Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsme si dneska chtěli zamluvit fotografa a kameramana na svatbu, ale bohužel mají náš termín už obsazený :-( Tak hledáme a obvoláváme dál.. Takže máme zatím termín a zamluvený oběd v restauraci (taky stačí začátkem srpna tam zajít a všechno domluvit).. No a když už jsme dneska courali městem, tak jsme narazili na létající lampiony a měli akci 10 ks za 390 Kč, tak jsme je tam přeci nemohli nechat :-D A co se týče barvy hostiny a svatby celkově, tak budeme mít do zelena. Chtěli jsme oranžovou, ale tu už měla předloni přítelova sestřenka a vloni moje sestra :-D Tak jsme jí zamítli. Ještě jsem se chtěla zeptat, když koukáte na netu na nějaké dekorace atd., máte nějaké oblíbené stránky? Vůbec nevím, kde co hledat.. Díky ;-)
Odpovědět
@kakac07 Ahojky, já se koukám na www.svatebnidekorace.cz , tam mají pořád nějaké novinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 ja jsem je objednavala z budesvatba.cz. objednali jsme je vcera vecer, dneska uz mi poslali nahled, ktery jsme odsouhlasili a zitra nebo pozitri je poslou mamce. Kamaradka ma prijet v pondeli 7.2., tak by nam je mela privezt. :-) Strasne se tesim, az je uvidim. :-D @luciskat teda ty jsi sikovna, za tak kratkou dobu toho tolik zaridit. ;-) My budeme mit barvu bilo zlutou, vcera uz jsem i vybrala satky pro druzicky. :-)
Odpovědět
Natrefila jsem na stránku se svatebním oznámením, kde vám ve stejném stylu vytisknou i pozvánky ke svatebnímu stolu, k večernímu rautu, jmenovky na stůl a dokonce i menu. Vypadá to moc krásně, ale finančně by nás to přišlo na více než 4000,-Kč :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My si udělali oznámko sami a dali jsme 800 za tisk... Takže letos dáme za tisk o polovinu míň:D
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Jééé a nemáš jejich fotku? Já bych pro družičku moc chtěla bílo žluté
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka myslim, ze je ma Evca ve fotoalbu v bilem jako na prevleceni. ;-) Ja jsem je vybrala uz asi tri mesice pred, ale ted uz jsem je i objednala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ne, nema, to musel byt nekdo jiny. ;-) ale urcite ti tu fotku poslu, ale ted musim jit. :-(
Odpovědět
Holky, nevíte náhodou, když se budeme brát v kostele, jestli se na termínu stačí domluvit s farářem anebo v tom nějak figuruje i matrika....?
Odpovědět
Termín na matrice podle mě zamlouvat nemusíš, když budeš mít svatbu v kostele. Oni si to tam vedou, aby jim to tam "odsýpalo" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka snazila jsem se okopirovat fotku tech satu pro tebe, ale na te strance mi to nejde. :-( jeste se na to podivam, ale jedu na vikend za sestrou, tak snad potom. Promin. ;-)
Odpovědět
@baracudas už mi jedna dobrá duše na jiné diskuzi poskytla vyčerpávající info, jsem ráda :-) jen ještě najít kontakt na farnost, kde jsem křtěná, kvůli křestnímu listu... nějak se mi nedaří, je to maličká hřbitovní kaple v maličké vesničce...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@moncik21 V pohodě to neva, to nehoří :-) jen jsem se chtěla inspirovat :-)
