Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už je mám v albu, juchů:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka jojo, nam se ta oznameni taky libi. :-) driv pry delali dokonce na zakazku, ale ted to nestihaji, tak maji jen nabidku co maji. Ale my jsme se nasli, takze dobre. :-) Jak se ti podivam do alba? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Já mám album jen pro přátele:) vydrž
Odpovědět
Profilova fotka
pincola me se taky vic libil ten Enter, ale pritel chtel tu mapu, ze pry nechce babickam a dedeckum vysvetlovat enter, ze to je na jeho nervy moc. :-D ze tu mapu spis pochopi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka drzim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 To má přítel nejspíš pravdu, že ta mapa je srozumitelnější:) Už jsem ti poslala žádost o přátelství, tak to přijmi a pak sleduj album:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka jojo, dekuji, mas moc pekne album a svedkyne si vybrala krasne saty! ;-) no jo no, mapa je srozumitelnejsi, ale ten enter se mi libil trosicku vic. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Děkuju:) A svědkyně si to určitě přečte:) Já vím, já taky měla jinou představu, ale je to o kompromisu, přítel a já jsme se shodli akorát na tomhle:D
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka neni zac, jen rikam, co se mi libi ;-) tak my jsme se na tom taky shodli, me se ta mapa taky libi a dobre nas vystihuje, takze proc ne. :-) a jako versik si tam dame Oznamují, že již nevydrželi ty neustálé dotazy a konečně do toho po těch letech prásknou. Těšíme se na Vás na . . . ve . . . dne . . . protoze jsme spolu uz deset let, tak to je taky docela trefne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezký Já zase chtěla popsat naši situaci, takže jsem tam chtěla napsat- i přes všechny dobře míněné rady jsme se rozhodli se vzít tehdy a tehdy blablabla... Ale přítel se bál... no tak tam máme- hledali jsme se, seznámili, zamilovali a teď vám s radostí oznamujeme, že naši lásku přeměníme v manželství. Takové sladké nic neříkající... no nic:(
Odpovědět
Profilova fotka
oboji je hezke, to prvni je takove vtipnejsi, ale to nevadi, i to druhe se mi libi. :-) Segra si tam dala vod Huga, jdi s tim, kdo te ma rad. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To první by hlavně dokonale dokreslilo naši situaci. Ale co se dá dělat. Naši třeba měli- štěstí je to jediné, co můžeme dávat, aniž bychom jej měli.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je taky krasne!!! Takove hezke moudro! my jsme spis takovi vtipalci, takze chceme neco vtipneho. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka ty jsi si taky delala vyvazky sama, ze? veprostred jsi to sesivala? ja jsem si dneska koupila stuzky, a taky se do toho asi pustim, ale nevim jak. ten tvuj navod co mas v albu je ale fajn. asi se tim budu ridit. ;-) nahodou nemas rozmery te sablonky, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Jo, dělala jsem je sama. Koupila jsem nit, co má stejný odstín jako ta kytička, takže jsem to sešila a skoro tam není vidět, navíc ještě tam bude špendlík, kterým se to přidělá, tak to určitě nebude vidět. A myslím, že to Kája udělal tak pět na pět, ale nechci kecat... Já už to nemám:(
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka tak jo, dekuji moc :-) zkusim si s tim vyhrat, jeste trochu casu mam, takze budu trenovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Trochu času:D Hele mě to zabralo hodinu u telky a ještě jsem u toho dělala spoustu jiných věci:D
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka no ja jich budu delat neco okolo 70 :-D takze hodka asi stacit nebude :-D ale takovehle veci me bavi, takze to bude v pohode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 no tak jestli budeš opravdu dělat a ne jak já, tak klidně za hodinku a půl to bude hotový:) Pak to nafoť:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka no tak prave ze to asi budu delat u telky :-) ale pak nafotim, teda jestli bude co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Ale no tak, určo to bude hezký. Můj je každý jiný a taky se mi moc líbí:)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, hlavne ma clovek radost, ze si neco udelal sam. :-D hodim do alba prvni, dam pak vedet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka tak je to tam, ale je to trosku mazle a trosku sisate. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak druhy uz je lepsi, tak ja to sem pak hodim, az to bude vsechno hotove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Pche, u sedmdesátého to bude jak ze škatulky:) Jsi šikula:)
Odpovědět
Jééé, moncik-na první vývazek v životě je to hodně kvalitní práce. Já pořád nevím, jestli se mám do těch rukodělných prací vůbec pouštět. Se už vidím. V euforii nakoupís stuhy a špendlíky a nakonec zjistím, že jsem levá :-D Tak ale nebudu zhnilá a aspoň abych měla dobrý pocit se tě zeptám, kolik stuhy jsi kupovala, to množství co musíš udělat ty, totiž zhruba odpovídá i mé situaci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Já na dvacet spotřebovala šest metrů. Takže si to spočítej:) Jinak si myslím, že je to docela prča, to dělat.. Já taky nejsem kdovíjak zručná:D Ale vývazky se mi povedly, což jsem strašně pyšná:)
Odpovědět
Jsi šikovná, já se teda pokusím. Asi koupím tak dva metry do zásoby, kdybych to vzteky začla škubat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas To s tou zásobou není špatná myšlenka:D Mně to vyšlo na jeden vývazek navíc a zbylo mi asi jen tři cenťáky, takže to bylo těsné. A dnes na bazaru jsem sehnala dokonalou tmavěhnědou stuhu, takže už mám na obmotání kytek a ještě na nějakou výzdobu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Dik, me takove veci vzdycky bavily. :-) Vcera jsem udelala prvni a "chlubila" se priteli a on mi rika: Co to je??? :-D Malem dostal po hlave. :-D Ty tvoje jsou moc povedene. @baracudas no ja jsem koupila zatim 25m bile a 10m zlute, protoze zlutou meli posledni, a jeste nevim, jak mi to vyjde. Zatim mam jen tri, takze jeste nevim jak to vyjde. Asi mam te bile vic nez potrebuji, ale rikala jsem si, ze kdyztak bude na auta. :-) Neco se s tim uz vymysli. Ale asi pujdu prikoupit tu zlutou. ;-) Navic jak rikas, to ze si to clovek dela sam a udela si to presne k te jeho svatbe a jak se mu to libi, to je super pocit. ;-) Aspon to zkus, za to nic nedas. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?