Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Raculko, ve svatebních šatech je zima, ale já to při obřadu vůbec nevnímala. Jen jsem se soustředila na to, co nám povídají a užívala si atmosféru. Že je mě velká zima jsem zjistila, až jsme vycházeli z obřadní síně. Ale řeknu ti, že kdybych si měla znovu vybrat, tak si přes ty nádherné šaty opět nic nevezmu, protože za tu rýmu ten výsledný efekt stojí :-)
Odpovědět
nevěsty,které mají svatbu tento víkend, ty se mají 8-) má být jasno a teploty 16-21C 8-) to ten příští už má být chladněji, ale předpověd se mění každý den
Odpovědět
Nám taky ještě týden před 17. zářím předpovídali ve zprávách krásných 19-21, ale najednou pár dní před dnem D se změnila předpověď na 16-18 a taky že jo. My měli max. těch 16, možná i míň, Moravský kras je holt chladný kraj.
Odpovědět
tak doufám,že u nás to bude naopak v dobrém místo 18 bude 22 a krásně slunečno, to by bylo super 8-)
Odpovědět
Moc vám všem nevěstám přeju, ať vám počasí vyjde a pokud bude pršet, tak jen trošku, jen takové ty kapky štěstí !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně jak píše stika-týden předem krásná předpověď a ve čtvrtek hlásili déšť a 11-15 st. Nakonec se to dalo vydržet, nepršelo a odpoledne začalo probleskovat sluníčko. Ale z mraků si nic nedělejte-náš fotograf si nemohl vynachválit počasí, říkal, že máme úžasné světlo a vůbec není vidět, že bylo oblačno. Já si půjčila k šatům i šál, protože jsem měla strach, ale nakonec jsem si ho vzala jen při vycházení z domu a na cestu a do zámku jsem již šla bez.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a já to udělala tak, že jelikož celý pátek pršelo, letěla jsem ještě rychle koupit bílý deštník za 299,-kč, takže samozřejmě nepršelo a já ho vůbec nevyndala. Tím deštníkem jsem pršení snad zažehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěstinky, vůbec se počasí nebojte. a ditak má pravdu, že fotky s mraky vypadají mnohem lépe než na sluníčku (to jsem psala i před mojí svatbou). všem vám přeju hodné a milé svatebčany a skorožádné nervíky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vercaberco, tak co, jaký jste to měli?? My super, musím pochválit pana starostu, protože kvůli němu jsme prochechtali cejlý obřad. Jeho věta paní matrikářce při předávání OP: "Tak co, zase jsi ustřihla růžky svědkům?" je fakt super :-) Básničku, co nám četla slečna u dveří, jsme nějak nevnímali a dva pokyny pana starosty - prstýnky a pak polibek jsme nezvládli :-) Na pusu jsme zapoměli :-D Dali jsme si jí až po upozornění fotografky, že všichni čekají :-D Focení v parku bylo krásné až na bobky od daňků (měla jsem od toho celou vlečku :-) ) a nějaký bezdomovce, co nám spali na lavičce, kterou paní fotografka vybrala jako nejvhodnější. A pak si něco plánuj :-D :-D Stejně jsou tyhle neplánovaný věci nejlepší a o nich se bavíme, to co bylo připravený dopředu se tolik neprobírá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emko, chtěla jsem se na tebe dojít podívat, ale ještě jsme měli u nás hosty a tak jsem nemohla odjet. ale myslela jsem na tebe už od 10 hodin. :-) taky jsme měli legraci - při navlíkání prstýnků ten můj manželovi upadl na zem a zakutálel se mi pod sukni - už se asi nemohl dočkat :-D . musím říct, že pan starosta měl proslov opravdu milý a líbilo se mi, že to znal celé a nepotřeboval nic číst. focení v parku byla legrace. sice jsem nepotkala bobky ale krtčinec ]-( . ale jinak se celá svatba mooooc povedla. ani jsem to nečekala. lidi, co normálně netančí, tančili. já, která sice zpívám ráda, ale strašně, jsem zpívala poslední hodinu do mikrofónu a lidi při tom tančili a moc je to bavilo :-D :-D :-D . pak jsem ještě vzala do party stejně "kvalitní" vokalistky a to už vůbec nemělo chybu. :-D takže opravdu vzpomínám jenom v dobrém. ale abych nebyla příliš rozradostněná - taky jsme tam měli malou mrzutost s našimi kamarády. naštěstí jsme se ženichem zachovali chladnou hlavu a diplomacie v nás zvítězila. a asi díky tomu se pak všichni ostatní uvolnili a užili si to o to víc. ale kamarády chvilinku nemusím vidět :-S (nechci říkat nikdy, protože do měsíce vyměknu a na všechno zapomenu). díkybohu to byla jenom malá skupinka 3 lidí, ostatní kamarádi byli absolutně OK.
