Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
irenka: No to je báječný. Prohlédla jsem si celou jeho stránku. Je krásnej a moc vám to sluší, maminko, tatínku a Zbyněčku... ;-) Jak se teď cítíš, Irenko? Proběhlo všechno v pořádku? Moc gratuluju k miminku a přeju opravdu moc zdraví a štěstí a v neposlední řadě i moře lásky! x-) Ještě mohl malej vydržet 3 dny, aby to vyšlo hezky 4 měsíce po svatbě :-D Tak ještě jednou velká gratulace a hodně zdravíčka, rodinko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka: Páááne, jo, to byl ale macík!!! Doufám, že porod proběhl v pořádku! Vypadáte moc šťastně, je radost na vás pohledět. Zbyněček má nádherná kukadla :-) Myslím, že po mamince. Přeji všem hodně lásky, štěstí, radosti a dlouhý život! lydusak : učím hudbu 8-)
Odpovědět
irenka: Tak po dlouhe dobe jsem nakoukla do nasi diskuze a nestacim koukat, jak strasne to leti! Moc moc blahopreji! Zbynecek je nadhernej a pekne velkej :-) Tak hlavne at je zdrav a roste jako z vody :-) My taky resime prvne bydleni, v cervnu jsme zacli stavet a ted uz mame dum pod strechou, pres zimu ho nechame vymrznout a na jare budeme pokracovat. Ted pres zimu budeme vybirat podlahy, dvere, obklady, no proste vsechno :-) Takze mame o zabavu postarano! Mejte se hezky!
Odpovědět
sharma: že jsem si to hned nemyslela :-) lenny.cz: sice nestavíme, "jen" rekonstruujeme, ale taky jsme teď ve fázi přemýšlení nad dlažbou, obkladů...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Jak to? Mám nálepku muzikantky snad na čele??? 8-) :-D :-N
Odpovědět
sharma: i kdybys měla, tak bych to neviděla :-) Ne to ne, ale bavily jsme se o tom už snad někdy i před svatbou. Trošku jsme spolu rozebírali moje působení v kapele a tvoje působení s cimbálovkou... ;-) Tak jsem si to pak nějak spojila.
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Já jsem ale tele... všechno zapomenu. No ale nediv se, před svatbou!!! To jsem byla úúúúplně mimo 8-)
Odpovědět
Jak se cítí naše maminka Irenka? ;-) Co je nového, dámy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám,že 19.6.2010 bylo celkem oblíbené svatební datum....5 měsíců po svatbě a připadá mi,jakoby svatba byla sen...
Odpovědět
mldk: no jo, dneska je to 5 měsíců - to utíká. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Strašně to utíká...Vyšlo Vám na svatbách vše,jak mělo?
Odpovědět
mldk: U nás určitě. Ještě dodnes na ten den rádi vzpomínáme :-) Minulý týden jsem ještě dávala babičkám a rodičům fotky, které si dodatečně poručili s CD a zase jsme se do té atmosféry dostali. Byl to opravdu krásnej den. Jak to probíhlo u vás? Ty ses tady ukázala až teď, viď?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ano,nakoukla jsem do diskuzí docela nedávno.Nám vše vyšlo na jedničku.Až jsme se s manželem opravdu divili.Nemáme totiž moc štěstí a je u nás většinou pravidlem,že to,co se může pokazit,se zaručeně pokazí :o). Tak jsme byli strašně rádi,že nebyl v ničem žádný zádrhel a náš den probíhal bez nervozity v klidu,v pohodě,všichni se bavili,jídlo chutnalo....Navíc nám kamarádi,rodina přichystali spoustu překvapení.Mohu tak s klidným svědomím říct,že svatba byla úžasná,i dkyž já takové akce zrovna nemusím a nebyla jsem nadšená,že se tentokrát veselí bude týkat přímo mé osoby... :o)
Odpovědět
mldk: naprosto rozumím. My jsme taky byli říjemně překvapení tím, jak všechno vyšlo bez problémů :-) Dokonce i počasí se umoudřilo a přálo nám i sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak:jj,já taky s hrůzou sledovala předpovědi,kdy prvně mělo být vedro na padnutí a pak mělo celý den pršet...Ale počasí vyšlo úplně super.A kde jste byli na svatební cestě?
