Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@pipik na tu jsem taky koukala ale pani se pořád neozvala.
Odpovědět
@barum dej pak vědět pro zajímavost.držím palce :-)
Odpovědět
@barum Tý jo to jesuper ceny a je v tom vše co máš na Mauriciu v tom balíčku??Fakt je to zajímavé, ted jen zjistit něco o otelu, o okolí, kolik stojí fotograf atd.
Odpovědět
Tak se dívám na zájezdy a ten karibik je nádherný asi začnem šetřit a někdy se tam vypravíme :-D Já jsem byla na solárku ale na víc minut a to už jsou takové sumy že za ty 4 návštěvy bych už měla letní šaty-takže už půjdu asi jen 2x nebo mě to zrujnuje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 my sa tiez chystame do solarka, kolko krat si uz bola? aj to vidiet trosku?
Odpovědět
@kata13 Dnes jsem byla počtvrté. 2x na jedničce a ted 2x na dvojce. Už minule to bylo hezky poznat. jenže jim skončila akce a je to dost drahé. Takže ted asi nepůjdu a jen to obnovím 2x než pojedem. No a to břicho ne a ne jít dolů-to už asi nestihnu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 no bude asi stacit, ja tiez chcem len ze by som nebola taka biela, nech mam aspon trosku farbu na svadbe. skus pozriet na nete co je dobre na brucho, mozno aj nejake cviky co mozes doma cvicit, ak to doma stihas pri detoch ;-)
Odpovědět
@kata13 http://www.beremese.cz/fotoblog/bosnl... Kate koukni na ty šatky-vypadjí super, třeba by ti envěsta poradila kde je sehnat. Jinak viky znám, jen se donutit cvičit a nejíst dobrůtky ke kávě |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tie su pekne, napisala som jej, uvidime :) uz som jedny objednala tak uvidim no s tym cvicenim to poznam ;-) aj ked teraz som si zaumienila kazdy vecer robit brusaky, tyzden sa drzim, no uvidime ako dlho mi to este vydrzi :-D
Odpovědět
Já s tím břichem bojuju po druhém porodu, nemám ani cm dole-no hrůza. Ted chodím aspon jednou týdně cvičit a doma taky někdy. A poslala ti i ta paní, co jsem ti přeposílala mail nějakou nabídku krátkých šatů??
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 nie tej som nakoniec nepisala, tie jedny saty co som tu raz aj posielala link boli na MMB za 34eur a nasla som ich na anglickej stranke za 20eur, tak som si ich aj objednala. kamoske uz aj prisli a buduci tyzden pride na SR tak mi ich aj prinesie. pisala mi, ze vyzeraju super a objednala si ich aj ona, tak som zvedava straasne
Odpovědět
Tak to je skvělá cena, pokud budou sedět budeš mít svatební šaty za super cenu 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucil07 no uz sa nemozem dockat ked pridu. inak ta pani co ich predava na nich celkom pekne zaraba :-N
Odpovědět
@kata13 Kate to tak má každý-koupí to za pár korun na ebayi nebo pímo v cizině a pak si tu dají 100%. Si vem že i ty šaty šité v číně někdo prodává za 3 tis a jiný za 6tis-a kvalita bych řekla že je ta stejná.
Odpovědět
Budu vám posílat nabídky. Kubu mám naceněnou na 122.000 na 14 nocí s AI. Pak čekám nabídku na Sv.Lucii a Dominikánu. Mauricius mi schválně nacení taky.Akorát jiné hotely.
Odpovědět
holky, dnes som bola v polskom tesine omrknut saticky a vobec nic sa mi nepacilo :-| mala som pocit, ze je to hrozne vidno, ze su z polska :-N a ceny, tiez hrozne!!! takze zajtra objednvavam cez net ;-) neviete nahodou nejake dobre stranky?
Odpovědět
@viwy To ti já neporadím. Holky, co si tu objednávaly jsou většinou nespokojené. nejvíc poví lucil. Já si je jedu zkusit, nejdřív je chci na sobě vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera vecer som v praci konecne zoskenovala vsetky dokumenty a poslala, takze dokumenty mozem vyskrtnut zo zoznamu konecne. v sobotu ideme objednat obrucky, vybrane uz mame nastastie. a zostava len dokupit nejake to letne oblecenie este a plavky :-) boze, ze 68 dni do svadby :-N sa to bliizi, sa mi nechce ani verit
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, som uplne zabudla, ze este topanky potrebujem :-.
Odpovědět
no veru, takto o dva mesiace už budem na mauriciu. nám včera prišla sms že máme obrúčky hotové
Odpovědět
@kata13 Hrozně to letí Kate. Nám přijdou dokumenty snad dneska a přítel je musí zítra naskenovat protože pak jede na týden pryč. Tak t to mámr vyřízené. taky pak pořídíme letní věci a oblečení pro ženicha.
Odpovědět
Pro boty jdu dneska tak na mě myslete. Jsou to ty mé a za dobrou cenu a snad je dovezou z jiné pobočky-modlím se aby to byly ony a seděly mi. Vypadá to že půdjem letos naples a boty nakonec potřebuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak super drzim palce. daj potom vediet. ja mam predstavu ake chcem, tak dufam, ze niekde nieco najdem. co som pozerala tak bielych vela nemaju. snad nieco najdem
Odpovědět
@lucil07 tak potom nám ich pekne odfoť a daj do albumu
Odpovědět
N holky já chtěla stříbrné abych je měl i na ples a je to problém pokud teda nechcete boty od 2000 a výš. D9ky už jsme natěšená, zařídil to majitel na tkerého jsem natrefila v prodejně.
Odpovědět
Holky tak je mám a tady nidko kdo se bude radovat se mnou:)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ze tu stale niekto je ;-) tak super, takze to boli tie co si chcela...hod sem foto
Odpovědět
No jsou to ony a za super cenu. Pan majitl mi je dovezl z jiného obchodu kdy jsem ani nedoufala že je seženu a za dobrou cenu. Zkusím je vyfotit.
Odpovědět
Profilova fotka
dufam, ze aj mne sa postasti :-)
Odpovědět
@lucil07 No tak to je vyfoť.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?