Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
emko zdravím tak už taky stříháš metr viď ?Jsi nervozní nebo pohoda? díky za přání,fotky fakt předčily má očekávání...vlastně celá svatba..:))
Odpovědět
Profilova fotka
Metr, joooooo.. :-D Já už to odpočítávám na jedný ruce :-D Zatím je pohoda ;-) Nerviky už pracovaly, když jsem hledala kadeřnici, dorty apod. Teď už všechno mám, tak to určitě dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko v kolik hodin máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ve 12,00 hod. Chceš abych u toho škytala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pojď do 10.září, ať si to nepíšem tak trhaně..
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme ho taky měli ve dvanáct a je to tak akorát,abys nemusela vstávat v pět:)))Ale pěkně v sedm se snídaní a koupelí v klidečku..:)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzino, maminku nechápu....my jsme měli původně 17.9., ale protože jsme se nemohli rozkejvat, tak si na tu dobu zamluvila jiná slečna šaty a já to přehodila na 24.9...kvůli šatům, který jsem si nakonec nevybrala.... :-D a nikdo nic neřešil..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, takže jsme si to datum přehodily navzájem :-D To je dobrý. Ještě by bylo dobrý, kdyby se u nás všechno neřešilo tímto způsobem, zvlášť když jde o věci, který ještě nejsou závazně dohodnutý. Co se da dělat... A co, už máš všechno zařízený? Ptám se proto, že to máš o týden později = týden víc času, tak že to jako srovnám s tím, co mám já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzino, my máme skoro všechno: oblek i šaty, boty atd je doma, oznámení rozdané, prstýnky v šuplíku, dekorace v posteli, ubrousky, svícínky atd....auta jsou taky zamluvená, stužky mám v šupleti, přípravu v kostele za sebou, + zkoušku líčení a účesu, cukroví objednané, koláčky se budou péct 21.9., výslužky rozvážet 22. a 23.; dneska jedeme nakoupit suroviny na cukroví pro ženichovu stranu, zítra jedeme na obec.úřad vyplnit formuláře, ve čtvrtek pak máme schůzku s paní, která nám bude vařit; dorty jsou taky objednaný, figurky mám doma,v sobotu jdeme vybírat kytí, ubytování je taky zamluvený, kapela, fotograf, kamera též...no momentálně mě nic nenapadá... :-D na solárko nechodím,, jen půjdu na kosmetiku, trochu si dáchnout--- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už mám fotečky, ale porouchal se nám v práci scanner, tak až bude spraven, hned je sem dám. Jsem zvědavá na vaše reakce. Jinak vám, které to máte ještě před sebou přeju, ať vše vyjde tak, jak si přejete a tento den se stane nejkrásnější ve vašem životě. Hodně lásky a zdravíčka. Dnes nebo zítra budu mít fotky z ateliéru, tak to budou taky moc krásné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V pátek to bylo takové trošku hektické, posvážet to šílené množství zákusků a koláčků a navíc ze 4 míst, pak ty 3 dorty. Myslela jsem, že ten třípatrový tu cestu nepřežije. Ale nakonec bylo vše v poho, všechno jsme nachystali a asi v 11 jsme šli do hajan. Ráno v půl 6 budíček, nasnídala jsem se, osprchovala a hurá ke kadeřnici. Kadeřnici se účes velice vydařil. Mám kratší vlasy, ale s jejími příčeskami to bylo moc krásné. Potom kosmetička, té se to podařilo víc, než na zkoušce a hurá k domovu. Tam už se scházeli první hosti, kamarádi a kamarádky zdobily moje a manželovo autíčko (jeli jsme na obřad společně), fakt se jim to moc podařilo (měli jsme panenku a široké stuhy).Kamarádi také připínali voničky a pobízeli hosty, aby si vzali chlebíček, zákusek, koláček, .............Obřad začínal v 11 hodin. Od domu jsme vyjížděli tak v 10:50. Autobus si asi po 200 m udělal ještě jednu okružní jízdu, protože svědkyně nevěsty neměla občanku. Ale bylo to v poho. Na Městský úřad jsme přijeli asi 2 minutky před no a pak to začalo. Všechno probíhalo naprosto v klidu. Jen zpěvačka byla hrozná (tak nám to připadlo trošku směšné), ale pak to bylo