Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, tak nějak. Ale já sem zas tak dlouho nechodím, ani před svatbou jsem toho moc nestihla - narazila jsem na tyto stránky na poslední chvíli, pak jsem se taky nějaký čas odhodlávala, jestli se zaregistruju. Takže mě to občas trošinku mrzí, že kdybych o tom tady věděla dřív, tak jsem pár věcí udělala na svatbě jinak (o hodně věcech jsem se dozvěděla až od holek tady a už bylo málo času na to, to udělat. A nebo až úplně po svatbě.) Neva, i tak to bylo fajn! A radit nastávajícím nevěstám mě taky "naplňuje". ;-)
Odpovědět
... ale bůhvíjJá jsem na rodinu dřív chodila hodně a teď se tam občas zajdu podívat kvůli macešce, jestli nenapsala nějaký nový článek.... jinak mi tam hodně vadí, že si ženské jdou často hodně po krku, což mi přijde zbytečný a zlý Honzi, přesně tak, vedět o beremese dřív, tak je spousta věcí jinak :-D ale bůhví jak by to dopadlo..
Odpovědět
nesmutněte...zas pomůžete nám nevěstinkám,které to teprve čeká....a my jsme Vám móóóć vděčné...
Odpovědět
poslední dobou mě tady zlobí, že se mi příspěvek trochu přehází a poslední slova se přešoupnou na začátek... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si koupila v sekáči halenku za stovku, bříško mi v tom může krásně růst, jen si musím koupit nějakou spodní košilku, aby na nás netáhlo... :-D taky tam měli těhu kalhoty za 200,-, ale ty mi byly zatím velký, ale vzhledem k tomu, že je tam mají strašně dlouho, tak nepředpokládám, že by to teď někdo nahonem koupil... ;-) ,...ty kalhoty mají na místě bříška teplákovinu, tak si je pak určitě koupím, aby to mělo mimi měkký.... :-D teď hlavně přemýšlím, co na večírek, kterej máme s firmou za 14 dní a já nevím, do čeho se vlezu.... :-D jestli mám ze sebe udělat krásnou anebo neeeeeee????? :-D :-D :-D už jsem objednaná k holičce... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ty jsi šikulka. Já se byla v sekáči taky podívat, ze zvědavosti. Ale já tam prostě neumím hledat..No třeba se to ještě naučím, až to jinak nepůjde :-D Večírek máme taky za 14 dní, tak myslím, že já půjdu ještě v normálním oblečení. I když, některý kalhoty už mě pěkně škrtí, když v nich dýl sedim a v bokovkách je mi zase zima :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám výsledek včerejšího nákupu v sekáči na sobě, a všem se to moc líbí.... :-D :-D ...ale silně začínám uvažova zo jiných kalhotech i kalhotkách, začíná mě všechno škrtit i ty natahovací kalhoty, tak jsem žádostivá, kde něco seženu.... :-) dneska ráno jsem poblahopřála svojí nejlepší Kačence k svátku a ta mi říkala, že se optá svých příbuzných, jestli se nedá sehnat něco na těhulky v republice za přijatelný peníz....a její kolegyně mi poradila jeden obchod tady v Jihlavě, tak se tam příští týden juknu.... ;-) dneska poletím za miláčkem, abych si ho užila, zase mi jde na dvanáctku (jako směnu, ne na pivo--- :-D ), tak abych s ním byla aspoň chvilku a pak se zavrtám do deky a budu si číst časopísky, co jsem si nakoupila...juuu už se mooooc těším..... ;-) i když dneska ráno mě můj manžílek taky potěšil.... ;-) ;-) ;-) :-D je to krásnej den a všem Kačenkám přeju všechno nejlepší...... :-) vlastně přejeme se Zmizíkem... :-D jo a na večírek si asi vezmu to, co už asi čtvrtej rok - černý šaty pod kolena, ale něčím barevným to osvěžím....jde mi vidět bříško, nijak moc jsem nepřibrala, tak mi to snad nebude vadit...nebo si koupím kalhoty a něco k tomu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, to jsou krásný starosti! Já dnes byla na gyndě pro další HA a sestřička mi i přes to dala "poučení" co dělat před plánovaným početím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak jsi aspoň poučená....mě dneska přijde hrozně zábavný heslo - Kdo je připraven, není překvapen.... :-D četla jsem ho cestou do práce v trolejbuse a fakt nevím, proč mě tak pobavilo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, poučená... nic novýho mě neřekla, to všechno jsem buď stejně věděla nebo je to prostě logický ;-) Ale přišlo mi to milý. Je to zvláštní pocit - pořád jsem vlastně byla holka, která pokud by přišla do jinýho stavu, tak by to byla "katastrofa" a najednou je ze mě holka, která by už o potomkovi měla začít uvažovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi a jaký poučení? Já jsem se před vysazením byla speciálně zeptat, jestli mám něco změnit, dělat apod. A řekli mi že nic, snažit se a čekat :-) To mě pobavilo, no hlavně že si napsali body za radu :-) :-) Můj manžílek se ráno probudil s pekelnou chřipajznou, tak zůstal doma spí a pije čaj. Teda doufám.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, co za rady, nevím, jak moc to jsou rady... Že je dobrý 3 měsíce před plánovaným snažením užívat nějaký vitamíny pro nastávající maminky, že měsíc po vysazení prášků se chránit jinak (a až potom to zkoušet "na ostro") a že se raději snažit až tak v dubnu květnu, teď v zimě je moc virových onemocnění. A že mě to tak akorát pěkně vyjde (jako že mám teď prášky na další 3 měsíce + měsíc bez prášků a je duben ;-) ). Tak asi tak nějak. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Honzino,tak to jsi napsala přesně,zrovna nedávno jsem uvažovala,jaká by byla cca před 5ti lety katastrofa,kdybych otěhotněla....No a teď už na miminko myslím ;-) Ale s tou tříměsíční pauzou-já jsem vysadila HA na jaře,první MS jsem dostala asi po 3 měsících,pak zase dlouho nic,pak jsem pro změnu krvácela asi měcís v kuse....Nevím,nevím,jestli bych s tímhle otěhotněla....Takže já být Tebou,tak s nějakým takovýmhle "zdržením" počítám....Podotýkám,že nejsem sama,kdo měl po vysazení HA takhle rozházenej cyklus.
