Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Ahoj Honzi, jdu na to.... (ti napsat :-D ) tady je taky krásně a já jedu na víkendk babičce, ejchuchů!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tady v praze je taky kráááásně. a já jsem byla po x měsících na obědu s manžílkem a bylo to moc príma. ;-) normálně spolu obědváme o víkendech, ale takhle v pracovní den téměř nikdy. a na víkend se taky moc těším, protože zítra má naroziny můj kamarád a bude tam celá banda, kterou už jsem taky dlouho neviděla, tak se moc těším. je to takové zdravé jádro několika tříd ze střední školy (asi 20 lidí). a je tam vždycky veliká legrace. vždycky si připadám, jako kdybych byla zpátky na střední. řádíme všichni pořád stejně. jen se ty témata trochu vyměnili ;-) ještě mu musím koupit nějaký dáreček. ale to zařídím až zítra dopoledne. manža bude v práci a pak pojede k babičce, takže mám celý den sama pro sebe. :-p ;-)
Odpovědět
Verčo: to je super! a vy bydlíte v Praze...? Já jsem měla pocit že někde na jihu Čech... =-) Já jedu k babičce a pekelně se těším
Odpovědět
Profilova fotka
dani, bydlíme v nymburce (střední čechy), v praze dělám, a na jihu jsme měli svatbu :-D jižní čechy mám moc ráda. pochází odtamtud mamčina rodina. jsou tam hrozně moc milí lidé. skoro bych řekla, že mi jsou příjemnější než vyhlášení moraváci :-N (omlouvám se moravandám |-| ). ale samozřejmě je to člověk od člověka (moje svědkyně je z moravy :-D ). možná, že mi je na jihu dobře, protože se tam líbí mým rodičům. a tak mám pocit, že jsem přijela domů (za rodiči) ;-) . vím, že jsi o babičce psala už několikrát. ty ji máš hrozně moc pohádkovou. :-D pamatuju se, jak jsi psala v té otřesné zimě, že přijedeš k babičce do teplíčka a budeš mít uvařenou dobrůtku. my máme s mužem celkem 3 babičky, jedna má teploučko, druhá dobrůtku a třetí tu pohodu :-D to vypadá jako tři sudičky :-D .
Odpovědět
ahá :-D tak to jó :-D jižní čechy jsou boží, manžel se narodil v Písku a tvrdí že je písecký patriot (má tam babičku), moc rádi tam jezdíme, na svatebce jsme byli v české kanadě...a jednou... plánujeme se do jč odstěhovat... babičky jsou bezva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt se tam plánujete odstěhovat? do písku? to je náhoda. my chceme hrozně moc bydlet v domečku a na naší straně jsou moc drahý. tak jsme si říkali, že půjdeme na druhou stranu prahy směrem na jižní čechy. my snad budeme dokonce i sousedky :-D :-D a emko tam má taky babičku. třeba se tam na starý kolena taky odstěhuje (to už má na čase :-D :-D :-D - emi, promiň, ale pořád jsi o trošku (3 roky) starší než já).
Odpovědět
Profilova fotka
Pojďte raději někam k Brnu! Tady je taky hezky... :-D A ať tu nejsem sama... :-N A mám s kým chodit na kafčo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, vždyť jsi tady s náma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky fakt. A kafíčko si k tomu taky můžu dát, co? :-D :-D :-D Veri, já myslela, že bysme tady jako spolu drandily s těma kočárkama, víš... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Danielka se prokousává mojí IP... hehe, já jak se rozjedu, tak jsem k nezastavení... :-N No, snad se dnes ještě objeví... :-D :-D :-D
Odpovědět
Já jsem si tě vytiskla a jdu ti smolit odpověď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N Tak jo. Koukám, že jsi sem dala tohoto :-D smajlíka, takže jsem tě neodradila. Ufff. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
honzi, taky mi to připadá "romantické" drandit společně s kočárkama. ale ty chodníky! dvě už mají problém. a stejně musí jet za sebou. ale já ti rozumím, co máš na mysli. ;-) :-D a vidíš, jak si s námi pochutnáváš na kafíčku. já tady zase mám čajík (kafíčko ráda čuchám, ale nepiju) :-D . a jsem tak pozitivně naladěna. to sluníčko opravdu dokáže divy. ještě chvilku (asi 2,5 hodiny) a poběžím domů - jupíííí
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba v Lužánkách jsou široký chodníky, tam bysme se vešly! :-D A nebo - já jsem ochotná občas jít s šátkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, ty jsi žena činu. :-D tak to za tebou s tím capartem dorazím a budeme drandit :-D .
