Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem na koníka doplnila fotky z ultrazvuku: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, máte strašně moc krásný miminko! to je dobře, že všechny testy dopadly výborně - jen tak dál. necháte si říct, jestli bude holčička nebo chlapeček?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, já jsem včera přidala do albíčka na koníkovi taky pár foteček... ;-) naše zvířátko už má 8,5 měs (skoro), te´mi zrovna něco žvatlá, sedí vedle mě na židličce, jinak by už šmejdil po podlaze, ale to není problémek, problémek je, že už nechce ani lízt, ale už chce stát a neli chodit....je to živočich...ale aspoň ho to víc unaví a pak mi spinká i pět nebo šest hodin v kuse (hurá) a pak zase, až do půl sedmý, někdy i do osmi... :-D ale je to nádhera, za nic bych neměnila, jen jsem pořád naměkko, když vidíte toho červíčka....včera nám hezky lezl přes celej obývák a došel až k manžílkovi a já se málem rozbrečela, protože jsem mu říkala - nedávno jsme si dovezli uzlíček z porodnice a teď už nám tady takhle běhá... :-D a zatím je klouček hodnej, i na návštěvách apod.....zatím se nebojí, tak uvidíme, jaké bude pokračování... ;-) jo, verčo, co se týče toho čtení tvých příspěvků a její další interpretace dál...tak já mám taky podobnou zkušenost, takže taky toho moc už nepíšu a nechávám si spoustu věcí pro sebe....někdy je to škoda, ale co se dá dělat....člověk je v domění, že je z něj napůl anonym tady na netu a ono prd :-p :-N niki, vidíš, budete mít krásnej byteček, my jsme s manžílkem začali uvažovat o domečku, tady se staví o 106, tak pokud na to budeme mít, tak se s manžílkem poprvé v životě zadlužíme... 8-) a na dovolenou prý taky pojedeme, někde v Česku, hlavně aby tam bylo hřiště pro prcka.... :-) tak kdybyste věděly o nějakém opravdu hezkém místečku, kde je spousta zámků, ale halvěn nějaké příjemné bydlení i pro prcka, tak čekám na vaše případná doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoji Marki, díky moc, a domeček vám přeji, my se zadlužujeme i s bytem ael snad to brzíčko splatíme. jinak ti dlužím ten penzionek, ale se smutkem mámpocit že tu nic moc není. ale v ptáek jsem byla u kamarádky mají 3,5 letou holčičku a chlapečka 10 měsíců a prý vyráží někam na Šumavu do penzionku, s hernou pro děti, a velikou zahradou, až s ní budu tak se pozeptám, na kontakt a přepošku ti to. holky no nic manžílek mi zase právě utekl do práce, nějáký průšvih, ale jen na chvíli, te'd to má fajn, je tam za 3 minuty autem, tak to jde, jiank já končívám dost pozdě, tak pomalu hledám změnu - alespoň místo výkonu práce - což se zatím nedaří - myslím u stejného zaměstnavatele. nebo někdy na jaru začnu hledat i jiný zaměstnání, uvidíme, jak to bude u nás vypadat.kdo ví
Odpovědět
Profilova fotka
jinak všem mimíškům jen zdravíčko a pohodičku maminkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda!!! Víte, kde až jsem našla naši diskusi??? Až na 4. stránce!!! Ňák nám to tu uvadá... :-( Tak jen pro doplnění informací: Rekonstrukce koupelny je v plném proudu - začali minulý pondělí, všechno je rozbombardovaný, šílený binec a všude hromada prachu, fůůj, ale musím to vydržet. Horší je, že máme sundaný kotel a vypoštěný topení, takže tu máme perfektní kosu... Naštěstí nám azyl poskytli moji rodiče, takže spíme v teple. Ale přes den tu musí někdo být - minulý týden to byl manža (zrovna byl na neschopence), ale teď tu musím být já... Ještě že máme dva přímotopy, který aspoň trošku hřejou, i když teda nic moc... Ale v pátek by to mělo být hotový, tak snad to tak opravdu bude. Jéžiš, jak já se těšíííím!!! Jinak človíček roste - soudím dle zvětušujícího se bříška, už se těším na nějaký další ultrazvuk. Zatím mě ještě nekope - nebo si nejsem stopro jistá... ale na to je ještě čas. A co vy??? Napíšete mi některá??