Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi jí verčo řekla moc hezky.... :-D na tu kýlu jsem se tě chtěla zeptat, a je fajn, že už je to zatím dobrý..(tuk tuk tuk).....obchůdek závidět nemusíte, přijeďte na vánoční nákupy do Jihlavy a určitě si něco vyberete.... ;-) jinak se máme fajne, holky z práce mě pořád lámou na nějaký akce, zítra prej je v práci nějaký mecheche, všichni šéfové jedou pryč na školení, tak budou mít pré....a já tam prej mám jít taky... :-D holky jedny bláznivý...a příští týden slaví jedna kolegyně z práce úžasných 25 (krát 2 ;-) ) a taky mě pozvala a za 3 týdny večírek....tak se mi moc na ty dvě předchozí akce nechce....aby toho nebylo na mužíčka moc....teď je chudáček zase v práci, poslední 12-ti hodinová noční tohoto týdne... :-p a broučínek už mi dneska usnul, měl toho chudáček dost....ale stačil se mi vykakat na koberec, neřád jeden.... :-D :-D :-D no, dárečkyještě koupený nemám, ale vymyšlený už jo....tak já se půjdu asi rozložit do vany....jo a už mám doma vánoční výzdobu.....věnec na dveřích a sněhem nastříkaný okno.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda marki ty jsi šikulka, velikánská já mám něco vymyšleno něco nakoupeno a vánoční výzdobu ještě nemám, ani nevím kdy, včera nám dávali nové okna, tak to tu mám trochu uklízecí, ale mám z toho velikánskou radost, opravdu. tak doufám, že mi v neděli zbyde čas na procházku v lese a nasbírání větviček - dost tam u nás kolem srubu káceli tak zelenýho n azemi je dost. a stihnu uvázat věnce - na dveře, dobytu a i do prácetam chci něco speciš se živými květytak jsem zvědavá jak se mi to povede a hlavně jestli zbydou síly. no nic jdu vyleštit druhý okno a pak mne čekají šíleně zašpiněné balkony, a pak je doma, na to se těším tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, tak včera jsem už vymyslela pro všechny dárečky. teď je ještě nakoupit :-) . ale už mám jeden doma pro manžela - auto na dálkový ovládání. včera jsem byla sama doma, tak jsem mohla tu velikou krabici přinést z auta a schovat ji. bylo to docela náročný, protože nemáme moc nábytku a tak krabice fakt byla neskladná. naštěstí jsme ještě nerozmontovali "prázdnou" skříň a tak jsem ji schovala pod knížky a ještě jsem tam hodila deku. tak doufám, že nebude ten můj šmejd milovanej moc šmejdit ;-) . tenhle víkend už uděláme vánoční výzdobu a docela bych se chtěla pustit do pečení cukroví, ale to asi nechám na příští víkend. to budeme mít byteček hezky provoněný. už se těším. vánoce mám moc ráda a specielně, co je s miláčkem trávíme spolu. tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak mi doma už pro tento rok s rekonstrukcema končíme - jsem ráda, že se mi ten binec podařilo jakš-takš uklidit a nechci další rozbordelování před Vánocema. Takže pro letošek "padla". :-D Už máme nový radiátory a je to paráda, jak krásně to vypadá. A hlavně nemám strach, že přijdu třeba z práce domů a bude ruplý topení (což u těch starých radošů docela hrozilo). Možná ještě trošku vymalujem tu "novou" místnost, ale zatím vysychá... jde to pomalu, v tomhle počasí, takže topíme-větráme a furt dokola. Dárky ještě nemám koupený žádný, akorát něco málo vymyšleno. Co nevím, tradičně, že, co taťkovi. Fakt mě opět nic nenapadá....... ]-( Nemáte nějakou inspiraci? Jo a cukroví začnu píct asi až příští výkend, protože tento víkend už máme docela nabitý... Stejně tak i s výzdobou. A chci ještě koupit baňky a řetězy a ozdoby na stromeček, protože jsem se rozhodla, že ho chci letos v jiných barvách než předchozí dva roky. Takže asi tak. Zatím ahoj!
