Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Lyduš, jak je??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šmarjáááá holky, proč nám to tu tak změnili???? :-p
Odpovědět
Tak holky, je to už přes týden, a ještě nejsem v pohodě :-( Pořád krvácím, stále mám bolesti a vypadá to, že mi praskly stehy, takže na 9. h jedu do špitálu, aby se na mě podívali. Hned po operaci jsem se cítila strašně, asi jsem nějak špatně snášela narkózu. Bylo mi dost blbě (nezvracela jsem teda), cítila jsem se slabá a malátná, na sesterně jsem se sesunula k zemi, takže si mě tam nechali přes noc. Druhý den pro mě manžel dojel, ale pořád jsem se cítila mizerně. Při daší kontrole mi doktorka napsala silný prášky, po kterých mi bylo lépe, ale bohužel ne dobře. Dneska jsem v práci, ale pořád nemůžu normálně sedět, takže mám pod zadkem kruh jako po porodu ;-( . Až se vrátím z nemocnice, napíšu, jak jsem dopadla. Nicméně to nevidím dobře. Po každé hygieně sleduju, jak se to tam dole vyvíjí, a mám pocit, že mi praskly stehy, protože tam je najednou 2 cm díra, která samozřejmě dost bolí, pálí to, štípe.. :-( tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Lyduš, tak to mě opravdu moc mrzí - právě jsem ti chtěla popřát k dnešnímu svátku!!! Takže jenom toto: ať je ti brzy dobře, ať tě nic nebolí a jsi zase fit! Drž se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Moc držím palce, aby bylo, co nejdříve, vše v pořádku! :-) Určitě se ozvi, co a jak!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, první manželské Vánoce se blíží - jak se těšíte??? My už máme doma nazdobený stromeček. Mám z něj radost, jak malá holka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
První manželské Vánoce za námi...a já si je vůbec neužila...Jak taky,když jsem měla volno jen 23. a 24.12. a zbytek prosedím v práci. :o(
Odpovědět
Ahoj holky, Vánoce proběhly v klidu a bylo to moc příjemné, jen mě mrzí, že já ještě nejsem v pořádku. Po té operaci se mi skutečně objevil nový zánět, takže mi praskly stehy a moc to bolelo. Nová díra 3-4 cm a do hloubky asi 2 cm. Fakt jsem si užila. Teď už je to lepší. Hojí se to, ale doktorka mě prosila, abych byla ještě trpělivá a zítra jdu na kontrolu, kde mi doktorka řekne termín přešití. Dost se toho obávám, ale musí to být. Ta díra se sice hojí, ale nezahojí se sama, takže jsme museli počkat, až ustoupí zánět. Ach jo :-( A jak se máte vy, děvčata, povídejte...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Jééjda, to je mi líto. Musí to být opravdu velmi nepříjemné a bolestivé! Tak do nového roku 2011 ti přeji hromadu zdravíčka! Jinak Vánoce u nás proběhly hezky, nebyli jsme sami, byli jsme i s rodiči, držíme dost tradice, vše bylo hezky nachystáno a vládla tu přátelská atmosféra, čehož si moc cením. Doufám, že i vy všechny jste prožívaly krásné chvíle! :-)
Odpovědět
Sharma: děkuji ti, to opravdu teď potřebuji. My s manželem jsme po obědě a rozbalování dárků sešli o patro níž k tchánovcům, později tam dorazila švagrová s přítelem a bylo náramně veselo. Spousta jídla, pití, dobré nálady.. vážně fajn. Druhý svátek vánoční jsme jeli k mým rodičům, takže taky fajn. Jen chuděrovi mému manželovi bylo předevčírem strašně špatně :-( Asi z jídla. Naštěstí já jsem v pohodě. Mám výhodu v tom, že nejím moc sladký, takže zas tolik neplácám, jako jiní.
Odpovědět
Profilova fotka
My měli včera slavit společné narozeniny manžela i mé máti. Dopadlo to katastrofálně, matinka se postarala spolu se svou sestrou o parádní rozbroj, takže nakonec z celé oslavy, dobrého jídla a pití zbyla akorát zahořklost, smutek a roztrpčcení. Jsem otrávená na dlouhou dobu... ]-(
Odpovědět
sharma: a co se stalo? O co jim šlo? To mě teda mrzí. Je špatně, když se v rodině musí bojovat o nějaké místo. Já byla dneska na kontrole ve špitále, tak doktorka rozhodla, že je třeba reoperace, takže ve středu si jdu pod celkovou narkózou zase hajnout :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lydusak ach ne, berus, to je mi desne lito, to je fakt hrozny, to je porad neco, ja po tom zakroku taky nebyla ok a prvni manzelske vanoce jsem prolezele s virozou a zanetem vajecniku, takze parada :-( drzim pesti a dej urco vedet, jak ti je
Odpovědět
Tak jsem včera prodělala tu druhou operaci. Je mi o 100% líp. Cítím se dobře, ale ještě samozřejmě musím dodržovat klidový a hygienický režim. Jen mi dneska vypadl při hygieně jeden steh, tak doufám, že to není špatně. evelp: Teda ty to máš taky veselý, Evi. Tak se taky drž a odpočívej!