Odpovědět
Profilova fotka
a slečnu s básničkou jsem sice vnímala, ale už si vůbec nepamatuju, co říkala a jak vypadala :-) . budeš sem dávat fotky?
Odpovědět
Holky koukám, že každá z nás měla na svatbě malé faux-pas, u nás zase dostala paní oddávající záchvat kašle. Nejprve se začala dusit, ale dělala, jako že nic, ale pak to vypuklo v hysterický kašel :-) Druhý trapas bylo říct "ano" - manžel byl nachlazený, tak místo ano jen zachrčel něco vzdáleně podobné tomu "ano" a já prozměnu zase své "ano" tak zašeptala, že jej krom oddávající a rodičů v první řadě nikdo jiný neslyšel. Předpokládám, že i na videu to nebude slyšet.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, u nás ženich taky "ano" jen tak zachrčel, že ani na videu to není slyšet. Zato já, pěkně způsobně a zněle řekla "ano" a pak si mě všichni dobírali, jak jsem chtěla být v chomoutu :-) Největší trapas pro mě byl, že jsem nezavřela při polibku hned oči a kamarádi ze zadní řady pak tvrdili, že jsem obrátila oči v sloup. A to jsem si tady na beremese o tom četla a chtěla si na to dát pozor. naštěstí kameraman nás zabral z druhé strany, tak mi je vidět jen hlava :-)
Odpovědět
Dito, že by to chrčení bylo tím počasím? :o) Jinak už se těším, až si půjdeme pro video, musím si to pustit znovu, mám pocit, že si průběh obřadu už matně pamatuju. Teď mě to spíš přijde jako vzdálený sen.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme právě na video koukali už dnes a opravdu tam ženich není skoro slyšet-tvrdil, že mu z nervozity vyschlo v krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, já mám v albumu tři fotky, který mi to vzalo. Ale musíš hledat, protože jsou hodně vzadu (zadaný už 12.10. :-) ) Zbytek je moc velkej a já to zatím nemám jak zmenšit. Ale hned jak se mi to někde povede šoupnu to sem. Fotky ze zahrady jsou fakt nádherný, tak bych vás nechtěla ochudit ;-) Dáš sem něco ty?? To jsi hodná, že jsi na mě myslela, v 10 hod. jsem už byla v klidu. Vybrala jsem si to ráno, když jsem čekala na kadeřnici. Teď už se tomu směju, ale předtím se mi fakt chtělo brečet.
Odpovědět
Od mojí mamči jsem se teprve minulý víkend dozvěděla, že když vyšla před zámek po obřadu, tak k ní přišla moje kamarádka a nabídla jí rýži (na házení). No a moje mamča jí slušně odvětila: Děkuji, nemám hlad. :-D A jelikož děláme čest svému jménu, tak na obřad jsme se špatně postavili, já stála na ženichovo straně a on na mé - upozornila nás na to matrikářka při předávání prstýnků, na hromadném focení jsme si taky stoupli obráceně - všimla jsem si toho až při koukání na video - fotografka nás taky upozornila ať si vyměníme strany a na hostině jsme samozřejmě taky seděli VOBRÁCENĚ :-D
Odpovědět
Petruš co je to VOBRÁCENĚ ? Já chtěla stát po jeho levé ruce, ale nedovolili nám to :-S :-( . a navíc nám prohodili svědky :-( ]-( . já měla kluka Tom holku a stáli obráceně, aby to prý bylo jako že ženská stojí na tom "čestném" místě čili po pravé ruce mužově. To nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Princezno, už ses tu dlouho neukázala, co?? Jak jste si to užili? My jsme si to se stranama nepopletli, stáli jsme tak jak se má. Ale chaos nastal u gratulací, když se na nás vrhli děti z leva a paní matrikářka "dospěláky" postavila vpravo a tak v jednu chvíli jsme před sebou měli pěknej chumel a trošku se o nás tahali :-D
Odpovědět
No právě, postavila jsem se také k jeho levé ruce a paní matrikářka říkala, že nevěsta má být po pravé ruce. No a na hostině jsem seděla po jeho levé ruce - zasedací pořádek jsme už měli naplánovaný delší dobu, vůbec nás nenapadlo ještě kontrolovat kdo na jaké straně má sedět :-) Brali jsme to hlavně podle kočárku na Kubíka - na té mé straně pro něj bylo víc místa...akorát nechápu, proč vám vyměnili svědky?? :-| A Eví, pošli mi harmonogram dne, já jsem celá nedočkavá jak to u vás probíhalo :-D
Odpovědět
petruš poruš pošlu ale jedním slovem chaos :-D a po levé je to správně. za tím si budu stát. EMKO no jo to víš svatba. nebyl čas :-D nestíhala jsem ani net ani přípravy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zdravím vás už taky jako mladá paní!!! Zítra si půjdeme pro video, tak jsem zvědavá, co všechno na něm bude... Svatba byla v sobotu, ale taky mám pocit, že to bylo už mnohem dřív, všechno mám v lehkém oparu. Když jsme u těch - řekněme trapasů - nám oddávající přišel až úplně těsně před obřadem, takže jsme byli do poslední chvíle napnutí, jestli nás vůbec někdo oddá! :-D No a mamka si ráno při té nervozitě umyla vlasy zubní pastou, naštěstí to šlo šamponem zase napravit. Tak se pak chlubila, že má vyživený vlasy fluorem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Honzino, ať vám v životě všechno vychází jako na těch fotkách, co máš v albumu - vypadáte na nich moc šťastně.. co víc si přát?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že co svatba to originál :-D . taky mám pocit, že svatba byla hrozně dáááávno. a to budeme mít v pátek teprve 2 týdenní výročí 8-) . ještěže jsou fotky a video - jinak by člověk téměř "zapomněl".
