Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Honzi: ahojky, tos měla!!!!!! Udělala bys mi radost x-) Výsledky budou za 14 dní.... tak doufáme že snad OK (napíšu ti, ale jsem teď zavalená prací ]-( tak později)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Dneska mám tak příšernou náladu, že jsem myslela, že za váma raděj nepůjdu.. Ale ono mi to nedá. ;-) Stručně :-D se vám vykecám. Jeli jsme s Vítkem a s našima na víkend do jižních čech za babičkou, protože jí pustili po dvou měsících z nemocnice. Původně se mělo odjíždět v sobotu, manžílek zůstával doma, protože na něj vlezla nějaká chřipajzna a stejně chtěl malovat balkon.. Takže jsem se s miláčkem domluvila, že mu na balkoně vyklidím skříně atd. a že si uděláme v pátek hezkej večer, když se pak neuvidíme (vím že dva dny jsou nic, ale my jsme bez sebe od svatby nebyli ještě ani jeden den :-N ) Ale můj táta si vymyslel, že pojede s Vítkem ještě naposledy na hory, a samozřejmě to Vítkovi hned v pátek ráno řekl - aniž by se nejdřív zeptal nás... Mě to pak zavola máma ve tři hodiny do práce... no dobrý, co bych pro Vítka neudělala, tak jsem letěla domů uvařit na víkend a sbalit věci. Jenže v tom fofru, táta samo přijel, když jsme večeřeli a honem honem...nemáme čas, nasedat... jsem doma zapoměla igelitku s oteplovačkama rukavicema.. Vím, že jsem si měla dát pozor, ale aby mě pak za to před Vítkem označoval za neschopnou a pod. to fakt nemusel. No, ale u babičky jsme našli nějaký starý oblečení - šusťáky, palčáky... a mohli jet. Tak v sobotu ráno odjeli a já jim asi po 4hod. volám co a jak, a co myslíte? Táta mi nezvedal telefon, tak volám jak blbec každou čtvrt hodinu (celkem 4x) a on to pořád nezvedá. Já už je viděla někde v nemocnici, ale oni se za chvíli rozrazili dveře v nich můj otec, brunátnej, co jako otravuju.. Že jsem blbá, že ty šusťáky byly hned mokrý a že jsem jim to celý zkazila..... Z Vítka pak vypadlo, že ho nutil jet tu největší sjezdovku, protože si chtěl taky zalyžovat - Vítek podruhý za život na snowboardu... A když Vítek řekl, že mu to nejde a fakt pořád padal, tak ho posadil do auta a tam ho nechal čekat než si to aspoň pětkrát sjede - jako aby tam nejel zbytečně... Sice mě to všechno naštvalo, ale mlčela jsem - přeci jsem za to mohla já.. Jenže v neděli, když jsme měli jet domů..... hlásila jsem, že chci odjíždět kolem čtvrtý/půl pátý - tak si můj milej tatínek sebral, sebral Vítka a po čtvrtý hodině odjeli na kole, aniž by mi něco řekl.. A když přijeli (v šest hodin) a já jsem se zkusila ohradit, jako že jako máma mám právo vědět kde mám dítě a že je slušnost mi dát vědět, že někam jdou, tak mi na to řekl, že abych se jako nepo***, že mi nemusí nic dávat písemně a že jako chtěl jet na kole Vítek, takže on za nic nemůže. Pak na mě vybalil, že bych měla být vlastně vděčná, že se stará, aby si kluk něco v životě užil. Že prý s náma ze života nic nemá, že by jsme mu nic nedopřáli…… samozřejmě, že to všechno říkal před Vítkem. Jasně, že jsem ráda, že si Vítka bere…. Ale neměl by se k tomu stavět podle mě tak, že on je na prvním místě… a ještě tak, že by jsme mu měli být vděčný. Přeci by to měl dělat rád… Vůbec nevím, jak si to s ním vyřikat, ale je mi jasný, že to samo od sebe nevyšumí. Jenže mám strach, že se zašprajcne a nakonec to všechno odnese Vítek…. :-| Nezlobte se, že jsem vás tím obtěžovala. Ale je mi líp, když jsem se z toho vypsala. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, super zprávy... :-) Tak teď hodně odpočívej a šetři se. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy Emko, to je strašný :o( Oni si rodiče někdy myslí, že mají patent na rozum :o( Souhlasím s Tebou, že by to měl dělat rád, ale hlavně by to všechno měl dělat po domluvě s Vámi a po Vašem souhlasu :o( Vůbec se Ti nedivím, že jsi tak "napružená".....nějak to asi vyříkat budete muset :-( Ale hlavní opravdu je, aby to neodnesl Vítek, děti za to nemůžou :o(
