Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chodím sem, ale je pravda že míň |-| u nás se nic zásadního neděje. jen mi jde práce nějak do času. tytam jsou časy, kdy jsem se utrhla několikrát denně. nejdřív to byly kontroly, potom dovolený, pak zase meetingy s kdejakým hejhulou z top managementu. a teď tady zavádíme pro jednu divizi nový systém a musím se na tom podílet. resp. můj šéf zavolá, že potřebuje něco v kostce a já musím číst půl zákona, udělat stručný přehled a poslat mu to. a mezitím mi přihodil na krk různé reportíky....... na jednu stranu si člověk trénuje hlavu, na druhou je toho trochu víc :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale zpátky k vám. honzi, to budete mít krásný vánoce - v novém bydleníčku. hezky všechno bude vonět novotou. to se vám už teď musí hezky bydlet. marki, musím tě utěšit, že nejsi sama, kdo doma čeká na manžu a vyhlíží ho, kdy už dorazí. spousta mých kamarádek na mateřské si stěžuje na totéž, co ty. je to jasný, protože se najednou z manžela stane jediná spojka s ostatním světem. když jsi chodila do práce, tak jsi měla spoustu novinek - ani jsi je nevnímala. a je jasný, že inteligentní holka nebude na vrcholu svých schopností z """"jenom""" se starání o miminko. miminko je moc úžasný človíček, zlatíčko, miláček, ale ještě si s ním "nepokecáš". nic si z toho nedělej. máš hodného manžu a určitě pro tebe má pochopení (idkyž se to možná nezdá). ale i tak ti držím palce, abys byla dost silná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, a jaké jsou novinky u danielky a ivet? viděla jsem jejich fotky z nějakého srazíku s miminkama a oběma to moc slušelo. až se s nima uvidíš, určitě je moc pozdravuj. a ivet držím palce, aby jí dopadl porod co nejlépe. a narodilo se jim krásné a zdravé miminko ;-) . o emko už asi nemáš žádné zprávy, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Tý brďo, Verčaberča a hned 3x! Já mám asi halucinace!!! :-o :-D :-D :-D Veri, to víš, že se nám krásně bydlí! Už dva a půl roku! ;-) Ale těma opravama je to čím dál lepší, to se nedá popřít. :-) Co se týká tvých dotazů na holky, tak Ivet se tu normálně vyskytuje, hlavně v diskusi Jen tak si povídat. A podle všeho se má báječně, těhulkovství si užívá jak nejvíc jde a mám pocit, že už má na mímo všechno připravený. :-) Však termín se nezadržitelně blíží! (1.11.) S Danielkou jsem teď nemluvila, chystám se jí zase napsat, ale podle toho, co říkaly holky, který s ní byly na srazu, tak se má taky krásně, to víš, užívá si malé Klárky. :-) (však ani né za týden bude mít rovný 2 měsíce - 17. 10.) :-) No a Emko? Tak to ti fakt nepovím - sem nechodí, na SMSky nemá čas... takže je asi plně pohlcená péčí o ty svý dva rošťáky. ;-) Přejme jí to. :-) Ať se jim daří! Koukám, že ty máš tolik práce, že ani na vlastní rodinu čas nemáš, co? Mě některý věci v práci začínají docela vadit, tak se uklidňuju tím, že až toho budu mít plný zuby, tak "odejdu na mateřskou" a než se zase vrátím, tak se to tu třeba změní k lepšímu. :-D Veri, tak se měj, moc se nehoň a těším se, až tě tu zas potkám, fakt! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, psala jsem raději kratší zprávy a víckrát (co kdyby se mi to neodeslalo :-D :-D ) na vlastní rodinu mám času habaděj, ale rodina asi nemá čas na mě. :-D manža změnil práci a tak je vytíženej ještě víc než já (hlavně časově). a rozhodli jsme se, že do jara počkáme a pak uvidíme. no spíš neuvidíme a půjdeme navštívit doktory. ale příští rok budu minimálně těhu (pokud přímo ne matkou). ;-) :-) tak se zatím měj hezky a já se zase ozvu. ps: neboj, sleduju vás pořád :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, tak koukám, že to máš pěkně vymyšlený! :-D A myslíš, že ti doktoři budou nutní? Pokud je totiž váš problém v tom, že na sebe "nemáte čas", tak s tím ti doktor nepomůže... ;-) :-D Pamatuješ si (nebo znáš) na uživatelku Myšku? Dnes ráno ve 