Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki! Všechno nej nej nej k 1. půlroku!!! :-D My to slavili před týdnem! :-) Dostala jsem růžičku a šli jsme do restauračky na večeři. :-) Mno, těžko říct, kolik bude u veletrhu aut... já bych řekla, že hodně. Takže stejně asi budete muset hledat volný místo někde v nějaké boční uličce (a to nevíš, jak daleko od brány se vám podaří najít a pak taky nemáš tu jistotu, že s ním někdo něco nedejbože udělá...! :-o ). Já bych možná volila tu Vaňkovku, tam je to parkoviště hlídaný a není to zas tak drahý - o víkendu i možná zadara, ale to možná kecám, fakt nevím. K výstavišti určitě budou jezdit navíc i speciální šaliny, tuším, že to bývá x1 a normálně tam jezdí 1. Ale bývají hodně nacvaklý... Budeš si muset sama rozhodnout, co je pro tebe lepší a bezpečnější... Opravdu těžko říct, jaká bude situace, ale co tak ze zkušenosti vím, tak jakýkoliv veletrh je hodně navštěvovaný a podle toho taky ta situace (na silnici a v dopravních prostředcích) vypadá. Moc jsem ti asi neporadila, co?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, emko, tak to je príma, že ti kalhoty sedí. a na moře máme stejný názor ;-) . honzi, to máte s manžou jednoduchý vybírání. já všude potřebuju aqua-parky a vlny (samozřejmě :-D ). marki, spadl mi kámen ze srdce, že vám to auto opravdu opravili. pořád jsem se nechtěla moc radovat, dokud ho nebudete mít doma. teď už si tě manža může vyvážet na výlety ;-) a včera jsem konečně zahájila jaro - koupila jsem si nový botičky :-p :-D . jsou moc kráááásný - modrotyrkysový s hnědým proužkem na podpatku (kačence). chtěla jsem si je hnedka dneska vzít a bohužel se to nepovedlo, páč u nás byly omrzlý střechy, auta a vlastně úplně všechno :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
No, neříkám, že Aquaparkem nebo vlanama pohrdám! :-D Myslím si o sobě, že jsem docela přizpůsobivý člověk a až tak mi ani nezáleží na tom kde jsem, jako spíš s kým tam jsem. Ale je logický, že ve špíně nebo smradu a tak bych se moc nechtěla přizpůsobovat... (ale takový místa snad cestovky ani nenabízí, ne? :-. ). ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, vždycky jsem se řídila tím, že co mají v katalogu také čedok, fischer a firotour, tak je to tam určitě v pořádku. mě zase letos láká bulharsko. ale uvidíme, jak to nakonec dopadne - taky jezdíme na last minute. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Švica s přítelem a nějakou jejich partou jedou na začátku prázdnin letecky do Bulharska... Ale já jsem teď jaksi nažhavená na to Španělsko... uznávám, že mě to ještě do toho srpna může přejít... :-) :-N Heč, za měsíc mám narozky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vrátila z polední pauzy a cestou zpátky jsem neodolala a stavila se v květinářství a koupila si co? Hmm? No přece ty malinkatý narcisky v květináčku!!! Tak doufám, že je v pořádku donesu domů a v kuchyni mi brzo krásně vykvetou! A konečně přivolají to pravé jaro!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať ti honzi po cestě nezmrznou..... :-D ...v Brně zaparkujem na Vaňkovce a pak pojedem nějakým busem...musím si to napsat..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Marki:) Jsi tu ještě? Poslala jsem Ti dopis do pošty. Prosím, odepiš co nejdříve. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, neboj, mám je zabalený v papíru i v sáčku - teda jen na cestu, teď jsem je vybalila ;-) Tak snad se jim nic nestane... =-)
Odpovědět
