece píšou že ta svatba na Mauriciu je platná tak vy myslíte že když tam bude svatba 3. 5. a tady to uznají třeba 6.6. že bude jako platit až t odalíš datu??To snad ne přece :-o
Odpovědět
lucil: to ne. Prostě v den svatby. Je platná, neboj ;-) Taky jsem si na ní vzpoměla. Jéé, ta se má. Úplně jí závidím. Tam je ale posunutý čas. Teď ale nevím jestli dopředu nebo dozadu :-| Takže buď vstávala a nebo se chystá na večeři :-D Za chvíli jí to čeká :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?