Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to se už moc těším! Doufám, že ten PC dáte dohromady co nejdřív! :-) Tý brďo, to to letí! Tomu miminečku malýmu bude půl roku? No nekecej! :-. :-D Jinak - práce pokračují, krásně to spěje ke konci. Jupí! A plynaře už si do baráku nepustím - leda s nějakým policejním dozorem. Nebo bachařem. :-D Jo, už jsem to rozdýchala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, to je hrozný, jak ten čas letí. ještě nedávno jsi chodila do práce a rozčilovala se s novou kolegyní. a dneska už je kryštůfek půlroční a mezitím jsi stihla ještě "předporod" a porod. to je hrozný. jediný, co mě na tom časovým posunu je, že už tady tase brzy bude jaro a teplíčko (ikdyž pořádné zimy ještě nezačaly :-D ). honzi, a měli jste ještě nějaké další hezký zážitky s plynařema nebo to dírou ve zdi "skončilo"? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, čas letí jako bláznivý a na dětech to jde poznat nejvíc... ;-) když se Kryštůfek narodil, tak začalo být teplíčko a teď už tu máme první sníh a já dumám, jak ho mám oblíct na ven a jestli už vzít ten krásnej novej fusak anebo ho nechat v tom starším, ale taky teplým a přikrýt ho dekou....no, jsou to ploblémy, že... :-D v neděli jsme byli za tchánovcema, už jsem se doma asi nudila, že jsem to navrhla sama.... :-N no, tak jsem se tam zase vyléčila a při odjezdu a jejich typickém ..tak zase přijeďte...tak jsem řekla ANO....na vánoce.... :-D představte si, že najednou tchýně, z ničehonic, koupila Kryštofovi chrastítka....nejen, že jich máme doma milion (no, přeháním, ale asi 12 jich máme), tak už prostě na tyhle hračky moc není....no a ona ještě koupí chrastítko s hrací melodií...tak se toho malej bál...a oni mu to pouštěli pořád dokola...asi aby si zvykl...no, takže s sebou domů jsme to nevzali....no a švagrová mu taky koupila takovou měkkou knížku, minule si všimli, že má jednu a ta ho baví, tak nevím, proč mu koupili další....vždyť stačí jedna jednoho druhu....ale vysvětlujte jim něco....no a švagrová, snad aby mě dorazila, tak dala manželovi obálku (před rodičema)...že to je pro Kryštofa....no chápete to...z ničehonic..a byla tam tisícovka.... :-p no, má ji manža, co s tím udělá, to nevím... ale mám taky jinou věc, konečně ohodnotí naše město, že jsem přivedla na svět nejen dítě, ale taky novýho občánka Jihlavy...a jistě jste slyšeli o tom, že Jihlava shání nové obyvatele, tak prej vyplatí zpětně každýmu přihlášenýmu tisícovku...tak si pro ní za Kryštufka půjdu.-.....aspoň něco, když bezdomovcům dávali na konci roku 3 tis zato, že se přihlásili k pobytu v Jihlavě.... :-| no, včera jsme byli na kyčličkách, bylo to docela veselý, musela jsem si vystát frontu s malýma mrňouskama šestitýdenníma...už jsem ani nevěřila, že takhle vypadalo naše dítě.....nejvíc mě tam pobavila jenda mamča, že rodila 18.9. a že tam měli tolik maminek, že prej por. asistentky dělaly...ententyky....aby vybraly pokoj, kde budou mamči po třech....šílená představa.....zlatej nadstandard.....jo a to si vemte, že dřív bylo maminek s mimčama na pokoji min 6...hrůza-...příště si musím vybrat druhý mimčo taky tak nějak, kdy ostatní ne.... 8-) :-D ale když jsem se tak zamyslela, tak si myslím, že to byly mamči, co chtěly rodit na výročí sazky.... jo a kyčličky máme v pořádku, malej se mi tam převaloval při oblíkání pořád na bříško, tak mamči valily oči, jakej je to šikovnej chlapeček.....no, a já se tam s ním mordovala, vedle mě další mamča...prostě nával.... :-D dneska letíme na kontrolu v půl roce, jsem zvědavá, kolik ten náš buřtík váží..... :-) honzi, jsem ráda, že se vše dobře