Odpovědět
Honzi: a děkuju ;-) Emko: díky x-) ...ach jo, ty rodiče..... držím ti palce, abys to "ustála" a zvládla tátovi vysvětlit a co Marki, ještě nerodí :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emi! Je mi líto, že se vám vztahy jaksi kazí... (nebo to tak bylo i dřív?)... Těžko říct, v čem je problém... protože podle mě nějaký je a jen se "ukrývá" těma nadávkama s tebou... Asi by sis s tátou měla promluvit, ale v klidu, bez takovýchto negativních emocí (hlavně z jeho strany)... Ikdyž mám pocit, že je vůči tobě nějaký podrážděný... a tak to bude hodně těžký... Hele, jak se k tobě choval, když jsi čekala Vítka? A jak se choval k mámě, když čekala tebe? Napadlo mě, že je možná jakoby "zmanetý" z tvýho těhu a neví, jak se s tím "vyrovnat", jak se k tobě chovat nebo s tebou jednat... Nemůže na tom něco být? (možná plácám, ale tohle mě teď napadlo).......
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, neplácáš.. on se nikdy ke mě nechoval nijak extra. Vždycky všechno co jsem udělala, tak srážel, podhodnocoval a před druhýma pomlouval :-S Ale s tím jsem se vyrovnala. Já i vím, že problém je nejspíš v tom, že jsem s Vítkem zůstala sama už v těhu (možná jsem vám to sem nepsala - Vítkův otec se k mému těhu postavil odmítavě a od tý doby jsme se neviděli. A je to tak lepší... teď mám super manžela a jsem spokojená) Táta se se mnou, když jsem čekala Vítka nebavil, to mi dal najevo, že jsem ho zklamala a že si představoval můj život jinak.. no ale ustála jsem to a Vítek si ho brzy omotal okolo prstu. A můj táta velice rád převzal roli chlap/vzor, protože si tím zase mohl dokazovat jak on je dokonalej a já neschopná. :-| Jenže pak do toho všeho zasáhl můj miláček a táta se najednou dostal na druhou kolej.. A bohužel se s tím neumí vyrovnat, jenže já mu s tím nemůžu pomoct. Vítka si manžel osvojil a vycházejí spolu velice dobře a já nedopustím, aby se to pokazilo. Hrozně mi na tom záleží a jestli máme fungovat jako rodina, tak přeci musí být na prvním místě máma a táta .... ne děda s babičkou. Ty jsou pro děti důležitý, ale ne v tom, aby s rodičema soupeřili a přesvěčovali děti, že jsou lepší. Bohužel můj otec má i finančně na to, aby si Vítka kupoval - a 8-letý kluk to nemůže pochopit... To že jsme pro mýho tátu já a můj manžel neschopný, to mi nevadí, nám stačí co máme - a myslím, že je spousta lidí na tom hůř než my. A to že můj miláček něco neumí, nebo nedělá to mi nevadí, protože mi to zas vynahradí v něčem jinym. A hlavně, vím že je mi oporou a můžu se na něj spolehnout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je důležitý! Jak to tak čtu, myslím si, že tátu nepředěláš... můžeš to zkusit, třeba se to povede, ale pokud to tak bylo vždycky, tak si mylím, že ty šance moc nejsou... Ale mohla bys mu říct, aby podobné výstupy a scény nedělal před Vítkem (samozřejmě nějak šetrněji, já to napsala naplno, to by se mohl urazit a bylo by to pak třeba ještě horší). Ty se s jeho kritikou nějak popereš, ale klučina by z toho mohl mít docela slušný guláš v hlavičce... hodně věcí by mohl odkoukat a mohl by si myslet, že se takhle k holkám může chovat taky (když to dělá jeho vzor-děda, tak to asi bude správně, ne?). Zas možná plácám, nevím, ale myslím si, že děti přebírají hodně z chování svých rodičů a příbuzných (ale to ty určitě taky víš). Myslím si, že děti by neměly být přítomny takovýchto výměn názorů, už proto, že to můžou špatně pochopit...