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak to je príííma, že už máte "hotovo" ;-) . to už máte domeček hrozně moc krásný. musela jsem se smát, že nevíš, co tatínkovi - jsme na tom stejně. můj má zálibu myslivost, ale levnější věci jsme už všichni dali a dražší jsou prostě nechutně drahý. takže letos se asi budu muset pořádně zamyslet a koupit něco z jiného oboru. :-S zato tchánovi se mi kupuje dobře. to je zase rybář a do tý doby než jsem se do rodiny přifařila, tak mu nikdo nic rybářskýho nedával - takže tam je ještě stále co nakupovat. a pak jsem jeho nejmilejší snacha (jediná) :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, tak kdybys na něco super přišla, tak se s tím pochlub, třeba mě to taky k něčemu inspiruje. S dárkem pro taťku mám problém pokaždý....... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, za chvilku přidám pár foteček na koníka, teda, jestli mi to moje šídlo bude ještě chvilku spát... :-D teď se naučil spinkat na bříšku, tak je klid... ;-) jinak veri, jaký to auto jsi koupila?? já totiž tomu svýmu pořídila ten Humvee z Tesca....ale zatím ho nemám doma....a ani nevím, kam ho uložím, je to obrovská krabice a manžílek občas dělá !čisticí dny"---takže všechno prolízá....už mi takhle našel v šuplíku se spodním prádlem holicí strojek...no prostě stál za mnou, když jsem se oblíkala,...a bylo to...pak něco schovávejte... :-D ještě jsem mu koupila novou svítilnu a do auta škrabku se smetáčkem a hadr proti opocení skel...jo a ještě přemýšlím nad rádiobudíkem ;-) a to je všechno, to zvíře se mi vzbudilo----letíííííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak jsem najela na myslivost cz a asi tam vyberu nějakou zástěru a docela se mi tam líbily ručníky s mysliveckým motivem. a pak ještě jedna věc a tu už si nepamatuju ]-( marki, měli tam mercedes a byl hodně podobný tomu, který se mu líbí ve skutečnosti. svítí, vrčí a ještě se mu otevírají dveře a stál jenom 549,- kč. to jsem byla nadšená, protože jsem se bála, že bude stát víc. a přiznám se, že bych to asi zaplatila, protože mě dostalo, že je to ten "jeho" mercedes. nikdy si ho nekoupíme, ale takhle mu asi zabalím klíč od auta a řeknu, že zbytek čeká venku. :-D asi nebude věřit, že by tam stál opravdový mercedes, ale zase sázím na momentální oblblost. no nějak to ještě vymyslím. teď mě tak napadlo, že ve středu byl v praze s tchýní a doma se objevily nálepky z dm market. říkal, že tam něco kupovala mamka, ale pak jsem viděla i prázdnou igelitku a nic v lednici ani nic jinýho od tchýně jsem doma neviděla. tak se obávám, aby nešel schovávat něco pro mě na stejný místo jako já. to by asi můj první nápad moc nefungoval :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Čau ženský! Kde ste, že se tu už ták dlouho nic nenapsalo???
Odpovědět
Profilova fotka
Asi pečete cukroví a chystáte super vánoční atmošku, co? Tak to já vás teda nebudu rušit. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tady je ale mrtvo... Třeba vás probere toto: http://www.beremese.cz/album/album.ph... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi,mocinkyyyyyyyyyyyyyyy gratuluji, hodně se opatruj a užívej si to. krásný a manža ví, nebo to bude dárek pod stromeček?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a peču cukroví, jen trochu, neb nestíhám a taky jsem si nadělili předvanoční dáreček, a to rozhodnutí koupit jeden krásný byteček, sice ještě bude trvat než se přestěhujeme a bude celej náš, ale rozhodnutí padlo a jdeme do toho naplno :-) jinak dárky mám krom jednoho pro bráchovo syna a nějákých věcí pro švagříka - ikdyž on letos vánoce neslaví :-( , tak je ot doma takové smutné, ale kvůli dětem budou klasické jako vždy :-) takže hup na přípravy a opatrujte se. pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Niky, díky. :-) Jo, manža to ví - já bych to do Vánoc nevydržela tajit... :-N Cukroví už mám hotový (teda, ještě slepím jeden druh a je hotovo), no a musím uklidit. Ale nebudu to přehánět, nějak na to nemám energii... :-N A ještě dokoupím pár drobných dárečků (ty hlavní už jsou koupený) a mám