Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
jira: Ahoj, jsem na tom podobn jako ty, je to obrovská změna. Já, vdaná, mladá paní, nečí manželka a mám manžela. Móc hezký pocit. Už mám fotečky z ateliéru, jsou překrásné, budu se snažit aspoň jednu sem vložit. Budu je muset nascanovat. Jinak mám tyto fotky i na cd, ale to jsme včera předali kameramanovi, bude je vkládat na kazetu. Jsem smutná, že už je to za náma, vdávala bych se klidně každý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
L. u. c. y. doufám, že za 10 dní budu mít stejné pocity jako ty. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzina: Myslím, že kdo je aspoň trošku citlivý a není ledový jak psí čumák, tak to bude prožívat naplno tak, jako já. Samozřejmě, že byly i malé nedostatky, zapomněl se nazdobit autobus, svědkyně zapomněla občanku, tak se musel autobus točit, nevydařený únos nevěsty (ženichnovi se pro nevěstu nechtělo, tak jsem se vrátila sama), ale brala jsem to s humorem. Ale po celkové rekapitulaci byl náš den "D" nááádhernýýý. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my pokračujeme v dozařizování. Dokonce se zapojil i ženich :-) Včera jsme dojednávali s hospodským, kde máme tu naši večerní oslavu, že nechceme, aby se podával tvrdý alkohol, jen pivo a víno+ nějaké ty "tlamolepy" (Jelzin, Puschkin...). Moc se netvářil, že prý aby se lidi necítili, že jim nedáme. Vím, že se to tady řešilo na jiných vláknech a myslím si, že pivo a víno úplně stačí. Kdykoliv jsme s těmi kamarády, co tam budou, pije se víno s kolou, málokdy tvrdý. A je mi úplně jasný, že když to bude "zadarmo", tak by byli všichni za dvě hodiny pod stolem a hlavně měli takový ty trapný kecy. Vůbec mi nejde o to to zaplatit, spíš aby se nezkazila zábava :-| Aještě jsem narazila na problém-zvali jste nebo zvete ke stolu i kameramana a fotografa? My máme oběd jen v rodinném kruhu, ale vzhledem k tomu, že chceme natáčet, tak asi pozveme kameramana.
Odpovědět
ditak:fotografa jsme měli jen na obřad, takže na hostině nebyl, ale kameraman byl až do odpoledne, dostal obídek i dortíka, ale neseděl u svatební tabule. zpočátku natáčel a pak dostal oběd, seděl venku v zahrádce i s hudebníky. u nás nebylo u svatební tabule ani místo, takže to ani jinak vyřešit nešlo. co se týče alkoholu, taky jsme to dlouho řešili.rodiče (vzhledem k tomu že platili hostinu) rozhodli, že trvrdy na baru si platí každý sám, u nás to bylo spíše z finančních důvodů. mysleli jsme že bychom se pak nedoplatili, ale nakonec to bylo jinak. manžel řekl, že otevřeme oddělený účet na alkohol, který my (ne rodiče) zaplatíme osobně, k tomu jsme měli ještě vlastní slivovici.vzhledem k tomu že tvrdého se vypilo přijatelně, nikdo nebyl namol, tak to zaplatili všechno rodiče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli fotografa i kameramana na celý den, tedy i na oběd, na druhé jídlo přbili i 4 muzikanti.
Odpovědět
Tak my máme fotografku (kámošku) od rána do rána :-D , protože i v penzionu bude spát. A kameru mají naši svědkové, takže při obřadu bude někdo natáčet a pak už moje svědkyně střídavě se svým manželem (svědkem)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
no teda doufám, že fotografka v noci nebude načuhovat..... :-D zase tak zdokumentovaný to mít nemusím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přemýšlíme nad tím, jestli nechat nachystat místo u svatební tabule i fotografovi a kameramanovi (kapela přijde až večer a to už bude selátko, takže to neřeším). Ale asi by to vypadalo divně, kdyby jsme jim nedali najíst, že. A ty dvě porce navíc se v celým tom množství a mezi dalšími výdaji ztratí. Takže jídlo taky dostanou, ale v prvé řadě bude jejich povinností natočit a nafotit nás jak se krmíme a pak se nají i oni dva. Myslím si, že se to takhle nějak normálně dělá, ne?