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Honzi, máš na to stejný názor jako já.. Jenže táta právě rád rozebírá před Vítkem, aby věděl... nějak se s tím budeme muset poprat. V žádném případě to nechci hrotit do nějakých zákazů... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No tak leda bys vždycky Vítka někam "uklidila" - až to zase začne, tak že bys ho třeba pro něco poslala nebo ať si jde umýt ruce nebo co já vím... možností je víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že bude zase chvíli klid... Nejhorší je, že já se tím trápím a táta to hází za hlavu... ach jo, ty chlapy ]-( Ta Marki se neozvala, co? Ale já myslím, že ještě tak 14 dní by rodit nemusela - má přeci termín 24.4. Ona má určitě nějakou důležitou práci ;-) ;-) :-D Teď přišel kolega z oběda naprdnutej, že si zabouchnul auto a nechal klíčky v zapalování... :-N To já nemůžu pochopit, jak se to někomu může stát. Přeci zastavim a vytáhnu klíčky a těma pak zamykám.... a on ne, on zamyká přes zadní dveře. =-) Tak si tu bral provázek a šel šaškovat na parkoviště :-D :-D Josu tam kamery, tak jsem mu říkala, že na něj ještě přijede policie - to by mu hráblo :-D :-D Ten mě fakt pobavil. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, to jsem moc ráda, že ti výsledky dopadli dobře. a taky jsi mi udělala radost, že jsi vypnula i v práci :-) emko, nic si z toho nedělej. tohle má spoustu chlapů (50níků). určitě se nenech ničím otrávit. asi ti nezbyde nic jinýho než se u vašich stavit sama bez vítka a manžela. a hezky si to s tatkou vypovídat sama. kdyby nechtěl s tebou vést dialog, tak ho klidně umlč a mluv sama. hlavně ať tě poslouchá. samozřejmě ti nedá za pravdu, ale minimálně se mu to v tý hlavičce usadí a bude muset nad tím přemýšlet. řekni, co máš na srdci a co tě trápí. jsi jeho dcera a má tě rád (ikdyby to tak nevypadalo). a určitě tě chce mít šťastnou. určitě se bojí za vítka, že až se vám narodí další miminko, tak nebudete mít na vítka tolik času (a lásky). a tak raději už kope předem. určitě si manžel hraje a jinak řádí s vítkem, když jste doma sami. u babičky a u dědy je jasný, že necháváte vítka jenom jim, aby si ho užili. určitě nic nezkazíš, když to všechno tátovi řekneš. ps: pravidla výchovy dětí určují rodiče dítětě - to je hlavní zásada. na té si trvej a svojí ženskou chytrostí to diplomaticky s taťkou dohodni ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, marki měla termín na přelomu březen/duben. je divný, že se ještě nepřihlásila. normálně se každý den nahlásila. že by .......... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste tak hodný, udělám to jak napsala Verča, zajdu k nim sama a zkusím si to s ním vyříkat. Normálně jste mě rozbrečely, teda ne zas moc ;-) ale zalily se mi kukadla 8-) Myslela jsem fakt, že Marki rodí až koncem dubna, ale možná jsem se spletla... Tak jsem zvědavá, kdy se ukáže =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, já mám pocit, že má termín kolem 22. dubna, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no je možný, že v tom dělám zmatky. ale žiju si s tím, že rodí nějak takhle, protože umlouvala prcka, aby vydržel do 1. dubna. ještě mi jde na mysl 4. duben. kdybych nebyla líná, tak se podívám na předešlé stránky. ale podle zkušeností s mojí pamětí, budete mít pravdu vy. :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady šlo o to, že i když máš daný nějaký termín, tak se miminko stejně může narodit o něco dřív nebo zase později... (ale to znáš). Takže to, že Marki prďolku přemlouvala, ať ještě vydrží v domečku, bylo spíš z tohoto důvodu - teda pokud mám pravdu já v tom, že má termín až kolem toho 22. dubna. :-) Už aby tu Marki byla a rozsoudila nás, že? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak máš pravdu. podívala jsem se do fotoalba z příprav, kde má marki fotky z ultrazvuků s datumem. a podle toho jsem to zhruba spočítala. zase jsem to popletla. ale třeba se doktoři spletli a má datum podle mě ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem to hledala, sice jsem nenašla přesné datum, ale 4. ledna psala, že je 24tt, to znamená, že teď je nějaký 38tt, takže termín fakt bude kolem toho 20. dubna. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki nás nenudí, ikdyž tady není :-D teď mě snad trefí, nad kolegyni se svezl pavouk na pavučině a visí si tam. a kolegyňka je na záchodě. teď ho budu celou dobu sledovat, ejstli tam zůstane viset, dokud se nevrátí a neodstraní ho. není nijak strašně veliky, ale hnus to je každopádně. bleee - teď se tam mrdlá :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mrdlá? Co to je? Něco jako gejglá? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, co je gejglá :-D , ale myslela jsem, že se houpe a ještě se u toho mrská :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mi celej den nefungoval net - a jsem ráda, že se tu na mě nezapomnělo...a rozsoudím vás velmi snadno... :-D ...miminko je pořád ve mně, ale vzhledem k tomu, jak mi několikrát denně tvrdne bříško a hlavičku má dle dnešního vyšetření mimouš dole, tak to už asi tak dlouho trvat nebude..... :-D :-D :-D my jsme dle pana doktora v pořádku, naše každodenní škytavka je prej normální, takže si to užívám... :-D :-D :-D manžílek mě začíná pozorovat, hlavně když vykřiknu Ježiš.....to když mě hrábne na močák nebo mi tvrdne bříško.... :-D :-D :-D včera jsme si udělali výlet do Mrákotína, podívali jsme za Hýkovýma, co mají toho malýho Erička...a pak jsme jeli na obědovečeřičku mňam, mňam.....akorát mi ten den trochu kazila tchýně, která tam do hospody taky přišla...tak jsme si vyslechli takovou oklikou, že jsme se za nima ani nestavili....ale mně to nic nedělalo...ať si zvyká....a to teprve spadne ze židle, až zjistí, že budu možná o prázdninách s mrňousem u nich doma (u Hýků, ne u tchýně).-....u tchýně budu jedině s milíčkem a to po omezenou dobu...a dítě budu půjčovat jen na chvilku mezi kojením a běda jí, jestli mi mimouše nepřiveze včas.... :-o já nemám vůbec žádný výčitky, jen jsem manžovi řekla, že je srab, protože jsme původně chtěli jet za Hýkovejma už v sobotu a spát tam, jenže Jožka se bojí, že nějak zklame rodiče, když bude spát někde jinde, když přijede do Mrákotína...oni Hýkovi bydlí 100 m od tchánovců.... :-N no a hlavně tchýně to nemůže překousnout, vlastně tím nemá ráda Hýkovi, ani mě, protože jsem jim takhle odloudila jinak jejich velmi spolehlivého syna.... :-p .....no, ale zas tak moc mi ten den nezničila...jen jsme si pak o ní a o jejích názorech povídali s Jožkou celou cestu domů----- :-D tak tu vidím jistou podobnost s emi, akorát že nám se lidi bojí říct něco do očí....to ví, že bysme už nepřijeli...a to si asi nepřejou.....to víte, jsme nezávislí, nezadlužení a vše nám vychází.....dle nich, že... ;-) .....když jsme tak s Jožkou vzpomínali, tak jsem mu říkala, že máti měla