Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
holky, konecne som si objednala saticky a od zajtra sa zacinaju sit :-o tak dufam, ze vsetko dopadne dobre... len skoda, ze musim cakat 4-5 tyzdnov :-|
Odpovědět
@viwy a aké šaty si si objednala?
Odpovědět
@vladenas mam ich v mojom albume ako prvu fotku :-)
Odpovědět
@viwy Tak nakonec taky princeznovské. Taky jsem zvědavá jak to v Číně zvládnou-jsem napjatá, co přijde za výtvor. Budem napjatě čekat spolu 8-)
Odpovědět
@lucil07 njn princeznovske :-D priatel tak rozhodol :-N chcela som jednoduchsie, ale dolezite je, aby som sa mu pacila, tak dufam, ze bude zo mna paaaf objednala som si ich cez www.aukro.cz
Odpovědět
@viwy No líbit se chceme hlavně svému nastávajícímu. Můj to jaksi neřeší a říká že je to jedno :-o
Odpovědět
@lucil07 ani moj to velmi neriesi, ale ked som mu ukazala prvy navrh siat, tak povedal, ze chce princeznovske... a tieto saty su tak akurat lebo chcel aby "sukna" bola este vacsia a sirsia, ale to uz mi prislo pehnane
Odpovědět
@viwy také ako mám aj ja ;-)
Odpovědět
Holky já to pořád řešila a chtěla jsem vypadat ve svatební den i na celé svatební cestě jako že NEJ aby byl ze mě paf. jenže přítel se tomu smál a říkal že mě přece zná jak vypadám doopravdy a nebere si mě pro to jak vypadám a že není nutné abych ze sebe jeden den dělala krasavici za každou cenu:) že si to chce užít v klidu. Má pravdu ale stejně bych ho ráda překvapila a chtěla bych aby si při mém nástupu až mě uvidí řekl: To si beru ale krásnou ženu (ikdyž jí bude už 34 let a porodila mi dvě děti) :-)
Odpovědět
@lucil07 pekné
Odpovědět
@vladenas jeeej, tak to je nahoda :-) a do akeho hotela idete?
Odpovědět
@viwy do shandrani
Odpovědět
Článek se načítá
@vladenas aj my sme mali ist a na poslednu chvilu sme to zmenili na Les Pavillons 8-) nooo, mohli byt dve rovnake nevesticky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 presne tak luci, ja ho tiez chcem prekvapit a vyzerat super, tak snad sa nam postasti ;-)
Odpovědět
@viwy my sme zase chceli ísť do les pavilons ale zmenili sme to na shandrani, je to o čosi lacnejšie
Odpovědět
Jojo holky všechny chceme překvapit a být krásné. Holky já jsem takové trdlo-přítel je druhý den na služebce a mně už se stýská |-|
Odpovědět
@vladenas @viwy Až ted jsem to pochopila že máte stejné šaty 8-)
Odpovědět
@vladenas :-D :-D :-D my mame Les Pavillons lacnejsi ako Shandrani, ale bez all :-|
Odpovědět
@lucil07 a mohol byt aj hotel :-D
Odpovědět
No to by byla prča-to by pak vypadalo že jste si koupily jedny dohromady a půjčily si je navzájem.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D :-D ja som taka ista, tiez nevydrzim poriadne ani jednu noc bez neho a na ako dlho isiel? @viwy a mate aspon polpenziu? mne ponukali z jednej anglickej agentury les pavillons za super cenu, skoro to iste ako platim za victoriu, no tiez len polpenziu. preto som to aj odmietla, s all inclusive mi zase spravili o dost vyssiu cenu :-( my sme jednoznacne chceli aj all inclusive, preto to aj padlo...este som rozmyslala, ci sa to da potom priamo v hoteli zmenit na AI, no nikde na nete som to nenasla, tak som to nechcela riskovat. ale je to krasny hotel, ten mi ako prvy padol do oka
Odpovědět
No taky máme radši All inclusive ikdyž o něco "horší" hotel. Kate jel v pondělí a vrátí se v pátek v noci.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to je dost cely tyzden mne uz vo stvrtok ma kamoska priniest saticky, tak som straasne zvedava ake budu v skutocnosti. stvrtok a piatok mam volno, tak by som chcela vybehnut popozerat topanky
Odpovědět
@kata13 No je to hrozně dlouho... Já jsem ráda e jsem sehnala ty boty. Ale na šaty se taky těším ale se i trochu obávám. Paní je nebere zpět a pokud by byly hrozné asi bych je i těžko prodávala.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 drzim palce aby ti sadli ;-) ja tie moje prve co som kupovala - Ever Pretty - predavam este stale a zatial sa nedari ]-( uz som aj dost znizila cenu, dufam, ze sa coskoro postasti
Odpovědět
@kata13 mame polpenziu + obedy pre novomanzelov a pokoj Prestihe Junior Suite, takze sa nam to celkom pacilo... dufam, ze nebudeme banovat :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy urcite nebudete banovat ;-) len ja som sa bala, ze by sa nam to dost predrazilo, lebo ako nas poznam tak......by to tak urcite bolo :-D
Odpovědět
@viwy no my sme chceli AI, a to vychádzalo drahšie ako Shandrani. som čítala, že v les pavillons sú dosť drahé nápoje keď nie je AI, tak sme to nechceli riskovať
Odpovědět
@vladenas na kazdej dovolenke sme mali all a nikdy sme to nevyuzili, hlavne tie alkoholicke napoje nemusime... urcite keby sme namali obed tak to neberieme... napoje mame pri ranajkach a cez obed a veceru ked si vyberieme menicko tak tiez :-) urcite mi bude chybat masaz, tak si ju budem musiet priplatit :-|
Odpovědět
No my raději po zkušenstech z dovolených taky volili AI. Ale je jasné že když chce někdo cestovat moc se mu to nevyplatí a ani by to AI moc nevyužil.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?