2:45 se jí narodila holčička Nikolka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy tu ještě jste? Já myslela, že se už všichni přestěhovaly na koníka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na koníka skoro nechodím, jen když mám nový fotky, tak je tam dám do albíčka, abyste viděly naše pokroky, ale do diskusí se nazapojuju, nikoho tam neznám, tak se vracím radši jen sem, za "známýma kočkama"... :-D :-D tady jsem "mezi svými"..jak říká klasik.... :-N a jinak mám kamarádky tady ve městě, tak si za nima zajedu, ale jinak není tolik času na povídání jen tak...tak radši zalízám jen sem.... ;-) abych věděla, co je u vás nového a nebavila se "jen" o našem mimísovi.... :-D taky verčo děkuji za povzbuzení, manža je v poho, dokonce tenhle týden vypustil posilovnu a byl s rodinkou, tak jsem si to moc užívala---- :-D zítra se žení kámoš, tak zase jeden něšťastnej a jedna zaopatřená....jak říká jeden můj nezadanej kámoš.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky! Teda já vám řeknu, že jsem tááák vytočená, jako už dlouho ne. ]-( Tak si prostě musím postěžovat... :-N O co de... No, podle EU či čeho musí být předělaný plyn (tuším že ze silnotlakýho na středotlaký nebo tak nějak a ještě musí být plynoměr na obvodové zdi domu, tak, aby mohly plynárny dělat odečty, kdy budou potřebovat...). Takže někdy na jaře přišel chlapík, že to budou V KVĚTNU dělat a začal si to tam všechno přeměřovat a dělat poznámky co a jak udělají, kam co umístí, kudy povedou trubky... Zkrátím to. Plynovou přípojku začali kopat až asi před měsícem. Aniž by nás na to kdokoliv upozornil, zlikvidovali veškerou zeleň v ulici (kvůli těm trubkám) a udělali ním díru do baráku (na obvodové zdi, pro ten plynoměr). Dnes ráno, jak zamykáme dveře od domu, přijde k nám dělník, že prý dobrý den pani, my vám to budem dneska přepojovat... No chápete to? Nikdo nám nic neřekne a pak hned - musíte být doma, protože to dnes budeme předělávat a dnes to musí být hotový... :-o ]-( Tak sem se namíchla, jestli nám to jako nemohli dát vědět, tak nám řekli, že na nás včera zvonili a že to je naše chyba, že jsme nebyli doma... ]-( Ani lístek ve schránce nebyl... ]-( ]-( ]-( Naštěstí manželovi dali na dnes dovolenou. Ale doma na to není nic připravený - v chodbě je spousta věcí (jak jsme dělali ty okna a dveře), manžel nemá nachystaný jídlo, prostě hrůza... A to se ještě bojím, že nám zničí ty nový dveře - máme je tam sotva 14 dnů... ]-( (manža je holt bude muset pořádně hlídat a pokud něco dodrbou, tak to zaplatí se vším všudy). ]-( ]-( Ještě mám takový tiky zavolat na plynárny a na tento jejich zajímavý postup se poptat... ]-( Sem si ulevila, ufff. Je to srozumitelný? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ach, aspoň malé štěstí v neštěstí... volala jsem na firmu, od které chceme nový radiátory a mají čas dnes kolem poledne (přijet se na ty místnosti podívat), takže manža stejně bude doma, tak se to sfoukne jedním vrzem, ufff.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš honzi, aspoň se zbavíte dalšího úkolu.... ;-) to já mám taky zážitek....s ČS, a.s....udělala jsem si netbanking a jak měli ten problém s napadením účtů, tak udělali nová bezpečnostní opatření a zaslali všem dopis..blablabla....a na konci napsali nový bezp. kód.-.---jenže toho jsem si já vůbec nevšimla...a ejhle.,..můj účet je nyní opravdu velmi bezpečný...ale i přede mnou, protože se mi podařilo si ho zablokovat přes net.