vyvíjí.....a že už bude vše snad v poklidu ;-) tak já jdu jukat na MMB a pak se mazlit s naším malzlíčkem a pak hurá do tý zimy..... ;-) brrrrrrrrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, marki, dneska na tebe budu ošklivá :-N . vím, že tchýně i švagrová se tě natrápily už víc než dost a tak je jasný, že budeš vysazená na všechno. ale znám to zase z druhý strany. můj švagr má taky miminko (roční holčička) a tchýňka se švagrovou by jí snesly modré z nebe. a švagrový maminka jim taky říká, proč kupujou to i ono, když už to doma mají. mě jich je potom hrozně moc líto, protože to kupujou s velkou láskou a radostí a pak dostanou takovou "facku". pořád si myslím, že tenhle přístup je lepší než kdyby nejevily vůbec žádný zájem. spousta holek by se radovalo, kdyby jejich tchýně aspoň trochu projevovaly zájem o vnoučátka ..... promiň mi tuhle negativní reakci ........ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marki, ještě jednou se ti omlouvám za můj negativní komentář. píšeme sem, abychom si vylily srdíčka a ne aby nás někdo soudil. ještě jednou mi to promiň. včera jsem to slyšela zase z tý druhý strany a tak mi to tak nějak ovlivnilo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj verčo, to je v poho, já to vím ,že můj vztah k tchýni i ke švagrový už nebude ten nejlepší a už taky vím, že je to ve mně, že když mám jet k nim, tak je mi špatně a začnu se klepat, protože čekám, na co zase nepřijdou....dlouho jsem tady o nich nepsala, tak jsem se zase jednou uvolnila, tak toho zase nechám....já tím jenom chtěla říct, že mu mohli koupit něco na další období nebo nějakou jinou hračku, třeba plyšovýho krtka nebo obyčejný bodýčko...já jsem tchyni ani švagrový nic neříkala, to nechávám vždycky na reakci našeho dítěte, aby si samo vybralo, jen mi připadá zbytečný mít dvě úplně stejný hračky...a dostávat peníze od někoho, od koho neustále poslouchám, jak nevystačí s penězma, tak to mi připadá ujetý.....a taky mi připadá ujetý, že i když jsme s Jožkou manželé, tak to pořád neberou na vědomí a dávají věci, peníze atd jenom jemu...... :-o třeba moje máti koupila našemu broučkovi taky chrastítko, jenže to mu bylo 1,5 měsíce.....pak mu koupila oblečeníčko, její přítel nám dal cestovní postýlku atd.....a je taková, že se na malýho podívá, pochová si ho 2 minuty a my zase pádíme...prostě úplně jiná, než manželova máti, ta by malýho umačkala, nenechá ho ani vydechnout, ani si hrát.....prostě ho pořád tahá, ale takhle to u nich bylo s každým dítětem, nejenom tím naším.... ale vůbec se tím verčo netrap, každej vidíme svět svýma očima.... ;-) já se na tebe vůbec nezlobím, to, že jsem sem pak nepsala, bylo proto, že jsme byli na kontrole, pak na návštěvě a až teď jsem se sem dostala.... :-D sice jsem se prvně zarazila, ale chápu to..... ;-) :-) mějte se, já jdu uspávat naše neuspatelné dítě..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marki, došlo mi to až později. až budu v podobné situaci, tak budu chápat mnohem víc věcí. moje tchýně je s dětma úplně stejná jako tvoje. když tam přijede eliška, tak jí taky pořád mucká a tahá a rozmazluje .... takže eliščinu maminku chápu, že občas pár věcí nevydýchá. na druhou stranu vidím i nešťastnou tchýni, protože to myslela dobře ........ jsem moc ráda, žes to vzala mnohem líp než já. :-N musím se přiznat, že jsem byla ještě trochu naladěná z předešlého večera, kdy jsem slyšela tu druhou stranu (tchýni). a já moc eliščinu maminku nemusím, protože z kraviny dělá velikou kauzu a občas to dojde do nevychovaných krajností. švagrovi dělá dost naschválů. až si někdy říkám, že si to asi neuvědomuje. ale to je na dlouhé vyprávění a stejně to nevyřeším. tak mi pak bylo odpoledne docela špatně, protože jsem si říkala, že moje rozladění jsi odnesla ty. přitom jsi úplně někdo jiný a chováš se jinak. až večer mě doma napadlo, jestli by se to dalo nějak vymazat, ale už jsem neměla připojení na internet, takže jsem adminovi nemohla napsat :-( . ještě jednou se moc omlouvám, protože mi to je dost trapný. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
