Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Právě jsem se vrátila od dr. Bylo nádherně vidět ťukající srdíčko, já jsem z toho úplně hotová :-N Mrňousek má 1,5 cm - to je cvalda, co?? :-D Už je mi úplně jedno, že je mi :-p :-p :-p , hlavně, že vim, že je prcek v pohodě. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko: jeee to musí být fakt nádhera, taky se už těším na tenhle zážitek?Kdy máš termín?
Odpovědět
Emko: to je úžasný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezká zpráva! Super! 1,5 cm? Takovej macík? :-D
Odpovědět
Emko, a v kolikátém týdnu jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si musela odskočit na obídek. Za chvilku ženu na poradu, ale teď jsem vám k dispozici :-D Termín mi vypočítali na 11.7.06 - super, aspoň nebudu muset miminko hned balit do deky :-N Jsem v 9tt = podle PM je to 8+2tt a podle měření na UZV je to 8+1tt, paní dr. nás pochválila, že prý by nás mohli dát do učebnice :-D :-D 1,5cm je fakt macík x-) , ale až tam půjdu příště, za 5 týdnů, tak prý už bude mít tak 4-5cm. Akorát mě mrzí, že zase nemám fotku. Poprvý mi jí nedala, že by na ní nic nebylo vidět. A teď jí zas nešla tiskárna. Tak snad příště, ale to už si vezmu s sebou i taťku =-) Ten bude koukat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si emko příště vem s sebou i foťák, kdyby to nevyšlo ani na potřetí... :-D :-D :-D jdu es kouknout na ten kojící polštář.... ;-)
Odpovědět
To je krásný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je foft, jak to rychle roste! A taťka s tebou ještě nebyl? No to by si ten můj ujít nenechal (aspoň teda doufám...) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to je nápad :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je nápad, s tím foťákem! Dík za tip, Marki. Doufám, že až to u nás bude aktuální, že to do té doby nezapomenu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dnes jsem se zaregistrovala a tak nějak tady brouzdám. A přečetla jsem si tady tu novinku. Gratuluji emko. To je super. Taky se moc těším na ten okamžik až uvidím mimi na monitorku... přeji ti ať všechno probíhá v pořádku a vše je jak má být :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marki - kojící polštář, jestli je to taková ta jakoby obruč - je supr. Kamarádka ho měla a nemohla si ho vynachválit Emko - 1,5 cm, to už je opravdu macek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Emko a co teprt, až bude mít půl metru! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teprv né teprt, to byl překlep! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, my už máme cca 25 cm----- :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, taťka nebyl, protože poprvý vlastně ani nebylo nic vidět, jen taková šmouha. :-x A podruhý, teda dneska, nemohl protože musel být v práci. Ale příště si ho už vyzvednu a beru ho s sebou. Budou mrňouskovi měřit šíji =-) Kvůli vývojovým vadám, tak ať se kochá se mnou :-N Ten kojící polštář jsem si taky prohlížela, ale já nevím. S prvním synem jsem ho neměla |-| a vůbec mi to nevadilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by to bylo líto... ale když musel, tak musel, s tím se nedá nic dělat... Přežila bych to. ;-) A kojící polštář asi nebude nic podstatnýho, ale asi je to s ním pohodlnější? To já si asi budu přát spíš ten šátek! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sice nepíšu, ale směju se ;-) emko, to už opravdu kus člověka - držím palce, ať jste takhle ukázkový co nejvíc a nejdéle. marki, ty už máš normální mimino ;-) . už nám sem musíš dát fotku, ať zase máme nad čím vzdychat :-D . zatím ahojky, musím už zase letět pryč. tak zítra ......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska ráno se mi vůbec nechtělo z vyhřátého pelíšku. Je tu pekelná zima :-o -5°. Vy co bydlíte na horách se mi nesmějte. Mě je zima od 10° nad nulou. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emko, tady na Vysočině máme po ránu -6°C, takže jsme na tom s kulíškem ještě hůř jako vy dva.... :-D :-p , nám se taky nechtělo z pelechu, ale protože máme dneska jen do půl třetí, tak se to dá přežít.... 