Odpovědět
My jsme si svatební cestu užili na přehradě Orlík v osadě Podskalí. Jen na 4 dny, ale byly to báječné 4 dny. Užili jsme si to mnohem víc než loni na 15 dní v Bulharsku. Pluli jsme lodí na zámek a hrad (teď si nemůžu vzpomenout na názvy), popíjeli na zahrádce pivečko nebo vínečko, no zkrátka paráda. Počasí nám také vyšlo - jak na svatbu, tak na líbánky. Akorát poslední den, kdy jsme měli jet domů, tak už bylo ošklivo, ale to už nám nevadilo :-) A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Lydusak:My měli svatební cestu až koncem srpna-začátkem září...Byli jsme v Řecku...Na pobřeží(Vrasna) a bylo to úžasné...Apartmánek jen pro nás dva...Krásné počasí,sluníčko,plno výletků,procházky na pláži...Paráda...Opravdu jsme si to užili a odpočinuli jsme si jako nikdy....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím po delší době, momentálně se Zbyňulkou v ruce, resp. přicuclým na prsu :-N Máme se dobře, zvládáme vše na jedničku, rosteme, jako z vody, začínáme mít jakýstakýs režim, takže jsme spokojení :-) Včera jsme byli na 6 týdenní prohlídce - 5,5kg a 58cm x-) Nové fotky můžete shlédnout tady: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/fai... Fanda mi moc pomáhá, je z něj skvělý manžel a tatínek! Krásné sněhové, předvánoční období :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, blíží se prosinec a s ním i půl roku od svatby. Máte pravdu, že vše rychle uteklo. A já teď zase "utíkám" na vlak, protože mi přijede manžílek z lázní! Bylo mi smutno, ale zase jsem třeba nemusela vařit :-D Přeji krásný advent a Irence přeji, ať se má Zbyněček jen k světu! Ahoooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,to šíleně letí...Taky všem přeji krásné prožití adventu a svátků... :o)
Odpovědět
Irenka: malej je úžasnej! Vypadá krásně, zdravě, spokojeně... :-) Všem přeju hodně zdraví a krásné prožití adventu. Jestli pak jste včera zapálili první svíčku? My to stihli :-) Už se těším na to volno.
Odpovědět
Profilova fotka
My to nestihli - z prozaických důvodů - ještě nebyl čas na úklid, takže zatím veškerá výzdoba a cokoliv, co by připomínalo Vánoce ještě padá. Nějak letos nezvládám :-(
Odpovědět
Sharma: na nějaký úklid se vykašli. Jen otři prach, vyluxuj a máš to. Menší výzdoba postačí, nemusí to přece být nějaká okázalost, jen něco málo, co navodí tu příjemnou atmosféru. Já mám tedy čerstvé a ne příliš dobré informace: gynekolog mi zjistil zánět Bartholiniho žlázy, takže v pátek jdu na menší operaci. Není to nic vážného, žádné drámo se nekoná, ale i tak je to nepříjemný. Dneska a ještě zítra mě čekají odběry a v pátek si půjdu na chvilku hajnout. Au au. :-(
Odpovědět
Holky, v pátek jdu na menší operaci a musí být mimo jiné nenalakované nehty. Mám gelovky - francii. Konečky jsou tedy bílé, ale nehty mám krátké, bílé konečky dosahují délky max. 0,5 cm. Gel je samozřejmě průhledný. Vím, že nenalakové nehty jsou kvůli tomu, aby viděli nehtová lůžka, jestli mám dost kyslíku.. Myslíte, že mi gelovky strpí?
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Budu na tebe myslet a přeji, aby to nebolelo, nebo jen malililinko! Vůbec netuším, o jaký zákrok jde a o zánětu tohoto typu jsem nikdy neslyšela. Ohledně nehtů - asi bych se poradila s lékařem!
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: Budou asi mít blbé řeči,ale myslím,že to problém není.Kamarádka byla ná zákroku,kde jí dávali dokonce celkovou anestezii a vše proběhlo v pohodě.TAky sice utrousili blbé poznámky o netech,ale čidlo na snímání okysličení to zobrazí i přes gelovky,takže žádná křeč...
Odpovědět
Sharma. Díky. Ono to nějak dopadne. Zkus si o tom něco přečíst na netu. Já sama pořádně nevím, co mi je. Nejsem z toho chytrá. Jen mi řekli, že se ta žláza musí operativně vyjmout. Ale proč se cysta utvořila, z čeho vzniká... to nevím. mldk: loni jsem byla se slepákem a taky jim to nevadilo, tak snad to i teď bude dobrý. Uvidíme. Maximálně si to pilníkem sundám no ]-(
Odpovědět
Jinak celková anestezie mě taky čeká, takže se hezky prospím. Jen se bojím, co přijde pak, až mě probudí...
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, to zvládneš, člověk je stejně oblbnutý z narkózy, bolest pak ani nevnímá, všechno zaspíš a ráno bude už dobře! ;-) P.S. Dočetla jsem se, že většinou už večer po zákroku se propouští domů!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: NArkóza určitě je zátěž pro organizmus....Ale jsi mladá,zdravá ženská,tak se nemusíš ničeho bát...Vše bude v pohodě.Ty se jen prospíš,v klidu se probudíš a bude vše v nejlepším pořádku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?