-... :-. ..no, tak mi aspoň napsali, zavolejte na číslo nebo dojděte na přepážku...tak jsem šla na přepážku, už potřetí, protože tam pořád bylo moc lidu....no, tak jsem se tam s kočárem vyškrabala do schodů, byla jsem dokonce první na řadě, paní jsem sdělila svůj problém - ta se usmála a dala mi číslo, že si má zavolat na operátora a ten mi to spraví...ale že musím mít to a to číslo u sebe...tak jsem to chtěla včera večer vyřídit...no a co myslíte...prvně jsem si poslechla, co na kterým čísle můžu uslyšet, abych se asi po minutě dozvěděla, že operátor je na čísle 0. Tak jsem byla konečně přepojená, řekla jsem svůj problém, pán něco chvíli ťukal (pak si asi ťukal na hlavu) a řekl mi, že on s tím nic neudělá, že musím na přepážku a tam že mi dají nový bezp. kód..... 8-) :-S :-o ...ano, tak to bylo supersdělení...když jsem onomu hlasu řekla, že tam už jsem byla a oni mi dali tohle číslo, tak se sice podivil,ale trval na tom, že prostě musím jít zpátky na pobočku... :-p takže dneska zase hurá do schodů, čekání a pak vysvětlování...jestli zase dostanu číslo, tak už se asi naprdnu.... =-) a to jsou moje anabáze matky na mateřské.... :-D jinak, malej je drak, dneska jsme se budili po hodině, nic nepomáhá, ani kašička na noc, ani mrkvička přes den, holt mám nenasytu a mazlíčka,....nejhezčí je, když mi usne při kojení a úplně odpadne...to vidíte, jak se o toho človíčka musíte postarat a jak vám bezmezně důvěřuje.... :-) no nic, dneska pádím do spořky a pak za švagrovou, jsem pozvaná an lívance, tak aspoň jeden den vaří někdo jinej.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Další pecka, kterou jsem teď rozdýchávala - volal mi manžel, že se nám ti umělci probourali až do ložnice. Super. Díra prý taková, že by tama utekla kočka... ]-( Ložnici máme do ulice...! No to je vohromný. ]-( ]-( A prý je to manželova chyba, že to probourali durch, protože on jim neřekl, že ta zeď je tak tenká!!! :-o No mě snad vomejou... ]-( Jak jako manžel jim neřekl? To si snad měli zjistit oni, no né? A navíc vůbec nečekali, až manžel uklidí věci z chodby (bundy, boty, závěs, koberec,...) a začali rovnou kopat a vrtat a bourat... takže je všechno zaprášený... Ani nepočkali, až zakryje ty nový dveře...!!! ]-( ]-( ]-( Jestli nám je zničí, tak uvidí ten mazec! ]-( Snažím se udělat v práci co nejvíc věcí a letím domů na tu spoušť. A budeme chtít mluvit s jejich mistrem, jak to jako hodlá řešit... ]-( Tak nám držte palce, já letím... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj honzi, JSEM ZDĚŠENÁ!!!!!!!!! volej na plynárny, aby ti vysvětlili jejich obvyklé postupy. na VÁŠ majetek nikdo nesmí sahat bez vašeho povolení. ať plynárny nebo kdokoliv jiný. je pravda, že v tomto případě se to asi udělat musí. ale jsou nějaké postupy! oznámení majiteli nějakou dobu předem, seznámení s procesem apod.. tohle by bylo něco na mě a mojeho manžela. úplně jsem z toho rozčilená. rozhodně jednejte tvrdě. ano chápu, že je potřeba toto udělat, ale ne za těchto podmínek a blablabla. MOC TI DRŽÍM PALCE, aby tě z toho netrefilo a oni ihned odstranili závady. klidně jim vyhrožujte policií - zničení cizího majetku, vstup na soukromý pozemek a nevím co ještě. a na plynárny bych volala každých 20 minut a vyhrožovala televizí.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jsem včera dorazila domů... všude neskutečný bordel... - hlavně šíleně moc prachu, všude. Ale to tak při stavebních pracech bývá. Jak jsem pochopila, tak plynárny na tyto práce mají "3 skupiny" dělníků - jedni bourají, druzí dělají trubky (svařují a napojují je na plynoměr) a třetí to zednicky zapravují. Takže když jsem došla domů, tak už tam ta první skupina nebyla a druhá to už dodělávala. Řekli jsme si s manželem, že počkáme, až to celý dodělají (abysme se neunáhlili) a uvidíme, jak je k té probourané zdi postaví... Začala jsem doma pomalu uklízet a manžel nad těma dělníkama držel stráž. Věřím, že jim to vůbec nebylo příjemný, ale asi se s nima nedá jinak... Výsledek je takový, že z venku to docela pěkně zapravili, dokonce ty trubky pěkně natřeli, ovšem ten čurbes jsme museli uklidit my... Tu díru v ložnici jsme zakryli kartonama, aby tama netáhlo a začneme to řešit. Určitě budeme chtít zaplatit škodu/její opravu. A uklízeli jsme a uklízeli... ufff... bylo to fakt náročný... Veri, díky za spolusoucítění. Koukám, že