hotovo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi to je fajn, hlavně opatrně na uklid, neuteče a nepřepínat se, když není energie nazbyt, a je nutná jinde :-) já už mám upečeno, nakoupeno, krom toho jdenoho - pro malýho synovce, není síla zajít tam a čas, ale ve čtvrtek jsem si to zaúkolovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje, dneska je poslední den kdy se dostanu na netík, v klidu a pohodě, neb zítra absolvuji odpoledne až do noci vánoční večírek manželova zaměstnavatele, a je tam co oslavovat :-), a v sobotu jedu k našim na vánoční svátky. tak bych chtěla Vám vše moc moc popřát překrásné svátky vánoční, pohodu, lásku, klídek, štěstí, zdraví a splnění těch nejtajnějších a nejhezčích přání. Pořádně jsi to užijte a načerpejte sílu, a snad ještě tento rok, či v tom novém zase tady ;-)
Odpovědět
Ahoj HOnzi. Moc gratuluju ke // Ať jde všechno jako po másle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, tak mi ukápla slzička dojetí, bylo to moc hezký, to oznámení... :-) to musel manžílek koukat, co?? a co na to říkal???? tak si to užijte, poslední vánoce ve dvou, příští rok už to bude o něčem jiným..... ;-) ale krásným :-N Kryštůfek posílá pusinku na bříško kamarád -ce / - ovi a ty se opatruj a manžílek, ať tě rozmazluje... ;-) hezkí vánoce všem, hlavně pohodu a klídeček přejí Fildi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou všem děkuju za krásné a milé gratulace! :-) A VŠEM ZÁŘIJOVKÁM (i těm, co sem nakukují dojinud) PŘEJU NÁDHERNÝ VÁNOCE - ASPOŇ TROŠKU VÝJIMEČNÝ, PLNÝ RADOSTI, ŠTĚSTÍ A POHODY A MĚJTE SE STRÁŠNĚ MOC RÁDI!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak, vy jste asi všechny zalezlé někde doma v teléčku,tak vám tu napíšu pár řádek....manžílka jsem i s dítětem vystrnadila na vzduch a já mám chvilku pro sebe... :-D tak ji strávím s vámi :-N chtěla jsem vám napsat, že jsem měla neuvěřitelně krásnou oslavu narozenin a zároveň to bylo i druhé výročí ode dne, kdy mě manžílek na sněhu a vkleče požádal o ruku.---- (bylo to 22.12.)..krom toho, že si vzal dovolenou od 18.12. a mě to sdělil až 18.12., kdy už jsme mu pomalu připravovala svačinu do práce (prý pro mě dárek č. 1 - jeho dovča)¨, tak byl toho 22-týho naprosto úžasnej.....koupil mi kytičku červených tulipánů, nechal udělat dort - srdce, na který nechal napsat Markétce z lásky Jožík a Kryštůfek....prostě slzy dojetí se u mě dostavily....a pak mi ještě koupil pizzu ---na tý jsme před dvěma lety, než mě požádal o ruku, totiž byli.... ;-) byla to zatím moje nejhezčí oslava, manžílek se překonal.... :-) no a jinak jsme měli hezký štědrý večer, broučínek nám usnul v 17:45 a já mohla v klidu osmažit řízky, s manžílkem jsme povečeřeli při svíčkách, pak jsme si rozbalili dárečky a pak se nám to naše zlatíčko v sedm večer vzbudilo a bylo to fajn.... :-) manžílek se taky odstěhoval ke mně zpátky do ložnice, tak se mnou teď spinká manžílek....broučka v noci totiž převezu na chodbu, kde ten neřád spí daleko líp....a myslím, že ho za chvíli necháme v obýváku....= :-D taky musím napsat, jakýho máme šikulu, už se staví na všechny čtyři a dělá kopulační pohyby....asi to odkoukal od tatínka.-... :-D :-D :-D je s ním hrozná sranda, doporučuju všem..... :-D tak hezký zbytek tohoto roku a do nového vše nej přeje Markýtka, Jožík a mrně Kryštůfek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, všem vám moc přeji všechno krásné v novém roce ;-) . honzi, moc ti gratuluju - to je velikááánká novina. určitě nás průběžně informuj o dalších novinkách ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj v novém roce! Jé, i Verča se tu objevila, no téda! :-D Informovat vás samo budu, ale teď nemám moc času, ale hodně práce... takže moc nestíhám. Chystám se udělat si album na koníkovi, ale nějak se nemůžu dokopat k nějakým fotkám... :-N Snad to brzičko napravím. :-) Neviděly jste někde Danielah? Sháním ji, ale neozývá se...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, tak to jsme na tom stejně. teď máme roční uzávěrku, takže sem taky jenom tak v rychlosti nahlížím. ale moc tomu nedávám. :-D na konci ledna se už polepším a jen tak se mě nezbavíte.