problém s jožkou, když jsem s ním začala chodit..pořád mi říkala, jak jsem se změnila, jaká jsem byla hodná holčička...a co myslíte u Filípků???? tam to sice Jožkovi neříkali tak naplno, ale dalo se to z toho vydedukovat....ta hoĺka tě zkazila....ale to bych se zase dostala do začarovanýho kruhu.....a to se mi nechce... :-D bříško mi tvrdne, teď snad každou chvíli..no snad to mimouš ještě vydrží.....a napíšu to znovu.....první termín mám 21.4....a upravenej dle UZV 26.4.... :-D ..dneska mám ukončenej 37T + 3 dny.... :-D ale psala jsem, že snad mimouš vydrží v bříšku do 1.4...a to proto, že už pár holek, co měly termín podobně jako já, tak už odrodily v březnu =-) :-N ... jinak dani, moc jsem na tebe celej tejden myslela, je fajn, že vše je OK...a teď už to tak bude pořád... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady marně dneska bloudím, kdo se tu ozve....a ono nic..... ;-( ;-( ;-( dneska mám klid doma....možná odpoledne přijde trochu vzrušení..... :-D :-D :-D aspoň, že tu mám tu Máňu...už si hezky zvykla a je ještě víc společenská, než Máňa I. .... :-N pořád na mě čučí..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marki, tak to jsi nás hezky rozsoudila. :-D ale konec dubna je daleko, takže to ještě několikrát popletu ;-) . teď už zase musím končit. měla jsem do 11,00 hodin angličtinu a ty chybějící minuty musím nějak dohonit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak já jdu ze sebe udělat člověka....jdu se koupat...=O)))
Odpovědět
Ahoj holky, Marki tak to je fajn že se pořád držíte :-D já tak hrozně moc pracuju :-p A pořád si říkám... za měsíc už budu mít pohodu... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, dani, to budeš čubrnět.....kolik času budeš mít.... :-D :-D :-D ,...já jsem dneska z nudy drhla záchod.... :-D a upekla jsem si na oběd pizzu.... :-D taky si představ, že mi dneska volal šéf, jak se mi daří, jestli se nenudím a ať mu dám určtiě vědět, až se mimouš vykulí.... :-D :-D :-D ...tak mě to pobavilo... :-D ale určitě si ten klid zasloužíš....já si užívám každej den...i když jdu do města, tak si pak nezapomenu odpočinout....sednout si, nebo lehnout na hoďku..určitě to zabírá a aspoň pak máš sílu na zbytek dne... :-D a s tou prací to nepřeháněj, hlavní jseš teď ty a miminko, abyste měli oba sílu na zbytek těhu a porod...a pak celej život.... :-D
Odpovědět
Marki, na to se hrozně hrozně hrozně moc těším.... když jsem byla doma na PN, tak jsem každý den 2 hodiny po obědě spala...to bylo úžasný Já tím, že vím, že za měsíc už tu nebudu, mám spoustu energie a chuti i do ohavných pracovných činností, říkám si, poslední měsíc na dlouhou dobu (doufám)... ne já opravdu nejsem žena která se realizuje v práci :-D :-D :-D a těším se, protože náš čeká spousta úprav v bytě, že to tam budu pomalu dávat dohromady a dělat věci, na ktreré jsem tak dlouho neměla čas ani chuť... jé, už aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem toho měla moc, tak jsem se sem ani nedostala.. |-| Ale dneska to napravím, aspoň dopoledne, tak doufám, že tu některá budete :-D Mě to právě v práci teď už vůbec nebaví - jak vím, že už tu budu jen necelý dva měsíce :-p A ještě ke všemu na mě leze nějaká chřipajzna nebo co... jestli mi nebude dobře i večer,tak zítra naklušu k dr. ať mě nechá nějaký čas doma (týden/dva) ;-) Sice ze mě budou v práci nadšený, ale to nevadí.. :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?