taky v poho. Prstýnky nám padly jak ulité, všechno jak má být. Po obřadu jsme se ještě pofotili před MěÚ a hurá na obídek. Před jídelnou, kde měla hostina probíhat, nás čekalo milé překvapení. Sousedky se převlekly a dělaly pěkné blbosti, moc jsme se nasmáli. Potom klasika rozbíjení a zametání talířku, ženich se musel předvést, jak umí sekat dřevo. Potom nám donesli dvě štamprle, v jedné slivovice, v druhé voda, žeprý se podle toho pozná, jestli ženich bude chodit do hospody. No samozřejmě, že si vytáhl slivovici. Potom přenášení přes prách, přípitek, proslov mého tatínka, společné krmení, focení v ateliéru, na zámku, zanesli jsme kytičky i na hřbitov a potom následoval návrat na hostinu. Po dalším jídle následovalo krájení dortu, předání dortů maminkám, první tanec, atd.atd. Holky, je to moc krásné a emotivní. Pamatuju si z toho dne úplně všechno, bylo to nádherné. Jenom se trošku nevydařil únos nevěsty. Ženíchovi se pro nevěstu nechtělo, tak se vrátila sama, ale jinak to bylo všechno fajn. Holky, ženich byl ten den ten nejgalantnější muž na světě, vše bylo, jak má být. Jsem šťastná a věřím, že takto šťastný bude i celý náš život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Marki, musím uznat, že na to, že to máte o týden později, tak toho už máte zařízeného víc, než my. Ale to se taky poddá. ;-) Šaty jsou objednané - ještě mě ale čeká jedna zkouška kvůli jejich délce, bude zítra. Ženich má oblek komplet, ale nechce se mě v něm ukázat, že prý když on nemůže vidět mě, tak já zas neuvidím jeho v celé parádě :-) Kytičky jsou objednané, cukroví a dorty taky, prstýnky doma v krabičce, víno zařizuje ženich, tak snad bude taky, nevím. ;-) Dekorace máme nakoupený, teď jen přijet do té restaurace a vysvětlit jim, jak to chceme, objednat jídlo pro přesný počet hostů a co a jak chceme - obložené mísy, selátko a tak. Meníčka budu tisknout, motat do ruliček a převazovat stužkou během tohoto týdne. Auta jsou domluvený, řidiči srozumění, stužky nachystaný. Co mě ještě čeká, tak to je kadeřník - melír a zkouška účesu, manikérka - modeláž nehtíků, kosmetička - barvení řas, úprava obočí, ještě jedna zkouška líčení, ale to vše až příští týden. Pak s mámou budu píct slaný sýrový tyčinky - taky příští týden. Fotograf, kamera a kapela jsou předběžně zamluvený, ještě jim musíme zavolat a domluvit se co a jak a kdy a kam a tak. :-) Takže zařízený je snad už všechno, jen dotáhnout detaily. No, doufám, že se z toho příští týden neopupínkuju! :-D Ale těším se, moc!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
honzino, máme stejný termín a jsem na tom téměř stejně jako Ty. ;-) Všechno jenom dolaďuju. Jenom trochu mám vítr z domluvení jídla v hospodě, protože na minulou schůzku nedorazila majitelka a řekla, ať se domluvím s vrchním, ale z toho mám trochu strach. Takže to jsem zatím odložila. V pátek jdu ke kosmetičce a vyzkoušíme líčení. Ke kadeřnici na melír jdu až příští čtvrtek, účes už jsme vyzkoušely. Hlavně jsme včera konečně byli pro prstýnky a jsou kráásný, přesně jak jsme je chtěli. Taky jsme vyzkoušeli šaty a oblek, vše v pořádku. Vyzvedávat to budeme ve středu. Ještě nevím, kde to budu do soboty skladovat. Nevíte někdo, v jakém "balení" se předávají šaty? Jestli v nějakém pytli nebo tak něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Ditak, já jsem si v pondělí přivezla šaty v pytli na ramínku. Pověsila jsem je na palandu. Je to pěkně těžký, na lustr bych se bála. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty se předávají v takovém hadrovém pytli, doplňky mi dali zvlášť v sáčku.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju vám za radu, jste super :-) Hlavně aby je neviděl ženich... :-)
Odpovědět