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, my se máme fajne, jako vždy, mazlíček je brouček, teď zrovna hezky spinká, jinak nám roste druhej zoubek, tak ten prožíváme trochu hůř, první se nám vykulil 14.1.07 ;-) máme se sluníčkově, krom nedělní návštěvy tchýně s tchánem, ale to bych se opakovala.... no a manžílek je v poho, do malýho celej udělanej, tak jsme tkaová spokojená rodinka...prvně jsme uvažovali, že pojedem na veletrh pro dítě, jenže jsme chtěli jet už v pátek, ale cena 140,- kč za osobu nás odradila...chceme koupit mazílkovi novou autosedačku, ale chceme si ji vyzkoušet....tak až opadne sníh, tak vyrazíme....na výlet....=o) taky už máme zahradu 10 min od bytečku, teda, až tady udělají prodoužení jedný ulice, jinak je to oklikou půl hoďky,,,,tak bude mít manža aspoň co dělat,pořád shání nějakou práci pro chlapy /chichichi/ tak pa, já si jdu poležánkovat, když mi ten brouček tak hezky spinká, to víte, noci jsou opět trochu náročnější, zuby jsou zuby....a taky pořád kojíme.... :-D tak pa a honzi pohlaď bříško za mě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki Marki a veliké mimi :-) moc Vám gratuluji k zoubkům a přeji co jenpohodvější prořezávání bez problémů a co nejmíň probělých nocí. taky gratuluji i zahrádce, je to fajn, my zatím máme rozjednaný úvěr, podepsané kupní sml. a prostě rozpracování, no můžu ti říci že nervy mám na pochodu a moc se těším až to bude az námi. moc se tam těšíme. jinak se máme stále pracovně a pracovně. ale jde to. šíleně to utíká, zítra máme půlku února a za chvíli tu bude jaro. Holky a co plánujete na léto, tobě marki jsem slíbila kontakt, pracuje se na tom. jaksi s kamarádkou nejsem teď v kontaktu, je na dovči s dětmi v Londýně :-) ale myslím na to. tak zatím pa a písněte sem někdy, já jsem musela vlákno najít přes vyhledávač, fuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím zase po nějaké době! :-) Tak - s koupelnou by to bylo na dlouhý lokte, řeknu jen tolik, že máme spoustu komplikací, šmejdsky odvedenou práci (některou), neustálý dohady s paní majitelkou, prodloužení termínu z 10 dnů na 16, zničený kotel (už teda opravený), atd..... :-p ]-( :-S Ale dobrá zpráva je, že jsme se včera poprvé vykoupali. A taky po dlouhé době spali v naší posteli. Uff. Teď nás ještě čeká dořešování nějakých těch komplikací a odfláklé práce a v neposlední řadě taky zaplacení faktury - jsme moc zvědaví, co si naúčtují...... ]-( Takže: VAROVÁNÍ před firmou KLONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od nich opravdu NEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!! Tváří se jako profíci a přitom je to banda amatérů a kreténů...... :-p :-p :-p Kdo by chtěl vědět víc, můžu napsat třeba i IP. Ale mám i jednu dobrou zprávu, co dobrou, úžasnou!!! Človíček včera večer kopnul i taťku! Je to pěkný divoch, plný energie a síly! :-D (až mě to trošku děsí, ale jsme šííííleně šťastní) A co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky šťastný, i když jsme vžera probrečeli den,,,,holt zoubky jsou zoubky.... :-p ti neřádi nám rostou postupně, sotva se jeden vyklube, už leze další.... :-( ale jinak jsme šikulky, už chodíme za chodítkem----- :-D byli jsme po nákupech ve freeportu a v brně a klouček byl v poho....teď mi zrovna sedí na klíně a povídá.... :-N je to nádhera a radost.... ;-) honzi, hezky si to užívej a dávejte na sebe pozor... ;-) kulíšek posílá pusinku na bříško...a já pohlazení.