Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzi, tuhle choutku ukájím na 3 měs. neteřince :-D emko, to se nedivím, že je z toho tatínek na měko - vždyť to miminko je celej tatínek :-D ;-) a když vítek říká, že to bude kluk, tak je to hotovka. moje další neteřinka tererzka má brášku a její stejně stará kamarádka při těhotenství maminky říkala, že bude mít bratříčka jako má terka ..... a byl to skutečně kluk. :-N marki, vůbec se nedivím, že ti šéf tak říká. ty totiž mateš tělem ;-) . to jak vypadáš vůbec neodpovídá tvým zprávám tady. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emko, s rodinou.www souhlasím a to ještě nic neřeším. až budu těhotná, tak tam vůbec nevlezu, to by se člověk zbláznil. a neboj nikoho tady nemůžeš zraňovat ...... my se rádi (mluvím za sebe) s tebou radujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, o tebe jsem strach neměla ;-) A Verčo, tatínek včera navečer studoval fotku docela podrobně a pak z něj vypadlo - no má sice trochu vyšší čelo, ale jinak řekl bych, je mi to dost podobný :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, rodinucz taky občas pročítám. Ty tam i přispíváš? Taky mi přijde, že je to tam dost hustý - občas, že se holky naštvou pro nic za nic a různě se tam napadají. Nebo řeší dost divný věci... Ale je to tam takový neosobní - místo fotek obrázky a myslím, že tam může přispívat hodně divných existencí. Možná se pletu, ale občas to tak na mě působí. Ale na druhou stranu mám rády různý články a potom ty diskuse k nim. Hlavně ty od Macešky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam chodím a přispívám jen na diskuzi co se vztahuje k 07/2006. Jinak nikam, protože mám z toho pocit přesně jako ty. I v tý diskuzi červenec 06 jsou občas "nějaký chytrý". Ale celkem je tam dobrá parta - i když ne jako tady v září ;-) Tady odtud se asi hned tak neodpoutám, připadám si tady jako doma :-N :-N
Odpovědět
Dobré ránko, já na rodině čtu články, zkusila jsem se zapojit do diskuze rodíme v srpnu 2006, ale tam je dost zmatek... a tak chodím na emimino, kde jsem mimochodem potkala Cecetku :-) Ale je fakt že tady je to stejně nejlepší x-) Musím umluvit muže, abychom si zavedli net domů, protože až opustím pracoviště, co bych bez vás dělala ;-( ;-( ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, taky se toho děsím, asi budu s mimčem courat po internetových kavárnách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už vás vidím v živých barvách - řvoucí děcka v kočáru a vy nalepený na monitor a jen - počkej, neřvi teď, právě se tu rozjíždí super téma a ty mě nenecháš v klidu... :-D :-D :-D Ale ne, to je fór! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, že je to fór. Ale určitě se neubráním tomu, abych na vás aspoň někdy nejukla, třeba od našich ;-)
Odpovědět
Honzi: :-D já mám jiný obrázek: sedím ráno rozcuchaná v pyžamu doma u PC, dítě přisáté u prsu a datluju jak šílená :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak to by taky šlo, to je fakt :-D Ale Emko doma nemá PC, takže ona bude v tý kavárně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda že nemám doma PC, lákalo by mě to a pak bych měla výčitky, že se miminku nevěnuju jak bych měla :-D :-D :-D Raděj půjdu do kavárny, prcka hodím taťkovi a sbohem šáteček :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my sice doma máme pc i net, ale jak mám pc spojený s prací, tak ho ani nezapínám :-p :-) ale neumím si představit život bez netu. najdu tam spoustu věcí. my máme net přes tel.linku, žádný paušál. jen ten nejlevnější poplatek a net (rychlost snad ani neexistuje 46 kB nebo co to je?? :-S ) a platíme do 500,- za měsíc. a rychlost je taky vyhovující. ale je pravda, že s dítkem je každá stovečka dobrá. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se konečně můžu zapojit, všechny šéfy jsem napojila a zavřela v jejich místnostech.... :-D tak mám chvíli klid...dneska mě šéf potěšil, seděla jsem u něj (no, nový platový výměr to nebyl, že), ale ptal se mě, jak dlouho chci být na mateřský, protože mu spolupráce se mnou vyhovuje a jestli má brát někoho na dýl anebo jak to bude....popravdě řečeno, mně spolupráce s ním taky vyhovuje, je naprosto klidnej, hodnej a má sociální cítění, na druhou stranu umí lidi i vyrazit....jenže já mu zatím nedokážu říct, jestli mě to doma s mimi bude bavit nebo ne....já si to chci hlavně užít, ale takový menší přivydělání by se taky potom šiklo....jednou bysme si chtěli pořídit baráček, tak bysme mohli takhle hezky šetřit..... 