Ahojky holky, včera nevyšel úplně OK utz, tak jdeme (pro jistotu) v úterý na amnioc, ať máme jistotu ;-) Teda, jak se to všechno zpřevrací v jedný minutě.... když mi dr řekl že mimi má možná vývojovou vadu, tak se všechno zastavilo.... a neřeším nic... jen myslím aby bylo všechno dobrý (a věřím že bude, pže jsem o tom něco našla na netu) tak nám v út držte palečky ;-) děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, to víš, že jo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé dani, já skoro brečíííímm :-( ....ale neboj, určitě to dopadne dobře jako u mě...u mě taky viděli cystu na mozečku a nic tam nebylo.... ;-) budu na tebe myslet a pak se určitě ozvi.... :-o držíme všechny pěstičky, i náš mimoušek v bříšku....ten se spojí telepaticky s tím tvým sluníčkem a dodá mů energii... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Marki: děkuju, já věřím že to bude OK, jen to prostě chceme vědět jak ty doktoři fakt dokážou vyplašit.... a zbytečně.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, neboj všechno bude určitě dobrý:-N Posílám ti aspoň takhle přes kabel spoustu síly, protože je mi jasný, že kdyby něco takovýho řekli mě, tak mě to hrozně rozhodí ;-) Budeme na tebe myslet a v úterý nám dej určitě vědět jak to dopadlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dani, držím palce a posílám hodně štěstí. miminek bude určitě v pořádku, protože jsme mu všichni poslali hodně síly i zdravíčko ;-)
Odpovědět
Moc moc moc moc děkujeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak krásný víkend! Za chvilku odcházím domů! Juchů!!! Marki, tak se možná v tu sobotu uvidíme - budu tam kolem druhé, :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přeju všem krásný víkend, taky už utíkám. a dobře pořiďte na všech frontách ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, maminky, kam to chodíte nakupovat, nutně potřebuji radu na těhu oblečení, ídky za odkazy, do IP moc díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niki, pošlu ti to do ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní pršavé ráno :-) Jaký byl víkend, my jsme byli v sobotu s Vítkem na JUDU a v neděli jsme si užívali jenom s miláčkem. Takže super... Jak bylo na veletrhu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, sice pršelo, ale stejně je to příjemný, protože je teplo - jupííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, v sobotu jsem se moc nesmála, ráno jsem upekla buchtu na snídani (recept od tchýně, ale nikdy se mi nepovede jako od ní...a ona krom týhle buchty a kynutých tvarohových buchet nikdy nic nepeče...=O( ), no, ale snědlo se to (mně teda chutnala moc)----...ale taky jsem hrozná nešika, protože jsem si přitom spálila dva prsty na pravý ruce....=O))),ale natírám to panthenolem, takže to vůbec nebolí a hojí se to hrozně rychle....v tomhle směru na sobě nešetřím a mám kvalitní přípravek...=O))....pak jsme jeli do Brna, na veletrh...nic jsme tam nepořídili, bylo tam toho hrozně málo, ale zato spousta dětí, miminek, maminek a tatínků....no, pro mě děs běs (myslím tolik lidí..), kočárek jsem si tam vyhlídla sporťák od Bohemia Patron, ale ten budeme pořizovat až v zimě a to vím, že má tahle firma výprodeje kolekce, tak si na to počíhám a včas objednám....tady v JIhlavě v kamenným obchodě....už to mám vykoumaný...=O))) tak, pak jsme jeli do Olympie a cestou jsme se stavěli pro benzín....no a tam nám auto kleklo....nešel startér, tak jsme tam chvíli trčeli...no, asi na potřicátý to chytlo, jenže jsem věděla, že manža už nebude ve svý kůži a že to bude nejspíš konec naší "objevné" expedice....no a taky že byl...sice jsme ještě jeli do Olympie na oběd, ale už bylo na Jožkovi vidět, že by se nejradši vrátil domů....no, tak jsem ho na chvíli nechala u beach volejbalu, kterej se tam uprostřed hrál...a já šla na nákupy...hlavně do HaM...to je můj oblíbený laciný obchod....a koupila jsem si 2 halenky....a pak kosmetickou taštičku...a to bylo všechno....a pak si představte, že jsme přišli k autu, a ona ta mrška šla nastartovat hned....=O)..tak jsme jeli rovnou domů, takže žádnej baby shop se nekonal...prej mě tam manža vezme za 2 týdny, jenže co já vím, jestli nebudu ráda, že sotva lezu....to bude 2 tejdny před termínem, tak jeden nikdy neví, že...=O)) tak se nechám překvapit...=O)). Chybí nám postýlka (dřevěná, cestovní mám i s polohováním), pořádná matrace a vanička na koupání...a to je zatím všechno, však ono se uvidí, co budeme potřebovat a co ne...