Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@evaamy Určitě je ještě seženeš, v obchodech začínají už i s letními věcmi ;-)
Odpovědět
Já jsem si dnes byla vyzvednout zkrácené šaty, takže už nám chybí jen koupit opalovák, sprey proti komárům, foťák do vody a kufr. Ještě si přečtu vše co nám pan Walter psal, aby nám bylo vše jasné. No holky, letí to děsně rychle :-)
Odpovědět
čaute baby, ja som si dnes bola vyzdvihnúť šaty, nechávala som ich ešte napariť a takto vyzerajú
Odpovědět
Ahojte děvčata, přidávám se k vám, vyznavačkám poklidné svatby v teple...naše svatba bude v srpnu v hotelu Shandrani. Trošku jsem se mezi vámi ztratila...jedete teď někdy některá do tohoto hotelu? :-) Děkuju za info
Odpovědět
@vladenas moc hezké!
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas vladi krasne a nedavala si ich vobec upravovat? @beremka ahoj, tak ta tu vitame, myslim, ze do shandrani ide vladenas, no som si teraz ista na 100%, uz to mam tiez popletene ;-) neviem ci este niekto iny tam teraz ide. a uz mate vsetko vybavene?
Odpovědět
ďakujem baby. kati vypárali sme jednu spodnicu, takže to nie je také široké, trochu to spadlo. @beremka ja idem do shandrani, letíme budúcu nedeľu
Odpovědět
@lenule26 Stále nerozhodnuto. Dostal další nabídku práce, tak teď je to takový - vzít to nebo ne...Leots to bude, ale co a jak nevíme. Pak se rozhodneme a hned pojedeme.
Odpovědět
Ahoj holky, koukám do kalendáře a za týden se tady budete rozprchávat na Mauricius. Páni, to uteklo. Závidím vám a pak budu zase sobě :-D :-D
Odpovědět
Čaute, tak už sa to kráti - začínam byť nervózna, dala som si zúžiť šaty a úplné to pokazili :-o, tak som ich včera odniesla inej krajčírke tak uvidím - dúfam, že ma neporazí ;-(. Tak ešte musíme dať rozšíriť prstene, kúpiť kufre, šľapky, stihnúť solárko, kaderníčku, gélové nechty a s tou posilkou to za týždeň asi nezachránim :-D.
Odpovědět
@titzka tak to máš toho ešte celkom dosť na posledný týždeň, ale v pohode sa to dá zvládnuť. a čo ti na šatoch pokazili?
Odpovědět
@titzka Téda kolegyně to máš nabitý týden:) Snad ti šaty opraví a budou ok. My už koupíme jen repelent a je to-vše jsme kvůli dětem radši zařizovali s předstihem. Ale uteklo to a už bych radši seděla v letadle.
Odpovědět
Článek se načítá
@vladenas - na prsiach sú mi úzke a cez pás široké presne naopak ako mali :-( ale nádej umiera posledná budem veriť, že to nová krajčírka napraví |-|. Pekné šaty kúpila si ich hotové alebo si ich dala žiť?
Odpovědět
@titzka Ďakujem, to som kúpila cez ebay
Odpovědět
@lucil07 Tak to vám závidim, mne to až teraz začína dochádzať , že už je najvyšší čas začať zhánať veci :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@titzka teeeda to je smola s tymi satami, no drzim palce, dufam, ze ina krajcirka to napravi ;-) ja by som si mala tiez tento vikend ist pre saty, tiez uz len opalovacie kremy a repelent. no a ja plavky ak na nejake natrafim. v solarku sme tiez boli len par krat, ale snad este pojdeme tie najblizsie dva tyzdne a tento vikend ma byt krasne, tak mozno chytim aj nejaky bronz 8-) veci uz mam vacsinu popratych a postupne zehlim tiez uz by som najradsej sedela v lietadle ]-(
Odpovědět
@vladenas - tak to je super, že ti tak sadli :-) inak neviem prečo sem neviem pridať fotku asi niečo robím zle - a to nie som blondína!
Odpovědět
@titzka No my jsme museli vše zařídit postupně, protože když by např onemocněly děti-nemůžem pak ani na krok. Ale enrvíky mi už rpacují, halvně abychom nezapomněli doma pasy a jiné důležité věci.
Odpovědět
@titzka oni sú šnorovacie, takže keď som sa držala rozmerov, tak to bolo v pohode. a ty máš ktoré?
Odpovědět
@vladenas - Tak ja budem mať tieto len v maslovej farbe. Ešte v nich nemám fotku, keďže sa zužujú, keby som tam mala šnurovačku ako ty tak by som teraz nemusela nič riešiť ]-(
Odpovědět
@kata13 . Jee, tak to jsem ráda! Prosím, prosím poté o pár dojmů ze svatby v tomto hotelu, Vladi. Podle toho, jak jsem četla diskusi, tak často se tam budoucí manželé nevydávají. My se pro něj rozhodli poměrně brzy. Jsem nesmírně zvědavá na obřad tam a vůbec:) Ano, už máme zařízené vše stran cesty, svatby a pobytu. Ale co se týče vybavení ke svatbě, tak nula bodou, kromě mých šatů, které jsem si nechávala šít na míru...ale my máme ještě moře času a přítel, tak jako ostatně u některých z vás, se ke všemu tomu kolem svatby staví dost laxně :D Holky, vy co už to máte za pár, se máte!
Odpovědět
@titzka moooc pěkné!
Odpovědět
@beremka - no tak to najdôležitejšie teda šaty už máš tak to sa už môžeš vydávať :-) všetko ostatné sú už len drobnosti :-D . Šaty už máš ušité alebo ti ich len šijú?
Odpovědět
Máš naprostou pravdu:) Šaty už mám ušité, jen pořád nějak nevím, co s délkou,ale to už jste tu řešily. Tylová svrchní sukně přesahuje asi o 5 cm spodní sukni a šlapu si na ni bez podpatků...no a když bude obřad na pláži, tak to na podpatky nevidím...ale když zase s podpatkem ty šaty vypadají lépe:D Tak jsem ve stadiu, kdy nakoukávám fotky v albech a zvažuju nej variantu. Abych pravdu řekla, zkracovat se mi moc nechtějí. No a pač je to svatba na tajňačku, tak se zatím ani nemám s kým poradit.
Odpovědět
beremka - no ja som tiež riešila podpätky ale nakoniec som si ich nechala cca 8cm, keďže som malička tak nepripadá do úvahy ísť bez nich. Problém vidím nie pri obrade ale skôr pri fotení no ale to nejako zvládnem :-D
Odpovědět
Taky jsem sháněla podpatky ale pak se asi vyzuju. šaty jsem si radši nechala zkrátit.
Odpovědět
beremka: Sice nejsem nevěsta, ale máme v Shandrani taky svatbu, v podstatě se tam termínově potkáme s Vladenas, ale oni přijedou v den naší svatby :-) Až se vrátíme, tak se ozvi, poradím vychytávky..
Odpovědět
Já nakonec budu mít žabky, přítel je jen o 10 cm vyšší, tak aby to na foto vypadalo, že je vyšší :-) Holky šatečky máte moc krásné :-)
Odpovědět
@dave7842 A kdy letíš?? My letíme v sobotu 30. z Prahy, vy asi dříve že? @petik83 Přítel taky není veliký ale podpatky aspon na chvíli.A pak bílostříbrné žabky.
Odpovědět
Děkuju vám všem za názory a dave, díky za info, pak se ozvu. Budu ráda za každou zkušenost ;-) Apřeju,aby se vše vyvedlo na 1 a přesně dle představ!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?