Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufám ;-) I když, někdy si říkám, že být chlap, tak se sebou nevydržím.... :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, s tím se musí počítat, to k tomu prostě patří. Bouří se hormony, jak se říká. Za to nemůžeš. A manžel to chápe, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je, emko, ještě žes to popsala.... :-D já jsem sice "zkušená" těhu - matka, ale kromě hlavičky jsem tam nic neviděla.... :-D :-D :-D no, vidíš, ty máš v bříšku divocha od začátku a my, když jsme tam měli tatínka, tak jsme hezky leželi a spali a tatínek konstatoval, že je celej po mně - lenivej.... :-D ..no a teď začíná být po tatínkovi, kope mě každej den...zvláště jeho kopy do mého močového ústrojí jsou opravdu lahůdkou..... :-p a to nám dneska zavřeli záchod na našem patře a já musím létat o patro níže..... 8-) jinak už mám asi hnízdicí období, začnám přestěhovávat věci, vyklízet komodu a nakupovat věcičky pro mimi - vymýšlím už přebalovací pult a podobné lahůdky.... :-D tatínek má ze mě radost.... :-D včera byly výprodeje v Tescu na oblečení a zahrnuli do toho i věci pro mimi, takže už mám začátek výbavičky pro něj/ni..... :-D a taky jsme navštívila sekáč a koupila si tam těhu manžestráky za 100,- Kč a ještě nějaký blbosti, které jsou opravd nezbytně nutné k tomu, abych se nezbláznila a starala se o sebe.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, snaží se a má můj obdiv. Ještěže nejsem chlap a nemusím tohle tolerovat. Musí to být pro ně hrozně těžký :-) Něco řeknu, vzápětí řeknu opak. Nebo on řekne něco úplně normálního a já mám na krajíčku... chudák. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko - tak tohle mívám někdy taky (když se mi blíží MS), ale trvá to den dva... :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a mě už dva měsíce :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, pěkný! To se tak hezky poslouchá (čte). Docela se těším, až to sem budu taky psát! (když už mám tu smlouvu podepsanou.... :-N :-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to je sranda tě poslouchat ;-) Já jsem se byla už taky v sekáči podívat, ale samozřejmě jsem tam nic nenašla. Ještě tak pro Vítka, to vždycky něco vyhrábnu, ale pro mě... :-S A těhu věci tu snad nikde nemají. Ještě naštěstí nosím starý oblečení, ale děsím se rána, kdy to nedopnu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, tak si pásek u gatí zavážeš mašličkou! :-D ;-) Nebo zajeďte do nějakýho většího města, tam určitě nějaká speciálka bude, ne? Ale představ si, že moje kamarádka celý těhotenství (když už měla břicho) odchodila v kaťatech od ťamanů, za 150 korun! Koupila si XXL, ze začátku nosila pásek, pak už ho nepotřebovala a stačily jí úplně akorát! Tak zkus ještě toto...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se pořádně ještě nikde nedívala, tak že si myslím, že něco seženu. Chystám se vsadit gumu do boků jedněch džín a v těch odchodím zbytek zimy. Podle mě to jde, sehnat něco levnějš než za 1000,-. Ještě ke všemu to už nikdy nebudu potřebovat..
