Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sakra, jednou si přispím a vy to takhle rozjedete:) @moncik21 Tak my to budeme mít v Lanškrouně (Východní Čechy), jsme oba dva odsud. A obřad budeme mít taky v jednu:) Jak říkáte, od nikoho si do toho nenechejte kecat, je to naše svatba, nás a našich partnerů, tak by se to na tom mělo odrazit. Když je někdo hippík, ať si vezme pláťáky a jde se vzít na louku, když je někdo motorkář, ať přijede na motorce a má hostinu v motorestu. A hlavně, ať to všichni respektují. Bohužel vím, že ne vždy se to tak dá, protože se vždycky najde "pár dobrých rad". Ale takové s díky odpálkovat a jede se dál. Já se řídím tím, že lidi pozvu, řeknu jim, jak to bude vypadat a když jim to bude připadat uhozené, chodit nemusí. Já tam chci lidi, kteří si umí užít a ne tam sedět a brblat, co kdo měl jak jinak a jak bysme to měli mít my.
Odpovědět
Jojo holky, moje řeč. No já vzbudila poprask v rodině, když jsem řekla, že nepozvu svého bratránka, který podle mě v rodině dělá jen peklo, je to hrozně zlý člověk, všechny pomlouvá, škodí, jak může.... Pro mě je to zlý a cizí člověk, tak proč ho zvát na svatbu, když ho nesnáším a vím, že jen bude sedět a všechny a všechno pomlouvat. No ale to zase babička je z toho na mrtvici, to prý nemůžu a já taky byla na jeho svatbě atd. To mě ovšem nezajímá a já ho tam nechci. A teta, když se vůbec dozvěděla, že se budeme brát, tak místo aby řekla aspoň "gratuluji" nebo něco takového, tak jen řekla, že no jo srpen, to se rozvedeme - všichni ze srpna se rozvedli.... No No comment. Jak se mi může někdo divit, že o tohle fakt nestojím? Ještě že rozlehlejší část rodiny ze strany táty je rozumná..... Ale ať si kecají jak chtějí, stejně si to uděláme po svém :-)
Odpovědět
Tak to já mám velké štěstí. Poporuje nás jak naše, tak přítelova rodina. Nikdo nám "zatím" do ničeho nekecá, mamka začíná vyšilovat, co si veme na sebe :-D , ale to je v normě. Co se týče financování, tak u nás se pořád drží to pravidlo, že hostinu planí rodiče. Bez toho, aniž bychom po nich peníze chtěli, tak se sami nabídli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak my to konečně oznámili mé části rodiny a překvapilo mě, jak to vzali úžasně, nikdo neradil, nekritizoval, spíš každý nabídl pomoct podle svých možnost (např. teta pečení cukroví, sestřenka dort, strejda půjčení auta...) :-) tak mě to mile překvapilo, čekala jsem, rádoby chytré rady, na který nejsem zvědavá ;-) jinak my budeme mít obřad ve 12, přišlo mi to takový tradiční, aby nám všichni neumřeli hlady :-D a finančně to máme tak, že část platíme my a část oboje rodiče :-)
Odpovědět
Tak jestli se nepletu jsme tu samé nevěsty od 12hodina a od 13hodin. Je tu někdo předtím nebo potom? Asi jsou tohle nejžádanější časy. Všechno stihnem připravit a přitom začne hostina tak akorát. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás přesvědčovali, abychom udělali obřad až odpo bez oběda, ale to jsme nechtěli ;-)
Odpovědět
To my taky ne. podle mne takhle je to akorát. Takové tradiční:-)kamrádka to měla od 10.00 a to byl frmol, ale vpoledne mi to přijde fajn. navíc na oběd se těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsme to řekli rodině, tak jsme dostali ještě tip na jednu restauraci strejdových známých, tak zase čekáme, jestli by to tam šlo, za jakých podmínek a tak, takže definitivní rozřešení hostiny se opět odkládá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte tip, kde by se daly sehnat krabičky na výslužky za nějakou lepší cenu? Nacházím tak od dvacky výš a zdá se mi to dost, na to kolik plánujeme výslužek :-|
Odpovědět
My máme obřad na 11:30, chtěli jsme, aby oběd byl tak na 13:00, aby nám hosti nepadly hlady :-D Ohledně těch krabiček na výslužky, záleží na tom, jak velké chceš, ale pro inspiraci koukni tady: http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to my chtěli loni mít obřad ve tři, že by se pak rovnou grilovalo. Tchýně to nepřežila, jako že by nebyl oběd? A já říkám, bude to ve tři, tak se všichni nají předtím a na tý chatě už bude ugrilovaný maso. Ale prostě ne, takže letos to je v jednu a bude svíčková.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky svíčkovou, tu jedí všichni :-) oběd plánujeme tak ve dvě, něco si ještě mohou dát u nás doma, až mě budou vyzvedávat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Šári ty pojedeš spát k rodičům? Já právě nevím, já asi bud spát normálně doma, kde jsem zvyklá a rodiče přijdeou k nám a od nás společně pojedem v koloně. To je představa. Mně to přijde neuvěřitelný, ž epojedu ve svatební koloně jako nevěsta. taky máte taky tyhle pocity, že je to k neuvěření????
Odpovědět
Profilova fotka
No já zrovna kolonu aut moc neprožívám, já se těším, až už budeme svoji a pojedeme v trobící koloně. Ale cesta tam mě nějak nerajcuje:D Ono to bude asi tím, že se všichni sjedeme až k zámku, budu se oblékat v našem bytě a předání nevěsty bude až u oltáře.