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, no, jen aby... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, dyť mě znáš :-D už aby bylo aspoň 15/1. vůbec mě tanhle novoroční honička nebaví. jé a 15/1 jdeme s manžou do centra as. reprodukce. tak to už se těším ještě víc. ikdyž na ten proces se mi moc nechce, ale na výsledek (samozřejmě pozitivní) se těším strašně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to dokázala: http://www.modrykonik.cz/album/album.... Veri, zrovna ten den jdu na UTZ, budu na tebe myslet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, honzi, máš moc hezký album. bříško roste jako z vody a ponožtičky od ivet jsou úžasný. A těch těhu oblečků - ty vůbec nebudeš vědět, co nosit dřív ;-) :-D . A jak dopadl UTZ? Předpokládám, že všechno je OK a miminko je krásné po mamince ;-) . jo a teď jsem si vzpomněla - pamatujete se, jak jsem vám asi před půl rokem psala, že mě tady někdo čte. tak se mi to opravdu potvrdilo. teď to asi ta osoba čte zase a už si dá navždycky pozor, aby se neprokecla. ale bohužel jednou se neuhlídala ...... nejdřív jsem se vztekala, když jsem si to uvědomila, a chtěla si změnit přezdívku a všechno, ale pak jsem si řekla, že by mi to nevadilo vůbec, pokud by mi ta osoba třeba poslala do IP zprávu. ale to asi nebylo cílem slídění :-S . nicméně už je mi to trochu jedno. až budu mít něco hodně zásadního, tak vám pošlu IP a budete vědět ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki všem, vercoberco jojo nikdy nevíš kdo tě tu vidí a sleduje, mi se to taky stalo. ale naštěstí v dobrým a dávám si bacha na pusu hlavně cose týče práce, ale i soukromí, a taky zde už tak vše neventiluji, a raději píšu IP, al eje mi to na jednu stranu líto. ale neva. ještě že je te IP. jinak jak se všici máte? my docela dobře, dneska jsem se dozvěděla že se snad stěhovat budeme na konci prázdnin do novýho, 100% do vánoc, ale spíše na konci srpna či začátku září. jen jsem zjístili že to vše jde tak moc rychle že s hypo neb už vyřizujeme asi nenašetříme na letošní první a poslední velkou dovču na kterou jsme chtěli než se pustíme do zakládání rodiny. no uvidíme budeme šetřit co to půjde a pak snad bude obé. zatím pa a taky někdo něco napisajte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj niko, tak to jedete podle hezkého grafu :-D . dovolená v jugošce i dítko v něm taky bylo (pokud se dobře pamatuju), tak proč by to nedopadlo u vás ;-) ? dneska je venku tak krásně - příroda si z nás opravdu dělá prču. vůbec nejsou žádný jistoty. normálně je mráz, ledovka, sního apod. teď už ani tu slotu člověk nemá jistou =-) :-D . ráno jsem manžovi říkala, že je to opravdu hnus jezdit v létě za tmy do a z práce. teď to venku opravdu vypadá příjemně jarně. doufám, že na jaře to nebude vypadat "příjemně" zimně. :-p tak se zatím mějte hezky. já už si pomalu budu balit saky paky a půjdu domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný, jarní, sluníčkový den!!! :-D :-D :-D Úžasný počasí!!! :-) A to jsem leden nikdy neměla moc ráda... :-D Akorát mám trochu strach, co bude dál - jak bude vypadat jaro a léto... Myslím si, že nám zima ještě ukáže, zač je toho loket... :-p :-) UTZ dopadl dobře, teda hlavně ty testy na vvv, mimčo je - dle doktora - velmi spokojené a krásně se tam rozvaluje. :-D Počítali jsme mu ručičky, nožičky, prstíčky, ouška, očička, nosánek... :-D Byli jsme z toho s manželem totálně hotoví! :-N Dokonce nám pan doktor pustil i tlukot srdíčka... x-) x-) x-) Celou dobu jsem se kousala do rtu a do jazyka, abych to "ustála"... ty emoce jsou neuvěřitelný!!! Moc moc moc všem přeju zažít takovýto pocit. x-) Jo, mám i fotku, takže ji co nevidět přidám do alba. Prcek už má od hlavičky po zadeček šest cenťáků, i s nožičkama prý skoro dvanáct!!! :-. :-D Jsem šťastná!!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?