Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:D To jsi zase nemusela:D Ale prostě mi to tak připadá:) Já po pravdě ani nechápu ten trend, odlišovat to velikostně. Svatebčan jako svatebčan, akorát maminkám kytičku....
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít určo pro všechny stejné, protože se mi líbí ty maličké :-) akorát se tak dokopat o zkouškovým do galanterie je celkem nemožný, tak snad za týden :-)
Odpovědět
Maminkám kytičku.....to jako maminkám tu kytičku připnu na tu pentli, nebo nechám v květinářství vyrobit speciální vývazky pro mamky?
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Já myslím, že Eva myslela klasickou kytku pro ty maminky...
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky hlásím do klubu :-D Sice to byl boj, ale nakonec ten termín 20.8. máme... :-D Ona totiž paní na matrice nám ten termín nechtěla povolit, že zrovna tuhle sobotu svatby nedělají.. Mají vždycky 2. a 4. sobotu v měsíci :-S Jinak jsme s plánováním téměř na začátku, takže po přečtení několika stránek této diskuse jsem se trošku zděsila... Jsem totiž tak nějak pozadu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já myslela tu klasickou vázanou kytku pro maminky- zmenšeninu mojí kytice.
Odpovědět
@sari_nka Jo tak to potom jo, už jsem zase začla panikařit, že něco nevím :-N
Odpovědět
Zdravím nové nevěsty!!! Vítejte do klubu! To je paráda, že se tak rozrůstáme. Ona paní v salonu říkala, že tohle je hodně žádané datum. Koukaly jste za kolik dní máme svatbu? :-D :-D Už to utíká. A nebojte holky, to zvládnete. já taky neměla nic a pak jsem ostatní dohnala během týdne. Ještě je čas, ale už to chce zařizovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ženy, vždyť je tolik dní do svatby... Podle mě i ten, kdo začne v květnu nemůže svatbu nestihnout. Známí ji udělali za měsíc, když zjistili, že čekají mrňouse. Jako samozřejmě- nebudete mít nejlepšího fotografa, kameramana, ale na druhou stranu, o tomhle svatba není. Hlavně mít místo obřadu a hostiny a ostatní se dá řešit klidně až v létě.
Odpovědět
@kajovaevicka No to máš sice pravdu, za měsíc se dá stihnout spoustu věcí, ale asi bych neměla čas tady s ostatníma vykecávat nad vývazkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, vykecávat se můžem:) Ale není důvod se bát, že to nestihnu, protože je už leden:D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jsem použila tu novou taktiku s domlouváním kdy se co řeší a funguje, aspoň zatím ;-) takže konečně víme, že nebudeme říkat při obřadu sliby ani děkovat rodičům, jak nám navrhovala matrikářka, spíš zvolíme formu proslovu jednoho svatebčana, který bude říkat něco o nás, otázkou zůstává, kdo to bude - program na středu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak jsem prave odklikla objednavku na oznameni!!! :-D uz se tesim, az prijdou. @sari_nka no tak to to asi taky vyzkousim, ja dneska myslela, ze se ani nevdam, protoze jsem ho chtela uskrtit. :-D Mluvit se s nim poradne nedalo, delal si ze me srandu a zbytecne me drazdil. Ale nakonec jsme vybrali, takze super :-D Pokud se zarizuje prubezne, tak to musime stihnout. Obdivuju lidi, co se rozhodnou to udelat na rychlo, pro me by to asi nebylo. Ja jsem hrozny nervak a ted uz se mi kazdou noc zda, ze jsme na neco zapomeli, nebo jsme neco nestihli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to hlavně baví, tak si to chci užít, co nejdýl to jde, proto bych nerada všechno nakoupila v prvním obchodě, abych to stihla za měsíc ;-) já jsem takovej organizátor, hrozně se v tom vyžívám ;-) ještě kdyby moje drahá polovička to tak měla stejně ;-) i když je fakt, že on hledá prstýnky a dovolenou, to ho baví, tak aspoň něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to taky, je treba si uzit aspon ty pripravy, protoze ten den pak hrozne rychle utece. ;-)
Odpovědět
Holky, tak my možná nebudeme mít svatbu 20.8.2011, ale 13.3. :-D slyšela jsem o soutěži na Rádiu FM, svatba roku 2011 a přihlásila nás tam.... upravila jsem společnou fotku a poslala ji tam a doufám,že nás vyberou, výhercům totiž rádio ve spolupráci s hotelem Angelo Pilsen v Plzni zaplatí svatbu za 100.000,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda a kdy se dozvíš, jestli vás vybrali? Já bych pak chtěla někde soutěžit se svatební fotkou, loni byla soutěž o svatební cestu, ale už nevím kde jsem ji potkala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my radši soutěžit nebudeme, jedině, že by dávali cenu za poslední místo:D Jinak s těma přípravama- já jsem taky strašnej organizátor, ale pro mě je lepší, když jsem ve stresu, to pak nemám čas vymejšlet kraviny jako teď:D
Odpovědět
Tak to je skok z 20.8. na 13.3. :-) Ale proč ne:-)
Odpovědět
@kajovaevicka Já jsem na tom úplně stejně, teďka jen tak brouzdám po netu a říkám si to by se mi líbílo a to taky...No nakonec jsem si už zařídila potahy na židle:-) (a to jsem tvrdila,že je nebudu chtít :-) )
Odpovědět
@moncik21 A kde jsi objednávala oznámení? Jestli to není tajné?
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 Tak zas tak zle na tom nejsem :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já spíš vymejšlim blbosti typu, že k jídlu nebude tohle ale tamto. A tak:D
Odpovědět
Holky, chtěla jsem se zeptat, když budete balit koláče, tak budete mít nějakou marcipánovou ozdobu a na ní prstýnky?
Odpovědět
@kajovaevicka tak to my se máme jít domluvit na jídlo až v srpnu,takže teďka moc nevymýšlím, soustředím se na jiné věci- barva hostiny, výzdoba, atd... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, je pravda, že já barvu a výzdobu vůbec neřeším.
Odpovědět
ahojda,holky, kde bych sehnala celofánový pytlíčky na koláčky, zatím jsem na ně na netu nikde nenarazila, nechce se mi vyhazovat peníze za nějaký krabičky. jak to tu tak čtu,jsem ráda že nejsem jen já hrotička,a le vy všechny, to mě uklidnilo, ten můj má taky na všechno dost času a to jsme začali, teda já, min. týden.Ale už máme místo obřadu,místo oběda )musíme doladit rozpočet), místo na grilování, vybraný prstýnky, ale envím barvu svatby, mám ráda oranžovou, ale teď se mi tady líbila taková do lila, vůbec to nebylo špatný,tak nevim.Včera jsem řešila fotografku a hurááá mám jí zamluvenou.
Odpovědět
@kajovaevicka Nové město nad Metují
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je dálka:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?