verušínku, prosím tě, netrap se,za to to nestojí, já jsem si zase dneska ráno říkala, že je fajn, že si nemažeme med kolem pusy a že dokážeme napsat taky něco jinýho, než jen pozitivní názory... ;-) já jsem úplně v poho a na takový malichernosti rychle zapomínám....taky díky malýmu..... :-D dneska v noci se zase rozhodl nespat, kojila jsem po hoďce a ve tři se rozhodl, že už spát nebude vůbec a začal se převalovat na břicho, tak jsem ho v noci donesla tatínkovi a za hoďku a půl jsem si pro něj šla... :-p takže jsem ráda, že vlbec funguju, ono to ani nijak nejde, a na "kravinky" nemám čas....tak se prosím netrap, nestojí to za to.... :-D hezky prožij s manžílkem víkend a další týden pa, já půjdu s broučkem na procházku, pak pro tatínka a pak nevíííííím :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, moc vás zdravím(e) tak mě manža pustil k počítači tak vám můžu napsat jak se máme ;-) Máme se moc dobře :-) Klárka je úplně úžasná, jsme z ní pořád vyřízení x-) x-) x-) Před 10 dny vážila 5150g a měřila 60cm, je to takový veselý tlouštík - hodně se směje a povídá, je dost živá - takže přes den skoro nespí (už od narození) což občas končí hodně přetaženým pláčem. Zato v noci spinká jako andělíček, takže kojíme max. 2x (v půlnoci a ve 4), častěji už jen jednou - přes den ale po 2 hodinách, takže v noci se pak budím v loužích mléka. Snažím se moc nebýt doma, tak pořád někde poletujeme s kamarádkama, chodíme cvičit tam, kam jsem chodila jako těhule, chodím na španělštinu u nás do mateřského centra, dělám si kondiční jízdy v autoškole - no sama sebe překvapuju, byla jsem vždycky hrozně líná kůže, ale co je Klárka na světě tak jsem nebývale akční :-D Nosím Klárku v šátku, protože v Praze s kočárkem je to celkem mazec (i když lidi docela pomáhají) - zato když jí mám v šátku, tak mě pustí sednout málokdy, tak jsem začala být "drsoň" a normálně si říkám, esli mě pustí sednout (to jsem v těhu nedělala...tiše jsem stála a koukala až mě někdo pustil) POslední dva dny má Klárka trochu rýmu a tak je k večeru už mrzutá, taky jí nebaví změna času, takže před koupáním je trochu plakací No tak já už nechám svoje mimi elegie a těším se, že napíšete jak se máte
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec palec v pondělí! Už zase pondělí... ach jo... :-p :-D U nás se stále vesele buší, zedníci pracují, seč jim síly stačí a vypadá to, že by to prý tento týden měli dodělat. No jupí! Už jsem z toho prachu fakt hotová. A bohužel i opupínkovaná... :-p Příští týden nám přijdou měnit radiátory, ale to doufám bude záležitost jednoho dnu. Jo a kdy bude krb, to fakt netuším - ještě jsme se s žádnou firmou nedomluvili... :-N A to jsem chtěla mít krásný Vánoce... No nic, měla bych se probudit a postavit se nohama na zem. Jo a za 14 dní budou dveře! Takže se to pěkně rýsuje... aspoň něco. A budu muset zavolat na plynárný (ach jó, už zasé, já se picnu), protože doma cítíme plyn... :-p ]-( Tak aby to spravili... Tak co, jak se chystáte na Vánoce? Co dárečky? Máte vymyšleno? Nebo dokonce nakoupeno? Já jsem zatím bezradná... a tak nějak máme jiný starosti, než vymýšlet dárky. :-N Co vy?
