Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
my este stale cakama na prstienky, ale aspon, ze sa uz na nich pracuje |-| ja to cd vobec neriesim, mozno neskor narychlo nieco napalim ;-) ale predpokladam, ze mp3 by nemal byt problem
Odpovědět
na to že mp3 nebude problém by som sa moc nespoliehala. kto vie na čom to chcú prehrávať, ak len na nejakom rádiu, tak to nemusí prehrávať mp3. treba si to overiť
Odpovědět
Právě mě to Vladi taky napadlo. Jinak jsem psala paní jestli jí můžu poslat šaty zpátky na zkrácení-jistě že bych to asi neriskovala, ale uvidíme co odepíše.
Odpovědět
Profilova fotka
tak luci skus napisat p. W, on by mal vediet. ale ja si myslim, ze ked tam maju svadby kazdy den, tak by mohli mat aj nieco normalne...hmm ale nikdy nevies
Odpovědět
@lucil07 no tak to som zvedavá či sa ti aspoň ozve
Odpovědět
Vladi napsala mi že by to musela posla daleko a ted mi psala kdy prý máme svatbu. Ale já bych to neposlala, ještě by je zkrátili moc nebo pak poslali jiné........Máme tu vedle v domě paní co šije společenské šaty a mívala svaební salon-ale svatba je tajná a já mám obavy aby se to ted měsíc před neprovalilo.
Odpovědět
Taky jsme říkala včera nastávajícímu že se budem muset často muchlovat, protože mi bude chybět mazlení s dětma-jejda to bude dlouhé, sice si odpočinem ale stýskat se mi bude hrozně.
Odpovědět
@lucil07 tak to urob tak, že buď s tým pojdeš niekde kde ťa nepoznajú, alebo si nameráš o koľko skrátiť a povieš len jej toľko, že známa ťa poprosila či by si jej ich len nedala skrátiť
Odpovědět
@vladenas No jezdit někam s dětma na to ted nemám čas, asi to nechám být a budu si je přidržovat:)
Odpovědět
No tak paní odepsala že je škoda že to nezjistila když jí přišly že by je rovnou nechala u nás zkrátit ale nabídla mi že si je mám nechat zkrátit a pak mi pošle peníze-což je dobrá nabídka.
Odpovědět
@lucil07 tak ešte že aspoň takto
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to je super s tymi satami, nakoniec pani nie je az taka zla ako sa nam zdala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kata13 No snad to bude dobré, já jsem i v takové řešení doufala tak snad pak peníze oprvdu pošle.
Odpovědět
Holky já jsem tak prdlá, že už přemýšlím kam si nechám dá kytku do vlasů a nad takovýma blbinama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 to ja tiez rozmyslam, vobec neviem co spravim s vlasmi, chcem asi len rozpustene a tiez asi nejaky kvietok do vlasov, no nie som si este ista, lebo mam teraz tie kvietky na satoch, tak, ze by som nebola zase prekvietkovana :-N joj toto su problemy, take by som mohla riesit stale :-D :-D
Odpovědět
@kata13 Je to prča, přítel se mi směje, on se halvně těším že si odpočinem na dovče a tu svatbu chce mít už taky za sebou:):) ALe je pravda že tam to bude uvolněnější a nemusíme být zase tak načančané:) Hlavně aby letadlo doleělo v pořádku, my nebyli před dovčou nemocní a tak.....aby do toho něco nepřišlo....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ještě chtěla zeptat - budete si s sebou brát jen eura nebo i ty jejich rupie? Jinak vlasy bych chtěla nějaké takové, ale bez korunky:
Odpovědět
Ahoj, tak se sem přidávám, svatbu plánujeme nejspíš na Mauritiu v roce 2012. Už jsem psala do svatby v raji at mi spocitaji aspon prebeznou cenu, ale nemaji zatim ceniky a pak na bluemarlin a tam mi napsali, ze konzultuji jedine po telefonu. mate stejnou zkusenost? A ktera agentura je lepsi? I kdyz zatim nemate zadna vlastne vlastni zkusenost :D Jsem v zahranici, proto jsem to chtela resit po emailech... asi zacnu procitat pomalu celou diskuzi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka a kto ti pisal z blue marlin, p. Walter? lebo ja som im pisala mail a p. Walter mi obratom napisala aby som mu poslala tel. c. a hned mi volal, vyjasnili sme si po telefone nejake veci ohladom hotelov, ale vsetko ostatne islo mailom...tak neviem preco ti tak napisali, skus im vysvetlit, ze si v zahranici a lepsie bude to riesit mailom, snad to pochopia. a svadby v raji mi tiez posielali ponuku len mailom... no diskusiu odporucam precitat aj tu starsiu, je tam kopec uzitocnych veci ;-) aj ked chvilu casu to asi zabere :-)
Odpovědět
@kalkulka AHoj tak tě u vítám mezi námi:) Když panu W napíšeš že jsi v zahraničí a jaké máš požadavky, jakou jsi ochotná zaplait cenu určiě ti na míru něco sestaví.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka : my jsme tu většinou všechny u bluemarlin, pan Walter je velice příjemný, ochotný člověk, určitě dobře vybereš. Už jsi koukala na hotely?
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcaa ahoj, taky plánujeme svatbu na září, původně jsme uvažovali o Vegas ale Mauricius mě láká mnohem víc, snad přesvědčím i milého...:) Už máte vybráno kde?
Odpovědět
Holky to se nám to tu rozrůstá:)
Odpovědět
@kata13 No, já mu to psala, ale on mi i tak napsal, že jedině telefonicky a to se mi neoplatí, nedoplatila bych se a navíc do večera pracuju. Zkusím mu dát telefon na přítele, ale raději bych to řešila sama. A prosím co chtěl po tom telefonu všechno vědět? Já mu napsala, že chceme Mauritius, datum, které chceme /12.12.12/, min. 5 nocí a co nejlevnější :) Tak nevím, co ještě potřebuje vědět (abych to nadiktovala příteli, který je v ČR:)
Odpovědět
@rawenna jojo, psal mi pan Walter. Na hotely jsem nekoukala, protože jsem je na netu neviděla ... mrknu se ještě jednou... a na kolik vás to tak asi vychází, jestli se můžu zeptat? celkově?
Odpovědět
Aha, už tam ty hotely vidím, já se předtím dívala jen na svatby v ráji a bluemarlin objevila až teď. No o víkendu to musím nastudovat :) snad tam najdu informace, které potřebuju :)
Odpovědět
@kata13 jjo svatebni je v cene
Odpovědět
@lucil07 Luci, ja mela format MP3 a pustit to slo
Odpovědět
@lucil07 Nemám vůbec tucha, kolik může stát zkrácení šatů :-D Budu to nakonec dávat babičce mé kolegyně, babča je švadlena v důchodu, tak mě to snad nezruinuje :-D koncem příštího týdne se k ní chystám, tak dám vědět :-)
Odpovědět
@lenule26 To jsem ráda, že MP3 jim to bere, snad to budou brát i v Canonnieru :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?