Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Holky, nemyslete si, že jsem z Mauricia zklamaná...to nééé. Jen jsem přemýšlela i jiné zemi. Zkusím to jen nacenit-pro zajímavost. Jinak Maur je nádherný. O tom nepochybuju
Odpovědět
Však jo Baru-mě to taky zajímá a aspon bychom pak viděly i jiné fotky 8-)
Odpovědět
Určitě skončímu u Mauriciu, ale niky nevíš :-D Pořád hledám kdo se specializuje na tu DR a zatím nic.
Odpovědět
@kalkulka tak my jsme tady potom měli jen takovou oslavu svatby .. na oběd byla jen rodina cca 50 lidí a k večeru začali chodit i kamarádi, takže nás bylo kolem 80ti, měli jsme dj, takže se tancovalo, pilo, jedlo, ale žádné svatební zvyky nebo tak, prostě oslava .. jelikož manžel hraje fotbal, tak jsme to měli na hřišti v takovém sále a vařil nám jeden známý, který často někde dělá catering, chtěli jsme jim tam taky promítat ty fotky, ale nesehnali jsme projektor, takže muselo postačit svatební album :-)
Odpovědět
@dellores Tak vy jste tu měli ještě takovou mega oslavu?? To jste si užili obojí :-) A jak je to po obřadu??To se jde fotit a pak před večeří převlíct?? Já jsem prdlá a nejradši bych šla v šatech |-| Ale už mi to někdo psal že se to nehodí.
Odpovědět
@lucil07 Já jsem chtěla se po svatbě fotit a jít i v šatech na večeři. u nás jsi taky v šatech pořád a nepůjdu se převléknout....To mě nikdo nedonutí :-D
Odpovědět
@dellores Páni, taková oslava. Takže vše sis řádně užila ;-)
Odpovědět
@dellores Ted jsme si všimla na fotkách že jsi byla hezky opálená, to jsi stihla na MAuriciu nebo u nás na solárku??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dnes jsem obcházela zlatnictví u nás v Olomouci a pouze v jednom! se mi prstýnky líbily. Jinak dnes přišly paní pro mne ušité šatičky, tak už mi je posílá - jsem hrózně zvědavá, jak budou vypadat!
Odpovědět
@barum zvažujeme oficiální svatbu v DR a nebo variantu neoficiální romantická svatba na pláži pro nás s oficiální malá rodinná svatba tady v ČR.teď vše kalkulujeme.
Odpovědět
@pipik Teď mi psala pani, že svatba v DR jde, ale trvá asi 4 měsíce než se tam vše vyřídí, takže asi cca půl roku tady jste ještě svobodní. jinak na cenu čekám. Zkusíme to dát dohromady. Ještě chci zkusit Svatou Lucii a Thajsko.
Odpovědět
@rawenna Taky mi přijde, že to je bída s prstýnkama :-| Pak napiš jak vypadají ty šaty. Jsem taky zvědavá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@barum 4 měsíce?to je nějak dlouho.kdo ti tohle řekl?mi teda nemáme tyhle informace.
Odpovědět
@barum My sme museli do DR mat 12 tyzdnov pred zabezpecene vsetko,papiere atd .Svadbu mozes mat az po 5 pracovnych dnoch 8-)
Odpovědět
@barum Baru, psala jsem to už po návratu z Mauricia-v DR se nám líbilo více ;-) Mimochodem v AI tam mají LUXUSNÍ drinčíčky :-D Jsem zvědavá, pro co se nakonec rozhodneš
Odpovědět
@lucil07 do solárka nechodím, stihla jsem se tam opálit a to jsme byli pořád pod slunečníkem :-D, ale já se strašně dobře opaluju ... jinak po večeři jsme šli na pokoj, tam nás čekalo šampáňo a přání od pana Waltera, tak jsem si vypili šampaňské, koukli na video z obřadu a šli na večeři, já šla v těch šatech, ale jak víš, nebyli to svatební .. ale nechápu proč by se to nehodilo, ta večeře je jakoby svatební, máte svého číšníka a budeme mít stůl bokem od lidí, takže žádný problém :-), já byla i potom v baru v těch šatech tancovat a tak a bylo moc hezké jak nám všichni gratulovali x-)
Odpovědět
teda nebyly to svatební, fuj taková hrubka ..