Odpovědět
Honzi první pomoc při zjištování úniku plynu - všechny spoje trubek napatlejte jarovou vodou, kde bude bublinkovat je průser aspon pro začátek budete vědět kde nekouřit
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak sem na chvíli zase jukám....=o) malej se teď trochu v noci srovnal, takže kojím tak 3x za noc, zato tak kolem pátý už má ráno, tak už čumákujem od pěti...=o( ale je boží, předevčírem se naučil mlaskat, tak to teď každou chvíli zkouší....=o) mlask musím vám napsat náš poslední zážitek - včera jsme byli v Pelhřimově na výměnu pneumatik....a představte si,co se nám stalo po cestě...jedeme jedeme, sluníčko svítí, všechno v pohodě a najednou pecka od projíždějícího auta....tak jsme co nejrychlejc, ale bezpečně zastavili....a představte si, my jsme se s tím protijedoucím autem střetli zrcátkama....to je co....v servisu nám řekli, že jsme dopadli ještě dobře, že jsme taky mohli sjet bokama a mohlo to skončit jinak....a pak mě ještě pobavili tím, že naše havarijní pojištění za úžasných 16 tis je nám v tomhle případě k ničemu, protože máme spoluúčast a to znamená do 10 tis platíme sami...no, příští rok se na ně....víte co...=o))) ale jsme rádi, že se nám nic nestalo a že auto je celý..... v Pelhřimově jsme koupili puzzle krtečka, malýmu kachničky do vany a fotoalbum.....tak aspoň něco....=o))) :-) dneska se možná půjdeme podívat do porodnice na malýho Ondráška, co se narodil v sobotu známý po různých peripetiích....7 let se snažila otěhotnět, pořád nic, na umělý oplodnění, min 2x.....tak se to podařilo....a její manžel si našel milenku a v srpnu se rozvedli...to je co.... 8-) tak snad máte veselejší zážitky, mně se v pondělí udělalo zle, celá jsem se klepala, bylo mi na zvracení, chodila jsem na záchod každou chvíli, bušilo mi srdce,....a tenhle stav trval asi hodinu....a pak to odeznělo...ale blbý bylo, že jsem nebyla schopná se postarat v tu chvíli o malýho.....sice jsem ho kojila atd, ale vůbec jsem si nebyla jistá, jestli s sebou někde neseknu...ale už je to za námi... 8-) naštěstí.... a co se týče dárečků, tak vymyšlený je už mám, jen je dojít koupit----Jožkovi baterku (svítící), novej radiobudík a možná minisystém....a pak klasika -. ponožky a trenky.... :-D tak papa, a přeju vám jen pozitivní zážitky... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak to jsou samý hezký zprávy. danielka si s klárkou žije úplně jako ve snu :-D . honzi staví jako o život (ikdyž ve tvém případě někdy i jde o život :-N ) a marki má zase zajímavou historku s autem. to jste dopadli opravdu dobře - nikomu (a ani autíčku) se nic nestalo. my jsme tady měli minulý týden uzávěrku a od pondělí mi tady strašil šéf. naštěstí už včera večer zase odjel. takže dneska se mi bude pracovat (a hlavně brouzdat po netu) o trochu líp. dost mě sice naštval, ale člověk na konci roku může zuřit jenom omezeně, protože rozhodně nechci být krácena na ročních odměnách, který se vyplácí příští měsíc. ale kdyby mi s tím přijel v květnu (nebo ještě lépe v únoru), tak zdaleka tak lehce neodjížděl. sice se jeho novinky netýkaly přímo mě, ale kolegyně z mojí skupiny. tak a teď někoho motivujte, aby pracoval ........ 