Odpovědět
Profilova fotka
No právě. A pak taky - než budeš mít pořádný břicho - tak už třeba bude lepší počasí a nebude toho oblečení tolik potřeba, ne? Guma to jistí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně. A doma chodím v teplákách a ty mi vydržej až do konce, mají šňůrku a jsou mi v pase volný..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, musím se smát - dneska jedete z vesela :-) je mi hrozně moc líto, že máme uzávěrku, protože bych se tady s vámi ráda vykecávala :-( . ale od února už tady budu zase plnohodnotně. emko, miminko je naprostý obr obrovič (soudím podle hlavičky) :-D jestli je to takovej živel, tak bych se moc posmála, kdyby to byla holčička a ještě si tatínka omotala kolem prstu :-D - to bys měla další veselé zážitky. honzi, už začnete zadělávat? my se snažíme 2 měsíce a pořád nic :-( :-N . tenhle měsíc tomu moc šancí nedávám, ale v únoru ...... začnu studovat všechny babské i odborné rady a uvidíme. marki, taky zdravím ;-) mějte se hezky - jsem tu s vámi, ikdyž mě nevidíte =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, ona to dr. přiblížila. Takhle bych ho už měla plné břicho :-N Prosím tě, hlavně nic nestuduj a nechoď na to moc odborně ;-) není nic horšího, než se tulit a myslet u toho proč to dělám.... to se prý nikdy nepovede. Ale mě se to kecá, já byla nervózní hned po měsíci. Ale myslím na tebe celou dobu, určitě to přijde až to nebudeš čekat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko, jseš moc hodná. ještě z toho až tak vystresovaná nejsem. od 1/6 mi mají zvedat mzdu o 7,5% a tak jak se říká něco zlé je pro něco dobré. ale tím se utěšuju samozřejmě ;-) za 14 dní jdu ke gynekologovi, takže kdyby něco nebylo jak má (ale o ničem nevím), tak to snad pozná. teď se raduju s váma tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, ne, zatím ještě nezaděláváme. :-D Ale co jsem podepsala tu novou smlouvu, má manžel občas takový tiky... :-D ;-) Hele - a dva měsíce neúspěšnýho snažení ještě nic neznamenají! Takže to chce klid a nohy v teple! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já su zase tu, jen jsme si odskočili na oběd, a taky už jde na mě v práci vidět, že to mám za pár, takže se snažím pomalu vyklízet pole, místo u skartovačky bude teď mým druhým domovem, oblepuju nový šanony, aby se v tom někdo po mně vyznal, zítra konečně vyjde v novinách inzerát, že za mě hledají náhradu (konečně), když končím na konci února, že...chudák holka, která přijde po mně...nevím,jak jí to všechno za tu chvilku naučím (nástup prej únor 2006)... 8-) honzi, mně prodloužili smlouvu na neurčito v listopadu, i když věděli, že na konci února končím, prostě mě chtějí nazpátek....a stejně jako tobě, ke štěstí mi už momentálně bude stačit jen lepší platový výměr...ten aktuální je rok a 3/4 starej a to dělám o jednu funkci navíc.... :-S jinak, co se týče oblečení, svetr má velikost XXL,jsem v něm zachumlaná od hlavy až ke kolenům, podprdy už mi nejsou ...a narazila v jihlavě na sekáč, kde mají věci i pro těhu, sice se člověk musí chvíli přehrabovat, ale ten overal, co jsem vytáhla včera, to je lahůdka, dokonce se dá i nosit do společnosti........anebo jako domácí oblek.....to bude záležet na mé momentální těhotenské náladě,..........včera mi manžel říkal, jak jsem mu od svatby přibrala ....(ze srandy)....že je ze mě malej otesánek...a to jím míň jak on.... :-D a on je čím dál hubenější.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tady u nás se taky vůbec nic neděje, jako že bych měla kdy odejít. Myslím si o sobě, kdovíjak důležitou práci nedělám a můj boss se nechal slyšet, že za mě asi nikoho brát nebude, že to asi rozdělí mezi ty co tu jsou. No spíš mi přijde, že nad tím nechce přemýšlet a myslí si, že se to nějak vyřeší samo.. Ale mě je to putna, ať se pak strhnou, já jsem ochotná to někoho naučit, ale v květnu zůstávám doma a nazdar bazar - nikdo není nenahraditelný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, jak už jsem tu několikrát psala - prostě úžasný! Ráda o tobě čtu, fakt. Doufám, že to jednou budu mít taky tak pěkný, jako ty (aspoň z toho, co tu píšeš, myslím, že to je fajn) :-) Jen tak dál!
