Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
lera: děkuju ;-) taky doufám, že zítra pojedou vlaky, nejedu sice vybírat šaty jako ty (mimochodem doufám, že budou fotečky :-N ) ale jedem si pro štěňátko x-) lydus: ani nevím jak to vysvětlit abych tu tím nezaplnila celou stránku :-) endometrium je nějaká sliznice, která by měla být správně v děloze, ale při tom onemocnění se vyskytuje někde někde mimo...způsobuje to různé komplikace, ale hlavně většinou nelze otěhotnět...musí se to léčit hormony a po vysazení do toho hned vlítnout :-D pak se to ale bohužel může opět vrátit...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: Já mám pocit takového trochu časového presu (asi jsem na hlavu, vždyť je času dost), ale říkám si, co všechno se musí ještě sehnat a zamluvit a každý den na něco přicházím. Ale taky akčně reaguju, zatímco muži, ti jsou myslím většinou mimo mísu a nějak se nestresují :-p
Odpovědět
veverka: ach jo, tak to doufám, že to bude brzy v pohodě. Já měla taky nějaký problémy (cysty), a příští týden jdu na gyndu, tak snad přinesu jen dobré zprávy. Po svatbě bychom moc chtěli mimi :-) Sharma: zatím se necítím v časovém presu, ale ono to přijde :-| Zatím si myslím, že jde všechno dobře, ale jak je známo, ono se něco najde, co nám stíží plány... Holky, kolik budete mít hostů? Nás bude dohromady 20 a moje kalkulace se vším všudy vychází na cca 40.000 Kč ]-( . Bohužel si to financujeme sami, tak snad se nedostaneme do mínusu...
Odpovědět
Profilova fotka
já počítám tak 44 lidí. Prostě je velká rodina a nejde je obejít. Do toho ještě asi 7 členů cimbálky - takže tak kolem padesátky. Bude cvrkot. Ale už teď se mi dělají mžitky. Proto se snaží poplatit si toho co nejvíc v průběhu celého půl roku. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pááááno tady se to ale rozrostlo a ta komunikace, ani nestídám číst, ale je to super. Člověk si aspoň počte. Jinak s tím hubnutím taky se musím připojit, jelikož můj cíl je do svatby sundat tak osm kilo, tak uvidíme jak se to povede. Scharma - my budeme mít cca 70 lidí takže vy máte ještě docela málo. Nás to vyjde asi na 80 tis, taky si to budeme platit sami. JInak ohledně problému se spodními partiemi také jsem tím prošla, ale já bohužel měla náběh na rakovinu čípku a jsem po operaci a mám ho už jenom kousek, takže až budu těhotná tak mě čeká velmi rizikové těhotenství. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
katehorakova: Jo jo, umím si představit i víc lidí, ale jaksi se musíme krotit. V únoru se totiž ještě ke všemu stěhujeme, takže to bude finančně náročnější. Jinak přeji, aby těhotenství proběhlo v pořádku. Dítě je opravdu velká životní radost. Já už syna mám. A i když těhotenství bylo velmi namáhavé a problémové, šla bych do toho znovu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jak tak čtu,ať jsme v tom novém roce 2010 nejen šťastné,ale hlavně zdravé :-) my budem mít na svatbě asi 65lidí a vyjde nás to přibližně na 130-140tis :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lydu:já už po druhé jedu na šaty do HK do salonu Bella,ale Liberec i Jablonec má taky salony ;-) Jen tam neměly ty moje šaty,proto jedu až tak daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zlatíčka Moje! Teď jsme se vrátili, cesta fakt na ....., silničáře jsme za celou cestu viděly asi 3x, ale za nimi to absolutně nebylo vidět. Za to 4 havárky :-( Jeli jsme z Ústí 3 hodiny, i když to jindy zvládáme za necelé dvě. Jinak, dovezla jsem si dvě krásné jednuchy, tak jsem přešťastná, že jsem tam nejela zbytečně :-D Veve: Ať jsi brzičko zdravá! Jinak my budeme mít kolem 25 lidí, taková zlatá střední :-N Taky bychom chtěli s Fandou po svatbě zkusit miminko, uvidíme, jak se zadaří ;-) Moc krásný večer a ještě hezčí sněžný, něžný víkend x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím, nemá někdo zkušenost s malynkatými dárečky pro svatebčany?
Odpovědět
Sharma: tak dárečky taky budu řešit... ale bohužel ještě nemám ani tucha... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: tak to držím palce, ať ti to u dr. dobře dopadne ;) jinak my budem mít na hostině asi 15 lidí, jen nejbližší rodinu a svědky...no a potom večer jich bude 50 až 70 sharma: já vzhledem k levandulové svatbě, chci mít jako dárečky malé pytlíčky se sušenou levandulí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
veverka.dada: jéééé, to je milé, to by mě taky potěšilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: My už je máme hotové, jsou to takové malé zvonečky, vyrobené z malinkatých květináčků. Samovýroba, která potěší... :-) Jsou v albu. Slečny, včera jsem si dovezla další jedničku ze školy! Teď už mě jen čeká na začátku února jeden test a je hotovo! Jupííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41: nakonec jsme vymysleli také nějaký trvalý minidáreček výtvarného ražení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: děkuju, snad i naše hosty to potěší x-) a co jste tedy nakonec vymysleli??? jestli to tedy není tajemství ;-) irenka: no blahopřeju!!! šikovná holka ;-) jinak ty zvonečky jsou fakt boží :-) škoda, že já nejsme moc zručná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: maminka je výtvarnice, takže třeba pomaluje a nalakuje oblázky, nebo něco podobného pro štěstí a památku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: jeeeee :-) mě už ty oblázky taky napadlo jako jmenovky (viz mé album), ale nevím, kde bych je měla shánět....myslíš, že v nějakém zahradnictví? nebo takové ty obchody jako je obi ?