Odpovědět
Já taky se šátkem!!!!!! Takže chodníky no problem!!!! :-D ( jen se dozvíme pohlaví, už ho objednávám :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
dani, a to je rozdíl jestli je to holčička nebo chlapeček? doteď jsem si myslela, že je to jedno - mrně jako mrně :-N
Odpovědět
no to jó, ale holčičce koupíme "skořicový" a chlapečkovi modrý (koukni na vatanai.cz) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, kamarádka má holčičku a MODRÝ vatanai :-D Tak ses rozhodla pro něj? Ono je těch výrobců víc - a tudíž i více cen... ale tenhle je prý nejlepší! Já doufám, že si ho budu moct od té kamarádky napřed půjčit a vyzkoušet, jestli v tom bude chtít být moje mimčo nošeno a až pak ho asi koupím... Prý jsou miminka, který to nemají rady! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš marjá - to mě vůbec nenapadlo takhle přemýšlet. ještěže nejsem příznivcem šátků (nic proti gustu), protože bych řešila jestli se mi to hodí k pleti :-D
Odpovědět
A to má vatanai výhodu, že má jen 5 barev :-D Honzi: já modrou miluju, ale protože se mi líbí obě barvy co nabízejí, tak se budu držet "tradice" (jinak to řešit nebudu a kočárek bude klíďo modrý) Jo jo, půjdu do vatanai, co slyším, je zdaleka nejlepší (taky ¨nejdražší ;-( )... taky jsem slyšela o mimi co nemají rády šátky, ale snad to nebude náš případ... (bude líné po nás a tak bude šťastné když ho buide někdo nosit :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
dani, to víš, že se miminku bude u tebe líbit. vždyť budeš jeho maminka. ;-) a maminky můžou dětičkám už od začátku "vtloukat" do hlavy, že maminka má vždycky pravdu :-D . a dlouho se děťáko bude tvářit, že tomu tak skutečně je - celých 15 let ;-) :-D
Odpovědět
ty jo, to já se přestala tvářit asi dřív :-D ... a manžel tak v 5 letech jak ho znám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi do vás nebylo vtloukáno dostatečně :-D :-D a tys už poznala mezery, takže na svém mrňouskovi to můžeš praktikovat s větší důsledností :-D :-D :-D ps: z vlastní zkušenosti - důslednost nedůslednost - stejně se geny projevily a byla jsem vzpurná :-D jako maminka a tatínek :-N
Odpovědět
:-D bože můj, ať není naše dítě vzpurné po nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani, jaké ste si jej udělali, takové jej budete mít ]-( :-D už se musím rozloučit - utíkám domů. měj se hezky a přeju krásný víkend.
Odpovědět
hihihihihi to je fakt :-D Ahoj Verčo, tobě taky!!!! užij si oslavu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno v pondělí! Tak co, jaký byl víkend? My jsme byli včera v ZOO, heč!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a v sobotu jsem byla u kadeřnice a mám zbrusu nový melírek! :-D A trošku sestříhaný vlásky. Příští sobotu jdu na druhé kolo... (na druhou barvičku), tak se těším, jaký bude výsledek. :-) Tak kde jste? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, už jsem tady taky ;-) . my jsme se s miláčkem v sobotu ráno rozloučili a potkali jsme se až včera večer. a tak jsem se v sobotu různě poflakovala, relaxovala a šlechtila se :-D . a večer jsem vyrazila na tu oslavu narozenin a bylo to tam absolutně super. domů jsem dorazila až ráno (v pět hodin) a ani nevím, jak ten čas rychle utekl. pak jsem spinkala a až k obědu jsem se probudila. maminka byla taky sama doma, tak jsem šla na oběd k ní. nakonec jsem tam zůstala celé odpoledne a večer jsem se vrátila domů. honzi, až budeš "dodělaná", tak se vyfoť, ať tě můžeme chválit ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?