8-( ale vím, že teď jsem opravdu plná emocí. až přijede v lednu, tak bude zase dobře. protože je jinak fajn a hlavně máme stejný smysl pro humor - takže naše pracovní porady jsou hodně veselé a pracovní večeře - tam slzím smíchy. tak a na vánoce se už moc moc moc těším, protože budeme s manžou 14 dní spolu doma. sice mezi svátky musím do práce, ale aspoň před vánocema se užijeme. už se moc těším, jak se k sobě budeme tulit (co taky v zimě jinýho dělat? ;-) :-D ). a budu zase péct cukroví, tak to bude byteček hezky provoněný. a dárky nemám vůbec žádný ------ ani vymyšlený :-S ale včera jsem si nutně musela koupit 2 knížky, tak je asi dostane moje a manželova sestra |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré čtvrteční ránko! Doufám, že dnes bude lepší den, než včera a předevčírem - hlavně v práci.... :-( Poslední dobou dostávám nadáno za věci, za který vůbec nemůžu ne-li za věci, který se vůbec nestaly... ]-( Asi mám černýho Petra nebo co... :-| Tak snad už to bude dneska dobrý... doufám. Manžel má v práci taky nějaký starosti, takže sotva přijdeme domů, vylíváme se navzájem srdíčka. A uleví se nám oběma. Ještě že se máme. :-) Hned je člověku líp. Však to určitě taky znáte. Marki, říkala jsem manželovi, co se vám stalo a těžko to rozdýchával. Prý si představil, co by se stalo, kdybyste se opravdu sjeli bokama... :-o Že při vás museli stát všichni andělíčci... Čert vem nějakou spoluúčast, hlavně, že se vám nic nestalo! Jo, Princez, díky za radu s tím plynem - ale my to takhle vůbec nemuseli zjišťovat - stačilo jen otevřít tu krabici, ve které je ten plynoměr a málem jsme z toho smradu oba odpadli. Takže jsem předevčírem večer (asi v osm) volala na havarijní službu plynáren, tam to zvedl hóóódně znuděný pán, kterýmu jsem řekla co a jak a asi za půl hoďky u nás byl nějaký opravář. A víte, co zjistil? Že ten plyn uniká kolem toho počítadla. To znamená, že ho museli poškodit ti umělci, co to tam u nás předělávali... ]-( Fakt machři. ]-( ]-( Takže nám ten plynoměr musel vyměnit za nový. No, on ten starý už měl stejně asi dost - prý byl vyroben v roce 67!!! Tak tomu jsme se s manželem fakt zasmáli, protože si vemte, že ten plynoměr cvakal dávno před tím, než jsme se narodili!!! :-D No, ještě že už je pryč. :-) Dani, chystám se ti napsat, doufám, že se k tomu už dneska konečně dostanu! Jo, moc ti to na té fotce s Klárkou v šátku sluší! ;-) Veri, jo, stavíme jako o život - už 3 týdny! :-o :-. A už toho prachu a nepořádku mám fakt plný brejle. Ale snažím se na to moc nemyslet a nepřipouštět si to. Útěchou mi bývá, když se každý večer jdu podívat, jak ty práce postoupily. :-) Tak to vypadá, že by zítra mělo být hotovo - ty zednický práce. Takže teď sháníme nějaký přímotop, který bysme v té místnosti zapli, aby to rychleji vyschlo, ať tam můžem co nejdřív vymalovat a udělat tu podlahu, že. :-) No, uvidíme, jestli to bude do Vánoc... zatím v to pevně věříme! :-) Jé, to sem se zase rozepsala... :-N Tak teď zase vy, holky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem měla včera nadělovcí den, šla jsem za tou známou, co se jí narodil klouček, co jí opustil před porodem manžel.....a když jsem jí poslouchala (ona je teda plná optimizmu, ale vyskakovat si nemůže), tak krom toho, že jsem jí donesla nějaký dárečky a pár prťavých věcí po tom našem smíškovi, tak jsem tam letěla odpoledne zase a donesla jsem jí kolotoč nad postýlku a taky chůvičky...