Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Tak mi přišla domů plážová taška-za super cenu a jako dárek je k ní kšiltovka v barvě. Jen mě chytla záda a budu chodit na rehabku abych byla na dovču fit.
Odpovědět
Tak jsem si dnes zakoupila boty k šatům, měli to být ty žabky a nakonec jsou páskové s asi 5cm klínkem :-D ještě jsem je nestihla vyzkoušet se šatama, tak jsem zvědavá :-D A vybírám kufr, máme jen samé sportovní tašky, vyhlídla jsem si na aukru tento: http://aukro.cz/cestovni-kufr-na-kole... samozřejmě se mi líbila cena a vím, že ho použiju teď a pak možná někdy .... Co myslíte, nebude to šunt?
Odpovědět
@petik83 My koupili ted v tescu v akci ty pevnější-je to sada 3 kufrů za 1700Kč a ten nejmenší se rozměrově vejde i jako příruční zavazadlo na palubu letadla. A gratulace k nákupu botů.
Odpovědět
Holky děti jsou zase nemocné, to bude ten týden zajímavý a snad budou fit než odjedeme..............
Odpovědět
@lucil07 Díky za tip na kufírky, juknu se tam. Snad se dětičky uzdraví, to je pech, týden před odjezdem :-( A co už máte cestovní horečku? :-)
Odpovědět
@titzka Něco proti blondýnkám? :-D
Odpovědět
@petik83 No ten menší má horečky a to mi dr ve čtvtek řekl že mu jn doznívá rýma a on se v noci dáví, jak chudinka kašle-medicín má spoustu a nic z toho. ]-( ]-( Ale už jsme sbalení a máme koupené lístky na Pendolíno. Ted jsme spíš neštastná z kluků-nerada bych je tu nechala našim nemocné.........
Odpovědět
@lucil07 To mě mrzí, šmoulíčci malí. To Ti věřím, snad se z toho za ten týden dostanou, abyste si to užili a nedělali si starosti. Ikdyž budete určitě na děti pořád myslet, tak by bylo samozřejmě lepší kdyby byli zdraví. Teda to jsi dobrá, že už máte vše hotové, připravené, jak se znám tak budu balit ráno před odjezdem :-D Hlavně aby se kluci uzdravili
Odpovědět
Zrovna se dívám po dlouhé době na recenze, popis a hlavně fotky hotelu a už se začínám strašně moc těšit :-D (ne, že bych se doteď netěšila, ale znáte to... :-D
Odpovědět
@lenule26 - nie, nie jasne, že nie :-D chyba nebola vo mne ale v PC. Tak už mám šaty doma 8-) zúžené. A môžem začať baliť. @lucil07 - určite sa uzdravia
Odpovědět
@titzka A kdy vyrážíte?
Odpovědět
@petik83 Já už jsme tu psala že s dětma musíme vužít každou volnou chvíli a chystat se-v týdnu by to nešlo, přítel je celý den v práci-tak jsme rádi že až na pár drobností vše máme. Jen zítra budeme lítat po dr a v pátek půjdem určo taky a to mám jít na nehty. Ale hlavně aby byli fit hošani.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak co, ako sa citite par dni pred odletom? ja mam este vyse tyzdna, takze prebiehaju posledne pripravy. ale da sa uz povedat, ze vsetko mame. vsetky odlietate uz tento tyzden, alebo tu je niekto kto ide az buduci, snad tu nebudem sama buduci tyzden ;-)
Odpovědět
my odlietame v nedeľu 8-)
Odpovědět
My zítra, takže přípravy vrcholí.. Teď jsem mluvil s cestovkou a posunuli nám zítřejší odlet o 20 min dřív a odlet z Mauritia o hoďku, takže se člověk nenudí :-D vladenas: posílal jsem Ti soukromou zprávu..
Odpovědět
@kata13 my odlétáme příští pátek, už aby to bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dave7842 a cestovka ti dala sama vediet, ze sa vam zmenili casy? @evaamy my v sobotu, tak som rada, ze tu bude aspon niekto so mnou ;-)
Odpovědět
...po x týdnech jsem zas tu... odlétame už v sobotu, já jsem tak zvědavá na všechno...akorát když koukám na počasí, tak je to takový divoký..http://www.accuweather.com/cs/mu/black-river/la-gaulette/forecast2.aspx
Odpovědět
holky není vám to divný, že všechny to máme v květnu? to jste chtěli, nebo vás přemluvil pan W.? my to totiž původně chtěli až na podzim.. ale nenapadá mě žádný důvod :-N
Odpovědět
My jsme chtěli v červnu, ale kvůli počasí atd. letíme v květnu...
Odpovědět
my sme to pôvodne chceli niekedy v apríly, ale aj kôli robote a aj cene sme to posunuli na máj
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy nas nikto neprehovaral, z viacerych dovodov sme si vybrali tento mesiac @nikissek ja pozeram pocasie stale tu http://www.info-mauritius.com/weather... no ked prsi tak to je vacsinou taka rychla prehanka, vcera ked som pozerala tak prsalo v noci o 3 a dnes prsalo o 2, takze to nie je az take zle.
Odpovědět
my odlietame v sobotu:) pôvodne sme to chceli na jún ale kôli počasiu sme to prehodili na marec-apríl a nakoniec je to máj už ani neviem prečo :)
Odpovědět
kata13:tak to jsem ráda, už jsem viděla déšt na celý den.To by byly fotky:-)Jinak pořád přemýšlím nad účesem a líčením, nevím jeslti mám využít jejich služeb..co máte v plánu s vlasama?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikissek ja tiez si stale nie som ista s ucesom a make upu sa trosku bojim. ja sa malujem len velmi jemne, tak snad ma tam nezmaluju prilis a vlasy budem mat asi rozpustene, vyzehlene a niekde len necham pripnut zivy kvietok z kytice
Odpovědět
kata13:Toho se taky bojim a vlasy si asi natočim žehličkou a dám na stranu, protože mám zdobený výstřih na zádech, tak aby to vyniklo. Jakýho máte fotografa?Elieho?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikissek nie my mame steeveho duboise
Odpovědět
ja sa na to výraznejšie líčnie celkom teším, lebo aj keď ideme na ples, tak sa nalíčim výraznejšie a na mne to celkom dobre vynikne. a účes mám na obrázkoch, tak dúfam že sa s nimi nejako dohodnem
Odpovědět
No já jsem tam volal dnes ráno, protože nám ještě nedošly víza do Dubaje při zpáteční cestě a při té příležitosti mě to řekla, ale prej je to normální, že to letecký společnosti posouvají podle letovýho plánu..
Odpovědět
Holky u nás je neveselo. Mladší má angínu a podezření na streptokoka-výsledky výtěru budou v pátek. Má ATB. Ten starší má nález na průduškách-taky ATB. My s přítelem si máme zajít na výtěr-pokud nás škrábe v krku a kluci jsou marodní, je možné, že máme streptokoka všichni a ten se přeléčí jen ATB. Mě bolí v krku od včerejška. Ještě že jsme vše koupili a zabalili včas. Ale jsem smutná, že se nám to takhle komplikuje, nechat tu nemocné děti-to jsem macecha a mamča to bude mít tak těžké, natož s doznívající nemocí :-( :-( 😢 Snad jim ATB brzo zaberou, ale přijde mi že my si nemůžeme užít nic v klidu-pokaždé se něco s prominutím posere......... Ještě mi ruplo vzádech a ode dneška mám chodit na rehabku abych byla do odletu aspon trochu OK-no ale nemám čas:( Navíc má být 3.5. deštivo:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?