Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: kaly miluju, a ještě tulipány... Ale nechám to na ženichovi ;-) Ještě jsem se chtěla zeptat: řešila jsem to už v diskusi 2.8.2008 - jak jste na tom s výběrem šatů? Mě včera dost šokovali, volala jsem do tří salonů u nás v Brně a ve 2 mi řekli, ať si přijdu vybrat hned!! Že už mají rezervace na září 2008!!! Takže 19.11. jedeme do Náchoda na matriku a pak, jak už bude podepsaný to datum, tak se vrhám na salony...
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevyšiluju. V lednu si dojdu zkusit šaty - chci jít jen do Belly v Hradci Králové. Tam si předem zavolám a domluvím se, jaké šaty mi mají připravit. Zkusím a uvidím. Pravděpodobně si vyberu styl, co mi sedne a šaty si objednám přes ebay a fertig ;-) Termín si budeme domlouvat teď v úterý 13.11. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: vítám Tě mezi nás :-) silente: tak zítra naposledy do staré práce :-) hurááááááááá :-D No a zatim to vypadá tak, že v neděli nastoupim už do nové, přesto že v té staré budu mít ještě dovču :-( , ale otvírá se už 20.11. tak se bude muset jít uklízet a zařizovat, tak už se docela těším ;-) Teď počítáme dny do svatby a po svatbě budem počítat minuty, kdy už se těch našich broučků zbavíme :-D :-D :-D až po nich budem muset uklízet, pokládat prkýnko, zavírat pastu atd........ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám smutnou zprávu, svadbička 28. nebude, tak jsme ji přesunuli už na 7.6. no co se dá dělat....blíží se konec roku a co ty šaty? Jdete zkoušet už nyní, nebo až po Novém roce?
Odpovědět
Profilova fotka
Šári - no pane jo, už v neděli! :-N Tak nezapomeň - PRAVOU! ;-) Vaclavko - hoj! Až po Novém roce, žádný stres :-) A abych nezapomněla: 233 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem si zamluvila termín zkoušení šatů v salonu Bella u nás v Brně (sobotní termíny jsou narvaný na dlouho dopředu, tak proto ;-) ). Paní mi řekla, že si mám předběžně vybrat šaty z jejich webu a oni mi je nachystají - tak zatím se mi nejvíc líbí šaty Oleaje od Pronovias... Tak jsem zvědavá. Tak 1.12. v 10:00 jdu na to :-) Hrozně se těším, ale zároveň se bojím, že se mi nic nebude líbit :-( Koukám, že snad vy všechny až po novým roce??
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - v Belle se Ti určo něco líbit bude, neboj ;-) Jo, já až po novém roce, teď nestíhám - práce, škola, domácnost, Vánoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny holky, také mám stejný termín jak vy, můžu se přidat do diskuse?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky! No samozřejmě! ;-) A číslo pro dnešní den: 232 8-)
Odpovědět
marrei..me se taky nejvic libily Oleaje z Belly v HK a tak jsem tam byla si je vyzkouset...byly nadherne,ale prislo ze malinko pridavaji v pase a ty raminky z te pruhledne krajky me silene drely...a mela sem asi za deste minut v nich uplne rudy slincy na celych ramenou...ale mam citlivou kuzi tak mozna tobe budou padou li ;-) ...mam je v albu zkouseni jestli chces kouknout :-D ;-)
Odpovědět
Tak to sem tady asi jedina co uz davno zkousi co? =-) :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
wewe, nejsi i já jsem byla před týdnem zkoušet v Belle :-N
Odpovědět
Článek se načítá
ale ja tam byla asi uz pred mesicem a zkousela jsem jeste driv :-N ...no to je jedno,aspon budu mit prehled 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemít ten Hradec tak daleko, tak taky jedu zkoušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem taky moc ráda, že nejsem sama, kdo šílí se zkoušením... :-N Vewe: nádhera, akorát škoda, že nebyly v té zlatavé, ta se mi líbí víc. No, uvidím... Snažím se do nich moc nezamilovávat, ale je to fakt těžký...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - klíííďo se zamiluj, však se pak může jednoduše přemilovat do jiných :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wewe, to vůbec nevadí, čím dřív, tim líp, já kdybych mohla, tak jdu zkoušet už před 3 lety, kdy jsem byla požádaná o ruku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majko - tak dlouhé zasnoubení???? =-) Kdy založíš albíčko? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, no to víš, stařenka :-D Albíčko založím, ale pořád na to není čas, celé dny v práci, ale slibuji, že s něčím přijdu, jen doufám, že někomu neukradnu náměty a nápady z druhého albíčka?! To bych nerada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně kraď, já jsem taky kradla :-D Holt, když se něco líbí...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - Ty a stařenka! Vidím fotku, nekecej :-D Jo a brakuj, jak je libo ;-) Marrei - přesně tak, kdo nechce, aby si to někdo kopíroval, ať si to nechá doma :-D :-D :-D Já mám vždy radost, když poznám obrázek, který je původem z mého albíčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, máš krásné šaty v albíčku, už máš nějaké z nich vybrané? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jo, všechny :-D Ještě jsem si žádné nezkoušela, ale takovýto styl chci 100%. Jak už jsem psala, tak si je velmi pravděpodobně vyzkouším v Belle, abych věděla, zda mi jdou i ve skutečnosti a nejen v mé fantazii, a pak si je objednám na ebay 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, tak to ti tedy nezávidím... :-) Určitě ti půjdou všechny a z vlastní zkušenosti, čim víc bych šatů zkusila, tím bych měla větší problém jaké si nakonec vybrat. Tak bych to viděla, že každé 2 hodiny na svatbě jiné...??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedna nevěsta tu už je, co měla dvoje šaty ... nemůžu si ale vzpomenout na jméno... Ale já určo jen jedny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt??? A to se převlékla v půlce večera do dalších??? :-D Ale proč ne? A přípravy už nějaké propukli, nebo vše necháváš po novém roku? Zdá se mi, že jen já jsem takový blázen, že scháním už všechno teď :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - mrkni mi do alb, v hlavě už mám spoustu sesumírováno, postupně už nakupuju. To hlavní - šaty - nechávám na leden. Výzdobu a kravinky nakupuju už teď :-D Takže nejsi blázen :-D Když mrkneš do diskuze Dream team, tam jsme všechny takové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to jsi mě potěšila Silente !!! Určitě tam mrknu !!! ;-) Chodíte sem i přes víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Já nee, doma nemám internet, jen v práci :-( Silente - já to mám přesně naopak - šaty teď (resp. v prosinci), kravinky až časem :-) Ale ráda se u tebe inspiruju, krome fotoalba pomalu nevím, co bych kupovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já vím co, ale nevím, za co :-D :-D :-D Majky - spíš jen v práci, doma nechci dráždit miláčka :-D Ještě by mi třeba pak utekl :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?