že jí to doma ještě chybí a nám to zase přebývá, tak jsem jí to dala....aspoň si to vyzkouší a nemusí nic kupovat.... ;-) malinkýho jsem ale neviděla, leží na JIPce, ale dneska už jdou domů, malej měl silnou žloutenku.... :-( tak je mi líp na srdíčku, že jsem mohla někomu pomoct... :-D broučka mám teď na zemi, tak pozoruje a puzzle a občas koukne na mě...je zase vzhůru, tentokrát od sedmi....a dneska mi od čtyř ležel na bříšku a já z toho byla celá nesvá.... :-N včera jsem si byla sednout s holkama z práce, takže jsem vypadla na celé 4 hodiny z domácího kolotoče...sice jsem se nemohla s malým rozloučit, ale jednou to přijít muselo...aby na mě nebyl tak závislej a hlavně já na něm... :-o a tatínek to zvládnul bravurně, včetně koupání a uložení.... ;-) a když jsem se vrátila, tak jsem se hezky přitulila k manžílkovi....no prostě prima večer.... :-D ;-) dneska zase leje, tak to nikam asi nepůjdeme.----tak si budeme užívat domácí pohody... :-) no a zahrádku ještě nemáme, díky volbám prej na magistrátu neví, kdo bude podepisovat smlouvy....dobrá výmluva, co.... 8-) v příštím životě chci být magistrátním úředníkem.---- :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem byla včera u gynekologa, že mi dost často řeže v podbříšku. a víte co mi zjistli? tříselnou kýlu! takže teď mám bebíčko a manža mě musí opečovávat a být na mě hodnej :-D :-D no ale za 14 dní jdu ještě k jinýmu doktorovi, aby to potvrdil a nebo vyloučil. nicméně jsem na internetu četla, co je to vlastně za diagnózu. a zjistila jsem, že tuhle kýlu mají hlavně chlapi, ženy jenom vyjímečně. takže jsem vlastně vyjímečná žena :-D :-D :-D :-D . a nebo jsem to horší - jsem chlap! :-D já dneska fakt melu. to proto, že je pátek a my tady v práci moc nepracujeme, spíš hrajeme s holkama hry. už jsme hráli: město, jméno, ...; a pak inkognito. no a teď sem přišla jedna bývalá kolegyně a na oběd přijde druhá. ještěže dneska jdu domů až v 16,00 hodin a budu po obědě aspoň trochu vytvářet hodnoty. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haló, je tady někdo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj verčo, já mám novou paměť v PC, takže už jsem na příjmu... :-D
Odpovědět
ahoj, já taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a tím jsme skončily rozhovor.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec, zdravím, ale jen v rychlosti, absolutně v práci nestíhám, tak musím makat! Jen - už máme hotovo - co se zednické týká a okna a izolace. Objednaný vnitřní dveře snad budou o víkendu nebo nejpozději příští týden. A od včerejška máme nový, krásný, čistý, funkční toponí!!! Teda, radiátory. No, radost pohledět. Takže se nám to už blíží do krásného konce. Jo, koupelnu asi budeme dělat až tak někdy na jaře. :-) Tak asi tak. Mějte se! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, tak to jsem ráda, že jste tady :-D . u nás se zatím nic nového neděje. "jenom" prodáváme byt a vybíráme si domeček. už jsem vybrala na 100% tři domy :-D :-D . manža je naštěstí hodně trpělivý. a hlavně pořád je to pohádka budoucnosti. záleží na tom, jestli prodáme byt. a potom na vyjádření stavební firmy, protože teď jedeme jenom tak v teoretických číslech. ale jisté je, že se musíme přestěhovat, protože manžel tráví v práci stále víc a víc času a jenom na cestě do a z práce stráví 2 hodiny. takže jsme se rozhodli, že se přestěhujeme blíž jeho práci a mojí sestře ;-) . tak teď se jenom modlím, aby se našel kupec na náš byteček.