8-) no, aspoň vím, že se můžu kdykoliv vrátit.... ;-) ale jak jste tu psaly o netu, tak já ho doma taky nemáááááááááám, bééééééééééééééééééééé ;-( tak asi budu chodit potajmu zpátky do práce (mám to z domu 15 minut pěšky), tak se projdu na procházku a juknu na net u kámošky.... :-) jo a na těch ostatních webových sránkách zabrouzdám jen občas, když se chci na něco konkrétního podívat,. nebo taky na mimibazar, tam mají oblečení pro těhu i pro děti..ale jak už jsem psala, vyplenila jsem místní Tesco a to na základní výbavičku stačí...něco možná podědíme od švagrový, a když ne, tak něco rychle dokoupíme.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nezapomínej taky na babičky, dědečky, tetičky, strýčky, kamarády a kamarádky... určitě ti taky něco donesou, ne? Aspoň chrastítko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to udělám s dárkama pro miminko stejně jako se svatebníma darama. Akorát teď místo penízků budeme chtít papírový pleny :-) Ono je sice v obchůdcích spoustu krásných věciček pro mrňousky, ale i spoustu kýčů... A to jsou pak zbytečně vyhozený peníze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ano jednobalení plen v akci za 300,- Kč...no, nekupte to,.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, jestli máš hodně příbuzných a známých a kamarádů, tak bacha na to, ať pak nemáš z bytu (domku) sklad plínek - kam se podíváš, všude samý balíky za výhodnou cenu, hihi :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to už kupujete plínky, Marki, fakt?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, já mám skoro všechno zakázaný kupovat, to poslední bílení Tesca proběhlo bez manžela, s věcičkama jsem se pomazlila a rychle je schovala do šuplíku, takže o tom neví... :-D ...plenky se budou kupovat až budu v porodnici.... ;-) to jsem žádostivá, co ten můj Filípek koupí...rovnou na půlroční mimino tipuju... :-D na nákupy pro mimi mě prej manžel vezme v únoru, pokud bude lepší počasí, a tam se prej můžu vyřádit... :-D
Odpovědět
marki: a kdy máš termín? já jdu zítra ke kamarádce co má dva prcky a už mi volala že kvůli mně vyhrabala mimi věci abych si je odvezla :-D jinak jsem si koupila jeden pidiobleček - bodíčko (neodolala jsem x-) ), za což mi vynadala máma, že to zakřiknu, že se kupuje až ucítíš pohyby... ach ty pověry... švagrovci kupovali kočár tak v 6.tt :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ty pověry jsou hrozně starý (zdaleka nebylo tolik věcí jako dneska). to vymýšleli schválně, aby se budoucí maminky netrápili, že nic pro toho svýho kulíška nemají ;-) . tohle moudro jsem teď vymyslela ....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki - tak to si raději jeden balík těch vhodných plínek kup a schovej. Kdyby fakt koupil moc velký, ať máš zásobu než stihne skočit pro ty správný! :-D :-D :-D Jemine, Dani, nech toho, nebo to fakt nevydržím! ;-) Verco - souhlasím s tebou. A beru to tak, že co se má stát, to se prostě stane a to, že si koupíš dupajdy nebo ne, to přece neovlivní. A pokud to mamince dělá radost, tak proč si to nekoupit? :-)
Odpovědět
Drsný bylo, že když jsem si koupila ten obleček, začala jsem odpoledne špinit a bála jsem se, že třeba o mimi přijdu... a říkala jsem si (jak je člověk strachy zpitomělý): že já si ten obleček kupovala.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, já myslím, že by se to stalo i bez toho oblečku, že? Mám pocit, že se to dřív na tohle svádělo - muselo se to na něco svalit, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám termín 21.4., i když si myslím, že to bude tak o týden posunutý dozadu (ke květnu)... ;-) dani, to co ti udělala maminka,to je právě to nejhorší...tyhlety pověry a lidi, co je roznáší, bych hodila do pytle a poslala za oceán...zbytečně to člověka akorát stresuje.....tchýně se pořád ptá, jestli jsme si už něco koupili, tachán hned na to, že není kam spěchat.....ať jdou někam, když budu chtít, tak si to stejně koupím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, no jasně, vždyť je to tvoje věc (a manželova, že). Taky mě tyhle řeči rozčilujou. Nejvíc ty, když mi někdo řekne, že mám na něco ještě dost času... Grrrrr! A jak to jako můžou vědět???? A maminky by nás - teda vás měly spíš podporovat, uklidňovat a né nadávat!
Odpovědět
no jasně, já na to nevěřím, ale když jsem pak ve stresu a úplně zblblá... :-D jó moje máma a babička, to jsou experti na pověry...
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, když se to člověka přímo netýká, tak je děsně chytrej, že? Ale vím, že kdybych byla na tvým místě, Dani, tak si to vyčítat budu taky. A pokud by mě ještě takhle dorazila mamka, tak bych z toho byla určitě úplně vydeptaná... :-( Ale člověk by se neměl nechat. Jenže když s váma lomcují hormony, tak to jde strašně těžko, ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já teda na pověry taky nevěřím.. ale ještě jsem nic nekoupila a kočárek domů před porodem nechci. To víte, jistota je jistota ;-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?