Odpovědět
@revival.lady matrika musí vydat před svatbou osvědčení o způsobilosti uzavřít manželství a to nesmí být starší než 3 měsíce. takže tak 2 měsíce před svatbou zajděte na matriku v místě, kde se bude konat svatba, musíte mít klasicky rodné listy a občanky. Volala jsem na matriku minulý týden:-))
Odpovědět
Ahojky holky, tady se to zase pohnulo :-) Zdravím nové členky a omlouvám se, že jsem dlouho nepřispěla do diskuze, ale byla jsem v zahraničí lítat po úřadech a na net nebyl čas - fuj. Jinak mám dneska mrtvičné stavy, protože to vypadá, že nám vybouchlo místo večerní oslavy :-( Nebo tedy nevybouchlo úplně, ale ta majitelka (kamarádka sestry) je maximálně nespolehlivá a dnes mi volala mamka, že prý nějakému známému zničila oslavu, protože na něj prostě "asi" zapomněla nebo co.... No asi nemám nervy na to, abych dva dny před svatbou zjistila, že si paní odjela někam na dovču i s klíčema od sálů..... Ach jo. Nejblbější na tom je, že to umístění, rozloha i rozložení místností - prostě vše bylo ideální :-( No snad se nám podaří sehnat ještě něco jiného..... Aspoň že místo na oběd s nejužší rodinou je jisté...... No to budou dneska asi zase sny :-D
Odpovědět
@lusijap Tak to je příjemné, když zjistíš, že máš nasmlouvanou takovou spolehlivou paní :-| Já bych přitlačila asi na sestru, jestli se s ní zná dobře, tak ať jí pohlídá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to my prostě a jednoduše stagnujeme. Vůbec nevíme, kde udělat hostinu. Ale vůbec:( Já už jsem trošku nešťastná:( je to děs
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Uz jsem nasla fotku, ktera mi sla stahnout a mam ji ve fotoblogu. ;-) Jen budou ve zlute. :-D
Odpovědět
baracudas no problém je, že i sestra je na ni krátká, protože ji už několikrát vyšplouchla taky.... Ach jo. No asi na to fakt kašleme, protože za ty nervy to nestojí. Ale je to děs, myslela jsem si, že tohle už je vyřešené.... U nás je problém, že máme napřed svatební oběd/hostinu jen s nejbližší rodinou - cca 20 lidí (rodiče, babičky, dědové, sourozenci, svědkové) no a potom večer velkou oslavu se všemi kámoši, známými a zbytkem rodiny.... To bude cca 100 lidí, možná víc. Takže nějaká restauračka nám to neřeší, potřebujeme větší prostory.... Měla to být taková "bečka" pod střechou :-) No snad ještě něco seženeme....
Odpovědět
kajovaevicka no já Tě chápu, já mám teď pocit, že jsme se vrátili na začátek.... Ale nejhorší je, když chci s přítelem něco řešit, tak mi řekne, že to je ještě dost času na všechno..... Nejraději bych ho nechala přečíst si tuhle diskuzi :-D Ale neboj, ono to půjde. Já mám radost z každé ptákoviny, i třeba jen z nějaké ozdoby na dekoraci....mám pak pocit, že se to zase trošku pohnulo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my s Kájou to naštěstí řešíme stejně. Jen jsem z toho nervní, protože od místa hostiny se odvíjí i kapela a já mám strach, že bude mít obsazeno:( No nevím, pro jistotu zajdeme do jedné restaurace, aby nám udělali cenovou nabídku a bude to záložní plán...