Odpovědět
Ahoj holky, tak manžílek mi včera udělal radost (když jsem se dostatečně dlouho zajímala o nějaký model, co teď vyrábí), řekl, že až vyhraje modelářskou soutěž, udělá mi dětí kolik budu chtít jupí jupí ;-) takže děti budou :-D tralalá :-D (čímž si teď zajistil mojí maximální podporu, aby brzo vyhrál :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, tak to jsou fak rady :-) Mě teda řekli, že se nijak chránit nemusíme, že na to můžem vlítnut hned. Ale to je co doktor, to názor.... nám se to stejně povedlo až napodruhý. :-) Jinak to co píše Jezura jsem už taky slyšela, ale není to pravidlo, holt každý tělo reaguje jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám teda stejnou doktorku (vlastně teda doktora) jako emko, my na to vlítli hned, no, vlastně jsem dala vysazení HA jako dárek k narozeninám manžílka v červenci, no a do 14 dnů jsme byli v tom, žádný vitamíny navíc, žádný "hájení", miminko si našlo cestu samo... :-D :-D
Odpovědět
No záleží na tom,jak si tělo zvykne na to,že už není blokováno hormony z HA,jak dokáže samo znova nastarovat cyklus.V prvním měsíci po vysazení HA bych měla trochu strach,počít sice možné je,ale bála bych se,že děložní sliznice nebude ještě dostatečně vyvinutá pro příjem embrya....Ale jak je vidět,i s tím si mimísci poradí :-D Moje tělo si s tím ale očividně neporadilo,nakonec jsem zase musela začít brát HA (kvůli tomu krvácení) na přechodnou dobu, před 14 dny jsem zas vysadila (už doufám naposled),tak jsem zvědavá,co se bude dít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jezuro, tak ti budeme držet palce. A doufám, že nám tady brzy oznámíš radostnou novinku :-)
Odpovědět
emko,díky moc :-) Docela mám strach,co zas bude,říkám si,jestli vůbec budu moct mít mimčo....Ale určitě se ještě nezačnem snažit,musíme nejdřív dodělat domek,abysme měli kde bydlet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jsem to špatně pochopila. A neboj, určitě všechno dobře dopadne. Holky, já byla na obědě - na savojáku, ale to byl macek. Až mám z toho pocit, že teď to miminko pěkně utiskuju, jak jsem nacpaná :-) Nejradši bych někam zalezla a dala si dvacet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou, mě se docela líbilo, že mi dávají "rady", měla jsem pocit, že jim to "tak nějak není jedno" (nebo jak to napsat, prostě že se snaží). Ono stejně záleží na každé z nás, co si z toho vezmeme, co dodržíme, jak se zachováme a co z toho pak bude. Já jsem třeba rozhodnutá, že až teda někdy opravdu HA vysadím, tak že prostě ten měsíc počkáme. A nějaký vitamíny si taky koupím (nevím, jestli je teda budu užívat dle rady sestřičky - 3 měsíce dopředu). Někdo se mnou nemusí souhlasit a může mi tvrdit, že je to zbytečný, nebo že 1 měsíc na "přípravu" nestačí. Já myslím, že je to fuk, maminy otěhotněly i bez vitamínů, "čistících a přípravných" měsíců, tak proč by to nemělo jít i u mě. Budu se snažit moje "předsevzetí" dodržet, budu z toho mít dobrý pocit. Jestli to k něčemu bude nebo ne, to teď vědět nemůžu (ale uškodit by to snad nemělo, ne?). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi a o tom to je, o tom dobrym pocitu. Protože když budeš mít dobrý pocit, že jsi udělala všechno pro, tak se budeš cítit dobře. A když se budeš cítit dobře bude v pohodě i tvoje miminko a tak to má být. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, Emko, tak přesně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska se s váma loučím, hezký víkend a ahoj v pondělí :-)
Odpovědět
Honzi,já taky věřím v sílu přírody,když proběhne normální ovulace,tak není problém....u někoho prostě ovulace není,tělo ten hormonální skok nezvládne (docela dost se tím zabývám,i když u zvířat) a pak můžeš být v pohodě jak chceš....prostě za to nemůžu,že to se mnou je takhle :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoj! Už tady teda asi nejseš, ale i tak ti přeju pěkný víkend! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak co zářijovky, jak se daří 2 měsíce po svatbě....???? :-D ..u nás skvěle, bříško roste, mrňous kope, manžel je hodný a starostlivý, nemám si nač stěžovat.... :-D a co vy????
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme v sobotu byli na svatební cestě!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás čeká svatební cesta 26.12.05 - jsem žádostivá, jaký bude počasí--- :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na tom taky dobře... miminko v bříšku, všichni se na něj těšíme, manžel i synek si mě hýčkají :-) :-) Jenom jsme se shodli, že nám to připadá dýl jak dva měsíce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?