Menu Forum

Vdáváte se také 20.8.2011?

20. črc 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
Registrovala se 8. února 2010 na beremese.cz. Přidala 3008 příspěvků. Má 79 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
Registrovala se 8. února 2010 na beremese.cz. Přidala 3008 příspěvků. Má 79 přátel.
 Holky sakra, jednou si přispím a vy to takhle rozjedeteemoticon

@moncik21 Tak my to budeme mít v Lanškrouně (Východní Čechy), jsme oba dva odsud. A obřad budeme mít taky v jednuemoticon

Jak říkáte, od nikoho si do toho nenechejte kecat, je to naše svatba, nás a našich partnerů, tak by se to na tom mělo odrazit. Když je někdo hippík, ať si vezme pláťáky a jde se vzít na louku, když je někdo motorkář, ať přijede na motorce a má hostinu v motorestu. A hlavně, ať to všichni respektují. Bohužel vím, že ne vždy se to tak dá, protože se vždycky najde "pár dobrých rad". Ale takové s díky odpálkovat a jede se dál. Já se řídím tím, že lidi pozvu, řeknu jim, jak to bude vypadat a když jim to bude připadat uhozené, chodit nemusí. Já tam chci lidi, kteří si umí užít a ne tam sedět a brblat, co kdo měl jak jinak a jak bysme to měli mít my.
16. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusijap
13
Registrovala se 7. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 488 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lusijap
13
Registrovala se 7. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 488 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
 Jojo holky, moje řeč. No já vzbudila poprask v rodině, když jsem řekla, že nepozvu svého bratránka, který podle mě v rodině dělá jen peklo, je to hrozně zlý člověk, všechny pomlouvá, škodí, jak může.... Pro mě je to zlý a cizí člověk, tak proč ho zvát na svatbu, když ho nesnáším a vím, že jen bude sedět a všechny a všechno pomlouvat. No ale to zase babička je z toho na mrtvici, to prý nemůžu a já taky byla na jeho svatbě atd. To mě ovšem nezajímá a já ho tam nechci. A teta, když se vůbec dozvěděla, že se budeme brát, tak místo aby řekla aspoň "gratuluji" nebo něco takového, tak jen řekla, že no jo srpen, to se rozvedeme - všichni ze srpna se rozvedli.... No No comment. Jak se mi může někdo divit, že o tohle fakt nestojím? Ještě že rozlehlejší část rodiny ze strany táty je rozumná.....
Ale ať si kecají jak chtějí, stejně si to uděláme po svém emoticon
16. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
Registrovala se 3. září 2010 na beremese.cz. Přidala 355 příspěvků. Má 8 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
Registrovala se 3. září 2010 na beremese.cz. Přidala 355 příspěvků. Má 8 přátel. Region Ostrava.
 Tak to já mám velké štěstí. Poporuje nás jak naše, tak přítelova rodina. Nikdo nám "zatím" do ničeho nekecá, mamka začíná vyšilovat, co si veme na sebe emoticon , ale to je v normě. Co se týče financování, tak u nás se pořád drží to pravidlo, že hostinu planí rodiče. Bez toho, aniž bychom po nich peníze chtěli, tak se sami nabídli emoticon
16. led 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
Registrovala se 2. září 2010 na beremese.cz. Přidala 667 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
Registrovala se 2. září 2010 na beremese.cz. Přidala 667 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel.
 Holky tak my to konečně oznámili mé části rodiny a překvapilo mě, jak to vzali úžasně, nikdo neradil, nekritizoval, spíš každý nabídl pomoct podle svých možnost (např. teta pečení cukroví, sestřenka dort, strejda půjčení auta...) emoticon tak mě to mile překvapilo, čekala jsem, rádoby chytré rady, na který nejsem zvědavá emoticon
jinak my budeme mít obřad ve 12, přišlo mi to takový tradiční, aby nám všichni neumřeli hlady emoticon a finančně to máme tak, že část platíme my a část oboje rodiče emoticon
16. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
Registrovala se 24. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1190 příspěvků a 1 inzerát. Má 58 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
