Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyy!!! Už nám přišly fotky Našich prstenů!!! Mám foto v albu! Jsme nadšení! x-) :-N Už, aby byly doma:-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: teeeeda ty prstýnky jsou naprosto úžasné x-) takhle krásné jsem snad ani ještě neviděla! já taky přemýšlela o nějaké oceli, ale jeden známý mě od toho odrazoval, že třeba v případě zlomení prstu nebo nějakého úrazu strašně rychle nateče prst a ten prstýnek je těžké odstranit, kvůli jeho tvrdosti...říkal i něco o možnosti řezání prstu :-( ...na jednu stránku si říkám, jaká je pravděpodobnost, že si zlomím zrovna tenhle prst s prstýnkem, ale na druhou zas náhoda je blbec :-| tak nevím, ještě o tom stále uvažuju....
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:jsou moc krásné a originální ;-) Já jsem na kovy i ocel alergická,takže u nás je jasný bílý zlato(to mě neplechu na kůži nedělá :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Vám moc! Jste milé! :-) My, naštěstí, nejsme ani jeden na nic alergičtí, takže jsme mohli vybírat, co hrdlo ráčí... :-D Původní varianta byla bílé zlato, pak bílo-žlutá kombinace a nakonec jsme narazili na tuhle nádheru a zlato šlo stranou :-D Doživotní záruka, prsteny na míru a mnoho dalšího... Úžasné! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: nemáš vůbec zač x-) tyhle prstýnky za pochvalu stojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, mám obrovskou radost x-) zase jsme se posunuli o kousek dál...dnes jsem si taky na 90% procent vybrali prstýnky, bylo sice dost těžký se shodnout, ale nakonec se zadařilo :-D ...pokud nenajdem jiné, tak je okolo vánoc půjdem zamluvit...a asi hezčí nenajdem x-) jestli se chcete juknout, mám foto v albíčku...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar děvčata, obě máte prstýnky moc nádherné. Naše přijdou v pátek tak se snad budu moci také pochlubit. Jinak naše svatba bude oranžovo - bílá. Snad se to povede podle mých představ. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všechny snoubenky, ráda bych Vám sdělila radostnou zprávu, že máme prstýnky už doma. Je to tak hodinka, vyzvedla jsem si je od zlatníka. Mám hroznou radost!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kate: no supeeeer :-) tak honem foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, skvělýýý! Veve gratuluji k výběru a těším se na skutečnost ;-) Kate šup sem s nimi! Nemohu se dočkat :-N Teď se určitě nemůžete vynadívat, že? ;-) My do konce týdne pošleme koruny a příští by tu mohly být... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: děkuju :-) my se taky těšíme na skutečnost ;-) hned jak přijdou výplaty, tak vše řádně propočítám a pokud budou penízky, tak se taky urychleně vrhnu na objednávku...nemůžu se dočkat až je budu mít doma jako kate :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo halo,jaký jste měly víkend nevěsty? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já slušný :-) narozeninová párty kamarádů, oběd u tchýně-fantastická svíčková a pak odpočinek x-) a co ty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem pekla cukrový a také jsem nakupovala na vánoce. Ještě k tomu mám zablokovanou krční páteř. Snad pomohou rehabilitace.
Odpovědět
Profilova fotka
kate:tak ať ke krk brzo zase jako rybička ;-) Já už mám doma korunkuuuu....je překrásnááááá :-D a mám jí v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Moooccc krásná x-) kate: Už je páteř ok? Pokud ne, tak přeji brzké odblokování ;-) Holky, už máme doma prstýnky, jsou perfektní, krásně na ruce sedí a jsou ve skutečnosti hezčí, než na fotkách. Nafotila jsem je a jsou v albu :-) Pěkný předvánoční čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, přeji vám všem krásné svátky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěstinky užijte si poslední svobodnééééééé Vááááánoceeeeee :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer,, přeji vám všem krásné poslední chvilky štědrého dne, ale pevný vstup do nového roku a nezapomeňte pravou nohou ,,, :-) :-) :-) :-) přeci jsou to naše poslední za svobodna!!!! PS: páteř už povoluje, ale ještě to není ono. Děkuji, že se ptáte, potěší to..
Odpovědět
Profilova fotka
Nádherné Vánoce Všem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak jak jste si užily vánoce. Co dárečky a návštěvy příbuzných??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak u mě vánoce naprosto super...kromě klasiky, jako je oblečení a něco do domácnosti jsem od miláčka dostala velmi zajímavý dáreček...pozlacenou cedulku na dveře našeho domečku...a mé jméno je na ní napsáno už s novým příjmením x-) ...nemůžu se dočkat až ji v červnu na ty dveře přiděláme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, svátky proběhly celkem v klidu, škoda jen, že to tak rychle uteklo...to volno:-D Jinak, slečny, už letos! budeme vdané paní... x-)
Odpovědět
Ahojky skoro paní :-) , tak my jsme si odsouhlasili taka datum 19.6.2010. Pravda, že to je zatím jediné, co víme. Obřad bude asi na zámku v Chyši. Teď musíme zajistit objekt na veselku s ubytováním. Ale už ho máme vyhlídnutý. Hned jak to zmluvíme, tak se vrhneme na svatební oznámení, které už máme předvybrané. Chceme ho poslat už během ledna, aby s datem všichni počítali a přijeli. Očekáváme cca 60 lidí,takže to bdue velká svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ;-) saralinda:vítej mezi náma :-) jak píše Irenka-holky letos za 6 měsíců a 19dní budem paní ;-) To je krásnýýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem, zdravím Vás všechny do nového roku. Veřím že nový rok přinese šťastné přípravy na svatbu a krásné manželství. Saralinda - vítej mezi námi, každá nová nevěsta je srdečně vítána.
Odpovědět
Profilova fotka
Sara: Nový přírůstek, super!!! :-D Zámek v Chyši? Jsme kousek od něj... Je tam krásně, v létě jsme tam byli na procházce v parku ;-) Utíká to jako voda a jelikož jsme přes vánoce trošku spinkali na vavřínech, teď si budeme muset máknout :-N Chybí nám ještě nějaké mašle na auta, dodělat konečnou verzi oznámení, ostatní tiskoviny...Je toho ještě docela dost, tak s chutí do toho a půl je hotovo :-) Krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
hojky hoky,tak my už máme zajednané prstýnky z bílého zlata a já s briliantem a protože nám naši dali svoje zlato co už nenosí,tak nás vyjdou u známého zlatníka jen na 5000Kč :-D Jupííí :-) a jak jste si užili Silvestra?
Odpovědět
Zdravím všechny, dnes jsem zarezervovala termín 19.6.2010, tak se přidávám do klubu :-D Svatba bude na hradě Valdštejn v Českém ráji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajinka:vítej mezi náma ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?