tě to taky pěkně vytočilo a to ani nejde o váš dům. Jen - my jsme věděli, že nám ten plyn budou předělávat (ale nikdo se neobtěžoval nás informovat o tom, kdy to bude). Se stavebním "procesem" nás jakž takž seznámil nějaký pán (už tuším někdy v březnu - jako kudy ty trubky povedou). No a souhlasit jsme s tím tak nějak museli, je to povinný, práce platí plynárny. A pokud bysme nesouhlasili, tak by nám prostě přestali dodávat plyn. No, je jasný, že tu opravu si uděláme sami (já ty magory do ložnice nepustím) a budeme to chtít od nich zaplatit. Akorát mě jímá hrůza, když si představím, že to nebude jen tak. Budeme muset vyklidit a rozšroubovat tu obr šatní skříň, která stojí právě u té probourané zdi. ]-( Jednak se mi do toho fakt nechce (té práce na víc!) Druhak na to nemáme ty správný šroubováky (skříň je dělaná na zakázku na míru) a za další mám strach, že už se nám to nepodaří sešroubovat zpátky do původního stavu (přece jenom už je to za tu dobu do sebe nějak zaklesnutý...). Takže asi tak...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, je vidět, že jsi se z toho trochu prospala. ;-) a člověku ani nic jiného nezbývá, než se s tím smířit a řešit, to co vzniklo a ne řešit kdyby ... :-S docela se obávám, že vám plynárny nepřistoupí na "samoopravu". raději se s nima domluvte, než si někoho objednáte. mohlo by se stát, že se budou ohánět, že je to drahý a oni mají vyškolený personál, který by to udělal taky, ale pro ně za menší náklady. a taky můžou mít na takové případy pojištění, takže možná to bude muset vidět ještě někdo z pojišťovny. rozhodně to všechno vyfoťte. vůbec ti to nezávidím. kdyby se jim to stalo v létě, bylo by to taky hrůza, ale pořád je teplo. takhle vy musíte jednat velice rychle. :-( moc vám fandím, abyste to dotáhli do zdárného konce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, s hrůzou jsem si přečetla tvojí včerejší anabázi a je mi líto, že člověk pořád musí narážet na magory z dob komunismu, kteří jsou zvyklý na to, aby udělali nějak svoji práci, hlavně aby dostali kafe a párek a pak dostali řádně zaplaceno.....a tak vychovávají své nástupce, pokud ovšem nejsou soukromníky, že---- :-p ]-( hlavně si všechno vyfoťte,a byste to mohli reklamovat a požadovat náhradu škody + plus asi byste si měli na skříň najmout tu firmu, co to dělala a pak požadovat náhradu škody - a když to nepůjde, tak pak je na řadě soud, soudní poplatek dnes stojí 600,- Kč a třeba byste něco vymohli...jenže, kdo se chce dneska tahat po soudech, že....???? tak vám s manžou držím palečky, abyste to hlavně přežili v psychické pohodě PS Kryštůfek se každou chvíli přetáčí na bříško a začíná zvedat zadeček a kopat nožičkama....chtěla by už lízt, ale ta hlava, ta je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak těžkáááááááááááááááááááááá...... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vyfocený to všechno máme. Ale ještě jsem ty fotky neviděla, nebyl čas. Prvořadý bylo uklidit co nejrychleji ten stavební prach než se dostane úplně všude. Okamžitě mi naskákaly beďary na obličeji i na zádech, to se mi stává vždycky, když jsem v prašným prostředí, a jak jsme to ukízeli, tak nás z toho s manželem pěkně bolela hlava - jó, dýchat prach, to je taky něco. :-p Ale z nejhoršího už jsme pro tuto chvíli venku. Skříň nám bude muset rozmontovat ta firma, obávám se, že my sami bysme to bez pořádnýho nářadí nezvládli a oni s tím mají svoji zkušenost, že. (ale kdo ví, kdy to bude....). Teď máme tu díru zadělanou kartonama, takže netáhne. Navíc už je to z druhý (venkovní) strany zazděný, takže to je zas lepší, kvůli teplu. Marki, soudit se s nima rozhodně nebudem! Ještě toho trochu... :-p A Verča má pravu, člověk se z toho vyspí a zjistí, že jsou na světě mnohem horší věci. A tohle není neřešitelný problém. Ale ta první zpráva, to byl obrovský šok! No, a aby toho nebylo málo, máme tu šok další! :-D (už to