Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem byla o víkendu u babičky... báječná pohoda x-) Honzi. to je úža pocit, viď? Já jsem se byla dát ostříhat minulý víkend... A asi po sto letech vypadám jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já to zas tak moc ostříhaný nemám - spíš zakrácený konečky a vepředu trošku sestříhlý, aby to bylo rozpuštěný trošku zajímavější. Spíš mi šlo o ten melírek - k jaru se hodí! Podle mě, teda... :-D (já to teda chtěla ostříhat trochu jinak, ale asi jsem to blbě popsala... ale to skoro vždycky... a nebo mám prostě takový vlasy, že to, co si na to vymyslím, tak nejde udělat... nevím... ale takhle je to taky dobrý! :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
A kdepak se toulá Marki a Emko?
Odpovědět
Taky jsem si říkala kdepak holky jsou... Snad je vše OK...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, já už jsem tady... ;-) emko šla určitě marodit, minulej tejden na ni něco lezlo... :-( ...my se máme fajne, kulíšek kope o 106... :-D .... v pátek jsme byli v Brně, manža mě vyvez, byli jsme v Ikei (ale skoro nic jsme tam nekoupili, ty věci, co jsem chtěla, tak prostě v Brně nemají... ]-( )..tak jsem byla zklamaná, tak mě manžílek utěšoval, tak mě vzal do Olympie do kina, na obídek (no spíš večeřičku) a pak jsme jeli ještě večer na Vaňkovku, kde jsem si koupila svetýrek od Levisu.... :-D ...no a domů jsme se vrátili v deset večer... :-D dneska jsme byli shánět dřev. postýlku, ale nikde je nemají vystavený, jen katalog....tak jsem si koupila vaničku pro mrňouska na vanu a kolotoč nad postýlku a taky matraci do postýlky... (v havl brodě):-D :-D :-D kdyžtak mám doma cestovní (postýlku) jinak mě dneska pobavila kolegyňka z práce, která mi napsala humorný příběh o paní S,která místo mě hrdině bojuje s mou pozicí...a zřejmě i sama se sebou.... :-D její výlmuvy jsou neuvěřitelný...jsem zvědavá, jak dlouho se pánům šéfíkům bude líbit... :-D :-D :-p .... no, dneska jsem se byla objednat na křivku, tak tam jdu za týden....a zrovna měli příjem...byl tam se mnou i miláček, tak koukal, jak je ten doprovázející otec zmatenej... :-D ...a to už tam jednu rodičku měli...tak mi manža říkal, že doufá, že si to dobře naplánuju...abysme tam byli jen sami dva (tři).....no, vzhledem k počtu holek, který mají podobnej termín, tak nevím, nevím... :-D :-D :-D za chvíli letím do města a pro fotečky bříška...až budou, tak je dám do albíčka... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dani, to je dobře, ze sis to u babičky užila ;-) honzi, idkyž jsi měla jinou představu o účesu, tak to budeš mít určitě moc kráááásný :-D ;-) marki, překvapuje mě, že v ikea neměli žádné postýlky. v praze na černém mostě jich měli několik (ale neznám parametry ani kvalitu a prakticky jsem je ani nijak víc neokukovala, takže nevím, jak moc vyhovují). člověk by si myslel, že koupení postýlky není zas až tak velky kumšt :-N zrovínka jsem si říkala, že se tě musím zeptat, jestli nemáš zprávy o kolegyni - náhradnici a tys mě předběhla. ;-) tak nám napiš nějakou historku, ať se taky posmějeme. a nevíte někdo, jestli už u emko v práci někoho vybrali (popř. pracuje) a nebo jestli teprve pořád hledají? - jsem hrozná zvědavka |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, veri, tady ti to hezky napíšu, resp. zkopíruju..tohle mi dneska napsala kolegyňka o paní S. (mé "nejlepší" a nejdokonalejší a hlavně neomylné nástupkyni).... Po Oharku v mikrovlnce (abych to vysvětlila, paní S. si nechala v mikrovlnce "rozpéct" rohlík, ale asi to dala min na 10 min, protože z rohlíku zbyl jen uhel... :-D ), o kterém jsi už slyšela od druhé kolegyňky... (určitě ti to barvitě a čichově popsala :o))), se hned druhý den objevil příběh "O nezvednutém telefonu". Abych doplnila pointu: při Oharku v mikrovlnce vysvětlování paní S. probíhalo asi následovně: "... já měla telefon, nějaká neodbytná ženská z Anglie - trvalo to hrozně dlouho. A pak tu byl ještě druhej šéfík, něco po mně chtěl... no a pak se to připálilo..." Ani jsem se raději neptala, na jak dlouho tu mikrovlnku zapnula - no smradu spousta....(psala kolegyňka) A nyní příběh O nezvednutém telefonu: S. měla odpolední (tj, do 17:00). V 17:05 jsem měla telefon od p. VC (můj šéfík), že potřebuje něco napsat a poslat a jestli je někdo na sekr. Řekla jsem, že S. měla odpol. a ať jí zkusí zavolat, jestli bude ochotná se vrátit. No, a druhý den, když S. dorazila v 9hod. na sekr., zjistila, že má zmeškaný hovor od p. VC (hlavně, že jsem jí vysvětlovala pořád dokola - jako já, m., že na telefonu jsme prostě pořád a když chceme jít do divadla nebo do kina atd, tak to ohlásíme.....) Tak se mu honem šla (telefonicky) omlouvat - tak rychlou a hlasitou řeč už jsem dlouho neslyšela :o))) Asi p.VC-a nechtěla pustit ke slovu - no, stejně jí potom řekl nějakou výtku. Ale nejzajímavější je systém výmluv paní S. Takže hádej co? Ona za to samozřejmě nemohla (ona na telefon přece pořád kouká - i o víkendu, zvonění má nahlas - uznala, že si ho bude muset ještě zvýšit; atd. atd. atd.) Zkrátka - ona za nic nikdy nemůže - a když už může, tak si rychle najde hodně omluvných výmluv!!! To je jak s tím, když se ti dívala na ty fotky - taky to hned svedla na tebe...(psala kolegyňka)...takže takovýhle "eso" bere stejně jako já, za polovinu práce, a s takovouhle vyřídilkou....o mně teda taky pánové říkali, že jsem rázná...ale že se jim to líbí, protože jsem nebyla drzá... :-N no, takže takhle jsem se dneska po ránu bavila.... :-D :-D :-D to je, co??? za ty prachy!!!!! ale kdo chce kam.... :-N ;-) jinak už mám u sebe fotečky, ale to víte, scanner nemám...a na druhou stranu, ani se není čím chlubit...to moje gigantické bříško... :-D tak uvidím, jestli je sem dám... :-N taky jsem si byla koupit zeleninu, moje tělo vykřikovalo už dlouho, že chce něco čerstvýho...tak to zahojilo jedno rajčátko...ale ještě jsem si koupila okurečku a ledovej salátek...mňam, mňam....no, a zapíjím to mlíkem, aby mě žáha nesežehla..... :-D jo, taky jsem koupila Playboye s Vendulkou utěšitelkou....tak si ho přečtu, manžovi ho ukazovat nebudu (abych ho zbytečně netrápila. když si dal ten "půst"... :-D )a pak ho dám bráchovi.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marki, to je opravdu případ ta tvoje kolegyňka - zástupkyně. kolik jí je roků? a jak si šéfa při přijímací pohovoru získala? ale zase tě může utěšit, že se tam s ní nemusíš šmodrchat ty ;-) . fotky nám sem určitě dej. buď ráda, že máš bříško. aspoň tam má miminko "dost" místa a může si v klidu růst. a není to aspoň žádnej chudinek uťápnutej :-D . jak vypadá vendulka? normálně nikomu vzhled nekritizuju, ale u ní si nějak nemůžu pomoct. v těch blonďatých vlasech vypadá jako utěšovatelka za zenitem (a bohužel, jako kdyby toho už utěšila hrozně moc |-| ) ale zase postavu má super. takhle hubená se mi ani zdaleka nedaří být teď v 27 letech. :-D teď se do mě nikdo nepouštějte - vůbec mi to nevadí ;-) . ale nemám právo ji soudit. vůbec nic o ní (kromě těch fotek a básníků) nevím.
Odpovědět
Ahoj holky, Marki: už jsem si říkala jestli jsi se nevykulila :-D ... no tvoje nástupkyně je opravdu poklad firmy :-D :-D :-D , počkej až pan VC bude klečet s pugétem na rohožce před vaším bytem ať se vrátíš brzy :-D Mojí nástupkyni budou přijímat tak do týdne, tak se taky těším :-D (no budu tu s ní max 14 dní) Na žáhu zabírá mléko? Tak to budu muset zkusit, pálí mě sviňa (pardon |-| ) skoro pořád Výsledky AMC stále nemáme, je to úmorný čekání :-( (ale dnes je to 14 dní od odběru, tak už by snad mohli něco vědět...) A fotky dej, ať se pokocháme velebříškem!!!! :-D Verco: moje kamarádka s ní kdysi tancovala a říkala, že ona byla jedna z prvních, kdo v ČSSR braly HA, proto byla tak macatá (na tanečnici)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dani, určitě ti výsledky dopadnou dobře. já jsem zase trochu rozčílená z debaty "děti na svatbě". úplně mě fascinuje, jak tam někdo řeší, jestli se rodiče bude bavit s dětma a nebo bez dětí. takže radši, ať nechají děti doma..... pepka by mě z toho klepla :-D holky těhu, copak jste jako maminky tak slabomyslné, abyste si tohle nevyřešily sami??? asi bych na takovou svatbu nešla, kdyby tam nechtěli moje dětičky (vždyť jsou (budou) to moje kopie). kdyby mě někdo pozval sólo bez přítele, tak tomu rozumím, ale ani bez manžela si to moc neumím představit. tak jsem se vám tady zase z toho vykecala - děkuji za ramínko ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zdravím ze zapršeného, zamračeného, šedého a studeného Brniska... :-p :-p :-p Marki, ještě štěstí, že tam s tou nádherou vševědoucí nemusíš být, co? To je teda pro firmu výhra... no jo, kdo chce kam... ... ale to si budou muset šéfíci vyřešit sami. Jen doufej, že na to přijdou brzo - než tam stihne napáchat víc škody jak užitku (kdo to pak po ní bude dávat do pořádku, co?). :-D :-D :-D Dani, tak ty výsledky by měly být každým dnem, ne? Uvidíš, že to bude v poho. Však jsi psala, že to je jen pro jistotu. Takže doufám, že ti už brzo tu jistotu potvrdí. A už brzo budeš vědět, jestli nakupovat růžový nebo modrý dupajdy, že? Juchů!!! :-D Veri, tak z toho bych taky byla lehce zmatená... Jo a stalo se mi, že manžel na svatbu pozván byl a já ne... teda řeknu ti, že blbějc jsem se snad nikdy necítila. A jakousi "křivdu" nebo co to je za pocit, v sobě cítím i po roce a půl... :-|
Odpovědět
Verčo: tak tam kouknu... mě otrávila moje máma, když řekla, že ona když se vdávala tak vyhlásila že tam děti nechce...to jsem nechápala proč... jako bych dopředu říkala, no jó, tvoji "haranti" by mi kazili svatbu a ty si je neumíš zvládnout ]-( - mě naopak děti na svatbě přijdou jako milá věc (máme asi 50 fotek dětí M sestřenice, které si hrály během obřadu na hrobech okolo kostela, bylo to přesně jak z Mateřídoušky - Zemřela matka do hrobu dána... trochu morbidní ,ale děti byly na hrobech očividně spokojené :-D a každý si je musel vyfotit ) Honzi: já se tím uklidňuju, že jen pro jistotu, ale stejně... malý červík hlodá... :-D a včera jsme si definitivně řekli že Ondřej a Anna x-)
Odpovědět
Článek se načítá
A Honzi: s tím pozváním, to bych byla pěkně naštvaná ]-( - protože máme v podsatě jen společné kamarády a známé, takže by se mě to asi hodně dotklo
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky, ale nic s tím nenaděláš... a časem zapomeneš... ;-) Hele a Anna - to byl můj nápad!!! :-D :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
To je fakt.... mě taky hodně mrzí jedna svatba... a čím déle to je tím je mi to jedno... No jo, tak když to bude Anče, tak máš u nás něco dobrého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba fotečku toho vašeho Ančete, ju? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, už jsem tu...dneska manža odmítl jít do posilovny, tak jsme se koukali na DVD na Putování s pravěkými zvířaty, mezitím jsem vyměnila povlečení a vyprala 2 pračky... :-D a pak jsem si udělala k obídku pizzu...manžílkovi stačil obídek ze včerejška---karbenátky se šťouchanými brambůrky a dnešní čerstvý okurkový salát... :-D co se týče Playboye a tý Vendulky, tak můžu ajko ženská říct - nic moc--taková vychrtlá, spíš jak Američanka, do Češky to má hodně daleko....ale povídání s ní jsem ještě nečetla....i když je pravda, že se ve svým životě dostala hodně daleko...(teď manža říká, že není pěkná)-----a vlastně je tam asi jen pět fotek s ní....pak je tam nějaká playmate dubna, ta vypadá o hodně líp, aspoň má prsa.... :-D :-D :-D ale marně přemýšlím, jestli jsou pravý nebo ne.... :-D :-D :-D (to jsou problémy, co... :-D )---- no, tu svoji "náhradu" už ani nekomentuju...moje kolegyňka vyzvídala, proč se nevrátila na své původní pracovisko...prej jí tam nechtěli náměstci ředitele, ředitel prej jo...no, kdo má v tý firmě hlavní slovo, že...ptala bych se já.... :-D ...mám strach, že kdyby jí ředitel chtěl a ostatní ne, že by si jí neprosadil... ;-) no, tak je u nás, tak ať si jí užijou... :-p dneska budu celej den doma, kdo by taky v tomhle počasí vylízal...ráno sněžilo, teď prší...a co bude večer???? 8-) veri, co se týče dětí na svatbě, já to nechápu....my jich tam měli asi 20...je pravda, že jsem je tam občas musela usměrňovat, když začaly v místě šatny strhávat závěs (měli jsme to v kulturáku)....a my bysme to museli platit....tak bylo velký štěstí, že bylo hezky...tak si šly hrát ven...anebo tancovaly jak o život....a měla jsem pro ně dětský koutek, kde si mohly malovat atd...a na ven měly míč....takže nic hroznýho neprováděly, ani při obřadu, ani po něm.... ;-) a na svatbu jsme zvali i partnery...halvně u těch starších...no, nakonec některým to zatrhli rodiče, že už tak jich tam bude moc....no, a některý "děti", kterým bylo patnáct, se jely po obědě převlíct do riflí a přivezly si partnerky..a nikoho se neptaly, že...nám spíš vadily ty rifle, než ty "děti" navíc.-.....a děti malý byly úžasný...i když některý měly tendenci se předvádět.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ale všechno, co píšeš, to přece k dětem patří, ne? My na svatbě žádný neměli... :-( Protože žádný děti v rodině nemáme... Vypadá to, že naše prtě, až nějaký bude, bude první malý po dlouhý době. Jéžiš, je ta věta k pochopení??? :-N A říkám si, že by bylo fajn, kdyby tam někdo nějakýho prcka měl... Rozhodně by mě ani ve snu nenapadlo zakazovat jim brát děti s sebou!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vlastně, kamarádka v té době měla zhruba 5měsíční holčičku, ale nechtěla ji brát s sebou, že prý babička pohlídá. Docela mi to bylo "líto", ale bylo to její rozhodnutí, takže jsem ji nenutila. ;-) Mimochodem - zítra slaví svoje 1. narozky!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, honzi, já to nepsala jako že mi vadily....byly zpestřením.....jen nás se ženichem překvapily ty "starší", patnáctiletý...ty se na nic neptaly a přišly jak na diskotéku... 8-) a s sebou svoji kost....ty menší, ty s náma pařily hodně dlouho....a až na videu jsou vidět některý věci, který by mi jinak vadily..(jako že při solu pro mě a pro Jožku nechaly dvě děti tancovat v tom kruhu....ale věřte mi, my jsme o nich vůbec nevěděli... :-D prsotě jsme měli oči jen pro sebe) :-D a tak to člověk neprožívá.... :-D no a teď mi můj drobeček v bříšku škytá, ach jo, to je teĎ skoro pořád....chudáček malinkej....mám cukající se bříško... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, však já vím! Já na to jen reagovala!!! Neboj! Přesně vím, jak jsi to myslela. A ty rifle by mi vadily taky, to si piš! :-) Mimi škytá? To je cítit? A proč? Něco mu chybí? A co poslíčci? Už zlobí?