Ahoj holky já se vdávám tuto sobotu a pro šatičky jsi jdu konečně v pátek už budou moje.U nás doma už panuje nervozita a zároveň velké přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Honzina a Marki: My měli první termín 30.9., ale v restauraci měli volno o týden dřív :-D :-D :-D Takže nakonec 23.9. Šaty jsem měla zamluvené, pak jsem si vybrala jiné. Na jídlo jsem se nemohla rozhoupat, tak nám udělají ze dvou pokrmů jeden a dort jsem si taky nebyla schopná vybrat, tak se sesmolí ze dvou předloh :-D Miláček jen kritizoval a moc nepomáhal, naštěstí mě všude zavezl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, můj miláček v podstatě nic nekritizoval, ale měla jsem z toho velký strach, jestli bude moje přání a sny respektovat, přece jenom je to chlap a holčičí věci moc nechápe... Ale všechno bylo v pohodě, fakt. Třeba oznámení jsme vybírali z jedněch stránek na netu, nezávilse na sobě jsme si je prohlíželi, každý jsme jedno navrhli - to bylo překvapení, když jsme ukázali prstem na to samý! No prostě bezva. Pak jsem měla docela strach z výběru prstýnků. Miláček vživotě žádný prsten neměl, ale šlo to jak po másle. Byli jsme dohromady asi ve 4 zlatnictví, aby jsme se nakonec stejně vrátili do toho prvního a vybrali ten, co se nám líbil hned na první pohled! Se svatební dortou to bylo zrovna tak jednoduchý, oba jsme hned věděli, která to bude. :-) Kéž by i vám ostatním šlo domlouvání s partnerem tak hladce!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi podařilo vložit alespoň jednu fotečku. Huráááá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
l.u.c.y. moc hezká fotka, sluší vám to spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko: Děkuji. Budu se snažit vkládat dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, která to máte už teď v sobotu, přeji vám hodně štěstíčka a zdravíčka a aby jste to měli přinejmenším tak krásné, jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
L. u. c. y. mooooc krásné fotečky, těším se na další! A pokud máš nějakou detailnější, dej nám ji sem taky, ať si vás můžeme pořádně prohlídnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě sem vložím i nějakou detailnější. Končím v práci a jdu si pro fotky z ateliéru. Ty budou určitě taky moc hezké. Jsem ráda, že se ti líbí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty budeš mít určitě taky moc hezké fotečky. Závidím ti, že to máš ještě před sebou. Ten den tak rychle utekl. Nechce se mi ani věřit, že už jsem mladá paní... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
lucy, moc krásné, oběma vám to moooooooc sluší.... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki ahojki jak to jde, co přípravy už máš všoooooo??? al evždyť ty máš ještě hooooodně časíka proti mně. :-D
Odpovědět
nazdárek, tak už to mám taky zasebou a fakt závidím všem, kteří na tento krásný den čekají. snažte si ho užít co nejvíce a naplno, protože se nenadějete a uteče jako voda... lucy:taky se mi nechce věřit, že už je ze mně mladá paní :-D a navíc si stále pletu příjmení při představování apod. někde napíšu svobodný jméno, někde už to nový. navíc dělám na recepci, tak si mě můj manžílek hnedka první pracovní den skontroloval, jestli se představuju správně :-D no, raději jsem se jménem nepředstavila vůbec, protože jsem nevěděla co v tom okamžiku říct :-D ale pak mě zkoušeli další...to už jsem ustála :-)
Odpovědět
Zdravim vsechny kdo maji svatbu ted v zari. Me to ceka ted v patek, 9.9.2005 v 5 hodin odpoledne. Budeme se brat na krasne terase v byvalem kolonialnim dome Carcosa v Kuala Lumpur, Malaysia. Bylo to docela drsne to vsechno zaridit tady podle jejich pravidel a dosahnout maxima, co se tyce vsech malickosti. Docela vam vsem zavidim, ze si muzete navzajem sdelit vsechny podrobnosti a poradit si. Je tu nekdo, kdo ma take svatbu nekde v zahranici? Spolecnou oslavu chystame jeste v CR, ale az pristi rok. Takze celou svatbu budu mit vlastne tak nadvakrat. Preji vsem, ktere take ceka perny a krasny vikend jako me a vsem, kdo se budou brat v zari jen a jen to nejlepsi, hodne lasky a spokojenosti ve spolecnych zivotech. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?