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki je fakt že to cítím jako vercaberca, je to tak uběhlo pár dní, dneska půjčuji fotky tetě a pak zítra mamce, stejně jedeme na dovču tak ať se může pochulubit, jen je škoda že mám zatím jen jich pár, stále na ostatní čekám ale snad dneska, uvidíme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám z toho holky stejný pocit. Je to už dávno, na nový jméno ještě moc neslyším. Představit se to jo, to už mám nacvičený, ale jak to vidím někde napsaný, mám v tom zmatek ;-) Fotky prohlížím s kde kým, mohla bych jim je sice půjčit a nedívat se, ale to mi nějak nejde. Hrozně mě to baví... A video už jsem viděla taky 3x :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si s každým prohlížím fotky. video jsem viděla zatím jenom jednou, protože ho máme teprve jednu noc :-D . emko, podívala jsem se ti na fotky. jsou super - měli jste pohodu. vůbec nevím, že tam byla taková lavička :-S . chěla jsem sem taky dát fotky, ale jsou velký a mě se nedaří je zmenšit. až na mě bude mít manžel (to je mi nový slovní obrat :-D ), tak snad je sem nahraju. a taky ještě nemám všechny fotky - oboje rodiče ještě nepustili ani chlup :-| . budu na ně muset dohlídnout - pořád je někam tahají a nám - hlavním aktérům ]-( - je ještě vůbec neukázali. jsou to prostě lumpové. holky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli jste nějak děkovali rodičům za pomoc s organizací apod. vím, že se tady děkovalo dortama, ale u nás to nikdo nejí .... předem děkuji za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, ta lavička byla naproti vstupu u zdi, vlastně by jsme si jí taky nevšimli, kdyby nás tam neusadila fotografka ;-) My jsme nijak ofiko neděkovali, dortama by jsme je taky neutili :-) Myslím, že až se nám sejdou všechny fotky tak tu nejlepší necháme zarámovat a dáme jim jí. Nic jinýho mě nenapadá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě ještě napadlo vzít je na večeři. jenže teď je moje mamka nemocná (už druhý týden) a tak se to trochu posouvá a začíná to být už neaktuální. a ještě je to komplikované se dny, protože můžeme jen v pracovní dny. a tak jsi mě docela potěšila, že se asi děkovat nijak oficiálně nemusí. ústně jsme ve svatební den a dny potom poděkovali asi 100x - tak jsme byli nadšení ;-) . ale čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se mi nápad s fotkama líbí. děkujuuuu :-) . a jak jsi na tom s miminkem? už chodíš na emimino? doma se mi manžel směje, protože jsem si tam včera surfovala. komentoval to, že jistý pokrok je vidět. a už se těší, jak budu surfovat, až děti vylítnou z hnízda :-D do té doby nám třeba zařídí nějaký server se starostma po 50-ce a jiné. řekla jsem mu, že pak se zase vrátím na svatební server, protože jeho už víc nebudu potřebovat - a změna je život :-D . vznikla debata a závěr byl, že v tom případě nikdy nepřestanu plodit děti, aby mě nic takýho ani nenapadlo :-) . doufám, že za 20 let bude ještě pravda aspoň ta naše harmonie.
Odpovědět
ty jo já chci taky fotky svoje už mít :-| :-( ;-( nic jsme nefotili na náš vlastní foťák tak musím čekat, co mi dodají moji externí a vzdálení fotografové. neměli jsme oficiálního místního ale známého z prahy, něco fotil brácha něco sestřenice ze Slovenska, něco moji rodiče, něco jeho rodiče ...... no zdrojů by bylo dost ale zatím žádný nic nedodal. a stejně tak video. já budu brečet ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?