Odpovědět
Profilova fotka
vev: Děkuji:-) Moc děkujeme za pochvalu za zvonečky, pracovali jsme na nich oba :-N Jinak, jak píšete o oblázcích, já takové jmenovky mít budu. Sháněla jsem bílé oblázky, jenže všechny, na které jsem narazila, byly pouze potřené jakýmsi bílým práškem a okamžitě, jak si na ně sáhla, bylo po bílé barvě :-( Zaúkolovala jsem taťku a ten sehnal v Praze v !prodejně bazénů! takové bílé kamínky, že i když je náhodou rozbiješ, jsou bílé i uvnitř. Takže již nemáš práci s barvením... Zrovinka dneska jsem byla koupit zlatý fix na popisování... :-) Kilo takových šutrů vyjde asi na 40kč. Nebo je mají také na svatbadekor.cz, nejkrasnejsi-svatba.cz (bílé oblázky). ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: vzhledem k podílu budoucího manžílka na zvonečkách chválím ještě jednou :-) jinak za oba odkazy mooooc děkuju, oblázky asi vezmu přes svatbadekor, úplně jsem zapomněla, že už jsem je tam viděla :-x ale za ten druhý odkaz děkuji ještě víc, protože ten ještě neznám a tam asi budu objednávat hooodně, konečně místo, kde mají něco v mé barvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: mamina tvrdí, že je viděla v OBI. Dnes mi přišly krabičky na dárečky, tak tam možná zítra, když bude čas sjedu a pak poreferuju, jestli se tam oblázky vůbec seženou.
Odpovědět
Profilova fotka
veve: :-) Není zač :-D Jsem ráda, když mohu pomoci! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, včera jsme byli ochutnat ve vybrané restauraci svíčkovou :-) skoro jako od maminky :-D pan majitel byl velmi milý a ochotný...takže jsme předběžně rezervovali termín a do měsíce se máme ozvat jestli je bereme na jisto...ale myslím, že si tu rezervaci necháme ;-) Taky mi konečně odepsali mail z jedné úžasně cukrárny tady u nás a námi vybraný dort by prý zvládli levou zadní x-) ale chci se jen zeptat, kolik vám řekli cenu za dort a za kolik pater? jen abych byla v obraze, jestli třeba nejsou moc drazí.... jinak jsem ale nadšená, že už se mi ty přípravy začínají rýsovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: tak jsem byla v OBI a sehnala tam parádní oblázky. No... spíš tak vypadají, jsou bílé, jenže vyrobené ze skla a tudíž příjemně hladké. Už jsou doma. Krabička asi s 15 kusy stojí 55,- K tomu dortu - já objednávám 4 patrový cca pro 30 lidí a cena je 1000,-. Jenže Zlín není Praha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: já byla předevčírem taky v obi a řekli mi, že oblázky mají...ale když mi je ukázali, nestačila jsem se divit...byli to podivně tvarované šutry, nabarvené bílou barvou...zvláštní představa o oblázcích :-D jinak když koukám na tu tvou cenu tak Zlín opravdu není Praha :-D my se ptali v různých cukrárnách a nikde jsme se s dvěmi patry nevešli pod dva tisíce :-| ale zase když jsem koukala do diskuze o dortech, mohlo to být i horší...
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: oblázky jsem koupila a už se na nich pracuje. Jsou pěkné. Tak nevím, co vám to tam do Phy nastrčili za šmejd :-D S tou dortou máš pravdu, i tady v cukrárnách jsou ceny výrazně vyšší. Já dort ale zamluvila přímo v cukrářství.
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: jak tak čtu tvoje příspěvky, asi se stěhuju do Zlína :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak na to koukám a vidím, že už nám zbývá jen 153 dní x-) co vy nato? už máte taky nervíčka, jestli všechno stihnete a zároveň se nemůžete dočkat, až ten den "D" bude tady? já teda rozhodně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky ;-) veve:no jo,přesně to samé pociťuju já :-) A těch snů o svatbě,kdy mám např:šílený šaty,nedorazí kadeřnice pak zase nestíháme obřad....ouu :-D Ale když se zdaj takovýhle sny,tak to nakonec vždycky dopadne dobře 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera: no to je dost, že se taky ukážeš :-p x-) tak tomu s těma snama věřím...taky se mi před maturou zdálo, že to byl děsnej propadák a že jsem se ztrapnila před půlkou školy a nakonec pohodička :-) takže určitě všechno dobře dopadne!!! já se zas děsím, že nedáme dohromady tolik peněz, ale nakonec si vždycky řeknu, že stejně většinu věcí máme přes známé, takže se to dá vždycky nějak vyřešit :-) jinak tento týden budu objednávat nějakou dekoraci na stolečky a židličky, tak jsem na to zvědavá :-) a taky jdu na první měření na šatičky, na to se hrozně těšim, až se mi ty cáry látky budou měnit před očima x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?