=O)) naše komunikační krize s Jožkou pokračovala druhej den při normálním nakupování tady v JIhalvě v hypernově...(auto nám už od tý doby nikdy nenaskočilo normálně....dneska na posedmý--vezli jsme ho do servisu....a to jsme si ho teprve ze servisu přivezli ve čtvrtek...=O((( další peníze v čudu...a to chceme ještě počkat do léta na nový autíčko....tak snad to vydržíme...=O)).........)....takže já odjížděla z nákupu s pláčem (mně teda v těhu moc věcí nerozhodilo, ani reklamy apod....ale když člověk poslouchá manžela při nakupování, že nemám žádnej systém, tak to už jsem se vytočila a dostalo mě to, protože já nakupuju spoustu věcí jen kvůli němu, aby nejedl pořád to samý dokola - hemenex, vajíčka na cibulce, utopenci...to míval vždycky doma...)..no,tak tentokrát za mnou musel přijít on....a přišel...tak jsme se usmířili-..=O))))...a šli jsme odpoledne do hospůdky...já jsem si dala malou dvanátečku.,..no celkem tři.,..=O))) a moc mi chutnala...takhle jednou za 3 měsíce...=o))) jinak mi nic nechutná, jen občas vinnej střik...=O)) no a dneska moje šikovnost pokračovala, krájela jsme na snídani chleba a řízla jsem se krásně do levýho prsteníčku....až na kost...tak jsem si to zalepila a snad to bude v poho...=O))) jinak je dneska krásnej slunečnej den, byla jsem u doktora, tak je všechno OK, tak jsem v poho...pak jsem si šli s manžou koupit "trvanlivou" rybičku závojnatku Máňu a oni je dostanou dneska až odpoledne...=O))))) tak až zítra...=O))) teď si dělám jitrničku s vařenýma novýma brambůrkama...mňam....=O))) jinak, co se týče myčky, určitě už jsi ji měla mít doma, já jsem si ji koupila hned s pořizováním novýho bytečku....kuchyně je moje království..ale to už víš...a je super, protože máš hned uklizeno.l...já tam vždycky všechno vrazím a je uklizeno nato tata...=o)))..a v koupelně mám zase naproti pračce sušičku...taky super věc....sice trošku dražší záležitost, ale k nezaplacení....uklizeno taky hned a co chci vyžehlit, tak strčím do ní...a ono to neuteče a přitom se mi to v našem 2+kk neválí...takže mě žehlení baví a vyžívám se v tom...=O))) jsem ráda, že dětičky jsou na tom líp, hlavně abyste byli zdraví i vy dva s Karolem....to, že je na tobě jedno dítko závislé už holt tak asi musí být...já vůbec nevím, jak budu ty naše uzlíčky jednou vychovávat...aby je člověk moc nerozmazlil ale zase aby se necítili nemilovaní...=O)(( tak to bude můj největší životní úkol.-...=O)) tak to je prozatím všechno, dneska mě čeká poslední předporodní kurz...=O))) a zítra jdu kamarádce zkouknout svatební šatičky....vdává se na konci května, tak jí jdu "zkritizovat"....=O))))ba ne, určitě bude úžasná...=O))) papa Markýtka s kulíškem z Jihlavy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, v sobotu jsem se moc nesmála, ráno jsem upekla buchtu na snídani (recept od tchýně, ale nikdy se mi nepovede jako od ní...a ona krom týhle buchty a kynutých tvarohových buchet nikdy nic nepeče...=O( ), no, ale snědlo se to (mně teda chutnala moc)----...ale taky jsem hrozná nešika, protože jsem si přitom spálila dva prsty na pravý ruce....=O))),ale natírám to panthenolem, takže to vůbec nebolí a hojí se to hrozně rychle....v tomhle směru na sobě nešetřím a mám kvalitní přípravek...=O))....pak jsme jeli do Brna, na veletrh...nic jsme tam nepořídili, bylo tam toho hrozně málo, ale zato spousta dětí, miminek, maminek a tatínků....no, pro mě děs běs (myslím tolik lidí..), kočárek jsem si tam vyhlídla sporťák od Bohemia Patron, ale ten budeme pořizovat až v zimě a to vím, že má tahle firma výprodeje kolekce, tak si na to počíhám a včas objednám....tady v JIhlavě v kamenným obchodě....už to mám vykoumaný...=O))) tak, pak jsme jeli do Olympie a cestou jsme se stavěli pro benzín....no a tam nám auto kleklo....nešel startér, tak jsme tam chvíli trčeli...no, asi na potřicátý to chytlo, jenže jsem věděla, že manža už nebude ve svý kůži a že to bude nejspíš konec naší "objevné" expedice....no a taky že byl...sice jsme ještě jeli do Olympie na oběd, ale už bylo na Jožkovi vidět, že by se nejradši vrátil domů....no, tak jsem ho na chvíli nechala u beach volejbalu, kterej se tam uprostřed hrál...a já šla na nákupy...hlavně do HaM...to je můj oblíbený laciný obchod....a koupila jsem si 2 halenky....a pak kosmetickou taštičku...a to bylo všechno....a pak si představte, že jsme přišli k autu, a ona ta mrška šla nastartovat hned....