Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veri! Víš, že máš dnes 4měsíční výročí? Tak gratuluju! To by chtělo nějak oslavit, ne? Nějakou dobrou večeří... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haló, je tu dneska někdo? :-) Emi, dlouho jsi nepsala, není ti něco? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady, ale zároveň musím pracovat, tak čekám, co tady kdo hezkýho napíše.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak koukám, že kecáme o 106! :-) Já vím, vždycky není čas... :-N Jak jde život? Kamarádce od mé kolegyně z práce se v pondělí v noci narodil chlapeček a už má své vlastní internetové stránky plné fotek! No není to paráda? Tak jsme ho teď spolu obdivovaly... :-D Dle jeho výrazů ve tváři těsně po narození soudím, že se mu na našem světě moc nelíbí... snad se z toho šoku stihl vzpamatovat a už to vidí lépe :-) Jinak z těch fotek sálá taková pohoda a štěstí... já chci takýýý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Honzino, moc zdravím stejně "starou" manželku :-D Založíme spolu na září 2005 klub netěhotných, protože jak tu koukám, tak se to pořád "množí" :-) Já miminka taky obdivuju, ale zatím neee.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ditak, no, to je docela dobrý nápad... Ale už nás asi moc není, to bysme si tam taky mohly povídat jen my dvě. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já tu jsem taky....mimi mě pořád kope, mám pocit, že se chce prokopat někam do Austrálie... :-D jsem zvědavám jak se vyspím, až bude na světě, když už je to takovej divoch teďka... :-D jinak předporodní kurz je zajímavej, na další si máme vzít tatínky, tak jsem žádostivám jestli ten můj hrdina nakonec neuhne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já četla v jiné diskusi, že si kulíšek v noci hrál na hvězdný války a tys mu u toho musela asistovat... A třeba na našem světě bude klidnější. A co se probíralo na kurzu?
Odpovědět
Ahojte honzi a dito,tak já se taky připojím do klubu "netěhotných zářijovek" ;-) Na mimi už sice pomýšlíme,ale kvůli stavbě domku to zatím nejde....
Odpovědět
Profilova fotka
Stavíte? Nebo budete? My zase plánujeme rekonstrukci - nový okna, nová izolace, nová kanalizace... Takže hypotéka... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jezuro, to jsme na tom podobně. My taky čekáme na dostavbu domečku, to bude asi na podzim. A stěhovat se těhotná teda rozhodně nechci. Takže příští rok se uvidí...
Odpovědět
Dito,jsme na tom stejně....Taky bych hrozně nerada tohle všechno absolvovala těhotná... Honzi:rekonstruujeme,ale od základu: krov,krytina,okna,podlahy,stropy...prostě všechno kromě obvodových zdí,takže jsme se museli vystěhovat....Hypotéku jsme si brali už na koupi,tu rekonstrukci financujeme z různých stavebek a hlavně za velký pomoci rodičů... Každopádně vám držim palce,abo to šlo rychlec,než nám!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jezuro, díky. Zatím nic "nepodnikáme", jen o tom čím dál častěji uvažujeme, ale kdy se k tomu rozhoupeme, to nevím. Přece jenom je to velký finanční závazek na hodně let... Jenže sami z vlastních zdrojů bysme ty peníze nikdy nenašetřili, takže nám stejně nakonec nic jinýho nezbyde... :-|
Odpovědět
Honzi,napsala jsi to naprosto přesně, normální člověk s normálním platem se k těm penězům nikdy nedostane (když je nezdědí,nebo nevyhraje),takže půjčka je jediný řešení...Finanční závazek to je,ale neni to zas tak hrozný,dneska se ty splátky dají nastavit podle potřeb....
Odpovědět
Profilova fotka
To doufám! Prý se dá udělat i nějaký odklad splácení po dobu mateřské (že se platí jen ty úroky nebo co), nevíte o tom něco?
