Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
To vám jen schvaluji, zlato jde vždy po novém roce nahoru... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,jo jo,taky je chceme mít do konce roku doma,nebo alespoň objednáné,aby byli ještě za cenu z roku 09.A co vaše písnička na příchod nevěsty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla písničku od Ch. Aguileri The Voice Within. Chytila mě za srdíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít písničku z filmu Láska nebeská :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kterou myslíš? Tu, jak hraje na svatbě? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta je od Beatles, že? Moc pěkná! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je bohužel písnička je jasná, jelikož máme obřad venku a tam je jen reprodukovaná hudba tak, to bude standartní pochod :-(
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:Já myslim,že to je jiná,hned zjistim název ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě docela mrzí, že nám nebudou hrát venku, ale když jsem si přála obřad pod širým nebem tak to asi jinak nejde. Teda pokud nám bude přát počasí. Pokud ne tak se to přesune dovnitř
Odpovědět
Profilova fotka
Tak by to měla být Glasgow Love Theme
Odpovědět
Profilova fotka
Asi bych to musela slyšet, nyní mi název nic neříká
Odpovědět
Profilova fotka
Já si jí pak dám do alba,ju? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera: Nádherná sladba! :-)
Odpovědět
Ahoj všem, ráda bych se k vám přidala, taky máme termín 19.6.2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenny: Vítej! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenny:juhů,další nevěsta mezi náme ;-) irenka:děkuju ;-)
Odpovědět
irenka, lera: Děkuji za přivítání! Koukám, že už toho máte naplánovaného a zařízeného opravdu hodně :-) Já to mám zatím naplánované jen v hlavě, říkám si, že je ještě čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj Lenny, vítej mezi námi, jsem moc ráda, že se rozrůstáme. Více žen více rad. My jsme dneska vybrali prstýnky huráááááá konečně se našli ty pravý. Supeeeer. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kate: Foto by bylo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My prstýnky ještě nemáme,snad do konce tohodle roku.A co vy a šatičky?Už máte vybráno? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě doporučuji sehnat prstýnky, jelikož má jít zlato po novém roce rapidně nahoru. Vím, že je to brzy je mít doma, ale nechci za ně pak platit pak třeba o tři tisíce více. Fotečky ještě nemám,, ale až je budu mít doma tak je sem hodím. Šatečky mám vyhlídnuté, už jsem byla na nějakých zkouškách, ale nyní mě zaujali úplně jiné v jiném salónu a tam se chystám až v lednu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu zkoušet 28.11.,tak sem pak dám fotečky ;-)
Odpovědět
Ja uz byla zkouset saty, ale jen kvuli strihu, chci si je koupit pres Asapbay, mam tam vyhlednute :-) a za tu cenu, nekup to :-) S prstynky je to pravda, taky si rikam, ze by bylo dobre koupit je do konce roku, my jsme zatim koukali jen na netu a shodujeme se, takze by to nemel byt problem. Momentalne resim, v jake barevne kombinaci udelat vyvazky...Svatbu chceme v kombinaci smetanova a zelena, ale ted me hodne zaujala barva šampaň. Co myslite, jak by vypadala kombinace šampan, zelena a smetanova (pripadne bila misto smetanove)? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem pak dej fotečku at vidíme jak vypadají. Opravdu s těmi prstýnky to doporučuji. Tu kombinaci si nedokážu živě pedstavit, není to moc barev?
Odpovědět
Profilova fotka
lenny:zkus to a uvidíš ;-) Já si vývazky koupim,jsem na ruční práce levá :-) A svatbu budeme mít bílo modrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky všem snoubenkám,, tak jak pokračujete nadále? Já už jsem si domluvila kadeřnici a kosmetičku,, zase o krůček dále. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak nám před týdnem padl penzion,ale sláva sláva,už máme náhradu a moooc pěknou ;-)
Odpovědět
Ahojky, ja vas mozna budu muset opustit, kvuli kameramanovi :-( Tak mozna to presnume na 5.6., ale jeste uvidime,jak to dopadne..uz jsem se tesila na datum 19.6. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,, mám novinku. Dnes jsem zaplatila první zálohu na snubní prstýnky. budeme je mít za měsíc vyrobené. Už se na ně moc těšíme. Dám je do svého albumu, koukněte na ně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) tak se přidávám k Vám ;-) máme toto datum zamluvené v objektu jménem Skalka, v Mníšku pod Brdy. Jinak mám domluveno líčení a kadeřnici...taky fotografa a kameramana...mám vyzkoušené kouzelné šaty, ale zálohu jsem ještě neplatila, nechávám si zatim otevřené dveře :-) ...vlastně u ničeho nemám ještě zaplacenou zálohu, takže kromě data, místa a ženicha ještě neni nic jisté :-) ale na co bych se tu ráda zeptala je, kde budete mít hostinu a večerní party a kolik tam budete mít lidí?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?