beru docela sportovně - co tě nezabije, to tě posílí)... Domlouváme si stavební firmu na kompletní rekonstrukci poslední nezrekonstruované místnosti - od posunutí příčky a zazdění překladu, nové podlahy, izolací, topení, okna a dveří na dvůr až po krb... A bylo to domluvený tak, že s pracemi začnou v pondělí. Takže jsme se s manžou domluvili, že to tam přes víkend nachystáme - vyklidíme! neb jsme z této místnosti udělali odkladiště všeho možnýho. No jó, ale to by bylo přece moc jednoduchý!... Právě manželovi volal pán z té firmy, že přijdou už zítra!!! :-. :-o :-o Když mu manža řekl, že jsme byli domluvení až na pondělí, tak mu na to odpověděl, že mu to hrozně všechno komplikujeme... No chápete to? Snad on to komplikuje nám, ne? Když se s náma napřed na něčem domluví a pak to najednou ze dne na den změní!!! :-. Ale my ho potřebujeme, nebo spíš to potřebujeme mít do zimy hotový a kde teď shánět někoho jinýho, že, takže se teď snažíme vymyslet, jak to udělat... Dneska odpoledne už mám nějaký závazek, který nemůžu zrušit a přijedu domů až o půl jedenácté v noci. A zítra dovolenou taky nedostanu, protože máme školení. Takže to asi všechno zůstane na manželovi - dnes bude muset co nejdřív dojet domů a začít to tam vyklízet (snad se mu podaří sehnat i nějakýho kamaráda na pomoc) a zítra si bude muset vzít dovolenou, snad ji dostane, když už si bral mimořádně dovolenou včera kvůli tomu plynu... =-) Obávám se, že dnes půjdeme spát veeeelmi pozdě, ne-li až zítra nad ránem... 8-( Takže takhle my válčíme v manželství. :-p :-D Snad se z toho nakonec nezblázníme... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, vy jste velicí dobráci. ale chápu vás. tohleto jsme dělali s manžou taky - "všem" vyhověli. teď už všem říkáme, že v jiném (tom konkrétním) termínu jsme v zahraničí. a nikdo z rodiny tam nepůjde - chceme si to ohlídat sami. ale je pravda, že někomu šikovnému bych vyšla maximálně vstříc. takže ti rozumím, že sice budete padat na hubu, ale ustojíte to a připravíte. když to vezmu z té veseljší strany - máte aspoň hezké zážitky a budete mít svým dětem a vnoučatům o čem vyprávět ;-) :-D . ale tyhle zážitky jsou veselejší až s odstupem několika let. :-) přeju hodně síly a stavitelům zdar ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, díky. :-)
Odpovědět
Honzi tak já tě trošku uklidním, abys věděla že blbce nemáte kolem sebe jenom vy na východě ale že jsou u nás i na západě dneska v noci nám někdo odmontoval přední kolo u mojeho jedinýho auta, zadní už nestihl asi je někdo vyrušil a policajt na to akorát řekl - zajistěte si řádně svůj majetek ( a neotravujte nás sundaným kolem) takže oddednška protože nemáme žádnou garáž parkujeme auta uvnitř baráčku, hned vedle dveří do obýváku no co aspon nebudu muset v zimě škrabat sklo a topit v autě jak divá :-D
Odpovědět
Tedy holky, se sem člověk podívá po nějaký době a nestačí se divit. Vůbec Vám tu situaci nezávidím - hlavně když si u honziny představím tu spoustu prachu, tak už kašlu dopředu (no já jsem teď nastydlá, takže kašlu pořád a nějak to nechce skončit, ale prý se nemoci v těhu léčí déle než v normálním stavu). Držím Vám palečky a fakt to chce pevný nervy...zatím jsem od nikoho neslyšela, že by byl na 100% spokojený s nějakou firmou. Jediná dobrá věc na to je, že to budete mít aspoň za sebou a na zimu budete mít trochu klidu... Evi, by mě tedy zajímalo, co budou s tím jedním kolem dělat... Marki, ty máš šikulku...zatím si ještě užívej, že neleze, od tý doby co začal náš Kuba chodit, se ségra ještě nezastavila - pořád ho někde honí, protože on je prostě k nezastavení :-) :-) :-)
Odpovědět
