Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
marki: tak to je super... hlavně, aby ta pohoda vydržela ;-) u nás se taky vede celkem dobře... první měsíční výročí po svatbě jsme "oslavili" tak, že jsem udělala krásnou snídani do postele a řekla jsem, že za měsíc (v listopadu) je to na manželovi.... pochopitelně se nic nekonalo, pak se mi omlouval (nemusel, věděla jsem, že to tak bude) a že prý to příští měsíc (v prosinci) napraví... tak jsem zvědavá... :-D :-D :-D ale já v žádném případě nechci mít výročí každý měsíc... byla to spíš náhoda, že to v říjnu vyšlo na neděli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by to taky nebavilo - slavit každý měsíc. Těším se na roční výročí :-D To musí být výjimečný. ;-) No ale pokud na to nebude nálada, tak to rozhodně nebudeme lámat přes koleno. Ale teď si říkáme, že to oslavíme tak, aby jsme na to mohli vzpomínat. Mě by se líbil nějaký víkend někde v pezionku :-) Uvidíme. Máme na to nějakých 10 měsíců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My taky budeme mít skvělý roční výročí... to už budeme mít dvouměsíčního prcka :-) To je síla, když na mě teď ještě není nic vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, docela tě chápu. Já zas občas přemýšlím nad tím, kolik nám ještě zbývá Vánoc jen takhle ve dvou. ;-) A taky mi to připadá takový zvláštní (teda ještě nevím, jestli ty Vánoce budou teď jen ve dvou poslední nebo předposlední nebo jich bude ještě víc, ale ta změna určitě jednou přijde a mě to připadá fakt zvláštní) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, my výročí nijak neslavíme, ale je zajímavý, že manžílek nikdy nezapomene připomenout, že jsme se brali 24., vždycky 24. dašlího měsíce... :-D :-D ..jsem žádostivá, jak dlouho mu to vydrží.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by byl gól, kdyby ho to 24. září 2006 nenapadlo říct! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to bych mu asi jednu střelila, ale tou dobou už by ze mě měla být kojící ustaraná matka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To je zvláštní představa, že? Kolik už máš koupených věcí na mimíska? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na mimíska nemám koupenýho nic, jen mám deku s polštářem, protože jsem neodolala těm myšičkám na ní, 10 ks plenek a knížku Naše děťátko, kterou jsem si koupila 14 dní po tom, co jsem se dověděla, že jsem v tom.. 8-) ale jinak nic nemám, spíš hodně vyhlídlýho, ale pořád čekám na 9.12., až mi doktor řekne, že je všechno v pořádku...a pokud ano, tak si asi trochu pustím uzdu, ale nejvíc asi tak v únoru, kdy mě má manžel zavést do Brna, kde vyblým všechny obchody....mají tam krásný věci za poloviční ceny než jsou v Jihlavě... :-) ale kočárek budu mít 100%-ně z Jihlavy kvůli reklamacím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo, vždyť jsi to sem už psala, ach ta skleroza! Devátýho je za chvilku! A co časopisy a nejnovější trendy a módu, sleduješ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem se na chvilku dostala. marki, už se těším, jak vybliješ obchody :-D :-D - jé přibyli tady smajlíci. tenhle se mi moc líbí :-p o víkendu jsme konečně dostali svatební video - moc jsme se smáli. mysleli jsme, že na nás vůůůbec není vidět to naše rychlý opití - a ono bylo. a bylo tam víc takových věcí. nejlepší byl synoveček, který nechce jíst (je to taková hubená žížalka) a šel ke kočce do mističky s mlíkem. pak ji nechtěně vylil - a ten obličej = já nic, já tady vůbec nebyl a ta kočka si to asi vylili sama - není divná??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, vy jste dostali video až tak pozdě? My ho měli zhruba 14 dní po svatbě. Ale zase jste se na to mohli dýl těšit, že? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
honzino, dneska nějak nestíhám, promiň... :-o modu sleduju, ale nic víc, všechno je moc drahé, ale já si vybírám věci, který jsou hezký, a zároveň se člověk do nich vejde.... ;-) teď jsem byl ave městě a jukala jsem na oblečení pro mimíska a měli tam docela dobrý ceny, tak mě to potěšilo, vybiju se po devátým... :-D vercoberco, že tě kousnu..já chtěl napsat vybílým, ne vyblým.... :-. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem byla na plavání pro těhotný, bylo to prima, moc jsme se u toho s těhotnou kolegyňkou nasmály, ale ono nás to v porodnici přejde.... 8-) všem nastávajícím maminkám vřele doporučuju.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plavání pro těhotný? To musí být príma! Jak dlouho se to může praktikovat - teda jako do kolikátýho měsíce? V devátým už asi ne nebo jo?