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, děkuju!!! A jdete na to Pro Dítě? My jo - vybrat kočárek. Jé, já už se tak těšííím!!! Ty máš jaký typ? (už jsem to zapomněla... :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj honzi, na pro dítě nakonec nejedem, jeli bysme tam v pátek a to je drahý, a v sobotu je tam moc lidí....a my jsme nakonec koupili autosedačku přes net - normálně stojí v obchodě i 5 tis, na netu 3,4 tis a my ji máme za 2,7 tis...tak jsem si dokoupila ještě náhradní potah a spokojenost maximální....jinak my máme kočárek inglesinu a spokojenost je na maximum, prvně jsme měli hlubokou korbičku a teď mám nasazenej sporťák...o golfáči zatím neuvažujem, uvidíme, jestli bysme ho vůbec využili...jestli nebude chtít malej ťapat jen tak... a ty máš nějakej tip? horké želízko v ohni??? ;-) a pokud ti můžu poradit, spousta maminek kolem mě říká, už nikdy bych si nekoupila kombinaci, to radši hlubokej a pak sporťák...já to říkám taky...ale já mám jen jeden podvozek.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, nám se právě kombinace líbí... a nevíc asi Dorjan. Ale ještě nejsme definitivně rozhodnutí. Jsem zvědavá na ten veletrh, tam si to chceme pořádně všechno prohlídnout a "osahat" a zjistit informace. No a možná i něco rovnou koupíme - prý poskytují veletržní slevy, tak uvidíme. Nezapomeň zase doplnit na koníka nějaký fotečky!!! (jestli už tam teda nejsou daný, musím se mrknout) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
doplním, doplním, můj brácha má na synátora dorjan, vydržel teda hodně, ale už teď ví, že na druhý mimi budou kupovat kočár novej...pa, jdu koupat synátora....snaží se mi právě vypíchnout oko----- :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, tak koukám, že jsem si tu naposledy povídala sa ma se sebou před měsícem, tak vám zase doplním pár informací....tak brouček roste jako z vody, už má 10,5 kg, je to pěknej macíček a už má skoro šest zoubků, takže hryžeo 106...rád hryže hlavně mě při kojení a má z toho velkou srandu... :-D já už teda míň :-N za měsíc mám sraz se školou (střední) po 10 letech, to to utíká... 8-) taky máme jednu větší změnu před sebou, naskytla se nám možnost nové řadovky tady v JIhlavě, vlastně 100 metrů od našeho nynějšího bytu...tak do toho jdeme, i když splátky jsou šílený a já se začáním poohlížet po nějaký brigádě nebo přivýdělku...ale malýho nikam nedám, ono ani není kam... :-o tak se budeme muset s manžou střídat.....no, ale smlouvu jdeme podepsat v pondělí, tak jsem zvědavá...jak to všechno zvládneme... :-p :-N ale nějak bylo nějak bude,naši to tehdy taky museli zvládnout a to měli dvě děcka...no, jen teď prodat slušně byt :-p to bude největší problém....jinak nám půjčili Jožkovi rodiče, moje máti se jaksi neúčastní...ale to se dalo čekat.... tak to je asi všechno, mějte se krásně, hozi, ty za nás pohlaď bříško a ostatním, ať vyjde všechno tak, jak má.... :-D Fildi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je markiiii teda gratuluji, že dotoho jdete, opravdu, my jsme stále v očekávání na penízky z úvěru, měly by přijít na účet co by dup. tak čekáme a plánujeme. jiank u nás při starém, práce a práce, mimi zatím nic, ale k práci jsem si přibrala ještě vedlejšáka, od června ještě k tomu v práci plánují můjpostup na jinou pozici, tak je toho trochu moc, ale jde to. musím si to zatím užívat, než se pustíme do mimí, a něco naškudlit, ať se nám potom ta hypoša líp platínkuje. opatruj se, pohlaď malého cvaldíky a moc moc si užívej a mějse se krásné, ha holky, ozvěte se co která, něják to tu upadáá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóóój holky, tak jsem se na vás zase jednou přišla podívat. Mám velkou novinku. Nechali jsme si zavést net domů, takže za váma můžu častěji :-N Honzi, moc, moc gratuluju k