Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
No, takže na pověry věříš...
Odpovědět
Profilova fotka
Ne nevěřim - černá kočka mě nerozhází, pátek 13 mi nerozhodí... ale tohle :-) Ba jo, asi trochu věřím. =-)
Odpovědět
a že hormony lomcují.... někdy je to fakt děs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emi :-D ;-) Já tě hned prokoukla. :-D Jen si to přiznat, že? :-N Já se snažím na pověry moc nevěřit, jenže člověku to nedá a říká si: co kdyby...? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na pověry nevěřím, mě musí manžel hlídat kvůli tomu, abych nenakoupila milion věcí, který nebudou nakonec potřeba... :-D :-D :-D ale dokážou mě rozhodit lidi, co říkají, že by se nemělo tohle a tamto kvůli tomuhle a tamtomu.... ]-( nejvíc mě dojal tchán, kterej nám při oznámení mého těhu řekl, že bysme se měli přestat "šišmat"...asi jako že se na sebe budeme jen tak dívat dalších 6 měsíců...pokrytec...nejde mu do hlavy, že si dáváme pořád pusinky a držíme se za ruce i po deseti letech (ale to už jsme psala,co??) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, máš pravdu :-) , i když teď jsem to nevydržela tak doslova. Sice jsem nic nekoupila, ale švagrová mi už před svatbou dala malý botičky a když jsme jim řekli, že jsem fakt těhu tak napakovala tašku věcma pro mimi a dovezla mi to ;-) Takže nějaký základ už mám, ale ty krásný, nový, voňavý věcičky ty chci kupovat až tak od dubna - to už snad budeme vědět jestli růžový nebo modrý ;-) :-)
Odpovědět
Marki: to je ale trouba... (promiň)... místo aby byl rád, že má jeho syn skvělou ženu se kterou se mají rádi... tohle udělala máma, když jsme s manželem byli spolu tak dva roky, a byli jsme u nich na chalupě, že mi řekla, ať se před nima nedržíme za ruce a nelíbáme, že jim to vadí...
Odpovědět
Profilova fotka
Asi je to pro ně těžký na to koukat... Jejich malá holčička a malý chlapec (v jejích očích takoví budeme pořád) dávají lásku a něhu někomu jinému... My se před našima držíme za ruce, sedím mu na klíně, ale bylo by mi blbý něco víc...
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, fakt? Ani držet za ruce? Některý starouškové to holt berou podle sebe - když oni nic, tak vy taky ne, ale je to škoda. Měli by vás podporovat a být za vás šťastný. No některý věci mi hlava nebere... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
A holky, hezký víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, takže si to necháte prozradit? Jestli to bude kluk nebo holka? A ty, Marki? Nebo už to víš? A ty, Dani? Určitě jste o tom tady už psaly, ale tyhle názory se měnit můžou, že jo? :-)
Odpovědět
Už je to dávno, a už to neřeším, ale tenkrát se mě to hodně dotklo... a to jsme nebyli nijak moc důvěrní, spíš jsme se objímali a tak... Spíš mámě možná bylo líto že to nemá, s tátou jsou úplně "nekontaktní"
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aha, tak to je možný... Emi, hezký víkend i tobě! :-D
Odpovědět
Honzi: já nechci a muž chce... tak nevím jak to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hezký víkend těm, co už utíkají domů. dani, fakt to nechce řešit. když se přestanete šišmat (marki to je dobrý slovo ;-) ) , tak zase budou řešit, co s vámi je, že se nemuckáte ......... kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z našeho šišmání vždycky byla hotová vedoucí na táboře. Záviděla.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám emko skoro všechno modrý...a to nechci vědět, co to bude....já mám prostě modrou ráda a už dávno jsem věděla, že ani holčičku do růžovýho oblíkat nebudu...asi jsem pro někoho divná, ale já preferuju modrou nebo červenou anebo žlutou... :-D
Odpovědět
Marki: přesně, miluju modrou a dítě bude bez ohledu na pohlaví také v modré :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, co běžíte domů, já tu musím tvrdnout do pěti, ale už docela padám únavou,mimi mě nějak ždíme... ;-) jo, verčo, u nich doma jsou takový divný slovíčka - šišmat - milovat se, věnovat si pusinky atd vyspermešit - někomu vynadat, dát mu co pro to drochtat - drobit .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych barvy tak striktně nepřidělovala pohlaví. Já třeba měla krásný kabátek s letadlama a stejně jsem holka jak buk. :-D A vím, že to jednou taky nebudu řešit a oblečení budu kupovat ne podle barvy, ale podle toho, jestli se mi bude líbit a budu to potřebovat a bude to za rozumnou cenu. Tak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hezký víkend a ať vás miminka nezlobí! :-D :-D :-D
Odpovědět