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, na kursu se zatím probírala výživa v těhotenství a v kojení, konečně jsme rozlušitily, co ty různý zkratky v anšich těhu průkazkách znamenají, že když jsme si vzaly nějakej prášek, tak se teď toho nemám ebát, když jsme už v 6měsíci, že tělo si řekne do 5.týdne - buď všechno nebo nic a že kdyby bylo něco díky těm práškům nebo alkoholu v nepořádku, tak by se to poznalo, takže mě to uklidnilo.... ;-) pak jsme probíraly různý neduhy, jako je pálení žáhy, křečové žíly a podobné chuťovky..těhu oblečenía já nevím co ještě - raritou byla přítomnost dvou aktivních tatínků na kurzu už při první lekci (mají být totiž jen na 2. a 3. , ale kdo chce, tak tam může chodit pořád)... ;-) zhodnotili jsme rodičovský příspěvek a porodný, že zatím pořád není nic jistý, tak jsem to završila slovy, že kdybych chtěla na těhotenství vydělat, tak si počkám na výzvu sazky a plodím děti na její výročí... :-D jinak jsme taky s manžílkem vždycky toužili po domečku (oba jsme v nich vyrůstali), ale holt to nešlo jinak, byt se nám naskytl za slušný peníz, i když je to jen 2 + kk... ;-) a třeba si na domeček taky jednou našetříme, když jsme si tenhle byteček koupili s pomocí jeho rodičů a jsme bez hypotéky nebo úvěru..já mám navíc taky našetřený penízky za který chceme koupit nový autí, takže já si nemůžu nijak v tomhle směru stěžovat.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki a jak se na ty kurzy tváří manžel? Půjde tam teda s tebou nebo se tomu ještě pořád brání? Hrdina... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, právě že se předevčírem ptal, kdy je další, začal studovat materiály, co jsme dostaly....já je ještě neviděla... :-D tak říkal něco v tom duchu, že půjde se mnou, že to aspoň zkusí, tak uvidíme za 14 dní---na druhou stranu nechci, aby pro něj byl můj porod něčím, co by ho nějak vyšokovalo pro náš budoucí společný život...to se rpej taky stává, že když chlap vidí, jak jeho ženská trpí, tak nosí v sobě kus viny za to, co způsobil a může to způsobit i nemohoucnost k vaší osobě v sexu... :-| .takže uvidíme,jak se bude tvářit další úterý, lámat to přees koleno nebudu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, že se to nemá lámat přes koleno. Ale mě by to na manželovi hodně mrzelo (tady tento postoj) a asi by mi dalo hodně zabrat, než bych se s tím smířila. Teď teda tvrdí, že pokud si to budu přát, že by byl rád se mnou, celou dobu. Ale nikdy nemůžu vědět, co bude dělat, ať přijde na věc, že... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska odpoledne jedem koupit sedačku do obýváku, juchů!!! To je balzámek na dušičku... Doufám, že se nestane nic, co by nám v tom zabránilo!!! Já se tak těšíííím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jé, honzi, tak to bych se taky těšila...a kam se pro ní vypravíte, smím - li se optati??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do Ikei, už ji tam mám dlooouho vyhlídnutou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že do našeho zeleného obýváku bude červená sedačka naprosto dokonalá! :-D Ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jakpak se ten skvost jmenuje???? já se juknu na internet...my odsud máme sedačku Falgebo (tmavě modrou), ale říkáme jí Falbala (jako tý krásce z Asterixe).... :-D červená se zelenou??, proč ne.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím Bedinge nebo tak nějak, je v sekci rozkládací sedačky. ;-) Dá se pod to dokoupit i úložný prostor - takový kontejner. :-) Nevypadá, ale je moc pohodlná! Fakt! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, našlas? :-) Už ji máme doma! A samozřejmě hned smontovanou!!! A vypadá nádherně!!! Jen náš macíček Matýsek je z toho trošku vedle, nějak nechápe, co mu pořád do jeho herny cpeme za věci a proč nám vadí, když po té sedačce leze a stele si v tom úložným prostoru... :-D ;-) A v Ikei jsme si vybrali i TV stolek a knihovnu, ale pro to pojedeme, až zase něco našetříme... Jde to pomalu, ale jde to...! :-N Ještě si musíme vybrat konferenční stolek, ale v Ikei se nám buď nelíbí nebo je moc drahý nebo ho nemají v "naší" barvě... :-| Takže stolek budeme asi kupovat jinde. A ještě jsme koupili tyčku na záclonu, koncovky a konzolky, aby se to dalo co nejdřív přimontovat. Takže ještě musím vybrat a koupit nějakou pěknou záclonu a mám zálusk i na nějakou dekorační látku na okraj okna - samozřejmě v barvách zelená-červená-bílá. Nějakou takovou jsem zahlídla, byla proužkovaná a myslím, že docela drahá, takže mám na co šetřit. :-D No a obývák by mohl jakš takš být hotový. ;-) Já mám takovu radost!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, jsem tu sama... A to jsem se tak strašně chtěla o to nadšení s někým podělit... :-( No nic, tak pracujte, pracujte... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proč tu dnes se mnou nikdo není?....???? :-( :-( :-( Já se tu sama docela bojím.... :-o :-o :-o
Odpovědět
Neboj honzino :-) sama tu nejsi ty se máš :-) my taky máme novou sedačku už před vánoci a k vánocům nám koupila budoucí švagrová závěsy, polštářky a ubrus co se tam vůbec nehodí :-D ale dali jsme jí tam ať má radost (miláčkovi se líbí :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, konečně jsem sem jukla. ale v pondělí budu zase jenom pořád tady - stávkuju :-p - to už jsem chtěla dneska, ale auditory moje názory nezajímají a tak spolupracuju. odboj je můj nejlepší kamarád :-D jak jsi to tak hezky popsala - musíte mít byteček jako klícku :-D je divný, že tady vůbec nebyla emko..... snad "jenom" chřipička holky těhu i netěhu, mějte se moc hezky a v pondělí ahooooj v.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?