bříšku, užívej si to..... Marki, gratuluju k domečku... takky bych si dala říct. My jsme pořád v tom našem 2+kk - jeden pokoj slouží jako noclehárna pro všechny čtyři a druhý je jídelna, obývák a hračkárna dohromady :-p fajn, když přijde návštěva :-D :-D 8-) Musím vám napsat o těch mých chlapech... Adámkovi už bude 9 měsíců, je to naše sluníčko x-) přes den se jem chechtá, žbrblá, všude vleze a ke všemu si stoupá. V noci je to horší... do půl roku spal jak dudek a já ho všude chválila :-N no asi si řekl, že nám ukáže kdo je tady pánem a teď se budíme - někdy po hodině :-p :-p , někdy jen jednou za noc ale zato nespíme od dvou do pěti :-p :-p fakt super... :-) Jinak má Adámek 10,5 kg, takže je to pěknej macík ... má sedm zoubků, první se vyklubal ve 4 měsíci, pak lezli ty další a teď máme asi tak dvouměsíční pauzu. Vítek i manžel celý po..... 8-) dokonce i přebalujou :-D Tak, snad jsem na nic nezapoměla. Zase se za váma zastavím, slibuju, že to bude dřív než za půl roku... ;-) :-N ;-) Mějte se všechny krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki emko, tyjo, vítej, a děkujeme za zprávičku opravdu, tak já mám taky zprávičku, za pár dní budeme oficiálně majitelé nového bytu, a v létě se stěhujeme,huráááá zaítmpa a napiště někdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem musela naše "téma" najít přes vyhledávač....to jste ale ostudy... :-D emko, myslela jsem na tebe, jak asi rostete a co dovedete....my měli 10,5 kg v necelých 11 měsících.... :-N no a co se týče toho buzení v noci...to je typický příklad toho, že jakmile dítě pochválíš, tak je to v čudu, jakoby mělo radar a začne dělat opak.....náš malej měl zase teď období 3 týdnů, kdy se v noci budil jen jednou a to v šest ráno a pak ještě spal do osmi.....no a zase ho to přešlo...před chvílí mi usnul po 7 hodinách hraní, chození za ručičky a lezení,....a jsem žádostivá, kdy ho to přejde....včera usnul o půl devátý a pro velký úspěch se probudil o půl desátý, aby zevloval až do dvanácti...tak mě musel zachránit tatínek, já byla úplně hotová.... no, jinak se máme pěkně, i na Vysočinu přišlo sluníčko.. :-D zase začínám vyhlížet obklady a kuchyně,,,,,jen těch peněz na to bude nějak míň... :-o :-p =-) tak se mějte a zase některá napište.... ¨jo a niki, gratuluju k bytečku a ke stěhování.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jsem tady po prve jinak chodim na konika.Tak vsechny zdravim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marťo, koukám, že jsme měli svatbu ve stejný den, to tehdy bylo krásně, viď :-D jak máš starý dítko? já musím letět, Kryštůfek jde do vany koupat se....Abeceda hvězd ho moc nebere.... :-D :-D :-D tak čauky...M.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky marki jo to bylo krasne vzpominam na to jako yb to bylo dnes.. :-) Terezka ma 8 mesicu je to rampelnice :-D Myi uz spinkame..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marťo a všechny okolo....našemu kloučkovi je skoro rok, teda bude 2.5.2007..fíha, toto letí... :-N my jsme se spaním velký raubíři, včera usnul až v deset večer. pak malé vzbuzeníčko ve 12 a pak spinkal až do rána....do osmi....a teď mi teprve zase usnul....no, jinak se máme sluníčkově, vypadá to, že jsme našli zájemce na byteček, tak jedna starost bude za námi...teď mám jiný starosti, krom baráčku ještě to, že mi manža sdělil, že nemáme peníze nazbyt, takže si nemůžeme pořídit golfky....je to docela dřina tahat se s kloučkem, kterej má cca 11 kg + 14 kg kočár...ale nedá se nic dělat...za každou útratou si teď představuju metry podlahy v novým baráčku, který musíme zaplatit navíc.....no, tak se mějte, já jdu vymýšlet kuchyň... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak já sem lezu snad po půl roce...to je hrozný, jsem na Koníkovi, Beremese téměř nestíhám :-( Marki, to je šílený, jak to letí...nedávno se Ti chlapeček narodil a už bude mít rok???? :-N =-) ...a od Emko 9 měsíců??? ....no jo, co bych chtěla, vždyť i ta naše treperenda bude mít za týden půl roku.....přijde mi to jako včera, co mi od Marki přišel ten úžasný balíček pro našeho Kulíška....a teď už je to půl roku!!! Jinak tedy naše madam je takový malý ďáblík, je docela uplakaná, hlavně, když je unavená...to potom než by usnula, tak raději řve a řve a řve...ale stačí pak jeden úsměv a všechno je zapomenuto ...když se dobře vyspinká, tak je to naprosté sluníčko :-) Zoubky ji teď asi taky trápí, už 3 týdny je protivnější než obvykle :-D a je to i na dásničkách vidět, že se něco klube, tak doufám, že takhle "neodprotivní" každý zoubek :-) Jinak se spaním je to tak...usínání kolem osmé v pohodě, ale dříve se mi budila jen 2x za noc, teď - jak píše i Emko - je schopná se budit po hodině...ovšem nechce jíst, jen zapláče, nechá se zavinout, nebo si podat dudlík a spí dál....tak myslím, že to bude od těch zubů....kdyby nám tak řekli, že? ;-) no nic, Kulišanda spinká už od osmi, táta jel slavit kolegovy narozeniny a já pádím taky do postele, ať něco naspím, než se madam probudí :-) Mějte se všechny krásně, opatrujte sebe, bříška, děti, manžely, zvířecí miláčky...prostě VŠECHNY!! a někdy se zase ozvěte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak už nám byl rok, včera...toto uteklo :-D musela jem na koníkovi udělat nový album.. :-N oslava nic moc, vlastně jsme to ani slavit nechtěli...manžel chytil nerva při focení, tak jsem ho poslala pryč a řekla mu, proč jsem si ho vlastně vzala....tak mi tady chodil celej večer, jestli jsem to myslela vážně :-o 8-) :-D ..tak byl hodnej....on totiž nic nevydrží, jakmile začne Kryštof řvát a vztekat se, což umí dokonale, tak je z toho na větvi....a já jsem prej doma na dovolený....chtěla bych mu někdy dopřát jeden celý kompletní dne s jeho dítětem, aby to poznal,.,,tu dovču... ;-) Kryštůfek je teď v noci fajn, zato přes den je velkej protiva...ani nevím proč, zoubky to nebudou, ale leze po mě pořád....děs běs.. :-p :-N no, taky jsem nám to trochu komplikuje s hypotékou...prvně se na vás usmívají, jak je všecho jednoduchý...a pak, ještě tenhle papír a tamhleten a když je donesete...my chtěli úplně jinej...jak u blbejch...a teď čekáme, jestli nám ji vůbec dají....jestli ne, tak mě to vytočí, protože sice nemáme platit poplatek za poskytnutí úvěru, ale už jsme dali 5 tis za odhad nemovitosti,...a jinde by nám neplatil...tak jsem fakt "nadšená" z jednání bank....a ty jejich reklamy....každej dostane peníze a skoro za nic....já jim dám....nejlepší je, že si musel manžel zvýšit životní pojistku hned, ale hypotéka ještě není ani vyřízená...jsou to všichni šmejdi....no..nic, rozčilovala jsem se včera...a jakpak se máte vy??? my čekáme na kamarádku s malou Kačenkou, táta má zase dvanáctky....tak pořád dokola... :-) tak se mějte a někdy písněte, nebo nás admini smažou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markíííííí teda to uteklo, maminko naše, jojo chlapi, neví co mají doma, lumpové, prý dovolená, jak píšeš chtěla bych je někdy vidět co den celej týden 24 hodin v kuse. jinak s hypo ti držím pěstičky ať to máte co nejdříve, taky jsem si tím prošli, naštěstí jsem věděla o co jde, takže v klidu, už je vše za námi, teda kdom ještě dvou návštěv na katastru nemovitostí atd atd. neboj přklenete to a bude fajn, bydlení ikdyž dluhy, ale to jde zařídit. jinak pečlivě vybírejte a dobře vyberte hypo. je velká nabídka a složité se vyznat. papa jdu na kutě, zítra