Odpovědět
Podla mna aj Mauricius ma svoje caro,pretoze tam su vacsinou svadby len o dvoch.Co v DR boli dost prekvapeni,ze sme len my dvaja :-D Tam je to dost bezne,ze z Ameriky,UK tam pride aj 50 ludi na svadbu. Napriek vsetkemu sme si nasu svadbu poriadne uzili,a nikdy sme to neolutovali. Urcite by som sla do toho este raz :-D :-D Novym nevestickam ,len ticho zavidim..... :-)
Odpovědět
Del díky tak pokud se nebudem fotit ve vodě a nebudu mít šaty mokré taky si v nich užiju večer. hviezdo hrozně to uteče a za chvilku budem taky vzpomínat.
Odpovědět
@pipik Já ti to zkopíruju : Jediný problém oragnizace svatby v Dom. republice je, že apostilla, tedy oficiální potrvzení oddacího listu trvá v Dom. republice o něco déle, kolem 4-5 měsíců, takže když po svatbě přijedete do ČR, jste ještě po tuto dobu svobodní pro ČR.
Odpovědět
@lucil07 Přesně jako ty..pokud nebudu mokrá z focení ve vodě, tak v nich budu celý večer.
Odpovědět
@barum no vidíš to,paní nám říkala,že před odletem dostaneme oddací listy,které po příletu zašleme do Brna na matriku.
Odpovědět
@pipik Tak mě tahle pani psala tohle. Tak to nevím. Ale asi lhát nebude a říká to raději dopředu, ne? Zkus se po tom popátrat. Jinak holky, přišla mi nabídka na svatbu na Kubě. Vychází to na 122.000, AI, 14 nocí....
Odpovědět
@barum a můžu vědět která paní ti to napsala.I tak díky jdu to hned zjištovat.
Odpovědět
@pipik Přeji krásný den, ano, organizujeme svatby na mnoha karibských ostrovech i na Dominikánské republice. Máme tam velmi dobrého zahraničního partnera, který mluví i česky. Jediný problém oragnizace svatby v Dom. republice je, že apostilla, tedy oficiální potrvzení oddacího listu trvá v Dom. republice o něco déle, kolem 4-5 měsíců, takže když po svatbě přijedete do ČR, jste ještě po tuto dobu svobodní pro ČR. Budeme rádi, pokud se rozohodneme pro naší CK a ráda Vám zpracuji nabídku dle Vašich představ. Prosím napište mi, jak byste si svatbu představovali, popř. mi na sebe pošlete tel. a můžeme se o všem domluvit. Sama jsem se vdávala v zahraničí, takže ráda poradím a pomohu. Těším se na zprávu. Mgr.Radana Košinová Manager pro firemní klientelu INDALO SPACE-SMZ,s.r.o. Bělehradská 21,Praha 2, 120 00 Tel: +420 222 560 023 Fax: +420 222 561 658 Mobil:+420 602 794 730 E-mail:cz-radana@indalo.eu www.karibik.cz, www.indalo.cz
Odpovědět
@pipik Koukám teď i na Kubu. není taky špatná. Ach jo, asi se v tom moc vrtám.
Odpovědět
@barum mi to máme přes někoho jiného.i tak díky,už jsem poslala dotaz.my máte toto: následně na to vystaví úřad příslušného soudce výpis z matriční knihy „ EXTRACTO DE ACTA DE MATRIMONIO“. Tento dokument musí být taktéž z dominikánské strany legalizován a superlegalizován pro zahraničí. A hlavně – opatřen Apostillou. To zařizuje vždy dominikánská strana (my, hotel), klienti by s tímto neměli mít žádnou starost a výdaje. Není pro nás problém, aby do 2-3 dnů od svatby byl tento dokument pro vás připraven a odváželi jste si jej již sebou z dovolené. Pokud bychom vám jej nestihli předat před příletem (z důvodu např. státních svátků, kdy soudce nepracuje apod.), zašleme vám jej maximálně do týdne na naše náklady rychlou službou (DHL, UPS apod.). Hotely často zasílají tento dokument klientům i za půl roku od svatby. S tímto dokumentem se již manželé obrátí na mezinárodní matriku v Brně, která eviduje sňatky uzavřené v zahraničí a ta vystaví oddací list.
Odpovědět
@barum proč vybíráš si,to je přece normální,že neskočíš po první nabídce.
Odpovědět
@pipik No tak to asi je rychlejší. Každopádně na to buďte raději připravený ;-) Přítel říká, at nepátrám, ale nedá mi to. Zajímá mě za kolik se pohubují jiné země. Kuba je taky nádherná. Budu posílat info, co mi budou psát ty Ck, at jsme v obraze :-D
Odpovědět
@barum dík.všechny ty země jsou úžasné.mě by nejvíc lákala St.Lucia.Ale poletíme s miminem a Dom.rep. už máme vyzkoušenou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?