Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, zatím nic, ale teď jsem zase docela dlouho po ničem nepátrala. Chci se do toho naplno obout po Vánocích. Těší mě, že si to pamatuješ. :-) Však dám vědět, to poznáte, až tady budu zuřit, že mě nikde nechcou! A nebo naopak jásat, až si mě někde vyberou! A už se cítíš líp nebo je ti pořád špatně? Marki, tvůj manžel je srandista! Takový legrácky...
Odpovědět
Profilova fotka
Marki to je super, kdy máš ty testy? Dneska, nebo si to blbě pamatuju?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki se někam ztratila... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markí je tu,jenže mě pořád někdo otravuje... ;-) testy mám v pátek, resp, UZV a sono srdíčka, zítra jdu na krev, ale to je u mě normální, protože jsem rh - a manžílek rh +, tak nás musí pozorovat a taky kvůli hemoglobinu - je paradoxem, že jsem dávala 3 roky krev a nakonec mám být chudokrevná.-- :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Možná šla k tomu doktorovi, nechce se mi to hleda někde vzadu, ale myslím, že říkala že má nějakou genetiku nebo tak něco.. Honzi, už je mi líp, tak tři dny... i když dneska to taky není ono. Nejhorší je, že jsem hrozně unavená, od devíti večer chodím jak mátoha a v deset už jsem tuhá. Manžel tím moc nadšený není... 8-( ale snad to nějak překousne. On nám totiž synek chodí spát kolem půl devátý, takže už na sebe moc času nemáme. Doufám, že se to taky brzy upraví... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
genetiku máme emko za sebou (resp, VVV) a to bylo všechno v pořádku... ;-) jinak se neboj, ten stav únavy se ti ztratí, já jsem teď nabitá energií, že jsem si včera večer vyndala v osm šlapadlo a chvíli šlapala... :-D a to jsem přišla rovnou z práce o půl sedmý, uvařila manžílkovi na dnešek bramborový knedlíky s uzeninou a zelím a pak jsem se vrhla na to šlapadlo..samozřejmě, že když jsme přišla z práce, tak jsme si na chvíli sedla, a věř mi, ono to pomáhá,za chvíli jsem byla plná energie.... :-D ale co je teď "nejhorší", tak to je můj sex. život, protože se mi hormony zbláznily a já bych chtěla pořád.... :-D :-D :-D ..chudák manžel.... :-p ne, že by mě předtím sex nelákal, ale teď je to šílenýýýýýý... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to jsi mě uklidnila. Bála jsem se, aby tím netrpěl chudák celý zbytek mýho těhu :-( Ale když to přejde, tak to je fakn, nějakou dobu to holt vydrží.. Přeci si kvůli tomu nebudeme brát dovolenou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, emko, my to měly s kolegyňkou skoro jako z knih - přišlo období šílený únavy hned dopoledne, pak jsme se sotva doplazily domů...no a teď nevím, kam s tou přebytečnou energií.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím, že ta únava se časem srovná. I když, Emko, já bývám v deset unavená naprosto běžně, ani nemusím být těhotná, je to prostě doba, kdy "se chodí spát". :-D A manžel si holt musí zvyknout, nic jinýho mu stejně nezbývá, tak by ti to měl všechno ulehčovat a pomáhat ti a né být ještě dotčený, že jsi unavená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale on není dotčený, to jenom já mám takový pocit, že by mu to mohlo vadit. On mě posílá spát, když vidí, že mi padaj víčka.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, já to nemyslela až zas tak doslova. Ale jak píšeš, tak už vím, že je na tebe hodný a to je dobře! :-) A chodíš někam cvičit? Jako Marki?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, krásné ráno. :-) U nás doma včera nešel celý den proud. V mrazáku všechno napůl rozteklý, zapli to až v osm hodin večer... Posunuly se mi hodiny na budíku a já jsem dneska vstávala o půl hodiny dřív. Škoda že jsem to zjistila už oblečená a přichystaná k odchodu 8-( To to začíná ;-) Honzi, já nechodím cvičit. Jediný co pro sebe dělám je, že chodím do práce pěšky (cca 2km) abych měla aspoň dlouný procházky.. Jinak není čas a hlavně ani chuť. Já na cvičení nikdy moc nebyla :-p :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj! Teda ty jsi dneska ranní ptáčátko! Ikdyž nedobrovolně. :-) Mě se dneska absolutně vstávat nechtělo... :-( Venku zima a pod peřinou takový teplíčko a pohodlíčko... x-) Dneska bude asi zase pršet, ach jo... :-| Včera jsem upekla linecký kvítečka, ale asi ještě budu muset nějaký dodělat, protože manžel zhodnotil, že je toho málo a že to stačit nebude a hned si jich nabral plnou hrst (ještě nejsou ani slepený). :-D Koupila jsem si totiž cestou z práce moje vlastní, první vykrajovátka - kytičky, hvězdičky a srdíčka různých velikostí! A dneska si domů asi donesu větve do vázy, na ozdobení na stůl.