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já jsem zapatlaná od lentilek, co tady u toho koušu......jak malý dítě... :-D ale já je nejím, já je hltáááááááááááám....nejhorší je, že celých 6 měsíců jsem měla jen 2 výkyvy v jídle, resp. jsem měla hroznou chuť vybílit místní cukrárnu....no a poslední tejden mám tu chuť denně několikrát......auuuuuuu 8-) verčo, jak říká emko, na dítě se nesmí vědecky, ale fyzicky..... :-D můj šťastný budoucí otec mi ani nechtěl věřit, že nám to šlo tak rychle.....a proč to šlo tak rychle, protože jsme si říkali, že máme ještě čas, že máme tu svatbu, já v sobě 8 let AK,...ale hlavně jsem ho dorazila mou pověstnou větou - s tvojí frekvencí tu ovulaci stihneme tak za rok....no a on jí se svou frekvencí chytnul hned 14 dní po vysazení.....no nemá to někdo smůlu....????? :-D :-D :-D ale abych mu tady moc neškodila, frekvence je docela dobrá, jen jsem ho chtěla vyhecovat k "lepším" výkonům......... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, neboj, my jsme to pochopily, že šlo o hec. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já padám ukázat synkovi bráchu/ségru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, honzi, hlavně jsem šťastně vdaná, což je asi základní předpoklad toho, že jsem v poho a v práci mi i šéf loni do hodnocení napsal .- cituji - sebevědomá, skrytě ambiciozní, přísně odděluje soukromí od práce (to proto, že jsem mu řekla svůj žebříček priorit - rodina, zdraví, práce...a na tom nic neměním....), pracovitá..... no a tak si užívám i miminko a těhu, i když už začínám poci´tovat i ty nepříjemný stránky (plnej žaludek, častý chození na záchod, píchání na prsou, bolení břicha, zblázněný hormony na sex atd)....ale nejlepší je doma mít pár oblečků a nejkrásnější jsou ponožtičky, to s nima chodím po bříšku a po tatínkovi a říkám, že takhle budeme chodit i my.... :-D a s oblečkama se dá neskutečně mazlit, protože si představíte toho kulíška v něm ..... ;-) emko, tady se neděje jinak taky nic, v říjnu jsme chlapcům sdělila, že budu sedět na představenstvu jen do prosince a co myslíš, sedím tam dál, a náhrada v nedohlednu.....tak si to holt budou muset asi zapisovat sami..v pondělí jdeme s tou mou taky těhu kolegyňkou na první předporodní kurs, kter je zrovna v den představenstva, takže tam budeme jen do dvou (s tou kolegyňkou se vzájemně zastupujem, takže hoši soráč) a pak jdeme kurzovat..... ;-) a to v prosinci trvalo poslední představenstvo od 11:30 do 22 hodin )teda oni tam seděli ještě dýl, ale já se zvedla a bez řečí jsem odešla, protože na tohle se jim fakt můžu z vysoka víte co).... ;-) jé, já melu pátý přes devátý, co....to je ta moje roztěkanost.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak se emko měj, já za chvíli popádím za kámoškou Kačenkou a budeme si povídat o mužově potenci kolem třicítky..... :-D dobrý téma, co.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To neva, že pátý přes desátý nebo devátý. My to máme rády, že holky? Hele, dotaz, jo? Chtěla bys, aby už byl kulíšek na světě nebo se ti tenhle stav líbí? Vím, že se na mimčo strašně těšíš, takže se určitě nemůžeš dočkat, ale přece jenom. Je to něco výjimečného, co zas tak dlouho netrvá (vzhledem k celýmu životu), ty jsi tím výjimečná (no, s kočárkem budeš taky, to je jasný). Chápeš, jak to myslím? Ono to jde asi těžko vyjádřit...