=O)..tak jsme jeli rovnou domů, takže žádnej baby shop se nekonal...prej mě tam manža vezme za 2 týdny, jenže co já vím, jestli nebudu ráda, že sotva lezu....to bude 2 tejdny před termínem, tak jeden nikdy neví, že...=O)) tak se nechám překvapit...=O)). Chybí nám postýlka (dřevěná, cestovní mám i s polohováním), pořádná matrace a vanička na koupání...a to je zatím všechno, však ono se uvidí, co budeme potřebovat a co ne...=O)) naše komunikační krize s Jožkou pokračovala druhej den při normálním nakupování tady v Jihlavě v hypernově...(auto nám už od tý doby nikdy nenaskočilo normálně....dneska na posedmý--vezli jsme ho do servisu....a to jsme si ho teprve ze servisu přivezli ve čtvrtek...=O((( další peníze v čudu...a to chceme ještě počkat do léta na nový autíčko....tak snad to vydržíme...=O)).........)....takže já odjížděla z nákupu s pláčem (mně teda v těhu moc věcí nerozhodilo, ani reklamy apod....ale když člověk poslouchá manžela při nakupování, že nemám žádnej systém, tak to už jsem se vytočila a dostalo mě to, protože já nakupuju spoustu věcí jen kvůli němu, aby nejedl pořád to samý dokola - hemenex, vajíčka na cibulce, utopenci...to míval vždycky doma...)..no,tak tentokrát za mnou musel přijít on....a přišel...tak jsme se usmířili-..=O))))...a šli jsme odpoledne do hospůdky...já jsem si dala malou dvanátečku.,..a moc mi chutnala...takhle jednou za 3 měsíce...=o))) jinak mi nic nechutná, jen občas vinnej střik...=O)) no a dneska moje šikovnost pokračovala, krájela jsme na snídani chleba a řízla jsem se krásně do levýho prsteníčku....až na kost...tak jsem si to zalepila a snad to bude v poho...=O))) jinak je dneska krásnej slunečnej den, byla jsem u doktora, tak je všechno OK, tak jsem v poho...pak jsem si šli s manžou koupit "trvanlivou" rybičku závojnatku Máňu a oni je dostanou dneska až odpoledne... =O))))) tak až zítra...=O))) teď si dělám jitrničku s vařenýma novýma brambůrkama...mňam....=O))) tak to je prozatím všechno, dneska mě čeká poslední předporodní kurz...=O))) a zítra jdu kamarádce zkouknout svatební šatičky....vdává se na konci května, tak jí jdu "zkritizovat"....=O))))ba ne, určitě bude úžasná...=O))) papa Markýtka s kulíškem ze slunečné Jihlavy
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak koukám, jaký jsem kopyto, že jsem to tu napsala dvakrát...akorát jedno byla verze pro kamarádku na mail.-..tak se vám omlouvám, to je ta má těhotenská mlha...ale aspoń vidíte, jak se dělá přátelství po netu s maminkama.... :-D :-D :-N :-N =-) =-) =-)
Odpovědět
Marki ty jsi psavec!!!!! :-D Ahoj všem, my jdeme zítra na tu amnioc, tak jsem trošku nervózní, ale hlavně v práci makám protože pak si vezmu do konce týdne PN, tak musím stihnout spoustu věcí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dani, já na tebe celej víkend myslela a vzpomínala...určitě to bude v pořádku..... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, to je neuvěřitelný, co toho napíšeš ;-) :-D dani, moc na tebe myslím a držím palečky, aby to všechno dopadlo co nejlíp. určitě dopadne! ;-) a šetři se v práci (ale jestli jsi u toho šťastná, tak je to v pořádku ;-) ). mě to dneska v práci vůbec neodsejpá. mám toho nějak moc roztahanýho a nic udělanýho. ještěže je tam tak krásně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, co ty toho napíšeš a hlavně zažiješ :-D :-D Ale umíš to krásně podat... Dani, taky na tebe myslím...zítra to dopadne určitě dobře. Šetři se a ozvi se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já letím na kuuuuuuuuuuuuuuuuurz, vůbec nestíhááááááááááááááááám.....ach joooooooooooooooo :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?