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v práci každý den od 6,30 - je to hrůza :-p , ale aspoň zase můžu brzy domů :-) Včera jsem taky chtěla dělat linecký, ale protože nešel ten proud, tak se nedalo dělat nic. Tak snad dneska, udělám linecký a vanilkový rohlíčky. Ty jsem dělala vloni 3x, protože mi to kradli rovnou z misky s cukrem ]-( ale já je od toho neodhánim, jako to dělala moje mamka. Já mám radost, že jim to chutná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel je kyselina na cukroví. On je schopnej si k tomu sednou a blábit jeden kousek za druhým. Takže pokud chci, aby něco na Vánoce bylo na stole, tak ho prostě odhánět musím. Jinak to nejde. Neříkám, že nesmí ochutnat, to ne, ale zase aby toho dvě třetiny zbodnul, to teda taky ne. Zatím nemám ořechy - ty dostanu až od mamky, takže zatím musím dělat cukroví bez ořechů. Ještě dneska asi udělám nějakou dávku toho lineckýho, protože máme naplánovaných hodně návštěv, tak ať jim mám co dát a my ať taky něco máme, že. ;-) Ještě se chci mrknout na net, jestli tam nenarazím na nějaký dobrý recept. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já toho letos moc dělat nebudu, tak tři čtyři druhy. Stejně - nazdobím to na stůl na vánoce, druhý den ráno odjedeme k mojí babičce do jižních čech a když se vrátíme jsme tak přecpaní :-p , že nemáme na nic chuť... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím, že to není potřeba přehánět. Taky toho nebudu dělat nijak moc. Ale chtěla bych zkusit upéct něco, co je moc dobrý a co jsme s mamkou doma nedělaly, ať vidí, že jsem šikovná! :-D A taky to chce změnu. Aspoň v tvarech, ať to nevypadá na tom stole každý rok stejně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jasný, chce to změnu. U nás to nevypadá nikdy stejně, od tý doby co vykrajuje Vítek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to je hezký, že ho necháš. Nás mamka sice taky nechala, ale jenom perníčky - z toho těsta jsem dělaly se sestrou kde co, pak se to upeklo, nazdobilo, ale na stůl (před návštěvy) se to nedávalo, prý, že to je naše, tak abysme si to taky samy snědly. Ale teď už chápu, co v tom bylo za skrytý význam... :-D :-D :-D Určitě se Víťa na Vánoce moc těší, že? Jak to u vás probíhá?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně máme po uzávěrce a můžu se tady občas projevit :-) . ale nebojte, byla jsem s vámi ;-) . vy už jste hrozně šikovný, že už tolik pečete. já začnu až o víkendu a v pondělí a úterý jsem si vzala dovču, tak ve středu se vám tady budu chlubit, že už máme taky hotovo ;-) (ale ono to tak horký nebude :-D ). marki, tvůj sex.život je zřejmě v pořádku. soudím podle mojí švagřinky, která rodila v říjnu. taky byla velice náruživá. možná to je takové přírodní vyvážení situace. aby se budoucí maminka nemusela užírat, že není dostatečně přitažlivá, tak ji radši rovnou pošle apetit a není čas přemýšlet nad ptákovinama :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, to je docela dobrý pojetí situace. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emko, to je radost péct s takovým pomocníkem. my jsme mamce i babičce pomáhali. a třeba z lineckého jsem udělala klasickýho sněhuláka (kulička na kuličce). ale u nás se dětské výtvory ukazovali a opěvovali. ale možná je to druhý extrém - babička říká, jaká jsem dobrá zpěvačka a manžel, který má hudební sluch, mě raději nachází jiné aktivity :-D :-D . takže asi by bylo dobrý mít ten střed mezi honzinou a naší famílií ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Verco :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít letos jiný vánoce než jindy, před měsícem jsme museli vyzradit to sladký tajemství jak je to s rozdáváním dárků. Do tý doby ještě věřil na ježíška =-) No co se dá dělat, ve škole se nic neutají... Ale vzal to v pohodě, tak doufám, že u nás bude prává vánoční POHODA :-N Dřív to totiž bylo dost hektický. Odvést Vítka pryč, pokud možno aspoň na 2 hodiny, aby se mohl ozdobit stromeček. Pak celý odpoledne vysvětlovat, že nemůže do pokoje, protože je zamčený aby tam mohl Ježíšek (Proč, když chodí až večer???) Osmažit rybu a přitom pořád vysvětlovat, kdy že už to bude, aby byla rychle večeře (To nevadí, že jsou teprve tři hodiny...) Pak znova odvést Vítka někam pryč (Nikam nechci, co kdyby letos zvonil dřív. Nemůže přece všude zvonit večer, to by nestihnul.....) , protože babičky a dědové chtějí dát dárky pod náš stromeček... No a nakonec, odměna za celodenní stres - rozzářené oči, když se ozve zvoneček a strašné nadšení a radost, když jsou pod stromečkem dárky.... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Na rozzářený očíčka se taky moc těšim, zatim mi to vynahrazuje manžel. Největší radost má z blbostí. Letos to pojmem dobrodružně, možná i mezi krabicema, máme se totiž stěhovat. Nemáte nějaký pěkný tip na dárek pro manžela?Má totiž narozeniny před Ježíškem.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj verco, díky za uklidnění, já pak doma přemýšlela, jestli jsem to tu se svou otevřeností trochu nepřehnala.... :-N :-. ...no jinak, já se debat o pečení účastnit nemohu, protože prostě nepeču - manžel to nejí a když jsem něco napekla, tak to vždycky odnesla máti do práce a já musela píct znova, protože nezbylo na příbuzný....tak teď jsme sami, takže píct nebudu, u tchýně zůstalo cukroví ještě ze svatby, takže ho určitě vyndá (ona teda nepeče nikdy, i když bývaly doby, kdy dělala výborný "salám"..ale to je již drahně let), pravdou je, že ani moje máti nikdy nepekla, já zdědila lásku ke kuchyni po babičce - takže mám i její ručně psanou kuchařku s receptama (mňam) - ale jak už jsem psala, píct nebudu, není pro koho a já bych to užírala sama..... :-x já upeču jenom vánočku, pokusím se o ní možná o víkendu, jen si musím najít ten správný recept. ;-) včera jsem se pokoušela doslova narvat do svatebních šatů, dokonce jsem je i zapla, ale to bříško bylo opravdu moc vidět, takže bych takový už mít na sobě nemohla.... ;-) ..tak jsem to jen chtěla vyzkoušet.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, tak koukám, že se to v každé rodině dělá trochu jinak. K nám například chodil Ježíšek na dvakrát. U nás to bylo tak, že v noci 23., když už jsme se sestrou spaly, naši nazdobili stromeček. A ráno, dřív než jsme se vzbudili, ho rozsvítili. Já si pamatuju, že jsme vždycky byly strašně brzo vzhůru, protože jsme věděly, že ráno nám Ježíšek donese stromeček. No, pak ty věčný otázky, kdy už to bude, kdy budeme jíst a jestli to už je hotový,... to je asi všude stejný. Pak teda byla konečně večeře, slavnostně jsme se oblíkli. A musely jsme všechno sníst, aby ten Ježíšek přišel. Jéje, tak rychle jsme snad nikdy nejedly! Pak se sklidilo nádobí a musely jsme si jít do pokojíčku hrát, aby jsme Ježíška nevyplašily! A čekaly jsme na zazvonění... Já už se tak strašně moc těším, až tohle jednou budu připravovat pro svoje děti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hm, právě jsme se bavil s kolegyní, jak to bylo u nich doma, nám donesl stromeček tatínek, žádnej Ježíšek, ten chodil až večer s dárkama a vůbec nám to nepřišlo, až loni, když jsem zažila poprvé u tchánovců celej štědrej den, tak tam se zdobil stromeček a děti tam nebyli puštěný, aby ho náhodou neviděli, protože u nich nosí stromeček i s dárkama najednou Ježíšek... 8-) ...no, já jsem zvědavá,jak v tom našem 2+kk budeme držet děti celej den v 1 pokoji, aby nechodili ke stromečku.... :-o u nás to bude letos jednodušší, na štědrej den budeme s Jožíkem sami, tak upeču Kubu a usmažím kapra a udělám salát, druhej den jedeme ke tchánovcům, tam jim sdělíme, že jedeme další den na dovču, tak jsem žádostivá, co si od nich vyslechneme...jako že nemme rozum, v mým stavu a v takovým počasí a kdesi cosi.... :-S no, a pak budeme s miláčkem na naší svatební cestě v penzionku až do 2.ledna.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, Marki, koukám, že to máte pěkně naplánovaný! Nezávidím ti ale ty případný připomínky u tchánovců, to bych taky poslouchat nechtěla. Však ty sama musíš nejlíp vědět, na co se cítíš a na co už ne, to je jasný. A pochybuju, že bys zbytečně riskovala zdraví vás obou... Jenže s tím se asi nedá nic dělat, než si to prostě vytrpět a pouštět to jedním uchem tam a druhým zase ven, že...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, budeme tam jen na chvíli, protože přijedeme asi po obědě, takže jim řekneme dobrý den, půjdeme za mým dědou a pak za známýma, co taky čekají mimčo /o měsíc a půl dřív jak my/...no a další den už jedeme pryč, tak to snad přežijem.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?