Registrovala se 24. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1190 příspěvků a 1 inzerát. Má 58 přátel. Region Praha.
 Tak jestli se nepletu jsme tu samé nevěsty od 12hodina a od 13hodin. Je tu někdo předtím nebo potom? Asi jsou tohle nejžádanější časy. Všechno stihnem připravit a přitom začne hostina tak akorát. emoticon
16. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
 Nás přesvědčovali, abychom udělali obřad až odpo bez oběda, ale to jsme nechtěli emoticon
16. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
 To my taky ne. podle mne takhle je to akorát. Takové tradičníemoticonkamrádka to měla od 10.00 a to byl frmol, ale vpoledne mi to přijde fajn. navíc na oběd se těšímemoticon
16. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
 Jak jsme to řekli rodině, tak jsme dostali ještě tip na jednu restauraci strejdových známých, tak zase čekáme, jestli by to tam šlo, za jakých podmínek a tak, takže definitivní rozřešení hostiny se opět odkládá emoticon
16. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
 Holky nemáte tip, kde by se daly sehnat krabičky na výslužky za nějakou lepší cenu? Nacházím tak od dvacky výš a zdá se mi to dost, na to kolik plánujeme výslužek emoticon
16. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
 My máme obřad na 11:30, chtěli jsme, aby oběd byl tak na 13:00, aby nám hosti nepadly hlady emoticon
Ohledně těch krabiček na výslužky, záleží na tom, jak velké chceš, ale pro inspiraci koukni tady: http://www.svatbadekor.cz/katalog/katalog-zbozi/darkove-krabicky
16. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
 Holky tak to my chtěli loni mít obřad ve tři, že by se pak rovnou grilovalo. Tchýně to nepřežila, jako že by nebyl oběd? A já říkám, bude to ve tři, tak se všichni nají předtím a na tý chatě už bude ugrilovaný maso. Ale prostě ne, takže letos to je v jednu a bude svíčková.
16. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
 My máme taky svíčkovou, tu jedí všichni emoticon oběd plánujeme tak ve dvě, něco si ještě mohou dát u nás doma, až mě budou vyzvedávat emoticon
16. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
 Šári ty pojedeš spát k rodičům? Já právě nevím, já asi bud spát normálně doma, kde jsem zvyklá a rodiče přijdeou k nám a od nás společně pojedem v koloně. To je představa. Mně to přijde neuvěřitelný, ž epojedu ve svatební koloně jako nevěsta. taky máte taky tyhle pocity, že je to k neuvěření????
16. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
 No já zrovna kolonu aut moc neprožívám, já se těším, až už budeme svoji a pojedeme v trobící koloně. Ale cesta tam mě nějak nerajcuje:D Ono to bude asi tím, že se všichni sjedeme až k zámku, budu se oblékat v našem bytě a předání nevěsty bude až u oltáře.
16. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
 No my bydlíme zatím oba u rodičů, takže určitě budu spát doma a přítel taky, i když se mu to nelíbí emoticon
16. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusijap
13
fotoportrét
fotoportrét
lusijap
13
 No my sice bydlíme spolu, ale v Praze. Svatba bude v Prostějově, odkud oba pocházíme. Takže noc před svatbou budeme taky spát každý u rodičů. Obřad máme taky na 12:00, tak snad všechno stihnem bez problémů a spěchu emoticon
16. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
 My budeme spát spolu u nás doma a Kája ráno pojede k rodičům, jsou to tři minuty jízdy od našeho bytu. Teda aspoň doufám, že se bude převlékat u rodičů. Ještě to nevědí, tak snad to nebude problém.
16. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
 Śári vy ještě nebydlíte spolu? Takže budete spolu bydlet ode dne svatby? My to máme na místo obřadu blíž od nás takže , asi by i byla zajížďka jet k rodičům a pak se vracet. Asi i na obřad pojedemspolu, ale to se ještě domluvíme. Já jen doufám, že se v těch šatech vejdu do nějakého autaemoticon)

16. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
 No Ondra tu hodně často přebývá s námi, ale bydlíme pořád ještě zvlášť, on se bude stěhovat k nám a budeme bydlet v domečku s našima, ale ještě jsme se nějak nedohodli kdy přesně to spácháme emoticon
16. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
 Tak to třeba ještě stuhnete před svatbou a Ondra bude spokojený, že nebude večer před svatbou sám. emoticon Já si taky říkám, co budu dělat večer před svatbou. jestli pojedu k naším, trochu je vynervovat, nebo jestli bjudu psát vám na beremkuemoticon) nebo jestli budu kmít šoky, že jsem si spletla pátek se sobotu a svatbu jsem propáslaemoticon)
16. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncik21
Registrovala se 15. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 20. srpna 2011
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
moncik21
Registrovala se 15. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
    Region Plzeň
 Teda tady se to rozjelo. emoticon jojo, udelame si to jak chceme. Byli jsme cely den u moji sestry a ty s nama souhlasi a podporili nas, takze jsem zase o neco stastnejsi. emoticon
S jidlem to u nas bude tak, ze se naji neco malo predtim, pak v jednu obrad a na treti obed, sestra to tak taky mela a bylo to celkem ok. Kolonu aut asi mit nebudeme, budeme objednavat autobus a pojedou autobusem. emoticon Ja jsem chtela jet Londynskym taxi, ktery pronajimaji v Brne, protoze zijeme v Anglii a navic vzadu je spousta mista, coz by bylo fajn, protoze mam velkou sukni. ale pritel z toho neni moc nadseny a navic tahat je az z Brna je asi zbytecnost. Takze jeste nevim, cim pojedu.
A spat ja budu asi u maminky a pritel v hotelu.
16. led 2011 ve 21:02  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
 :D Já myslím, že týden před svatbou napíšeme ne beremko každá jednou, protože nebude čas se tady vypisovat:D
16. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
 Já myslím, že si čas najdeme emoticon já nervák budu ležet s mokrým hadrem na hlavě, tady budou všichni uklízet a vařit a moje nervíky budou pracovat, tak budu potřebovat někoho, kdo je na tom stejně emoticon
Ondry mamina si přeje, aby spal doma a sešli se celá jejich strana u nich, tak holt nebudeme spolu, ale já jsem i radši, ať mě vidí až připravenou emoticon
16. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncik21
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
moncik21
    Region Plzeň
 @kajovaevicka no to asi urcite!! ja vim uz ted, ze budu nervozni! I kdyz vsichni rikaji, nestresovat a hlavne si to uzit! Coz chci, ale nevim, jestli to uplne zvladnu. emoticon Uz na dnesek se mi o svatebnich pripravach zdalo celou noc.
16. led 2011 ve 21:07  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
 Holky když jsme u těch snů, mně se zrovna dneska zdálo, že mi v květinářství totálně zničili kytku, tak jsem tam načesaná a nalíčená řvala, že ji nezaplatim, protože tam narvali přesně to, co jsem nechtěla. Sedm měsíců do svatby a já už jsem psycho:D
16. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
fotoportrét
fotoportrét
pincola
7
 Sari taky chci aby mne přítel viděl připravenou. zakážu mu chodit do té místnosti, kd ebudu. Klidně se i zamknuemoticon)To ve mně budeš mít spojence. Já taky budu mít mokrý hadr na hlavně a obluzená prášky na migrénu, budu klapat na beremese o tom jak se bojím, že mi vypadne vycpávlka z podprsenky a neřeknu ano a rozberečím se a zničím drahé šaty z půjčovny.
16. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncik21
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
moncik21
    Region Plzeň
 no tak ja jsem taky psycho. emoticon a asi to bude horsi a horsi, cim vic se to bude blizit. emoticon ale zvladly to jine, zvladneme to taky.
taky chci, aby me pritel videl az pripravenou, aby tam bylo to wow. emoticon i jsem chtela, aby me videl az u oltare, ale to zase maminka ze ne, ze to se v cr nedela a ze si me zenich musi vyzvednout u maminky.
16. led 2011 ve 21:17  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusijap
13
fotoportrét
fotoportrét
lusijap
13
 Sari a Pincola, myslím, že na tom budu stejně a přidám se emoticon Už teď z toho mám nervy emoticon
16. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
fotoportrét
fotoportrét
sari_nka
5
 No já jsem původně taky chtěla až u oltáře, ale zase se mi nechce schovávat, takže prostě si pro mě přijede a pak už může maximálně říct, že mě nechce emoticon zatím se mi o svatbě nezdá, vždycky jen o nějakým úseku, jako např. jak mi nikdo nechtěl jít za svědka emoticon
16. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
fotoportrét
fotoportrét
kajovaevicka
39
 Tak my se potkáme až před zámkem, jako naši bydlí 30km od místa obřadu a abych tam ráno jela a on si mě tam musel jet vyzvednout:D No to jako ne:D Naši řekli, že na takový šaškárny nejsou zvědaví, že se uvidíme až před zámkememoticon Ale taky nechci, aby mě viděl ten den před svatbouemoticon Ráno ho odšupajdím k mamince a pak se uvidíme až pak.
16. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš