Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emi, já jsem dneska přemlouvala mimi, ať ještě chvíli spí (v sedm ráno dostalo zase škytavku...) a nakonec jsem ho usmlouvala, takže jsme vstali před pěti minutama....teď už do sebe láduju ohromnej krajíc výborného chleba z Brna (říkají mu podpažďový chléb....a já jsem to pochopila až když jsem ho viděla celej....je to velkej kulatej bochník, kterej se vejde krásně do podpaží.... :-D mňam, mňam)...a teď ho papám s jogurtíkem a zapíjím to bezkofeinovou kávou s mlíčkem a ještě se mi louhuje čajík z malinovýho listí....prostě příkladná těhu.... :-D jinak, sice nám tu bude po tobě smutno, ale k doktorovi peláši už teď, protože co pozoruju okolí, tak se rozmáhají virosy, pro toto teplo studené počasí tak typické...mě naštěstí zatím minoucí, ale jinak každý rok dostávající...ale tentokrát nemůžu pít coldrex, takže doufám, že se mi to vyhne... =-) :-N dneska mě čeká obídek s kolegou z práce a pak vyřizování řidičáku..ten mám pořád na starý příjmení...tak mi to snad dneska vyjde.... :-D pro formuláře na porodný a další nemusím, zařídí mi to kámoška, co tam má známý, aby mi vzali všechno, co je potřeba....ještě že ji mám.... ;-) minulej pátek jsem se na tom úžasném úřadě vyšplhala do druhýho patra (výtahu nevidno), abych zjistila, že pátek nemají úredníčky pracovnu robotu, ale že si jen tak krouží po kancelářích....takže jsem odkráčela zase dolů, zeptala se na vrátnici, jestli tam náhodou ten formulář nemají...a co myslíte???? nemají.... :-o no, a pak mě pobavili na Český pojišťovně, kde jsem chtěla zaplatit přímo na pokladně pojištění...a představte si, že oni od 1.2.06 vybírají poplatek za hotovostní úhradu 25,- Kč, což jse dražší jak za soženku na Poště,....a protože já jsem takvoej bojovník ještě pořád, tak jsem se sbalila (a to jsem šla speciálně pěšky 2 km na pojišťovnu) a druhej den jsem to zaplatila na poště, abych jim nepřidávala...chudákům pojišťovnám.... :-N no, jinak už máme vyhlídnutý autí, sice si myslíme, že se asi někdo u ceny překlep (bude to zřejmě Peugeot 206 SW), nový....ale třeba to tak bude....nám se zdá totiž docela nízká....jenže já tomu nerozumím, co tam takovýv auto má mít (motor atd).....tak to nechám na manžovi.... :-D ..a když mě zlobí tak mu říkám, že mu žádnou "hračku" nekoupím..... :-D :-D :-D ale ještě chceme počkat na červen, kdy má být v JIhlavě autosalon, tak jestli tam nebudou nějaký slevy... :-D no a v pátek možná pošupajdíme do Brna, abychom tam dokoupili to, co jsme nestihli před 14 dny...vaničku, koše k pultu, něco do kuchyně...takže směr ikea je můj cíl.... :-D a pak už snad dám pokoj....teda ještě postýlku a snad to bude vsjo.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, máš to pěkně nabitý :-) Já dneska vydržím v práci, ale zítra asi fakt pomažu k doktorce. Jenom nevím, jestli má na gyndu nahlásit, že jsem nemocná nebo jestli jim to bude stačit až pak na kontrole?? Co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
no, emi, tak se domluv s doktorkou....ale pro jistotu bych tam zavolala....já vím, že ta moje sestra vždycky ten den čeká určitej počet těhu....a pak se diví, dkyž nepřijdou...a aspoň u nás se mi zdá, že moc jednotliví doktoři mezi sebou nekomunikujou....na gyndě ani nevěděli, když se změnily podmínky pro natočení křivky,,,teď ti musí napsat žádost, dřív to být nemuselo..... :-| takže radši zavolat...pokud máš zrovna nějakou kontrolu...pokud kontrolu v tomhle termínu nemáš, tak si myslím, že se nic neděje...já taky měla takovou menší virosu, no spíš jen zánět v krku, a to jsem vůbec nehlásila...nebylo to nic závažnýho....pa,. letím na obídek s kámošem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ještě pořád mám uzávěrku, ale zítra už to bude končit. tak vás aspoň rychle zdravím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak jsem zpět, řidičák jsem dneska vynechala.... :-D radši jsem jela s kámošem k nám domů, ale ještě před tím jsme nakoupili zákusky a já mu udělala kafčo....tak to bylo lepší než stát frontu na řidičák... :-D :-D :-D jela bych tam teď, jenže venku prší a nám se nikam nechce....takže se budu krásně válet na gauči...hurá.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki. ty provokatére! kafíčko, dortíky, gauč ............ tohle tady píšeš pracujícímu lidu?!? :-D ale já už mám taky hotovo - jupííí. teď už jenom čekám na šéfíka, jestli najde nějaké detaily,co se ještě musí zařídit. a pravda mám tu 2 statistiky (pěkně hnusný), ale do těch se mi opravdu nechce. a ještě je pár dní čas :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jak se dneska máte? V Brně je pěkná kosa, ale vypadá to, že možná bude trošičku svítit sluníčko... tak aspoň něco. Marki, ty se máš, jak si krásně užíváš! Úplně ti to závidím!!! :-D Hele, je něco, co dělat nemůžeš? Kvůli bříšku? K čemu potřebuješ pomoc někoho jiného? Nebo všechno zvládáš sama?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tam mám zase po snídaničce, tak dneska jenom trochu poklidím a manžílek mě možná odpoledne vezme na výlet... :-D :-D jestli pojedeme zítra do Brna, tak to zatím nevím, budu to mít jako překvápko, až se vrátí z práce.... :-D jinak, honzi, co se týče bříška, tak už se neohýbám, když vytírám, resp. mám hadr na koštěti, ale jinak dělám úplně všechno, vlastně ještě nenosím žádný těžký předměty, tašky atd, v tom je manža ukázkovej, vždycky mi strčí do ruky balení toaleťáků, abych teda taky něco nesla, a on odtahá zbytek, kterej mu já dám do vozíku.... :-D :-D :-D no a nedělám jednu, pro mě velmi oblíbenou činnost, protože jsem manžovi ukázala, kde má náš broučínek hlavičku....no a manža se zasek... :-N :-N :-N ale já bych klidně mohla...ale on mě jaksi "jenom" objímá.... :-D :-D (víš co myslím, viď... ;-) ) ale vždycky si na tebe honzi vzpomenu, když ses mě ptala, jestli bych chtěla,aby už mimčo bylo venku a já ti napsala, že radši jo, že aspoň budu vědět, že je všechno v pořádku....ale já si teď čím dál víc uvědomuju, že se můžu ještě teďka kdykoliv sbalit a jít ven nebo jet na výlet apod.-...a nemusím si dávat pozor na to, co jím, aby náhodou neměl broučínek problémy.....takže je to v tomhle směru o hodně pohodlnější...a pak, když se dozvíš, že lidi v Jihlavě nejsou příliš ochotný pomáhat ti s kočárkem z a do trolejbusu, tak to bude taky sranda...zvlášť, když se o zastávku dřív, kde bydlím, nalodí do MHD neplatící voliči cikáni se svými dvěma až třemi kočárky....tak to budu asi zuřit... ]-( ...a protože teď mi není vůbec nic, teda pokud pominu občasné užírání mého těla zevnitř žaludečníma šťávama, bolesti zad a třísla, tak jsem naprosto v pohodě (ale když mě zrovna nic netrápí,t ak si na to ani nevzpomenu)....chodím si svým tempem a jsem v poho... :-D jen teda, jsem zvědavá, co ze mě udělají hormony...a jestli přijde i to ostatní.... :-D :-D :-D ale já už manžela nějak odblokuju....přes net jsem si objednala dvě sexy bodýčka, tak to bude pro mě motivace hubnout.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co zavazování tkaniček? Oblíkání? Do vany a z vany? To je ok? Jé a jak dopadly fotečky? Ještě je nemáš nebo jsem je už prošvihla? Chceš hubnout? Ale moc jsi nepřibrala nebo jo? Ono se to stejně uvidí až po porodu, že.
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, na boty se normálně ohýbám, já jsem celkem pružné děvče díky gymnastice, akorát mám teď trochu jinou pózu.... :-D Oblíkání bez problémů, do vany a z vany taky žádný problém, jen se radši přidržuju zdi, aby mi to neuklouzlo.... a hubnout budu samozřejmě až potom, co se kulíšek vylíhne a já budu mít trochu sil....vytáhnu to své šlapadlo a budu napravovat 9 měsíců 2 v 1.... :-D aby to byla zase jen jedna----- :-D zatím jsem přibrala 13 kg a teď se to už druhej tejden drží, ale uvidím na další kontrole, co si zase moje tělo z jídla vzalo... :-D spíš mě zaráží, že je mi spíš čím dál líp, chodím míň i na záchod v noci, díky mlíku eliminuju pálení žáhy na minimum, pravidelně se vyprazdňuju, což v těhu byl můj největší problém jeden čas....samo, že chození už není zrovna nejlepší po delším čase, začnou mě bolet záda, ale to víš, takový věci si prostě nesmíš připouštět a já se snažím chovat a žít normálně...tak to jde.-----pořád čekám, že se to nějak zhorší, jak mi předvídala švagrová, která čekala mimi loni a ono pořád nic a to mám 1.TP za 14 dní.... :-D jinak na fotečky stále čekám, ale paní říkala až za měsíc...no a to bude 9.4....tak snad toi stihnu si pro ně přijet...anebo tam pak rovnou vezmu mimouše a nechám si to svoje prtě rovnou vyfotit.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tady v praze je slunečno, ale docela zima teda Marki, ty jsi tak akční žena!!!!! :-D a pružná!!! :-D Já jsem půl těhu za tebou, a ohýbání mi dělá problémy, zatočí se mi hlava :-p takže to moc nedělám... ale občas zapomenu a fuj :-p :-p :-p taky mám problémy s rovnováhou (já jsem byla vždycky trochu nestabilní a vratká :-D ) a jak se mi posoouvá těžiště, na což zapomínám, tak občas někde skoro spadnu - naštěstí se v poslední chvíli zachytím a někde visím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dani! Jéžiš, dávej na sebe pozor!!! Když seš vratká... :-o :-D :-D :-D :-D Co novýho? Už máš výsledky? Ještě je asi brzo, co? A bříško roste?
Odpovědět
Článek se načítá
Honzi, slibuju že ti dneska napíšu !!!!!!! :-D :-D :-D fakt!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Sem se před chvílí objednala k holičce... jůchůůůů!!! Už se strašně těším, jak budu v sobotu krááásnááá!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, dani, tys mě pobavila...si představuju, jak se houpeš ve větru,...to já spadla v těhu dvakrát, díky tý úžasný ledovce...to byl fakt mazec...jdeš a najednou seš dole...bác... :-p před chvílí jsem volala dětský doktorce, jestli tam musím mimi přihlásit teď osobně anebo stačí až po porodu...a ona byla hrozně milá a říkala, že ať zavolám, až půjdu z porodnice domů, že ona se k nám zastaví....během dvou dnů... :-D ....tak jsem spokojená...doporučila mi jí kamarádka, tak snad to bude v poho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přijde k vám domů? To se fakt dělá nebo je tahle tak moc ochotná?
Odpovědět
Uf, to je trochu děsivá představa... manžel je 5 dní sám doma se psem, tudíž to tam podle toho vypadá, já přijedu z porodnice a čekám na návštěvu doktorky... =-) :-S V našem případě doufám, že budu moci jít k ní |-| (a poropos, taky je váš manžel takový...pardon... čuně?...všude se válí oblečení, časopisy, půlka podlahy je pocintaná kafem, do toho psí chlupy...hromada nádobí kterou myje jednou za čas...nemluvě o stavu Wc... stačí když odjedu na víkend a pak zírám - a to fakt nejsem nijak úzkostně čistotná...)
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi to tak dělá, protože říkala, že přijde domů---já se jí na to ptala dvakrát...a samo, že si jí domluvím až na druhej den...abych shlídla stav bytečku....ale co znám manžu, tak tu bude větší pořádek, než když odjedu do porodnice.... :-N on my vysává každej druhej den...zrovna včera večer vysával a já si četal časopis...tak jsem mu říkala - kdyby tě viděl tvůj tatík, tak to nepřežije... :-D :-D :-D ..jenže Jožík vysává hrozně rád....a vzhledem k tomu, že nevaří, tak tu nebude mít čím zaneřádit byt...leda, že by si sem pozval někoho na oslavu...ale protože umí uklízet i zvr..ky a další (což já teda neumím), tak se toho neobávám... :-D WC umývám každý třetí den, stejně tak i kohoutky, vanu a umyvadlo...ale není to manželem, ale mojí úchylkou v lesknoucí se baterii, vaně a umyvadlu.... 8-) oblečení se nám nikde neválí, všechno má svůj pořádek a místo...běda, když někde něco zapomenu.... =-) a na nádobí máme myčku, kdyby si chtěl náhodou něco ohřát...ale to ho pořád učím, aby to do tý myčky dával....zatím jsme u dřezu...tak aspoň už je to blízko... :-D a špinavý oblečení končí automaticky v našem úžasném prádelním koši, o jehož obsahu mě musí Jožka jednou začas obeznámit...když mi neřekne, tak se tam nepodívám...dokud nepřetéká...to pak peru třeba i 3 pračky za sebou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, taky, ale možná to není až takový extrém, jak o tom občas tady píšeš. Ale ponožky, tričky, trencle, to se válí bětně všude - hlavně kolem postele a v koupelně, poslední dobou se začínají rozlízat i do obýváku... :-o Občas mu taky něco ukápne - tak to mu musím říct, ať to utře, samotnýho ho to jaksi ne vždycky napadne... Časopisy, letáky a já nevím co ještě za papíry, už neřeším. Jen je jednou za čas dám všechny na jednu hromadu a zavřu do skříňky (tam to aspoň není vidět). Trošku válčíme s mokrýma ručníkama - většinou je někde zmuchlanej... :-p Nádobí ho taky nebaví umývat, tak doufám, že brzo budeme mít tu myčku... :-N Ale slibovat, že ho ZÍTRA umyje, to umí. ;-) WC bývá taky lahůdka, tak nad tím raději moc nepřemýšlím (a umeju to) - jen jednou jsem mu to vyčetla, tak mě nařknul z toho, že ty kapky jsou moje :-. Ale když mu řeknu, že je to potřeba umýt, tak to udělá. Vlastně udělá cokoliv, ale musím ho o to poprosit, samotnýho ho to jaksi nenapadne... Ale z návratu z porodnice strach nemám. To věřím, že se bude snažit si ty ponožky, trička, ručníky, časopisy, špinavý nádobí, ukapaný podlahy a tak dál, uklidit, umýt a naleštit. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já peru akorát o víkendech, takže to ty 3 pračky bývají běžně... :-D pro mě to není žádná zvláštnost. Hele a manžel je tak naučenej z domu? Nebo jsi ho tak "naučila" ty?
Odpovědět
Marki: teda, to je manžílek... x-) Honzi: trochu jsi mě uklidnila :-D ... co mě dokáže fakt rozběsnit je záchod... a on mi pak řekne že si toho nevšiml... no právě, musím ho poprosit, a často to jen tak ošulí aby se neřeklo... já si nechci stěžovat, jen mě děsí ta představa, že přijedu z porodnice a uklízím byt, aby si paní doktorka nemyslela že jsme socky ]-( (mám trauma ze života na severu čech, kdy jsme pracovali se sociálně potřebnými a občas chodili k nim domů :-p :-p :-p :-p )
Odpovědět
Jo a peru prakticky pořád :-D jak kdyby nás bydlelo doma 10 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky zápasím s kočičíma chlupama - všude... něco jako ty, Dani, s těma psíma. Ale Matýsek je náš miláček, takže mi to až zas tak nevadí. ;-) A doufám, že návštěvy to taky berou. (zatím se nikdo nepohoršoval, uff ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
manžílek, ač to v rodině určitě neokoukal, tak to dělá sám od sebe a já ho to učit nemusela...teda, jak se to vezme...když jsem u nich začala bydlet o víkendu a chtěla jsem převlíct peřiny, tak jsem to začala dělat sama a Jožka na mě jen tak koukal...a když jsem mu řekla, aby mi pomohl, tak mi řekl (poprvé a naposled)...že to je ženská práce...no a od tý doby mi pomáhá se vším...já mu ale poctivě vařím, peču, peru, žehlím atd...takže oproti mě dělá naprostý minimum...protože uklizenej byteček považujeme za samozřejmost... :-N =-) ..ale na druhou stranu, oproti jeho tatíkovi....jsem neskonale šťastná, že dělá všechno sám a rád.... :-D můj tatínek, ten děla úplně všechno, vařil i žehlil, pral, prostě co bylo potřeba.... ;-) takže jsem si tenhle vzr vzala do své domácnosti, i když tyhle věci po něm nechci...prostě je to normální, že na domácnost nejsem sama...a na druhou stranu, Jožík zjistil, že pak mám na něj víc času a můžu ho drbat ve vláskách, což on úplně zbožňuje.... :-D a udělám mu, co mu na očích vidím... :-N
Odpovědět
Hm, to bude asi tím že manžel doma nehnul ani prstem... byl zvyklý že máma všechno udělá... a taky má jinou představu o uklizeném bytě... uklízí až když není zbytí, pro něj je udržování pořádku zbytečná ztráta času a energie... radši se prostě jednou za čas vzmůže a uklidí naráz ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
..to dani, nevadí, hlavně že ho miluješ...uvidíš, až bude mimi, tak hlavně ho zapoj...já mám tady jednu kámošku a kroutím očima, když poslouchám, jak ona vysává, on sedí na gauči a když skončí, tak on jí řekne: Proč jsi nic neřekla, já bych vysál....tak to bych ho praštila... ]-( já vím, že mám doma poklad, ale taky se to nesmí přehánět....ale chválím ho seč můžu.... :-D teď mi tady voní bábovice...přijde mi těhu kámoška Mája na návštěvu, tak ať jí mám co nabídnout ke kávičce...a čajíčku z malinovýho listí.... :-D
Odpovědět
Marki: to je fakt :-D já mu říkám, ale on to často hrozně ošulí :-D :-D :-D ty jsi dokonalé hostitelka.... bábovka.... mňáááám
Odpovědět
Profilova fotka
jo, s mandličkamáááááááá...mňaaaaaaam
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Marki, ty si dáváš do nosu! :-D :-D :-D Já jsem si cestou z oběda koupila v zelenině svazek ředkviček a mám na ně hroznou chuť! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sluníčka! Kdepak se dneska touláte? V Brně je krásně! Vypadá to na úžasný víkend! Juchů! Zítra jdu k holičce, tak se móc těším!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?