Odpovědět
Profilova fotka
honzino, taky nás mrzelo, že jim to tak dlouho trvá. marki, věděla jsem, že jsi se upsala, ale byl to super překlep ;-) :-N ty smajlíci jsou super =-) taky jsem zvědavá na plavání jako honzina
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím vás taky pozdravit... dneska mám moc práce, ale sleduju Vás :-D Ty smajlíci jsou fakt super - aspoň můžu napsat jak se dneska cítím -- :-p :-p :-p Teda teď už je to lepší -- asi tak 8-( :-p , ale po obědě mi bylo fakt jak po jízdě na kolotoči. Miminko nějak řádí.. Holky, my video ještě nemáme :-. , už jsme to viděli, ale protože jsem měli dva amatéry a oni nějak nejsou schopný se domluvit kdo nám to stáhne na DVD tak zatím vyčkáváme a těšíme se co z toho udělají x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, jen aby to neztratili! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emko, konečně nějaký "normální" příznaky těhotenství. vždyť je to hrozný, jak si všechno užíváte, samá pohodička .... dělám si z těhulek legraci. ;-) ale je vidět, že si tě miminko zkouší už od začátku - nebude to žádnej oušlapeček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, nestraš :-x Verčo, já to o to hůř prožívám, že se synem mi nebylo nic, jen mi vyrostlo břicho :-D Ale teď jsem utahaná, ospalá, je mi blbě a jsem protivná :-p - doma si mě fakt užijou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, to se praktikuje skoro až do konce, jedna holčina má za 14 dní termín a v klidu se tam s náma ráchala a dýchala.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to je dobrý. Já myslela, že je to nějak časově omezeno, že se to v pokročilejším "stádiu" nedoporučuje (přece jenom ten tlak té vody...), ale teď už vím, že jsem si to myslela špatně. Dík, zase jsem o něco chytřejší! A na jiný cvičení (na souši) pro těhulky chodíš nebo plánuješ? A co kurzy? Moje kamarádka to tenkrát odmítla, že jim nebude platit za něco, co si může přečíst v knížkách, co má doma (prý jsou ty kurzy strašně drahý...)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, tak na cvičení na suchu jdu zrovna dneska taky s tou mojí kolegyňkou (jak jsem ráda, že jsme stejně těhu... :-D ), u nás se platí 40,-Kč za jednu hodinu.... ;-) ...víš, honzi, ono je to dvojaký, u nás jsou sestřičky na cvičení hrozně hodný (jsou z porodnice a vlastně se to snaží poradit a pomoc,jak to máš dělat) a říkají, jak máš dýchat, vydechovat, zadržovat dech apod...na druhou stranu moje švagrová, která je z vesnice a porodila v klidu 2 děti, na žádný cvičení (na suchu nebo ve vodě) nechodila a porod měla za sebou za 2,5 hodiny, bez problémů... ;-) ono je to hrozně individuelní, třeba si na to ani nevzpomenu, co mám dělat a budu poslouchat jen sestřičky, co mi řeknou (u nás doktoři rodí poslední minutu, když jde do tuhýho :-| ) jinak jsem si včera koupila černý těhu kalhoty za 780,- Kč a halenku za 330,- Kč - tak budu mít oblečení na náš večírek, co je za týden...tak mě to těší.... :-D :-D :-D tak si teď ještě musím pořídit nějakej svetr, abych tam neumrzla....jo a zimní bundu už pomalu nedopnu... :-D ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak dej nějakou fotku do alba, ať i ostatní vidí, jak ti to sluší!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jich bude po večírku asi hodně, tak je sem pak strčím....a to bych měla mít i druhou fotečku toho koblížka, co se mi rozvaluje v bříšku.... ;-) právě mu tam teď posílám třetího koblížka, mňam mňam.--.- :-D
Odpovědět
Marki, znáš kojící polštář? Koupili jsme ho kámošce loni k narození mimi a letos švagrovým jako díky za pomoc se svatbou a je to super věc... je to polštář ve tvaru půlměsíce naplněný nějakými kuličkami, to si dáš okolo sebe a mimi na něj položíš, anebo když pak mimi už sedí, tak ho dáš okolo něj kdyby náhodou padalo... už se moc těším až budu těhu a pořídím si tyhle věcičky... v úterý jsem potkala kamarádku s malým mimi v šátku, to se mi taky moc líbí
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, kolik to tak stojí? Ten polštář.
Odpovědět
Honzi, koukni na stránky kojicipolstar
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, dík! Já vím, že těch druhů je víc, taky to vyrábí různý firmy, takže pokud člověk nechce moc utratit, tak musí trochu pátrat a hledat... :-)
Odpovědět
aha, tak já znám jen ten od firmy Terabag se myslím jmenují
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?