Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,tak první zkoušení za mnou-bylo to moc moc fajn,ale 21.12.jedu znova na ty svoje vysněný šatičky(na sobotní termín bohužel nedorazily) a pak už se na 100% rozhodnu které ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lera - máš nějaké fotečky ze zkoušky??
Odpovědět
Profilova fotka
ano v albu :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak přidávám se do debaty. Plánuji to také na 19.6., ale když mi odepíše Irenka41 a vyzradí mi místo její svatby, tak jsem ochotná i datum změnit! :-o Zatím můžu potěšit všechny zoufalé nevěsty, které si myslí, že ještě nic nemají. Já nemám opravdu vůbec nic, jen vymyšlené místo a zhruba počet lidiček. A i to místo se může ještě změnit.... :-) Mělo by to být v rekreačním středisku Poddubí- kousek od Prahy, hostina bude přímo tam, ubytování a obřad nejlépe někde u lesa nebo u řeky. Pan majitel s obřadem u nich nemá žádné zkušenosti, tak mě čeká pár telefonátů na obecní úřady a zjišťování, jak to provést. A co stres holky? My když se doma třeba pohádáme, tak mi úplně zatrne a říkám si: A tohodle si chceš vzít!? :-D Já jsem ve stresu úplně hrozně, když vidím, jak jste daleko.....
Odpovědět
Profilova fotka
timeri:vítej mezi náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
timeri:tak záleží kolik na přípravy potřebuješ času.My svatbu plánujem 300km od našeho bydliště,tak jsme holt museli začít se všim dřív :-)
Odpovědět
ahoj, díky za přivítání. Já si pořád myslím, že to všechnu zvládnu a věřím tomu, že to tak opravdu i bude. Svatba by měla být kousek od domova, ale příbuzenstvo pojede ze Slovenska a z Moravi, tak to bude složité na ubytování a všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít ceskomoravskou svatbu,proto jsme se rozhodli at je to spravedlivé,ze to budou mít všichni stejne daleko,takže jižní Čechy ;-)
Odpovědět
:-) to je spravedlivé, to jo..... já si to možná ještě promyslím a změním místečko. Kdyby mohlo být úplně po mém, tak to bude v jedné chatě. Pronajala bych to na celý víkend a byl by klid. Ale je to 200 km a přítelovi se to moc nelíbí, ale není všem dnům konec. Třeba ho ještě ukecám.
Odpovědět
Profilova fotka
timeri, vítej. No zatím na sobě žádný stres nepociťuji, ale myslím si že brzy přijde. Jsem ráda, že některé věci už máme zařízené takhle do předu. Jelikož něco sehnat byl docela záhul. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
timeri: Vítej mezi námi! A v IP už máš odpověď ;-) Web bohužel nemají... Omlouvám se taky za pozdní odpověď, ale včera jsme byli v kině a dnes od rána, až doposud na vysoké škole... Ale přivezla jsem si jednuchu ze zkoušky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Ty šatky Ti ohromně sluší! Chválím výběr! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
irenka:gratuluju za jednuch :-D A moc děkuju za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: teda ty tvoje "místofavoritky" jsou opravdu překrásné, takže jsem moc zvědavá na ty vysněné :-) jo a taky ti moooooc sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veverka:Jéé,holky děkuju,ani nevíte,jak ta milá slova potěší :-N Favoritky mám v albu na začátku na modelce,tak jsem zvědavá,jak dopadnou na mě =-) A co vy a zkoušení šatečků?
Odpovědět
Ahoj holky, lera1 ty favoritky nemají chybu. Já pojedu příští týden ke kamarádce, nabídla mi svoje svatební šaty k zapůjčení. Už teď se toho bojím, protože jsou asi deset let staré a na všech možných karnevalech je ta kamarádka tahala jako převlek. Takže si dokážete určitě představit, jak budou vypadat. :-o Ale nechci jí zklamat. Když budou fotky, tak pak dám do alba... ;-) irenka41: díky za mapku- bezvadná a gratuluju k jedniččce, mě čeká zkouška příští týden, tak snad dopadnu jako ty. Ještě mám dotaz, jak to máte zařízené s ubytováním? Já budu mít hodně přespolních hostů, tak bych je potřebovala někam složit. Jinak se tam pojedu podívat asi před Vánoci, kousek odtamtud mám babičku. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
timeri:děkuju ;-) Jinak s ubytkem to máme tak,že tam kde se bude slavit svatba,bude i spaní,je to penzion s ubytováním.Dlouho jsme řešili,jak to uděláme s placenim,ale stálo by nás to kotel peněz(bude nás + - 70)takže na každého to přijde na 220Kč za jednu noc(budem tam všichni 2 noci),což si myslím jde a tak to snad všichni pochopí.Jinak si myslím,že je teď uplně jiná moda a 10let staré šaty....holka asi myslim,že nakonec stejně nakonec půjdeš do salonu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: tak já byla jednou na zkoušce jedněch šatů, které byly na obrázku strašně krásné, ale pak při zkoušce jsem zjistila, že se od toho obrázku dost liší :-( byly sice moc hezké, ale tak nějak to nebylo to, co jsem si vysnila ...teď ani nevím, jestli jsem to tu už nepsala, ale nakonec jsem se rozhodla pro šité šaty na míru, od jedné šikovné paní a měly by prý být za cenu půjčovného, tak uvidíme ;-) ale tak nějak si říkám, že možná stejně obejdu nějaký ten salon a pár šatů si vyzkouším jen pro ten pocit, jak se o mě budou starat a budu si připadat jako princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
timeri: Přímo na myslivně je asi 8 lůžek v patře. Ale v Podbořanech je hotel Slunce, kde se dá ubytovat a pak ještě docela slušná ubytovna přímo na náměstí... ;-) Jinak já už mám šaty vybrané a zamluvené. Zrovinka minulý týden jsem byla na druhé zkoušce. Pak už jen před svatbou. Jen je nemám v albu, kdyby sem nuáhodou Fanda zavítal, ale mohu poslat emailem, pokud byste měly zájem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:jo jo,já mám zájem ;-) lera1@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Hotovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:jééé,jsi jak panenka ;-) Mooooc Ti to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: já takyyy :-) veverka.dada@gmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Děkuji Ti moc! Potěší... :-) veve: Posláno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím také o zaslání. horakova.katerina@cpoj.cz. Mě zkouška na ostro čeká až kolem 15 ledna, ale už se také moc těším. A jak pokračujete s přípravami. Já nějak teď vypustila a spíše kupuji dárk y a plánuji vánoce. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kate: Splněno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, špatný e-mail horakova.katerina@centrum.cz, nebo katehorakova@cpoj.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka: moooooooc krásný šatičky :-) a sluší ;-) myslím, že ženich na tobě bude moci oči nechat!!!!! x-)
Odpovědět
pošli mi je taky....jarkazabakova@seznam.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: Moc děkuju! ...a v to doufám... :-D kate, timeri: ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?