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak už jsem mladá paní. A svatba byla naprosto úžasná!!! Všechno klaplo podle plánu, počasí vyšlo na jedničku, nebylo ani vedro ani zima. A hostina byl nejlepší mejdan na jakém jsem kdy byla. Vypilo se spoustu alkoholu, ale nikdo se neopil do bezvědomí nebo do nevolnosti ani do agresivity. :-D Prostě na jedničku s hvězdičkou! Takže kdo to máte před sebou - maličko vám zavidím :-) - hlavně se nenervujte, budete za hvězdy! Jo a opatrně, mě unesli ženicha, asi je to nová moda... :-D :-D :-D Mějte se a užijte si svatbičku. pa Lina
Odpovědět
Profilova fotka
Honzina: Mě si hudebník normálně řekl o dvě porce hlavního jídla. V restauraci bude víc volných stolů kromě svatební tabule, takže budou jíst skoro v koutku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrý den, tak se nám prý dneska ožení Vlastík Horvát a jak jinak, skromně :-). Pro zájemce citace, jak to taky může vypadat: Po devítiletém vztahu s Markétou Mičkovou do toho konečně praští! Obřad je naplánován krátce po poledni na zámku Konopiště u Prahy. Je kousek od Benešova, kde Horváthovi bydlí. Jak se snoubenci svěřili, na svatbu je už všechno zařízeno: šaty, prstýnky i svatební hostina v místní restauraci. Jediné, co jim ještě chybělo ke štěstí bylo auto, které je na svatbu dopraví. Včera ho společně vyzvedli v prodejně Nissanu. Zpěvákova svatba prý bude více méně střízlivá - pouhých padesát osob! A i když Vlastík celou dobu SuperStar i po ní vystupoval vždy velice skromně, v případě zítřejší svatby zřejmě udělal výjimku. Svatební přípravy nechal na Markétě a ta to pěkně roztočila! Pro svatební šaty si zajela do Itálie, odkud si přivezla skutečný model. "Je krémové barvy a objevila ho v butiku Rosy Garbo. S výběrem jí radil Vlastíkův stylista Dušan Chrástek. Poradil i Vlastíkovi. V úterý si zašli v Praze do značkového butiku Zkleti, kde si můžou koupit oblek jen ti movitější. A Vlastík zřejmě na svatbě nešetří! Oblek upravili zpěvákovi přímo na míru. Má jemný proužek a k Markétině róbě se bude dokonale hodit," tvrdí nevěstina přítelkyně. Velké svatební přípravy prožívala i rodina Vlastíka. U Horváthů se tenhle týden gruntovalo, pekly se koláčky, protože je jasné, že nakonec rodina i svatebčané skončí u nich doma. Na žádnou svatební cestu se novomanželé Horváthovi prý zatím nechystají. Vlastík totiž dokončuje svou novou desku a má s ní hodně práce! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak teď už jsme na řadě my, 17. září! Jak se cítíte? U nás doma je docela nervózní nálada...
Odpovědět
Ahoj Honzino, tak nás to taky čeká tuto sobotu. Bohužel se u mě vyskytly nějaké problémy v práci, takže mám teď spíš nervy z ní a nemůžu si pořádně vychutnat tu předsvatební nervozitu. Ale snažím se na ty problémy nemyslet a soustředit se na poslední přípravy. Zítra zkouška šatů, v pátek vyzvednout cukroví, dorty, kytice a hlavně na nic nezapomenout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, jsme na řadě :-) U nás taky trocha nervozity, ještě pořád zbývají nějaké dodělávky, doufám, že to stihneme :-S Nejvíc mi leze na nervy tchýně, je jediná, kdo nás stresuje, ale zase nás to spojuje. I když lituju ženicha, protože je mezi námi ten styčný bod a vždycky to schytá on. Včera jsem koukala na předpověď počasí a zatím to vypadá slibně. Jinak gratuluju všem nevěstám, které měly svatbu tento víkend, počasíčko opravdu super.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme :-) Počasí se vyvedlo, vy se všechny budete mít taky krásně. Užívejte si ten týden před, to největší těšení.. Den D je hrozně krátký. A holky, nenervujte se z maličkostí, kterých si stejně nikdo nevšimne ;-) Užijte si to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
taky děkujeme, emko má pravdu, den je opravdu krátký ale nádherný, a kašlete na maličkosti, nám toho nevyšlo, ale jak se říká, každý plán má chyby a musím říci že to co se nepovedlo - skoro nejvíce pobavilo. jeje a toho bylo, od popletených výslužek, někteří dokonce nedostali, přes jiné maličkosti, které jsou opravdu nepodstatné, hlavní je to že se máme rádi a řekli jsme ano a jsme šťastní a tím jsou šťastní i ti kolem nás... :-D uživejte si poslení přípravy ale také šetřte silami, v den d budou potřeba.