Odpovědět
Profilova fotka
marki, ty jsi divoška. ale souhlasím s tebou. taky je u mě na prvním místě rodina a pak to další. taky proto jsem si vybrala tu práci co dělám a ne obchodního zástupce, kde je to časově trošku jiný. emko, buď v klidu. aspoň si můžeš v klidu dělat, jak se ti co hodí. když někoho zaučuješ, tak už nemáš ten správný klídek třeba na beremese ;-) a jestli je tvůj šéf chlap - ty neradi řeší něco, co ještě není problémem, že :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, já lítám po všech čertech a vy se mnou mezitím mluvíte.... :-D honzi, na tvůj dotaz odpovím naprosto jednoznačně - vzhledem k tomu, že se mi břicho pořád zvětšuje a je to spojený s různými nepříjemnostmi a zároveň se bojím, jestli je mimi v pořádku - je to takový vnitřní strach, co ti asi UZV ani vyšetření neodhalí....tak si přeju,a by už byl na světě....koukal na mě a já celý noci nespala....ale já byla vždycky taková..i když jsem byla na 10000% nachystaná na zkoušku a věděla i spoustu blbostí kolem, že mi to i holky šprtky záviděly, tak jsem chtěla jít na zkoušku vždycky jako první a mít to zasebou - to čekání bylo pro mě vždycky nejhorší - a když už jsem byla na zkoušce a vytáhla jsem si otázku, tak to ze mě všecno spadlo, i když jsem věděla, že třeba tohle téma nechci - prostě jsem měla svý jistý - buď průšvih anebo výhru (kdo myslíš, že byl první u zkoušek na státnice???? ;-) )-----takže to je ve mně zakodovaný a už bych chtěla toho mrňouse na světě....ještě před měsícem jsem o něm skoro vůbec nevěděla, břicho taky nikde...a během 14 dnů je to totální převrat...kope mě skoro pořád (teď vás taky zdraví, kope mě do pupíku) no a nijak atraktivně si nepřipadám, jelikož se mě každej ptá akorát na to, kolik jsem přibrala - a jelikož jsem ještě normální ženská, tak mi tahle otázka začíná vadit....já přibrala od začátku těhu 4 kg a skoro vechno je to vidět na bříšku, pak část na zadečku a na prsou...ale tohle mi nevadí, to k tomu patří, ale já jsem na druhou stranu ještě ženská, která to se sebou nezabalila, tkaže o sebe dbám, nosím většinou přiléhavý věci a snažím se trochu vypadat....takže honzi, i když si těhu užívám, tak už bych chtěla mít po....divný, co.... :-p verco, tys mě odhalila, mně i v práci říkají divoško (jeden šéf mi říká dokonce . tak jak se máš, divoško vášnivá)...a já přitom nic tka zvláštního nedělám....ale to bude tím,že jsem zrzka od přírody.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj!! Verčo, tak to mě vůbec nenapadlo, že až mi sem někoho frknou tak sem za vám a nebudu moct... :-o No to z toho omarodim =-) , doma net nemáme a ani si ho pořizovat nehodláme. Ty brďko, tak to ať radši nikoho nescháněj, jestli budu u konkurzu, tak na každym něco najdu........ ;-) Holky, včera jsem ukazovala fotku Vítkovi a on hned - to je kluk, to je jasný... :-D Já se z něj picnu. A tatínkovi se něco hnulo v hlavě, tím jak mrňouska viděl, úplně roztál. :-N Přišel z práce a první pusu mi dal na bříško, hned se ptal jak se má miminko. Celý večer mi hladil bříško a před spaním mu přál dobrou noc.. Ne, že by se ke mě choval před tím špatně, ale nějak mu to úplně nedocházelo. A ani se nedivím, břicho nemám, příznaky taky ne, jenom jsem protivná a pořád spím :-p Asi na něj vlezla ta pravá otcovská láska :-N :-N A já mám pořád před očima toho našeho malého boxéra, přiblble se usmívám a co mi kdo v práci říká vnímám napůl..... co napůl, z jedný třetiny a to ještě kdo ví jestli.. Marki, já už si taky asi půjdu koupit nějaký ponožtičky ;-) Ale dala jsem si závazek, že to vydržím až po genetice. To je za tři týdny, ale pak už mě neudržej :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, děkuju za vyčerpávající odpověď! :-D Ty divoško vášnivá... ;-) Emko, vidíš, já si to hned myslela, že to manžela změní! Je to hezký, jak se krásně chová, začíná to s tebou prožívat a to je moc dobře, závidím ti... :-N (v dobrým, neboj!) Teda holky, jak to tady tak čtu, jsem z toho úplně na měkko... :-N :-N Úplně mám chuť taky zajít do města a koupit si nějaký ponožtičky... :-N :-N :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem z toho taky na měkko, když to tady po nás čtu :-N :-N ;-) Jenom nevím, jestli to nečte někdo, kdo by mimíska chtěl a nejde to... aby jsme ho tím nezraňovaly. Ale snad ne, já jsem totiž moc ráda, že vám to tady můžu povídat. Ještě chodím na rodinku, ale tam se každá mamča moc pozoruje a řeší co jí kde píchlo.. :-| to bych se z toho musela zbláznit.. všechny jsou tam moc vzorný - všechny cvičej, plavou, přesně vědí jaký vitamíny si vzít... prostě na to jdou moc vědecky :-p Já to nechávám tak nějak volně plynout a užívám si to a jsem moc ráda, že teď už naplno i s taťkou :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?