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Tak to víš, máti si nerozumí s rodinou manžela a dává to najevo dost okatě a někdy nevybíravě. Neříkám... každý má své chyby, ale to je moc, to je moc. V podstatě si myslím, že ji vadí i Jirka - chová se jako tradiční pověstná "tchýně" :-| Přeji ti, abys byla už v pořádku a neprožívala bolesti a nepříjemnosti. To ti ten nový rok tedy pěkně začíná! Tak se drž!!! 8-)
Odpovědět
@sharma To mě teda mrzí, že máte v rodině takový vztahy. U nás je to docela fajn. Dřív jsem taky měla problém s tchýní, ale od doby, co jsme se vzali, tak musím konstatovat, že naše vztahy se dost změnily, a to k lepšímu. Řekla bych dokonce, že si dost rozumíme. Jsem za to ráda, protože i manželovi odpadly starosti. Díky za podporu, už aby to bylo za mnou. Je to dost omezující... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Předpokládala jsem, že po svatbě bude všechno prima, ale musím konstatovat, že je to leda k horšímu. Ne, že by se nás to přímo dotýkalo a narušovalo to náš vztah s manželem, ale je to prostě nepříjemné. Já jsem takový rodinný typ - mám ráda lidi kolem sebe, přátele, velkou rodinu... no, někdo to prostě nechápe. Ošem jsou na světě i horší věci, toto jsou prkotiny. Ty se ale dej hlavně dohromady ať už jsi zase fit. Musí to být opravdu nepříjemné a bolestivé. Ale vše zlé jednou pomine :-) neboj!
Odpovědět
@sharma To je škoda, že se to u vás tak zkazilo. Jsem taky rodinný typ, takže spokojenost je na mé straně, že nám to všeobecně klape :-) Hojení je opravdu nepříjemný, ale snad už budu brzy fit. Zatím teda žádná pozitivní změna, ale chce to čas a sami doktoři tvrdí, že musím být trpělivá víc než obvykle.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Tak u nás s manželem absolutně vše v klidu. Okolní nevraživost prostě nevnímáme a distancujeme se od všeho. Já dnes přemýšlela o nějakém překvapení v rámci ročního výročí svatby. A myslím, že už jsem na něco kápla 8-) Bude to příjemně strávený čas pro oba. A ty se Lyduš už dej brzy dohromady, jaro pomalu klepe na vrata (tedy aspoň podle počasí) :-))
Odpovědět
@sharma Ve středu jdu na kontrolu, tak uvidíme, ale aktuálně to není dobrý. Při delším sezení mě to bolí a slabě povrchově krvácím :-( A na co jsi kápla? Já jsem taky už přemýšlela o překvapení k 1. výročí, ale nic moc jsem nevymyslela.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Já jsem si říkala, že by nebyl špatný nějaký společný víkend, s romantickými večeřemi, v pěkném prostředí, s tanečky... no prostě taková klasika. Moc se mi líbí v Luhačovicích. Je to od nás kousek (cca 20 km) a mám k těmto lázním opravdu vřelý vztah. Takže bych nejraději tam. Moc mě mrzí, že ještě nejsi v pořádku. Už se to přece vleče dlouhou dobu! Tak už se prosím tě uzdravuj :-)
Odpovědět
@sharma To vůbec není špatný nápad. Díky za tip. Budu o něčem takovým taky uvažovat. Takové prostředí se nám taky líbí. Včera jsem byla u svýho gynekologa, tak mě moc nepotěšil. když mi oznámil, že hojení potrvá ještě tak měsíc :-( . Hojím se špatně jak vevnitř, tak na povrchu. Dostala jsem další tablety (wobenzym) a čípky, dále mám pokračovat v sedacích koupelích (kycol/dubová kůra/řepík)... Tak uvidíme, co bude dál.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Fíííha , to musí být buď bolestivé, nebo pořádně nepříjemné... A ještě měsíc jo? No nazdar... Říkala jsem si, že takový víkend ve dvou znovu trošku navodí atmosféru svatby, vzpomínky... Třeba s sebou vezmu i fotky, nebo se vyšvihnu k výkonu a konečně dodělám 2 alba, která mě ještě čekají. Do června to snad proboha zvládnu :-p
Odpovědět
@sharma Je to velmi nepříjemné a občas i dost bolestivé :-( Máš pravdu, začnu taky o něčem takovém přemýšlet...
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Slyšela jsem, že je krásný a docela levný zámek Kravsko, prý je tam parádní ubytování. Ale i třeba v někde u Phy, kde se dá sehnat víkend romanticky třeba ve středověkém stylu atd. Pokud budeš chtít, kouknu se na podrobnosti. :-)
Odpovědět
@sharma Tak jo, jukni :-) Já doma internet nemám, takže nemám moc prostoru někde po něčem jukat a promýšlet. Když budu mít možnost, podívám se taky někde v našem okolíí - Český ráj apod....
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Do pošty jsem ti poslala nějaké adresy na podívání a inspiraci. :-D
Odpovědět
@sharma Hned na to juknu, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už teď vybíráme letošní rekreaci. Nějak se nám ten rok sune dopředu. Ani by to nemuselo tak rychle utíkat. Letos chceme také udělat takové malé "repete" svatby - pozvat přátele atd. protože máme oba kulaté narozeniny. Tak si u té příležitosti znovu vše tak trošinku připomenout. Myslím tu prima atmosféru 8-)
Odpovědět
@sharma Máš pravdu, strašně to utíká... Já mám dobrou zprávu z mého soukromého zdravotního života: po gynekologické stránce se cítím dobře a doktor mi taky sdělil, že je vše již v pořádku. V pátek jsem byla na operaci moudráků a hojí se to dobře :-) Doufám, že na dlouhou dobu budu mít od doktorů pokoj :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?