Odpovědět
Ahoj holky, tak uz to mam za sebou. Pro vsechny, ktere to ceka tento vikend, drzim palecky, aby vam to vsechno pekne vyslo. Ja jsem si to v patek pekne uzila, pocasicko tady v Kuala Lumpur bylo opravdu nadherne, ostatne jako kazdy den. Spise jsem resila opacny problem, bylo az moc velke vedro. Svatbu jsme meli na terase, sice az v 5 hodin odpoledne, ale stejne slunicko pekne pripalovalo. Muj, ted uz manzel, (musim si zvykat) je ze Skotska, takze mel tradicni kilt (jo, je to ta sukne...) a bylo mu velice horko. Nicmene, den to byl nadherny, vsechno se to povedlo na jednicku s hvezdickou. Vdavala bych se klidne kazdy den, dokonce jsem pri obrade musela opakovat v anglictine peknou stat, z cehoz jsem byla tak prekvapena, ze jsem to nakonec zvladla jeste lepe, nez kdybych se nervovala mesic dopredu. Jinak moje rada je, vsechno to nakonec dopadne skvele pro vas vsechny. Hlavne se nebojte a nenervujte se kvuli kazde prkotine, za rok uz si na ne stejne ani nevzpomenete. Mejte se vsechny krasne a vse nej!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki dasha, budeš sem dávat fotky?? já skotsko miluji a dokonce jezdíme na skotské hry - jako účastníci, ale jezdíme oblečení v historiském, ne dnešmím oděvu a taky máme doma kilt. ráda bych viděla ten slavnostní, jinak přeji krásné další společné dny, měsíce roky,,,,, :-D
Odpovědět
Cau Niko, budu sem davat fotky (az mi je fotograf doruci), nebo si muzeme vymenit mailik a muzi ti poslat vice fotecek kiltu. Jaka byla tvoje svatba? Den po me, doufam, ze vse probehlo skvele a bez problemu. Preji take jen to nej, mejte se v Cechach moc krasne. ;-) Vsem hodne stesti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Září je v plném proudu a tady to spí ;-) Musím vám napsat, co se mi včera stalo-jeli jsme se dohodnout napevno s fotografem. Když došlo na dohodnutí pevného času, tak jsme řekli, že obřad je ve 12hod. a on povídá, že v 11,30 má focení na radnici!! Původně jsme měli mít obřad ve 12,15 a on si navíc myslel, že tam jako ve 12,15 má být a obřad bude až ve 12,30! My to máme na zámku, což je asi 5 minut autem (když pojede zákazem vjezdu) a obyčejně na radnici obřad trvá 15 minut a slíbil jim vyfotit jen obřad. No já jsem z toho na mrtvici ]-( Je to trochu moje vina, že jsem mu nezavolala tu změnu na 12 hodin, ale to jsem si vůbec neuvědomila, že jsem mu nahlásila ten původní čas a nepředpokládala jsem, že bude fotit dvě svatby. Dohromady se nic moc neděje, prostě na něj chvilku počkáme, v té nejlepší variantě tam může být před dvanáctou, ale fakt mě to vytočilo. Tak je mi z toho teď nanic, nervy pracují ;-(
Odpovědět
Ditak, neboj, on to zvládne! Ale chápu,že tě to rozhodilo.Mně teď rozhodí taky každá maličkost.Já spadám až na úplný konec -30.9., tak mám obavy,aby už nebyla zima. :-( Budete to mít v Náchodě? Tam jsem jednou byla a je to tam moc krásné,to se máte ;-) Do dneška vzpomínáme na krásnou restaur na nám. v secesním stylu,kde měli úžasnou svíčkovou! Jinak já zase pořád nevím,kdo mě bude malovat-jestli má moje vyhlídnutá kosmet volno, byla dlouho na dovče. No nějak to dopadne. Přeju pevné nervy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu dnes na zkoušku šatů a zkoušku účesu. V pondělí zkoušíme líčení. Pořád nemáme ucelený seznam hostů, buď nám někdo vypadne neby přibyde, ale pohybujeme se na 60 lidech. Kytku, korsáž a srdce na auto jsem si objednala v pátek, jen doufám, že mi vyjde taková barva kal, jakou jsem si objednala. Chci bordó kaly, hodí se k obleku, košili a kravatě ženicha. Příští týden v úterý rozvážíme koláče, ještě musíme nakoupit nějaký alkohol, domluvit hudbu, kameramana, fotografa. Jídelníček v restauraci jsme už domluvit byli. Chystám se tisknout jmenovky, zasedací pořádek musím ještě prokonzultovat.