Odpovědět
Profilova fotka
No my bydlíme zatím oba u rodičů, takže určitě budu spát doma a přítel taky, i když se mu to nelíbí :-D
Odpovědět
No my sice bydlíme spolu, ale v Praze. Svatba bude v Prostějově, odkud oba pocházíme. Takže noc před svatbou budeme taky spát každý u rodičů. Obřad máme taky na 12:00, tak snad všechno stihnem bez problémů a spěchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme spát spolu u nás doma a Kája ráno pojede k rodičům, jsou to tři minuty jízdy od našeho bytu. Teda aspoň doufám, že se bude převlékat u rodičů. Ještě to nevědí, tak snad to nebude problém.
Odpovědět
Śári vy ještě nebydlíte spolu? Takže budete spolu bydlet ode dne svatby? My to máme na místo obřadu blíž od nás takže , asi by i byla zajížďka jet k rodičům a pak se vracet. Asi i na obřad pojedemspolu, ale to se ještě domluvíme. Já jen doufám, že se v těch šatech vejdu do nějakého auta:-))
Odpovědět
Profilova fotka
No Ondra tu hodně často přebývá s námi, ale bydlíme pořád ještě zvlášť, on se bude stěhovat k nám a budeme bydlet v domečku s našima, ale ještě jsme se nějak nedohodli kdy přesně to spácháme :-D
Odpovědět
Tak to třeba ještě stuhnete před svatbou a Ondra bude spokojený, že nebude večer před svatbou sám. ;-) Já si taky říkám, co budu dělat večer před svatbou. jestli pojedu k naším, trochu je vynervovat, nebo jestli bjudu psát vám na beremku:-)) nebo jestli budu kmít šoky, že jsem si spletla pátek se sobotu a svatbu jsem propásla:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady se to rozjelo. :-D jojo, udelame si to jak chceme. Byli jsme cely den u moji sestry a ty s nama souhlasi a podporili nas, takze jsem zase o neco stastnejsi. ;-) S jidlem to u nas bude tak, ze se naji neco malo predtim, pak v jednu obrad a na treti obed, sestra to tak taky mela a bylo to celkem ok. Kolonu aut asi mit nebudeme, budeme objednavat autobus a pojedou autobusem. :-D Ja jsem chtela jet Londynskym taxi, ktery pronajimaji v Brne, protoze zijeme v Anglii a navic vzadu je spousta mista, coz by bylo fajn, protoze mam velkou sukni. ale pritel z toho neni moc nadseny a navic tahat je az z Brna je asi zbytecnost. Takze jeste nevim, cim pojedu. A spat ja budu asi u maminky a pritel v hotelu.
Odpovědět
Profilova fotka
:D Já myslím, že týden před svatbou napíšeme ne beremko každá jednou, protože nebude čas se tady vypisovat:D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že si čas najdeme ;-) já nervák budu ležet s mokrým hadrem na hlavě, tady budou všichni uklízet a vařit a moje nervíky budou pracovat, tak budu potřebovat někoho, kdo je na tom stejně :-D Ondry mamina si přeje, aby spal doma a sešli se celá jejich strana u nich, tak holt nebudeme spolu, ale já jsem i radši, ať mě vidí až připravenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka no to asi urcite!! ja vim uz ted, ze budu nervozni! I kdyz vsichni rikaji, nestresovat a hlavne si to uzit! Coz chci, ale nevim, jestli to uplne zvladnu. :-D Uz na dnesek se mi o svatebnich pripravach zdalo celou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky když jsme u těch snů, mně se zrovna dneska zdálo, že mi v květinářství totálně zničili kytku, tak jsem tam načesaná a nalíčená řvala, že ji nezaplatim, protože tam narvali přesně to, co jsem nechtěla. Sedm měsíců do svatby a já už jsem psycho:D
Odpovědět
Sari taky chci aby mne přítel viděl připravenou. zakážu mu chodit do té místnosti, kd ebudu. Klidně se i zamknu:-))To ve mně budeš mít spojence. Já taky budu mít mokrý hadr na hlavně a obluzená prášky na migrénu, budu klapat na beremese o tom jak se bojím, že mi vypadne vycpávlka z podprsenky a neřeknu ano a rozberečím se a zničím drahé šaty z půjčovny.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja jsem taky psycho. :-D a asi to bude horsi a horsi, cim vic se to bude blizit. :-) ale zvladly to jine, zvladneme to taky. taky chci, aby me pritel videl az pripravenou, aby tam bylo to wow. :) i jsem chtela, aby me videl az u oltare, ale to zase maminka ze ne, ze to se v cr nedela a ze si me zenich musi vyzvednout u maminky.
Odpovědět
Sari a Pincola, myslím, že na tom budu stejně a přidám se :-) Už teď z toho mám nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem původně taky chtěla až u oltáře, ale zase se mi nechce schovávat, takže prostě si pro mě přijede a pak už může maximálně říct, že mě nechce ;-) zatím se mi o svatbě nezdá, vždycky jen o nějakým úseku, jako např. jak mi nikdo nechtěl jít za svědka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se potkáme až před zámkem, jako naši bydlí 30km od místa obřadu a abych tam ráno jela a on si mě tam musel jet vyzvednout:D No to jako ne:D Naši řekli, že na takový šaškárny nejsou zvědaví, že se uvidíme až před zámkem:) Ale taky nechci, aby mě viděl ten den před svatbou:) Ráno ho odšupajdím k mamince a pak se uvidíme až pak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?