mám sobotní práci, tak papa a všem zdraví a pohodu a hup sem a napsat, od ledna nemáme ani celou stránku, to je morálka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčičky, tak my máme za sebou první nemoc, píchali kloučkovi ouško, horečky čtyřicítky, průjem, prostě děs běs....v noci se pořád vrtěl, ale hlavně, že se mu ulevilo...dostal ale antibiotika, což je v jednom roce síla, ale holt se nedá nic dělat....horší je, že když mu chci vyčistit nosík, řádí jak tajfun nad Floridou....takže je tp úak ještě horší...no, musím to zkonzultovat s doktorkou, jak na to....už je mu ale dobře, kloučkovi našemu, jen nám prořval sobotu i neděli, vždycky v takových záchvatových zónách po hodině...tak jsme tady na sebe s manžou čučeli a já se pomalu smála, protože si musí vybrat dovču, mně tvrdí, že má starý 9,5 dne, ale dle mě je to 14,5, protože jsem neviděla, že by měli 25 dní dovči.-----takže si musí starou vybrat a rovnou teda 14 dní....to si to s náma užije...nikam nejedeme, šetříme....u hypotéky pořád čekáme a já už si pomalu přeju, aby nám ji v tý první bance nedali, protože to jsou neřádi - nevíte, jestli musíme podepsat hypotéku, když ji dostaneme, když už ji nechceme od nich? jestli za to není nějaká pokuta? vůbec nám nic neřekli, jen tady to podepište a uvidíte....to byla žádost....ale já chci vědět, jestli musím podepsat případnou hypo, když ji dostaneme..no, třeba mi někdo odpoví ...a niki, kdybys mi mohla napsat, která banka, resp hypo je nejlepší??? díky předem jo a taky jsem si objednala golfky na to naše nezbedný kuřátko....ono tahat 14 kg-ovej kočár a v něm 11 kg dítě....to je záhul,... amoje záda už začínají bolet z neustálého zvedání toho "drobečka" :-D tak papa, krmím dítě i sebe, tak si dám ještě kafčo a pak asi vyrazíme do města... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě jsem chtěla napsat, že nám Danka s Klárkou poslali krásný balíček a v něm kromě přáníčka byla i moc hezká knížečka, kterou si malej rád prohlíží....ještě jednou ti Dani a Klárko děkujeme.... :-) jo a já manžela přemlouvám, že další dítě, když to bude holčička, tak aby to byla Klárka a ne Eliška (těch je všude plno), klučík by byl Lukášek... ;-) ale zatím se nechystám, Jožík by už chtěla, ale já jsem se jaksi zasekla, ale jen kvůli tomu novýmu bydlení.... 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Marki, že tomu vašemu capartovi třepu tlapkou a přeju vše nej! Tý jo, to už je rok? Páni, to to letí!!! Si to pamatuju jako dnes, jak jsme se tu s tebou loučily, když jsi odcházela na MD a koukni na mě - za pár dní budu na MD odcházet já! :-D S hypotékou ti rozumím. My si brali "jen" úvěr na rekonstrukci a taky jsme se nestačili divit, jaký jsou to obštrukce... Ještě půl roku po čerpání nám posílali papíry k doplnění (a vyhrožovali nám, že nám už nedovolí další čerpání a budeme to muset všechno hned zaplatit, pokud ty papíry nedodáme...) fakt jak u blbejch - kdyby nám hned řekli, že po nás chtějí to nebo ono, tak jim to samo dodáme, ale když jsme nevěděli... Fakt hrůza. Ťukám na dřevo - už je delší dobu klid, tak snad v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, to jsem ráda, že jsem taky zajdeš.... ;-) a že za chvíli půjdeš na MD, tak si to užívej v práci, pak si budeš "užívat" domácího pracovního prostředí... :-D jo, jen chci doplnit ke zdravotnímu stavu našeho bobíka, tak nakonec se nám z toho všeho vyklubala salmonela, kde to chytil, čert ví...ale už je to za námi, jen nesmímedo bazénu, což jsme plánovali na příští týden, až bude mít manža dovču... :-N tak se mějte hezky a papa, venku prší, tak tam nemůžem....tak chodíme po bytě.... 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?