Odpovědět
Profilova fotka
minda:já vím,že jsi to tady někde už jistě psala,ale kde máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, mně už taky nervy pracujou, zvlášť, když potkám svoji povedenou tchýni a její neschopnost cokoliv rozhodnout nebo zařídit...včera jsme ¨museli za ní řešit, že někdo na svatbu nemá oblečení a jestli si můžou vzít rychle...já říkám, že každej má vědět, jak jít na svatbu a když má někdo 3 děti a malý holčičce koupí fungl nový šaty a dvěma klukům, který půjdou do tanečních, nekoupí ani jedny černý kalhoty, tak co jim mám říct.... :-| ..takovýhle věci fakt už nemám anio chuť řešit...protože máme se ženichem odpolední (ale já pracuju od 8:30 a on od 14 hod), tak musí tenhle týden všechno objíždět sám..takže už máme na 100% domluvenýho fotografa (cca 1,3 tis), kameramana (4,5 tis), muziku (5,4 tis)..no a teď se jede zeptat na pití atd do velkoskladu, do kterýho zas můžeme nevypitý a nenačatý flašky vrátit.... tak já pádím na obídek....umírám hlady..:o))
Odpovědět
Profilova fotka
marki, neboj, vše dopadne jak má, určitě. máte podobné ceny za služby jako my, jen muziku jsme měli levnější, ale skvělou. Jinak i alkohol jsme měli stejně, to nenačaté můžeme vrátit, tak to jdu dneska vyřídit, přeberem to co zbylo a uvidíme co ponecháme na další oslavy a tak. Jinak o víkendu vyráříme s mojim milovaným manžílkem na společnou akci, kde naši svatbičku oslavíme s dalšími kamarády, už se mooooooc těším, opravdu. a co s tchýní, víš co bych ti poradila, vyprdni se na ni, ale vím že to nejde, tak to zkus vydržet a pak budeš mít pokoj, tedy snad nedopadneš jako já, ona mi od svatby denně volá, dokonce byla i první v neděli kdo nám volal, o půl osmé, sice jsme již byli vzhůru, ale řekni, že by se ti chtělo po krásném dni a noci bavit se s tchýní, ale to je osud, hold jak řekla, jsem její "druhá dcera", acho jo, o toto moc nestojím. :-D Jinak se opatruj, a připravuj a měj se krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj niki, díky za povzbuzení..... :-D v sobotu jsem na tebe myslela, jestli jste měli taky hezky jako my v JIhlavě....a jak šlapete k hradu.... ;-) ...vypadali jste spokojeně, moc se mi to líbilo... :-D šatičky ti slušely... :-) ...no, mě snad tchýně volat brzo ráno po svatbě nebude, protože budeme v penzionu (sice jen 2 km od jejího domu), ale mobil budu mít určitě vypnutý.....za cenu 3300 Kč máme totiž nejen pronájem sálu apod, ale i úklid, takže si potom v klidu pojedeme jen pro svíčkovou a jiný jídlo (teda jestli něco zbyde)..a to nechám u tchánovců........ostatní si můžeme vyzvednout, až to pojedeme zaplatit.... nám může ráno zavolat akorát tak Jožkova vydařená sestra, venkovský rozhlas bez drátu...ta má na nás mobil, ale já ho zvedat nebudu.... ;-) jo, a předtím jsem chtěla napsat, že si ti kluci mají vzít rifle (ne rychle)----už blbnu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lapinko, máme to v evangelickém kostele v Havířově - Bludovicích a hostinu v restauraci U Jelena v Havířově - Šumbarku.
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, úplně živě si vybavuju sebe před týdnem.. Připadalo mi to neskutečný a přitom tak blízko. Bláznivý a krásný.. A měla jsem strach, že se něco podělá.. a nakonec jo, ale až potom v neděli. Takže jsme se tomu nakonec nasmáli, jak na nás majitelka hospody ječela,že jsme jim nezaplatili za pronájem místnosti. Chtěla nám totiž navýšit cenu o 10000,- a řekla to dva dny před svatbou :-D :-D Koza jedna :-D Zkus nemyslet na to, co budou mít kluci na sobě. Moje sestřenice dala synovi taky džíny - no a co, fotky nám to nekazí. A ty se můžeš s fotografem domluvit, aby je vždycky postavil někam, kde to nebude tolik vidět ;-) Nenervuj se za jiný, užívej si to svoje krásný, víckrát už to mít nebudeš!!! :-) Aspoň s tím do toho všichni jdeme, ne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?