Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
holky, vím, že se to sem nehodí, ale mrkněte, co ještě dělají : http://svatbyvevegas.cz/index.php?opt...
Odpovědět
holky, zblaznim sa!!! zajtra si uz musim objednat saty a stale neviem ake :-| a najhorsie je, ze sa s priatelom vobec nevieme dohodnut ]-(
Odpovědět
@viwy :-D tak to ti držím palce :-D
Odpovědět
Nejde to moc vidět, jak se lesknou. ty co se mi nejvíc líbily stály 2tis a to bylo moc, tahle mi hezky sedí a sály 1/3 ceny:)
Odpovědět
Viwy já to udělala tak že už mu šaty neukážu:) Baru jedna holka ne beremku má ve Vegas svatbu ;-) A my se domluvili že budem zase šetřit a pojedem někdy i do té dOMINIKÁNY, PŘÍTELŮV KOLEGA JEDE I S AI za 30tis na 14dní.
Odpovědět
@barum dufam, ze to dopadne dobre x-) nikdy by som neverila, ze budem tak nervozna... ale asi kazda nevesta chce byt co najkrajsia
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy ja som tiez ukazala saty a uz neukazem, uvidi az konecnu verziu :-) luci krasne su, skoda, ze ja taketo nemozem mat, mam prilis siroku nohu a v takychto to vyzera dost divne :-S
Odpovědět
@lucil07 sú krásne a za super cenu. ja som za tie moje strieborné šlapky dala 30€
Odpovědět
@vladenas o já jsem za ně dala 661Kč a budu je mít i na ples.
Odpovědět
@lucil07 aj ja som si ich kúpila, pretože ich ešte vynosím a lúbili sa mne aj priateľovi. to bola láska na prvý pohľad 8-)
Odpovědět
Vladi mně se zdá že jsem ty tvoje boty viděla v deichmanu. A jaké máš nakonec ty šaty??ty první v albu??
Odpovědět
@lucil07 hej sú z deichmanu. ja som ich kúpila ešte na konci leta tuším. a odvtedy ležia v skrini v krabici. šaty si dám asi tie druhé ale ešte ich dám asi trochu upraviť - zjednodušiť
Odpovědět
Článek se načítá
Jako ty saténové nebo ty s tím ramínkem??
Odpovědět
@lucil07 tie čo mám v albume na konci
Odpovědět
Ahá a máš je v té stříbrné nebo bílé nakonec?? Všechny jsou krásné.
Odpovědět
@lucil07 musíš kuknúť ešte ďalej za tie strieborné. tieto
Odpovědět
Jé tak ty máš nakonec princeznovské?asi sjem to album špatně prolítla:)
Odpovědět
@lucil07 oni sú neni moc široké, ale ešte ich nechám asi zjednodušiť, ten spodok aby bol skôr padavý. je tam podšitý tyl, aby to bolo širšie a to dám asi preč. hlavne to, že majú šnurovačku a dajú sa prispôsobiť mojej postave.
Odpovědět
No ta šněrovačka je dobrá věc, mám ji objednanou na těch nových šatech tak by měly padnout pokud nebudou vypadat o mnoho hůř než na fotce tak snad nebude problém.
Odpovědět
@lucil07 no veď to že s tým dotiahneš ako potrebuješ. a kedy ti majú prísť?
Odpovědět
Mají Vladi přijít za 2-3 týdny-ted to bylo týden tak mám ještě čas. jen se bojím aby nebyly nehezké a z nějaké záclony jak některé ty šaty z číny bývají.
Odpovědět
@lucil07 tak dúfam že ťa milo prekvapia
Odpovědět
@vladenas Ale jsme klidnější protože šaty co mi apdnou už doma mám aboty taky, takže toto jen tak hledám ještě něco lepšího:)
Odpovědět
@lucil07 No moje mamča jela na 30 dní za 45tis, takže paráda. Určitě na to našetříte ;-) Jéé, to je super, že už máš i boty. Hele, co ty plavky...Nějak jsem zapoměla, co s nim tenkrát bylo a jak to dopadlo.
Odpovědět
@lucil07 jinak pěkné botky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky čau! Právě jsem si narychlo zkošela před zrcadlem šaty, co mi právě přišly! Ještě jsem je nezkoušela úplně, ale jsem nadšená a jsou krásné! Nechávala jsem si je šít dle originálu od jedné paní na MMB v Anglii. Holky, já jsem tak ráda, že už tu jsou :-)
Odpovědět
Ahojte dievcata, mam len 5 minut na napisanie, ale chcela som sa vam ohlasit ze uz som naspat, cely Mauricius, dovolenka aj svadba boli uzasne, priam dokonale, nie je jedina vec co by nam nevysla, dokonca vsetko nad moje ocakavania. Neboli absolutne ziadne stresy, vyslo nam pocasie, svadba bola krasna, romanticka, uzasna... a ja som nadsena a ani sa mi nechce verit ze to je naozaj realita :) Takze sa mate na co tesit a ziadne strachy, vsetko dopadne perfektne. Ak mate nejake otazky kludne sa pytajte, ale bude lepsie ak to nasmerujete priamo na mna cez "reagovat" ci co to tam je, aby sa mi to ukazalo aj v poste, lebo mam toho teraz vela tak nebudem sem chodit az tak casto a aby som to neprehliadla :) Tak zatial papa a vela stastia s vasimi pripravami ;)
Odpovědět
@kvik1 Ahoj novomanželko, gratuluji a vítám Tě v klubu už vdaných žen na Mauriciu. :-D Chceme foto až Ti zbude chvilka ;-)
Odpovědět
@kvik1 Vítámě tě doma a přejeme krásné manželství. Baru nakonec mám jen ty růžové, ty bílé absolutně neseděly. A to má mamča super že dostane dovču 30 dní v kuse-tomu už se říká dovolená 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladenas ty šaty jsou moc krásný, ten vršek se mi strašně líbí, jen tu sukni bych oddortila :-D Mám taky velké šaty, žádné antiky, protože jak jsem psala, absolutně mi nesluší. No takhle to bude na té pláži jak pěst na oko, ale já si chci svůj den vychutnat a vím, že by mi bylo líto jít v jednoduchých šatech, chci být princezna:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?