jo no to jsem nenapsala - Peti nic protože oni nám ho tam nechali, i šrouby a poklici ale bylo načatá druhé - zadní na druhé straně takže to vypadá že je někdo musel vyrušit, pášč jsme našli druhý špalek odhozený do růží u domu a tom říkal, že to hodně rychle skopávali z heveru a že to žuchlo až hodně na zem, tak doufám, že není nic ose předních kol, ta byla v té době už holá, bez kola ani nechci domýšlet co by kdyby, protože normálně každý čtvrtek musím do práce už po páté z domova odjet, to bych je asi dneska vyrušila já :-o jenže jsem to měla domluvený a jela jsem až na půl osmou dneska takže doma budem ještě řešit bezpočnostní otáyzku mých ranních odchodů do práce to vypadá že když bude mít Tom ranní směnu já budu vstávat s ním v pět - vyjedem mi autem z obýváku :-D a počká až bezpečně odjedu horší to bude až bude mít odpolední 1) ho budu budit ráno 2) odpoledne a večer asi budu hlídkova u okna nebo radši rovnou v autě do 22 než přijde domů z práce
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem, je tady někdo? ;-) :-D dneksa je venku opravdu moooc krásně - teplíčko, sluníčko. moc se mi to líbí. nevím, jeslti jste všichni zaregistrovali, že nám ivet porodila krásnou holčičku. tak to tady jako správná drbna ještě raději připomínám a hlásím (ostatně je to moje občanská povinnost) :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tu a doufám že už budum jsem legálně (tzn. se souhlasem manžela) připojená z domova x-) Honzi, přečetla jsem si tvůj stavební mazec, no to je tedy síla.... já mám s řemeslníky a stavebníky v podstatě jen nedobré zkušenosti... tak hodně síly!!!!
Odpovědět
a už jsem konečně vytvořila Klárčino album http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Nazdárek Danielko! Tak konečně legálně? Jupí!!! To si zas budem moc "mejlíkovat", skvělý! Do těch smsek se toho moc nevleze... :-D A Klárka krásně roste a usmívá se! Jestli chceš, tak si klidně stáhni i fotky, co jsem semka dala já. :-) Dnes je taky krásně - svítí sluníčko, na obloze ani mráček... ale docela kosa. Musela jsem vytáhnout zimní budnu, přece se na zastávce nebudu klepat, ne? :-D Jinak štafetu "hlídání" zedníků převzal manžel, já je hlídala celý minulý týden. A práce pěkně postupují, myslím, že letos budeme mít KRÁSNÉ Vánoce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, danielko, klárka je krásná holčička. je to kukačka - má krásný obrovský oči. a umí se hezky radovat ze života. moc vám celé rodince přeju, aby úsměv z tváře nikomu nemizel. ;-) honzi, ty už píšeš mnohem mnohem mnohem radostněji. to je dobře, že práce postupují, a vypadá to, že ke zdárnému konci ;-) .
Odpovědět
AHojky holky, díky, je to fakt super, s Klárkou, na netu :-D :-D :-D Ale ta zima mě ničí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dani, a se zimou bude hůř! :-p :-p teď jsem úplně dojatá z ranní show na evropě 2. leoš tam slaví kubíčkovi první narozeniny a pouští záznam z vysílání před rokem, když se narodil. caběla loni, cabím i letos. ]-( :-D a dojímají mě i vzkazy od lidí. hlavně chlapi tam píšou, že litujou rozvodů a jsou moc vděčný svým exmanželkám za děti. tak to je zase dneska blázinec. ale hrozně krásný blázinec. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak už konečně máme digitál, manža už to nemohl vydržet a koupil ho, ale musím vás zklamat, i když fotíme o 106, tak jsme zase pro změnu zjistili, že náš PC má malou kapacitu, takže se tam už nic nevejde... :-D :-N tak je na řadě PC, možná někde seženeme dodatečnou paměť a budeme konečně fungovat samostatně.... ;-) Kryštůfek je smíšek, teď zrovna spinká, ale ono ho to přejde :-D :-D :-D dani, Klárka je úžasná, hezká nevěstička ;-) 8-) :-D verčo, ranní show radši neposlouchám, Leoš o Kubíčkovi a jeho narozkách povídal už před týdnem, tak jsem se nechtěla dojímat.----a našemu broučkovi je zítra 6 měsíců, dneska jdeme na kyčličky a zítra na kontrolu v půl roce....jo a ten náš malej neřád se už začal kutálet, teda válet sudy, takže pobyt na gauči je už pro něj značně nebezpečný...hurá na zem :-D až doplníme našemu PC paměť, hned dávám na koníka fotečky...a že jich máme plno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?