8-) včera jsme byly s kolegyňkou na cvičení (na suchu) pro těhu, byly jsme tam i s těhotnou instruktorkou čtyři a zase jsme se s kámoškou řechtaly jak puberťačky... :-D dokonce jsme posilovaly na břicho (ufuf), ale bylo to takové příjemné cvičení.... ;-) instruktorka mi řekla, že mám malý bříško, ale já za to přece nemůžu.----- ;-) od začátku těhu jsem přibrala 0,5 kg, ale teď to bude asi nabírat na obrátkách... :-) halvně že zmizík roste jak má,,,, ;-) po cvičení jsem se šla projít do sekáče, mezitím jsem zjistila, že jsem si zapomněla na cvičení hodinky, tak jsem se pro ně vrátila (byly tam), mezitím jsem zjistila, že jsem někde ztratila rukavice (v tašce ani kapse nebyly), a tak jsem si chtěla nasadit aspoň čepici, kterou jsem si koupila před týdnem, no a ta se mi na hlavě rozpárala..... :-D :-D :-D hrozně mě to rozesmívá, jak jsem neschopná v těhu.-....prostě kopyto.... :-D ale beru to s klidem, vždyť nejde o život ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki :-D :-D :-D , já jsem taky nějaká natvrdlá, nebo co. Na nic se pořádně nesoustředim :-D Manžel se mi ptal, jestli to miminko nemám náhodou v hlavě... Já jdu třeba pro něco do lednice a nevim pro co. Což o to, to se mi stávalo i normálně, ale vždycky jsem si vzpoměla. A teď to třeba zapomenu 3x Radši to říkám nahlas co chci dělat, aby mi to mohli připomínat. x-) Já na žádný cvičení chodit nebudu, nikdy jsem se nedokázala donutit cvičit, tak teď už vůbec ne. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
emko, tam ani moc necvičíš.... :-D , jen chodíš a dýcháš, pak jsme měly míč, kterým jsme si masírovaly záda, pak jsme se snažily zatáhnout "hvězdici" (to je jako zadeček, pochvu a močovou trubici - to je název, co... :-D ), no a pak jsme chvíli posilovaly a ptaly se na různý věci... ;-) ale ty jsi už zkušená rodička, tak víš, co tě čeká, viď... :-N , já tam taky budu chodit jen sporadicky, protože mám ranní jen jednou za 14 dní---- :-) a aspoň můžu vypadnout dřív z práce-.---- :-N :-N :-N , ale plavání mě bavilo víc, to tě tak hezky nadnáší..... ;-) jo a to, co se nám stává je tzv. těhotenská mlha - to vyčetla kolegyňka z nějaký anglický knížky - prostě zapomínáš, nevíš, co chceš....v práci to mám skoro pořád..... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to je dobrý, těhotenská mlha, to až řeknu doma, bude se manža pěkně prohýbat smíchy. :-D Já jsem sice zkušená rodička, ale nepamatuju si nic z těch pocitů co mám teď. Pamatuju si jenom, že mi nic nebylo a teď je mi pekelně zle... :-p Plavat taky nemůžu chodit, protože je mi všude v bazénech zima - jsem hrozná, já vím, ale co nadělám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no, my emko xhodíme plavat do bazénu, kam chodí plavat maminky s mimčma, takže je tam teplota vody okolo 25 stupňů....ale je pravda,že když se dlouho nehýbeš,t ak ti začne být zima.... :-) jinak je mi líto, že je ti špatně, ale ono to přejde....min za 8 měsíců.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marki! Nezlob, já těm nevolnostem dávám ještě tak měsíc. Jestli to bude trvat dýl, dostane miminko na zadek hned jak vyleze. Copak to jde takhle trápit maminku?? 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono to určitě nedělá naschvál...ale znám kolegyni, které bylo nevolno do sedmého měsíce těhu, jedla jenom rohlíky a pila vodu, ale na dítěti to stopy nezanechalo, ani na ní ne, pak čekala ještě jedno a to bylo v poho... ;-) tak to máš asi obráceně---- :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, mě se to tak krásně čte! Sice se k vám v této diskusi nemůžu přidat, ale moc se mi líbí vás "poslouchat". :-D Ať se vám daří! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme honzino, nám se daří báječně, za necelý dvě hoďky vyrážíme na zákusek..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem zpět z obídka :o)) :-N Dneska je mi celkem fajn a včera to taky bylo v pohodě... že by se blýskalo na lepší časy?? Ťuk ťuk ťuk, abych to nezakřikla. :-) Honzi to nevim, co se na tom krásně "poslouchá", když tady vyprávim, jak je mi zle :-D :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?