Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy tak to hej, to vam asi vyde lepsie bez AI. my sme zase presny opak, radi si dame nejake tie drinky ;-)
Odpovědět
@kata13 dufam :-o ale stale mame moznost minut ten rozdiel peniazkov co by sme zaplatili za all inclusive :-) holky, prosim poradte este nejaku dobru stranku na plavky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy pozerala si to otto.sk? tam maju celkom pekne.
Odpovědět
@kata13 dakujem ;-) zatial som mrkla len na bonprix a tam nic moc :-S tak idem na otta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy mna nejak extra neoslovili zatial ziadne, uz ich pomaly vytahuju v obchodoch, tak dufam, ze sa mi nieco natrafi
Odpovědět
@kata13 ani mna nic neoslovilo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě jediné plavky, které se mi líbí, jsou VS... ale ta cena :-) Nevíte, jak sedí? Jinak jsme dnes objednali prstýnky - nakonec úplně jiné, než jsme si vybrali doma :-D Ale jsem ráda, že už máme snad vše...
Odpovědět
@rawenna Sedí dobře. Já mám plavky jen od VS a nemůžu si je vynachválit.
Odpovědět
Jinak už mám všeho plnou hlavu. Už mám ceny Kuby a DR a jsou super. Ještě čekám do čtvrtka na Jamajku. Má být cenově taky dobrá. Jsem zvědavá, co vybereme.
Odpovědět
Nojo, plavky :) dobra pripominka, ..v tehle zime by si je clovek skoro zapomnel poridit :-D hele otazka od veci ale treba budete vedet :-o kde na techhle strankach najdu svatebni planovac?
Odpovědět
Profilova fotka
@evikatus chod na moj fotoblog a rovno pod pocitanim dni do svadby
Odpovědět
tvuj fotoblog je na slovenskych strankach ne? nemuzu to tam najit :(
Odpovědět
Článek se načítá
aaaahaaaa uz jsem to pochopila :D hledala jsem tvuj fotoblog misto toho meho :D diky moc :)
Odpovědět
@rawenna Já jsem si nkonec objednala od paní na MMB a druhé mi neseděly a vracela sjem je. je moc ochotná a byly sjme domluvené, že je můžu vrátit a že mi vrátí peníze a splnila to. Baru jsem zvědavá kam nakonec vyrazíte.
Odpovědět
@rawenna taky mám plavky od VS od paní z MMB a naprostá spokojenost
Odpovědět
@lucil07 Luc klidně se ptej :-D Takže mi si užívali spíše soukromí a nikam jsme večer moc nechodili. Ale každý večer je v baru nějaké to "tématické vystoupení". My byli jednou a nic moc-ale asi záleží co se komu líbí. No a potom ještě hrála hudba a mohli jste tančit-nevím jak dlouho, protože jsme vážně byli jen jednou a brzy odešli. Jinak procházka kolem hotelu-no záleží co si představuješ. My jsme byli jednou směrem jakoby na severní část ostrova a tam u pobřeží je takový borovicový háj a všude ty černé kameny. Tam to bylo moooc pěkné... Jinak když jsme šli dál, tak jsme narazili na obydlenou část "domorodci" a hrozné-špína a chudoba. Procházky po pláži na levou stranu pouze k dalšímu hotelu-dál tě security toho hotelu nepustí. Na pravou stranu je to trochu lepší-cestou vylézali malý krabi z písku :-D
Odpovědět
@kata13 Písek na pláží jemný jen nalevo od svatebního altánu už ne. Vstup do moře je hrubý, protože celý Mauricius je obklopen koráloem-tudíž ty úlomky se dostanou do toho písku a proto je to pak hrubé. Jinak tam kde je ten svatební altán, tak tam je i takový pás kamene (on to asi není kámen-ale nevím jak to popsat-prostě je to tvrdé jako kámen :-D )-žádný krásný písek. Ale pokud jedete přes W., tak ten Vás na to měl upozornit!!! Sám nám říkal, že jediné místo kde je i ve "vstupu do moře krásný píseček a je u hotelu Les Pavilons.
Odpovědět
@lenule26 Díky moc taky si myslím že si nakonec budem užívat romantiky o samotě:) O tom písku jsem nkde četla. No už se nám to blíží a najendou mě napadá tolik věcí:) A má ta delegátka v nabídce dost výletů nebo ani ne? Hlavně se modlím aby nám dali dobrý pokoj a nemuseli jsme pak něco řešit.