Odpovědět
Tak to by vás ¨kleplo z manžela mého... ten se najedl, nakrojil dort... zmizel a pak slyším... deset, devět, osm, sedm....dva, jedna CIVIL!!!! a vbíhá manžel v nějaké děsné umolousané košili a kalhotech, ve kterých tam celou svatbu chystal... jámsa že mě klepne...ale co jsem mohla dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
dani, ten tvůj manža je fakt originál...to ten můj byl tak pyšnej na svůj oblek, že sako sundal až po odpoledním focení, ale kravatu i přes moje několikeré "urgence" za nic na světě sundat nechtěl...a to si jí vždycky na plese sundavá do hodiny... :-D ale od tý doby, co má tuhletu, tak ´ji nesundavá už ani na plese... :-D honzi, mimi škytá (to ti cuká bříško, většinou na jednom místě pravidelně) a prej je to normální...nic by mu chybět nemělo.... :-D co se týče poslíčků, tak to ti ani říct nemůžu....já vlastně ani nevím, jak mají vypadat, pořád to studuju dokola, ale nevím nevím....mně spíš několikrát za den ztvrdne bříško, teď už celý...v sobotu jsem si to zapisovala a bylo to každou hodinu... :-N a když jsem to říkala u doktora, tak mi chtěli chvíli napsat magnesium, ale pak řekli, že to nechají přírodě....a nic mi na to neřekli...takže to asi poslíčci nebudou.... :-N no, ptej se prvorodičky.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, manža asi nemá obleky moc rád, že? U nás doma to ještě před svatbou - když jsme o ní jen tak hypoteticky mluvili, docela zajímavý... Manža taky moc nesnáší obleky a strašně se tomu bránil. Že prý nechápe, proč by musel být celý den oblečený v něčem, co absolutně nesnáší. Že tepláky by byli lepší... Chápete, že se chtěl ženit v teplákách???? To mě taky vomejvalo... tak jsem si řekla, že dokud nezmění názor, že nemá smysl se s ním na toto téma bavit... No a za nějaký měsíc ho to přešlo, uznal, že svatba JE slavnostní akt a tudíž se sluší být pěkně oblečený... Uff... jinak nevím, jak by to dopadlo...? :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak to jsem ráda, že nejsem jediný exot. ale svým způsobem ty holky chápu - jestli tam nemají nějaký dobrý vztahy ........ dani, to jsou hezká jména - anička je jedno z nejkrásnějších (jako moje maminka) :-D honzi, moje řeč ;-) marki, až si s vendulkou přečteš rozhovor, tak nám to v kostce přetlumoč. docela jsem zvědavá, jestli vypadá jinak a mluví jinak. a pro playboy se mi běžet nechce ;-) :-N holky, o víkendu jsem luštila sudoku a jsem z toho úplně unešená. nikdy předtím jsem na takovou tajenku nenarazila. teď si musím běžet koupit do trafiky nějaké do zásoby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, najdi si je na netu, proč utrácet v trafice, když je toho plný net! :-D
Odpovědět
Honzi: já mám snad doma Toníčkovu kopii!!!!! Matouš zase tvrdil, že dělník pracuje v montérkách, manager pracuje v obleku - takže on nechápe, proč trvám na obleku, když to jsou v podstatě montérky ]-( Marki: na tancích nám říkali, že Mg přestat brát tak 6 týdnů před porodem, protože se dlouho uvolňuje z těla a děloha je pak "líná" při porodu (tím že Mg uvolňuje stahy a křeče) - to je zvláštní, fakt co člověk to názor já jsem myslela že poslíčci jsou jako bolest...?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, jak říkám, ještě štěstí, že ho to přešlo... jinak bych se nevdávala! :-D :-D :-D A s tou "kopií" mě to už taky párkrát napadlo... :-N ale mě se naštěstí daří ho víc "krotit"... :-)
Odpovědět
Jó krotit :-D a to je o 200% čistotnější, ohleduplnější, zodpovědnější než když jsme spolu začali chodit... někdy mám pocit že je to maximum, teď už se budu jen smiřovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste mi s tou debatou hrozně unikly. než jsem tu mojí odpověď sesmolila, tak už to bylo dáááávno o něčem jiným ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?