Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky my budeme mít obřad v zámecké zahradě v Chlumci nad Cidlinou, tady bude také oběd o 35 lidech. večerní párty bude v myslivně, která je na samotě a nikdo nás nebude rušit a my nikoho také ne. Tam bude cca 70 lidí. Včera jsem si dělala rozpočet a můžu Vám říct, že z částky mi do smíchu nebylo. No jo no musím doufat, že ten první je ten pravej.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, hoj ;-) veve: Vítej mezi námi! kate: Pokud jsou to prstýnky, co máš v albu, jsou krásné, pokud jsou to nějaké jiné, šup sem s nimi! :-) A kolik Vás vyjdou? My budeme mít cca 25 lidí po celý den...
Odpovědět
Profilova fotka
Katehorakova : a ta myslivna, to myslíš jako stavení, který si pronajmete a budete tam mít vlastní jídlo a pití....nebo to je nějaký pensionek?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky nevěsty :-) veve:Vítáme Tě ;-) My máme penzion se sálem pro 70 lidí,na svatbě nás bude 65 a v tom penzionu i všichni spíme,páč to bude na Lipně,půlka je ze severních čech půlka z jižní Moravy,tak jsme to vzali na půl cesty :-D A na večerní veselici máme Dj.Teda máme ho už od 14h do 2h.
Odpovědět
Profilova fotka
irenaka a veve :Ahojky ta myslivna je stavení na samotě, kde je nádherný sál a tam si sami obstaráme jídlo a pití, ale máme zajištěnu obsluhu. Venku budeme grilovat maso a na rožni se bude točit kýta. Můj táta i já jsme kuchaři, takže si uděláme nějaký studený raut a zbytek obstarají kamarádi. Prstýnky jsou v albu jako poslední vložený obrázek a přijdou nás na 8tis, jsou stažené s internetu a od zlatníka dělané na zakázku. Jen pro info na netu za ně chtěli 15tis.
Odpovědět
Profilova fotka
kate: Nádherné! x-) Jinak my taky budeme mít pronajatou mysllivnu na samotě :-N Navíc budeme mít i obřad na zahradě, co je u té myslivny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kate, Irenka: Tak to je vážně super :-) budete mít klídek, všechno si připravíte podle svých představ :-) taky by se mi to líbilo, ale jsme z Prahy a i hosté budou snad všichni z Prahy...a zatim jsem neobjevila nic, co by se dalo takhle pronajmout :-( a taky si říkám, jak by to vyšlo cenově....no uvidíme jak to nakonec vymyslíme ;-) Lera: děkuji :-) a na kolik takhle vyjde DJ? myslím řádově, nemusíš psát přesnou částku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve:no,jak kterej-my ho máme za 5tis,ale koukala jsem,že se to pohybuje od 5-10tisíc.Taky chcete dj? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky, my budeme mít normální hudnu - paní je učitelka hudby a on učí na konzervatoři. 600Kč/hod. Tak uvidíme snad se předvedou.
Odpovědět
Profilova fotka
kate:joo,tak to zní dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lera: no přemýšlela jsem o tom...ale u nás je to složitější, protože si nemůžem s penězma moc vyskakovat :-( nejvíc se bojim, že se totálně vyždímem na hostině a večerní party a pak si všechny ty ostatní věci, které bych si přála nebudem moci dovolit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veve : nezoufej, myslím si že svatba je celkově velmi vysoké nákladové středisko. Podle mých propočtů nás to vyjde na 90 tis, což nás taky vysaje a to hodně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kate: tak tuhle sumu slýchávám dost často ;-) a dost se jí děsim, protože já ani přítel nejsme moc spořiví a v podstatě začínáme od nuly až teď...a spoustě mých kamarádek přispívají rodiče, ale to u nás bohužel nehrozí :-( ...ale co, pořád věřím, že se mi podaří to vykoumat tak, abychom to utáhli a přitom si ten den oba náležitě užili ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
VEVE - to jsem na tom asi stejně, ani nám na to nepřidají ani jedny rodiče. Jelikož na to prostě nemají a nám to ani nevadí, snažíme se něco ušetřit a hlavně už ted tak nějak něco pořizovat,aby to bylo postupně. Také chceme, aby jsme si to užili do poslední chvíle
Odpovědět
Profilova fotka
Kate: jojo, taky plánuju to co půjde, pořídit dřív aby toho pak nebylo moc najednou...a některé věci řeším přes známé, jako třeba líčení, kadeřnice, fotograf, kameraman, oznámení...ale jak jsem už psala, děsí mě ta hostina s večerní párty, četla jsem tu v nějakých diskuzích, že to bývá tak okolo 1000,- na osobu....už jsem i přemýšlela, že bychom třeba na ten večer zajistili pouze pohoštění na způsob miniřízečky, obložené talíře, zákusky atd. a pití by si každý platil sám...ale nevím, jestli se to hodí...aby to nevypadalo, že jsme nějací škrti :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