Honzi. tobě taky :-D ať tě nezlobí mužíček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, honzi, já mu řeknu ať v tom svým kopání aspoň jednou vynechá močák.... :-D ..hezký víkend všem, když už jdete domů.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar ženský! Tak co u vás novýho? Škoda, že ten víkend není delší, co? :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
novýho????? v sobotu večer nám zavola lšvagrová z jožkový strany a pozvala se s celou rodinou na neděli odpoledne na návštěvu, samozřejmě včetně tchýně s tchánem...takže jsem v šest večer vstala z gauče a šla udělat rychlou buchtuse zakysanou smetanou, šlehačkou a broskvema v pudingu navrchu.... ;-) v neděli přijeli trochu dřív, takže jsme se nestačili ani naobědvat, neteř se synovcem nám málem zdemolovaly byt, takže jsem je usměrňovala slovy, že tenhle byt čeká na jiný děti, který ho zdemolujou včetně sedačky, na který neustále skákaly a nikdo jim nic neřek, takže jsem byla zas ta njehorší....tchýně hned vyzvídala pohlaví našeho nenarozeného dítěte, protože nedokáže pochopit, že to vědět nechci....no a tchán se docela mírnil, takže odjeli ve 3/4 na pět a byl klid..... ;-) dneska ráno jsem byla u doktora, řekl mi, že jsem přes svátky pěkně přibrala (2,5 kg - no nevím, minule mu zase vadilo, že vůbec nepřibírám, jsem v 6.měsíci a přibrala jsem všeho všudy 4 kg).... :-| ...a sestra, nějaká stará paní na záskok, mi měřila tlak - bylo to 86/62..a ona mi zapsala 96/62..takže mi doktor řekl, že mám tlak normální....tak co byste tomu řekly??????? ]-( a já jsem se do knížky podívala až po odchodu z ordinace....ty doktoři se sestrama mě fakt už ubíjej.... 8-( dneska bude ale lepší den, odpoledne jdeme na předporodní kurs, jsem žádostivá, co nás tam čeká.... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem byla v sobotu u kamarádky, která má dvě malé děti, takže jsem čerpala informace, dostala hromadu oblečků x-) a jiných věciček x-) a v neděli mi bylo blbě, tak jsem se ploužila po bytě a jediné že jsem vykoupala psa, který děsně smrděl, z čehož se mi zvedal žaludek :-D Modlím se za konec trimestru, to zvracení mě fakt zničí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéjda, Marki, tak to je teda docela pěkná soda. Napřed strašná návštěva a pak příšernej doktor i se sestrou. Jak to, že mu 2,5 kila navrch v těhotenství připadají moc? Nespletl si tě s někým jiným (nekoukal na váhu někoho jinýho?) a co ta sestra, proč to udělala? Aby se s tím nemuseli snažit nic udělat? No, hlavně že věříš, že to bude lepší! :-) Dani, tak to je hezký! Tak kolik toho už máš? :-D Kamarádka mi říkala, že se absolutně nemohla přiblížit k ledničce, že v ní cítila i to, co tam bylo kdysi dávno... :-D a samozřejmě jí z toho nebylo dobře, chudinka... A jiná kamarádka zas řekla, že jakmile jí začal 1. den druhého trimestru, všechny nevolnosti zmizely. Tak ti přeju, ať to máš taky tak, ne-li dřív! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, jsem optimista - lepší je, když tchýně s tcánem přijedou za mnou na 2 hodiny, než abych já jela za nima na víkend... :-D :-D :-D a u nás doma se chovají slušně (v mezích)....jo a doktor, resp, sestra byla nějaká na záskok, úplně stará paní, tý muselo být tak 70 let (a to nekecám)..asi takhle vypadá úspora v našem zdravotnictví.... :-| no a doktora už neřeším, asi podle něj začnu držet hladovku nebo co... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžiš, to nedělej! Nebo tě mimi bude zlobit!!! Bububu... ;-) A rodinu (příbuzný) si nevybereš, musíš se smířit s tím, co máš a co "vyvdáš"... :-D :-D :-D A paní sestřička byla asi hodně popletená, vzhledem k věku... Tak to buď musíš vydržet nebo toho doktora vyměnit, jenže to nemáš jistotu, že to bude lepší, že. Důležitý je to, jak se cítíš a dělat věci podle toho. Každá jsme jiná a každé těhu je jiné (co o tom může doktor vědět? ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky zdravím :-) . u nás byl víkend móóóóc pěkný. přepadla mě počáteční chřipka, takže jsem celou sobotu a neděli stonánkovala u tv. teď už mám zase přehled, jaký jsou pořady :-D :-D . a byla jsem doma sama, protože manža odjel za bratrem. a vůbec si nemůžu stěžovat. sice mi večer bylo smutno v postýlce, ale ráno mi zase bylo fajn ;-) . marki, slovník měl fakt rozesmál. to je myslím to nejpozitivnější, co jsi tady o tchánovcích psala ;-) :-p :-D a s tím tlakem si nedělej starosti. důležitý je ten spodní. a ten ta paní nespletla. pokud ti je jinak fajn a žiješ, tak jsi zdravá a miminko taky ;-) - to tě chci jenom rozveselit. ikdyž honzina je šikulka a rychlejší k tomu. dani, vůbec se nedivím, že ti bylo špatně při koupání psa. většinou se k tomuhle pachu přirovnává, to nejhorší. kamarádka to používá na spolucestující ve vlaku pořád ;-) :-D . tak se mějte zatím hezky - jdu se "kamarádit" s auditorama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?