Odpovědět
Jo to je dobrý, pokud máte možnost záložního plánu :-) Taky máme jeden, ale je dost daleko a už tak budeme mít hodně přespolních a taky zahraničních hostů, tak to ještě nechceme komplikovat.... No uvidíme, snad to nakonec dopadne dobře.... Já mám někdy záchvaty, že bych se na to nejraději vykašlala a vdala se někde v tichosti jen se svědky a rodiči... Ale to jen když si uvědomím, co ještě pořád není zařízeno a hotovo....Ale jindy se zase hrozně těším na tu správnou svatbu :-) To by prostě nebylo ono bez oslavy s kámoši a vším tím rozruchem okolo :-) No holt už blbnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lusi, vůbec neblbneš. Já to mám taky- když vidím, kolik peněz ještě musím našetřit a co je starostí, tak bych se nejradši vzala ve čtyřech a pak to v červnu oznámila na přítelových třicátinách a spojit ty dvě oslavy v jednu. Jenže pak si uvědomím, že tam chci rodinu a chci, aby mě viděli v těch krásných šatech, co "suším" doma už takovou dobu. Takže se zase vrátím k plánování. Ale unavuje mě to, možná budu divná, ale já už bych to chtěla mít za sebou co nejdřív:(
Odpovědět
Evi, přesně tak, mluvíš mi z duše :-) Ono se to tak pere :-) Já už bych to taky chtěla mít za sebou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uf, tak to jsem ráda, že nejsem takový rozpolcený exot jen já sama:D Je to prostě zvláštní. Strašně se na to těším, ale abych se přiznala, nejvíc se těším na to, že budeme svoji. Ale zase si říkám, že se znám. A vím, že mě bude mrzet, když to ošidím. Tak radši plánuju. Jsem hrozná:)
Odpovědět
Přesně jak píšeš. A je mi jasné, že si pak budu říkat, že to strašně rychle uteklo a že je to škoda..... Ono je to tím, že člověk má pořád strach, aby na něco nezapomněl a i když na to nezapomněl, tak aby to nevybouchlo a bylo opravdu tak, jak si naplánoval..... No nemáme to jednoduché....Ale bude to stát za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám spíš o to složitější, že spoření na svatbu půjde převážně z mého platu. Jenže už devět měsíců hledám práci a tady na malém městě to není žádný med:( Takže jsem bez práce čili naprosto bez jakýchkoliv peněz. Já vím, že přítel v pohodě na svatbu ušetří, ale já jsem chtěla, abych to mohla zaplatit já. A štve mě to, protože jsem ještě tak hrdá, že si prostě něco řeknu a když to nejde, tak mě to štve a nedokážu poprosit o pomoc. A tohle je věc, kterou nevím, jak řešit. No je to děs...
Odpovědět
holky, já se asi zmlázním, zítra máme jít na martiku, paní říkal, že to všechno vybavíme najednout, tak nevím, a představte si, já za boha nemůžu najít občanku, nosím jí v peněžence mezi papírovejma a nevím jestli mi někde vypadla, asi se zcvoknu, jdu tam zítra volat doufím, že mi termín podrží a asi budu muset vyřizovat novou, no nejsem kráva, jako kdyby kolem toho bylo málo starostí...úplně mi z toho je špatně :-(
Odpovědět
lucikat neboj, to by mělo být i tak v pohodě, když si vezmete ostatní doklady a vyplníte ten jejich dotazník. Nám byla na matrice rezervovat termín moje maminka, protože jsme s přítelem žili do konce roku v Madridu, tak jsme nemohli dorazit osobně a měli jsme strach, aby nám to datum a čas někdo nevyfouknul. A moje maminka zase neměla přítelův rodný list a taky jim to nevadilo. Vzali si kopie občanek a ten dotazník (to jsem ji poslala poštou) a oni si to zapsali s tím, že až se vrátíme, máme dodat zbytek (a nevadilo by ani kdyby to bylo těsně před svatbou). Takže tam i tak jdi a jestli tam nesedí nějaká protiva, mělo by to být v pohodě :-)
Odpovědět
Evi, celkem Ti rozumím. My jsme se vrátili před Vánocemi do ČR ze zahraničí a já taky hledám práci. S přítelem jsme se sice dohodli, že to budeme platit celé sami a na půl, ale teď když nemám příjem, tak zatím moc peněz nemám - respektive nic. A pořád půjčovat od rodičů si nechci a na druhou stranu zase nechci, aby všechno platil přítel - i když vím, že mu to pak vrátím (on sice tvrdí, že nemusím, ale jak píšeš - to je ta hrdost), tak i tak je mi to blbé.... :-( Je to prostě začarovaný kruh.... Tak držím pěsti, ať je líp a zadaří se nějaká fajn práce, kde budeš spokojená :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?