Odpovědět
Profilova fotka
verčo, tak to ti moc a moc držíme palečky...my taky vyhlížíme baráček, ale v horizontu asi 5 let..... :-D a pokud se chcete podívat na našeho šikulu, tak vám sem dám tohle wewewetečkamimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=18770 nestíhám to dávat na dva weby, tak mi to promiňte.... ;-) my se máme standardně, přišel nám nedoplatek za elektriku, skoro 3 tis, tak nám s manžou před vánocema trochu spadla čelist...no nic....já teď vyhlížím nějakou meteostanici na doma, protože už mě nebaví pořád chodit na balkon a věštit, jak je venku kvůli oblečení malýho... 8-) tak zatím pa holčičky
Odpovědět
Profilova fotka
marki, taky jsme domek plánovali až za pár let, ale to bysme ani nebyli my, aby nedošlo k nějaké změně. a přece jenom si říkám, že čím dřív tím líp. jakmile otěhotním, tak už nebudu mít myšlenky a asi ani elán měnit něco na bydlení. a pak by ta změna byla asi i horší, protože tady máme hodně kamarádů (ale na novém místě taky), takže už jsem ukápla slzičku a vlastně se nic neděje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať rychle prodáte byteček a jste co nejdřív v novým... ;-) a neboj se, až budeš těhu, tak budeš mít elánu habakuk....jako já..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočko, zdravííííííím
Odpovědět
Profilova fotka
je holky tu je zněm. i u nás, my se zase prozatím domečku vz :-) dali, něják na to není časík ani síla, ale asi koupíme jeden překrásný byt, teda na panelákový, al epěkně drahý, ale jak říkám, vše je ve hvězdách víc než kdy jindy. jiank stále se snažím najít práci blíže domu, a snad to brzo vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
to je niki dobře, ono to vždycky nějak dopadne...a jestli si někdy na mě vzpomeneš, pořád hledáme s manžou nějaký příjemný nejlépe rodinný penzionek, kde bychom se mohli rekreovat....ale teď už i s mimísem.... :-D jinak dneska je tu hnusně, leje, ale náladu mi to nekazí, včera jsem si udělala malou velkou radost.....byla jsem se podívat na prádýlko a nakoupila jsem 2 bodýčka, 2 krásný krajkový podprdy a kalhotky,....a hádejte, kolik jsem za to dala???? neuvěřitelných 420,-Kč....to je co,...a to nejsou žádní tamani, ale značkovej butik, ve kterým jsem si loni koupila svatební prádýlko za 1600,-....holt přímý dovozce, který otevřel outlet...bodýčka za100, podprdy taky...to kdyby měli před rokem a půl...že.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki tak to gratuluji, u nás takový obchod není, ale ráda bych takový našla. tak nic jdu hlídat dělníky, co mi vyměňují oknä
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, marki, tak takový obchůdek ti mooooooc závidím. ;-) zapomněla jsem vám napsat o mojí tříselné kýle. tak to vypadá, že žádnou nemám. je pravda, že si můj gynekolog tím nebyl úplně jistý a proto mě poslal ještě dál. ale tam už jsem nedošla. mezitím jsem byla u jedný paní bylinkářky, ta mě zamerčila svým léčitelským okem a zjistila dle ostatních příznaků, že mám problém s ledvinama. dala mi bylinkový čajík a bolest zad a podřišku zmizela. teď tak přemýšlím, jestli je to konečný stav. nebo jestli, až mi dojde čajík, se bolest vrátí. každopádně jsem si řekla, že pokud se to vrátí, tak v lednu zaskočím k doktorovi. a včera jsem byla na návštěvě u mojí kamarádky. je těhotná už v 39. týdnu. měla za sebou už jednu generálku odjezdu do porodnice, protože to vypadalo, že asi jo. během cesty tam se to rozmyslelo, ale i tak si ji tam jeden den nechali. a včera si tak hezky poloseděla pololežela a ten její mimísek se v ní mrdlal. musela jsem si bříško taky osahat a úplně mě to zároveň 1) dojalo a 2) to vypadalo, jako kdyby měla v bříšku vetřelce. |-| :-N chudinka už se moc těší na porod, aby už zase mohla být trochu pohyblivější. tak jsem ji utěšila, že teď se s miminkem mazlí jenom ona, ale až se narodí, tak jí ho pořád bude někdo brát - třeba já :-D .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?