VEVE - to moc dobře znám, taky máme spostu věcí přes známe - fotograf, kytice, kosmetička, kadeřnice,obsluha na hostině. Jak říkáš největší dardy budou hostina a večerní párty to nebudou malé částky. No jo no co naděláme. Jednou jsem se rozhodli a peníze nejsou všechno ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kate: máš pravdu ;-) navíc vdáváme se dvakrát, třikrát za život :-D tak si to musíme užít!!!!! proto už dost debat o financích :-) a jak to máte s hudbou při obřadu??? kdo z Vás chce krásnou klasiku?nebo něco originálního?živou nebo reprodukovanou hudbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad venku, takže budeme mít bohužel reprodukovanou hudbu. Výběr nechám přímo na nich. Moc si vymýšlet nebudeme. Ani mě nic nenapadá co bychom chtěli zahrát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,my máme na příchod písničku z filmu love actually azbytek ještě vybíráme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lera: tak pokud jsem našla tu písničku správně, tak se mi moc líbí :-) takže předpokládám, že to bude reprodukovaná hudba?! a to si přinesete vlastní CD a oni Vám tam pustí ty písničky tak jak si řeknete? my se totiž na takovéhle detaily budem domlouvat až na schůzce po novém roce, tak nevim, jak to chodí.... Kate: my pokud vyjde počasí budem taky venku :-) ale matrikářka nám slíbila kontakt na slečnu co zpívá při nástupu, prstýnkách atd. a pán jí doprovází na kytaru a ten vlastně potichu hraje po celý obřad...prý to tam mělo už pár svateb před námi a znělo to moc hezky :-) tak o tom taky tak trochu přemýšlím....
Odpovědět
Profilova fotka
veve:jmenuje se Glasgow Love Theme a je fakt kouzelná ;-) My si hudbu určitě přineseme na cd.Nechci riskovat,že mě nakonec řeknou-pardon,ale my tu máme nakonec jen ten klasický pochod :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny! :-) Moc Vás všechny při sobotě zdravím! Veve: My budeme mít reprodukovanou hudbu. Na můj nástup Ch. Aguileri The Voice Within x-) A zbytek se ještě doladí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lera: tak už vím, která to je...hezká, taková něžná :-) s tím pochodem souhlasim! taky nic takovýho nechci, já jsem pro originalitu všema deseti ;-) Irenka: tak tenhle song znám, taky super :-) ale zase si s něčím nevím rady :-S když si vyberu takovouhle písničku, která má text, tak se při tom obřadu pouští i s tím zpěvem? nebo se musí sehnat jen ten podklad? možná se Vám moje otázky budou zdát hloupé, ale na svatbě jsem byla naposledy před dvaceti lety a to mi bylo pět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: Vůbec, ptej se - víš, jak se to říká... Jen hloupý se nezeptá ;-) Neřekla bych, že musí být pouze hudba bez zpěvu. A jinak Ti doporučím email na Seznamu: jméno: hudbasvatba@seznam heslo: beremese Je to email, kam holky z beremka posílají písničky. Třeba si tam něco najdeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) veve:já si taky myslim,že to může být i hudba se zpěvem ;-) irenka:a na co bude nastupovat tvůj přítel? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám rozjely jste to tu ve velkém, jen škoda že tohohle tématu se nemohu zůčastnít, tak kde se bereme jsou na hudbu hodně omezeni, tak se nechám překvapit, co nám budou hrát :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka: děkuji za radu :-) ty maily už jsem prošla všechny a pár tipů jsem tam našla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,tak včera jsem si objednala korunku,tak snad bude tak krásná jako na obrázku ;-) A dnes jsme dodatečně pozvali kamaráda s přítelkyní,takže už nás bude 66 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lera . ahojky dnes koukala na tvé album příprav a máš moc hezky vybráno. U nás počet taky stále roste a vypadá to že nás bude něco málo na sedmdesát. Tak doufám, že už to neporoste
Odpovědět
Profilova fotka
kate:jo jo,to taky doufám,že se do té 70 vlezem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?