Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lenule26 No právě proto že jsem si vzpomněa na tebe tak to neřeším až tak .
Odpovědět
Profilova fotka
leni my video ani nebudeme mat, takze to bude len pre nas ta hudba a ako poznam priatela, ten si ani nevsimne, ze nieco hra :-D dnes sa uplne blaznim, cely den pozeram na nete recenzie na victoriu a pozeram fotky a blbosticky
Odpovědět
@kata13 Taky jsem tak bláznila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata kde najdem nejake navrhy na ucesy?
Odpovědět
@kata13 Já tak blázním už od srpna a prohlížím si o pořád dokola:) Já ten účes moc neřeším, s mikádem z toho moc nevykouzlí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Luci, můžeš mi, prosím, písnout, která paní to byla?
Odpovědět
@rawenna Ted nevím co myslíš, šaty nebo prstýnky?? mám v tom už zmatek
Odpovědět
@rawenna už vím!plavky VS z MMB. Pošlu ti to do IP.
Odpovědět
Holky, tak jsme předběžně domluvené s přítelem na Jamajce. Doufám, že mě z vašeho fora nevyhodíte když se sem už moc hodit nebudu :-| Zítra mi pošle ceny, tak jsem zvědavá. Moje teta vyhrála teď zájezd na Maur a proto tam už moc nechceme. Já vím, je na jednu stranu blbost, ale na druhou nechceme jet někam, kde už byl někdo z rodiny :-( Jsem divná, co? :-D Budeme to mít ale i levnější než Maur.
Odpovědět
@barum A jaktože nakonec Jamaica??Já jsem myslela že jsi nejvíc unešená z té Dominikány??
Odpovědět
@lucil07 Luci, pošleš mi taky kontakt na tu paní na VS? Děkuju
Odpovědět
@lucil07 To ano, je nádherná. Uvidíme podle cen, ale pokud je cenově prý stejná jako DR, tak půjdeme raději do Jam. Je to taky Karibik, takže voda a pláže jsou stejné. Rozhodneme se mezi DR a Jam. Pak už na to prdím. To je docela obrat, viď?
Odpovědět
Článek se načítá
Leni máš to tam:) Baru no to je změna jak hrom:) A už jsi to rušila u BM? Ymslím že by ti nakonec taky zařídili svatbu kdekoliv jinde.
Odpovědět
@lucil07 Hele, nad tím jsem taky přemýšlela. Myslíš, že dělají svatbu i jinde nebo jan na Maur, Sey. ? Taky mě to napadlo. Nic jsem nikde ještě nerušila. Čekám na všechny cen.nabídku a pak se doma rozhodneme.
Odpovědět
@barum Já bych mu kldině napsala jestli dokáží udělat na míru svatbu i jinde a nech si nacenit tu Dominikánu a Jamaicu. za to nic nedáš. píší tam že dělají zájezdy na míru. Já jsem nakonec ráda že tam jedem, dkyž se tak dívám na ceny našeho hotelu tak ty slevy pro nevěstu a novomanžele odí fakt dobrou sumičku.Už jsem zase natěšená, hrozně rychle se to blíží. dnes jsem měla i první hrozný sen:)
Odpovědět
@lucil07 Zkusím mu napsat ;-) Určitě tam je krásně, ale chtěla jsem jet někam, kam se z rodiny dostane málokdo. A vidíš...To je fakt pech, že ta teta vyhrála zájezd zrovna tam. No uvidíme a počkám na ceny. Slevy se určitě hodí a díky nim si člověk může splnit tajný sen, viď? Já se ti nedivím, blíží se ti to jako blázen. Já už bych docela bláznila :-D
Odpovědět
@barum No zjisila jsem že pokud člověk jede na tu svatbu ty ceny jsou o něčem jiném. pokud bych nebrala německou CK s odletem někdy z německa tak ceny s AI jsou kolem 70is na osobu. Neberu LM a tak 8-)
Odpovědět
@lucil07 Tak už odepsal a nedělají je tam. Jen na Maur a Sey.
Odpovědět
@lucil07 Jsou to palby, co? To bych nedala jen za "dovolenou".
Odpovědět
@barum No my taky ne.
Odpovědět
Ahoj holky, tak vstávat a cvičit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 no veru ja som nejak polavila s tymi brusakmi :-p prave cakam kamosku, ide z anglicka a nesie mi saticky, som taka zvedava :-N a podprsenka mi nastastie vcera prisla |-|
Odpovědět
@kata13 Tak at se ti líbí a hlavně ti sedí. A užívej dovči.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak saticky sa mi velmi pacia, ako som si predstavovala kratke letne vzdusne, este zajtra dufam, ze sa mi postasti kupit topanky, potom sem hodim foto
Odpovědět
@kata13 Tak to je super že se ti líbí a sedí ti ;-) A boty určitě nějaké seženeš, začínají prodávat i letní zboží.
Odpovědět
@lucil07 ahojky, tak co ty tvoje šaty? Už přišly?
Odpovědět
@barum Ještě ne, čekám je příští týden. A co vy, jak pokračujete s výběrem??A zjistila sis u nás na matrice jestli jsou svatby i v těch zemích, o kterých uvažujete, platné??
Odpovědět
@lucil07 No, vybrali jsme si tu Jamajku. Pani řákala, že je platná, ale kde si to můžu ověřit? Nevíš webovku?
Odpovědět
Já bych zavolala na tu zvláštní matriku v Brně.
Odpovědět
http://www.stred.brno.cz/zvlastni-mat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?