Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@mishkab jaaj tak oni nemaju na nete vsetko, to je skoda. k obradu si dam na opatku a potom sa vyzujem na fotenie, samozrejme bude este zalezat od miesta, kde to nakoniec budeme mat, mozno budem bosa aj na obrade :-D ale to nemyslim. a kde vy mate vlastne svadbu mauricius ci maledivy?
Odpovědět
@lucil07 jasne, schovaj a neukazuj. bude paf keď ťa uvidí, lebo nečakal niečo iné ako už videl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja saty tiez neukazujem ;-) aspon to bude prekvapko pre neho...dufam, ze pekne :-D ja prave mam podvazok doma, to som kupila tu v bazari, za 3eura aj s postovnym, tak som spokojna. saty si dam este skratit tak uvidim, presvitat by to asi nemalo, snad to bude ok, ked si ho dam.
Odpovědět
@vladenas Přemýšlím kam je schovat:):) Tak snd se pak ženichovi budu líbit-no ale jak se vyzuju na focení-budu o šaty zakopávat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak si ich vpredu budes drzat
Odpovědět
@kata13 Planujeme Mauricius, Maledivy svadbu neuznaju :-( Len tu sa stale neda oznacit v profile Mauricius, neviem precu nie so schopny to opravit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mishkab ved prave, ma zaujimali tie maledivy, lebo tiez sme tam chceli a nakoniec sme zvolili mauricius kvoli tej neplatnosti. ved uz som aj pisala administratorke a slubila, ze to spravia a stale nic 8-(
Odpovědět
@kata13 aj ja som pisala, slubila, ale nic sa nekona :-( skoda, ze tie Maledivy neuznavaju, tam by som isla najradsej ;-(
Odpovědět
Holky a není Mauritánie po staru Mauricius?? Já jsem si tam dala tuhle zemi:) Snad je to dobře....
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 mauritania by mala byt krajina niekde na zapade afriky...ja som tiez najskor myslela, ze to je to iste
Odpovědět
@kata13 No jo máte pravdu,t ak to mám špatně
Odpovědět
Holky kdepak se poslední dobou touláte?:):) já ted přemýšlím že ty šaty stejně asi budu muset nacpat do kufru-páč šaty v obalu by přítel nepřehlédl a hned by tušil, že mám nové:):)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucil07 ja som stale tu, chvilkami tu nakuknem co nove ;-) a pokrcia sa saty ked ich das do kufra? su krcive?
Odpovědět
@kata13 No trošku pokrčené jsou, asi bych si je tam musela nechat vyžehlit-no uvidíme:)
Odpovědět
@lucil07 My čekáme duben a to rozhodneme ;-)
Odpovědět
@lucil07 Koukala jsem na tvé šaty, jsou pěkný. ta délka se mi docela takhle líbí. když si zkusíš jít, šlapeš si na ně? Jsou ale dobrý. Sluší ti
Odpovědět
@mishkab Maledivy jsou nádherný. Kamarádka tam byla a fotky má naprosto úžasný.
Odpovědět
@barum No asi si šlapat budu, řeknu vám ale holky že ta ženská se už vůbec neozvala. Kdybych byla mrška-šaty bych reklamovala a poslala na zkrácení-protože je neušili dle objednávky. No ale jsem ráda že je mám doma...
Odpovědět
@lucil07 Ve Victorii Ti je vyzehli a je to v cene ;-)
Odpovědět
@lenule26 Jé díky. Ale asi je i doma trochu přežehlím-ten obal na šaty by mě ale prozradil:) Stejně nevím zda to vdržím neříct, že mám nové šaty:)
Odpovědět
@barum Aj ja mam kamaratku, ktora tam bola, dokonca 3x. Aj kolegyna bola a obe su chvalili. Je to moj sen, ale svadby sa neuznavaju, takze ... Mauricius :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 je to v cene? lebo v tom co nam dal p. W je, ze zehlenie nie je v cene AI, alebo len svadobne je?
Odpovědět
Holky tak si tu před zrcadlem zkouším chození v těch dlouhých šatech:) sem tam to jde ale někdy si je přišlápnu, ale zas to na fotkách bude vypadat líp než kdy si je držím.) Konečně jsme sehnala podprdu bez ramínek pod svatební šaty a je řádně vycpaná:)
Odpovědět
no tak to je super. konečne si spokojnejšia ;-)
Odpovědět
@vladenas Nakonec jsem na tu podprdu šla k vientamcům-i ví jak je pořádně vycpat a vš co je sranda, že mám normálně 75A ale podle jejich číslování 80C :-D :-D Jen v těch šatech se blbě chodí-paní se už ani neozvala, o s ní teda bylo jednání :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak super, ty uz mas asi vsetko pripravene ;-)
Odpovědět
No holky to letní oblečení už neřeším, něco doma mám a nebudu si kvůi jedné dovče pořizovat novou garderobu kterou pak stejně neunosím.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som si tiez to iste povedala, no plavky a topanky potrebujem nove. chcela som kupovat saty, ze by som mala tam na vecere, lebo takych veci mam malo, ale kupila som jedny a zvysok nejak skombinujem so starymi vecami. este musime priatela obliect. ale nastastie toho uz vela nemame kupovat.
Odpovědět
@kata13 Přítel nemá kalhoty ale říkal že přinejhorším si vezme některé co má doma. já těmi novými svatebními vyřešila tu svatební večeři-půjdu v těch ever pretty a myslím že něco dalšího na večeře taky najdu. ješě chci jedny obyč palvky a mám asi vše.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 my priatelovi este planujeme kupit lanove nohavice a koselu. ja na veceru pojdem v tych istych satoch co budem mat na svadbe a na seba potrebujem uz len plavky a tie topanky. inak uz mame vsetko nastastie, obrucky sa nam uz robia a poistenie spravit pred odchodom. a mozme letiet ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?