Odpovědět
@lucil07 No právě že delegátka nám skoro nic neřekla, jen ty základní výlety co nabízí Walter. Třeba ten výlet na Ile Cerf-o tom nám vůbec neříkala. A vůbec ty okružní katamaránem kolem pobřeží také ne. Kdyby nám něco takového řekla, tak nabídku určitě využijeme. Ale já jsem ještě nebyla informovaná co všechno tam můžeme dělat, tak jsme věděli jen to, co nám řekla ona :-( Ale jinak je moc milá. Takže ty už jsi perfektně informovaná co vše se tam dá dělat, tak když ji to povíš, tak pokud nebude vědět tak určitě zjistí-vážně je moc fajn. No a co se týká pokoje. Už jsem to tu někde psala. Dostali jsme pokoj kousek od hlavní restaurace-takže brzy ráno třískání příborů a pak ještě večer po večeři. Hrozné! Tak jsme řekli právě delegátce, zda s tím jde něco udělat a ona velice ochotně vše zařídila na recepci-dokonce nám zařídila deluxe-krásný výhled na oceán
Odpovědět
@lenule26 To si právě pamatuju, že jsi to psala, že jste měnili pokoj. A jinak díky, jsem zvědavá kam se nakonec vypravíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
leni dik za info. no dufam, ze bude vsetko super a si to tam uzijeme, cim viac sa to blizi tym viac som nervoznejsia a nedockavejsia :-D najradsej by som tam uz bola. prave som si citala par recenzi na trip advisori, este chcem popozerat nejake fotky neskor
Odpovědět
@kata13 Taky začínám být napnutá a nervozní.
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si objednavala z bazaru tu silikonovu podprsenku pod saty a este stale mi neprisla. pisala mi vo stvrtok, ze peniaze jej prisli v utorok a v piatok to posle, takze v pondelok alebo utorok najneskor ju mam. no este stale nic, dufam, ze dnes, ak nie tak jej skusim napisat. dufam, ze pride!!! 8-(
Odpovědět
@kata13 Snad přijde už dnes. Já čekám netrpělivě až mi napíše paní že má hotové šaty. přce jen mi 2-3 týdny přijde na ušití a poslání šatů z číny málo.
Odpovědět
ahojky, už máte vybrané písničky na obřad? a budete prokládat ty romantické písničky i s nějakýma "normálníma" at to není moc přeslazené?? letíme za dva měsíce a ještě nemáme vybrané prstýnky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 je to malo, ale tak mozno to stihne, to uz su teraz dva tyzdne, nie? som zvedava ake budu ;-) @evaamy nemam vybrane este vobec nic, asi uz je aj nacase nieco pohladat. dievcata tu davali nedavno nejake linky na piesne, tak si to popocuvam. luci ty uz mas vybranu piesen?
Odpovědět
My nějaké písničky vybrané máme ale nakonec moc sladáky taky enchceme. Psala jsem to tady nedávno, které by připadaly v úvahu. na nástup máme psničku z filmu velmi nebezpečné známosti, pak se mi líbí od pehy Zpomal a ještě nějaké tam máme-ted si to nepamatuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
ja hudbu nejak velmi riesit nebudem, pripravim si nejake dve piesne, ale nebudem si nejak lamat hlavu s tym ake. s priatelom sme sa zhodli, ze chceme aby ten obrad bol co najrychlejsi, nech si mozme uzivat den 8-)
Odpovědět
No taky už to nějak neřešme. ymslím tu i Lenča psala že to pustili potichu. Asi stejně nebudem moc vnímat a krásné bude to šumění moře.
Odpovědět
Já si s hudbou taky lámala hlavu-nakonec jsem si vybrala několik písniček a vypálila si je na CD postupně tak jak mají hrát. Nakonec pustili jednu na nástup-úplně jinou než co měla být první a pak při "mluvení" vypnuli-pustili zase až při podpisech-ale opět tu jednu co byla při nástupu. Takže moje lámání si hlavy co a jak půjde po sobě bylo úplně zbytečné :-D Tkaže na videu máme stále dokola jen jednu písničku :-( Měla jsem mít na příchod popelku bez zpěvu a ono prd ]-( TAKZE-jestli budete mít na hudbu tak šikovného pána jako my-tak si s hudbou hlavu ani moc lámat memusíte :-D :-D Ty jo to to letí-za chvilku se už budete slunit na Mauriciu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?