Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kam jste se poděli? Představte si že už mam složenou zálohu na šatičky :-) :-) :-) a to jsem to htěla nechat až na prosinec. Našla jsem přesně ty které jsem si přála akorát jsem neměla dovoleno se vnich nechat už teď zvěčnit :-( je to značka La Sposa a jsou dokonalé, když je tu někde na netu uvidim tak je hodim do alba :-)
Odpovědět
Ty už máš vybrané šatičky? Tak to je super. Sice mě zase trošku chytla depka, ale myslím, že po novém roce snad taky ještě něco najdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
capirek: já jsem právě se šatama ještě nechtěla začít šílet, protože si říkám že je ječtě brzo, ale když jsem je viděla a měla na sobě tak bylo jasno :-)
Odpovědět
No to naprosto chápu. Taky už se na to těším jak dítě na hračku. Jen bych chtěla ještě něco shodit. Ovšem jeslti to bude mít nějaký efekt :-) No, něco snad na mě narvou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidávám do zástupu nevěst s datem 28.6.08. Je nás už docela dost, když si uvědomím, jak je to ještě daleko. Není tu náhodou nějaká z Brna?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj myisiska vítej mezi nás :-) bohužel já jsem až s Plzně tak to máme daleko ;-) capirek: určitě seženeš krásné šatičky ;-) já jsem v práci strašně rychle přibrala 13 kg a paní doktorka mi řekla že ze zdravotních důvodů musim zhubnout, tak jsem se těch šatů také bála, ale když jsem měla na sobě tyhle a paní mě tak hezky sešněrovala ( dokonce jsem mohla i dýchat a neškrtili mě jako v jiném saloně ) tak jsem měla hezky vytvarovaný pas až mi mami řekla že bych hubnout neměla, protože už by to pak tak hezky nevypadalo ;-) , teď už se jen modlím abych přez vánoce nenabrala ]-(
Odpovědět
A jakou máš velikost? Jestli to teda není tajný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
capirek: šaty maj velikost 38 ale je to divné protože teď si kalhoty musim kupovat 40 a jsou mi akorát, jinak dřív jsem měla velikost kalhot 34-36 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím spolunevěsty! Přeji hodně zdaru při přípravách. Však ono nám to uteče, ani nebudeme vědět jak :-N A jen pro pořádek - naše dnešní číslo zní: 240 8-) :-)
Odpovědět
Miso to sem rada,ze mame nakonec stejne datum...to je mile,aspon nam to bude spolecne utikat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente: to je děsné 240 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verčo! No já koukala, že znám akorát Tebe :-N Ale lepší než nikoho, no ne? :-D Sarkas - a bude hůř :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak s velikostí 38 jsi mě pobavila :-) Copak to mají šatů, no jéje. Pak bys byla jak z koncentráku. ;-) To já mám 42 a velká prsa :-|
Odpovědět
vsak ja sem rada...par holek se stejnym datem uz sem tady potkala ale taky zadne neznam a nejsou to takove zavislacky jako my dve..maji v albu par fotek a vse uz maji hotove takze to zase zbyva na nas dvou :-N :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo - jj, musíme to holt oddřít, jsme chudinky malinký.... :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
to teda sme chudinky... ;-( ;-( :-D a proto si na zahnani smutku dam nyni kus cokolady :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo - to se někdo má, když není v hubu tabulce ]-(
Odpovědět
Miso :-D :-D :-D nastesti mam metabolismus po tatinkovi a ten at ji co ji tak netloustne...zatim to mam taky tak :-D ...ale za par let se to asi vsechno vyvali :-S :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, já si prohlídnu časák o vaření a mám dvě kila nahoře |-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
capirek: každá značka má ale skoro pokaždé jiné číslování :-( v Plzni jsem si zkoušela šaty vel.38 a prsa mam trojky a vůbec jsem je nezapla a navíc mě všude škrtili :-( takže také třeba budeš mít šaty menší velikosti ;-) vewe,silente: také ještě nemam nic zařízené ;-) akorát termín a šatičky ;-)
Odpovědět
ja jen misto sarkasi takze zadne starosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas je taky chudinka jako my :-N :-D Termín mám dohodlý akorát s miláčkem a šaty netuším, budu řešit asi až v lednu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente, vewe: děkuji za přivítání do klubu chudinek :-D :-D :-N
Odpovědět
sarkasi tak si dej taky cokoladku na uklidnenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neštvěte mě s tou čokoládou ]-( :-D :-D :-D Sarkas - vítej, vítej 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: už jsem si objednala čokoládovou špičku ;-) mňami mňam :-D silente: děkuji za přivítání :-) a co si dáš ty sladkého? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - leda tak sladký úsměv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente: to já bych se také měla jen sladce usmívat :-( ale jednou začas člověk neodolá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - Ty jsi Šárka? Koukala jsem do Tvých albíček, máme dooost podobný vkus na šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente: přesně tak, já jsem už 25 let Šárka a ty jsi Míša? ;-) Ten vkus teda máme doooost podobný :-) máš v albíčku snubní prstýnky, které bych si moc přála ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?